Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 15.09
Tänane päev on kordaläinud - ahzooloogikese sõnavara sai täienduse, sellise mittearhailise, vaid õrnakese. Hea meel lausa, et ta seda ka kohe kasutama hakkas :D
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 15.22
Mingi beebsu on lõvikonservi maitsnud või? See pohmelus võib ju üle minna, pärast on jälle keegi kadunud, keegi oigab, et mida siin räägitud on ja politsei tegeleb kõigega.
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 15.33
Õige, Bond, võtan tuure maha :) Ikka hea, kui vanem ja targem ohjes hoiab...
 
fui 06. oktoober 2014, kl 15.47
ausalt öeldes ajab oksele see päevapäikese bondi-lakkumine . võta siit ülevalt otsingust, pane sinna "agnes alu" ja kõik postitused, mitte viimase aasta omad.siis näed kuidas täitsa bond oma suhtega vastakuti "komplimente" vahetab.rõve ja vastik, ilkuv mees läbi aastate.
ta võiks ometigi ükskord kaduda olgu põhjuseks mis iganes.temale naeratamine ajab vaid tema jälgi ja matsutava suu vaid rohkem punni ahnes lootuses saada järgmisele naisele kotid taha.
päevapäike mine ja tutvu siis temaga,ehk lõpeb see nilliv ja jäle flirtimine sellise jälkusega.
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 15.49
Korras. Mingi debiilik reanimeerus jälle:-)
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 15.53
fui, kahju kui Sul halvad kogemused.

Mina rohkem selline päike solgipanges variant, ei minuga tutvu keegi :) nagu siin mainiti - siis öised politseioperatsioonid verekoertega ümber Tln linna kindlustatud :D
 
Mööduja75 06. oktoober 2014, kl 16.00
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Korras. Mingi debiilik reanimeerus jälle:-)

Muuseas küsiks, mis see fui muidu valesti ütles? Peale selle et ta kirjaoskamatult ja solvavalt ehk väljendub? Tegelikult on ju tal niipalju küll õigus, et sinu, alu, tedremängu Agnesega on ju tõepoolest kuude kaupa siin foorumis lugeda. Tülid ja teravused samuti.
 
to fui 06. oktoober 2014, kl 16.03
Äkki sa ise oled see Agnes, ah?
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 16.06
Ja mis võiks minul olla pistmist alu, Agnese ja nende intriigidega? Kellegil delfi paranolisel detektiivkanal on ärevushäired pikast rahuldamatusest, unes kottide taha saamisest?:-)
 
Hülgehall kuub 06. oktoober 2014, kl 16.09
Äkki rahuneks maha, muidu teen avalikuks, kellega veel siit Foorumist kokku olen saanud..
 
Mööduja75 06. oktoober 2014, kl 16.13
Jäta nüüd alu-Bond, see oled kindlalt sina, ühes ja samas isikus. See keerutamine teeb tõepoolest vastikuks. Räägi siis asjadest nagu mees. Kunagi keegi nimetas sind eitmeheks, ära teeni seda siis diagnoosina välja.
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 16.14
Hülgehall,

Tee muidugi, mida sa veel ootad!
 
seebikasõbrad 06. oktoober 2014, kl 16.15
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Äkki rahuneks maha, muidu teen avalikuks, kellega
> veel siit Foorumist kokku olen saanud..

ootame huviga järgmisi paljastusi!
 
oot-oot 06. oktoober 2014, kl 16.17
hüljes, arvad et see sulle kasuks tuleb?
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 16.18
Mööduja 75,

Ja kes oled sina või keegi teine jälitusmaaniat põdev skiso siin, et mina peaks hakkama teile, värdjad, midagi hakkama ära tõestama? Pohhui, arvake, mis tahate, nagunii teete seda. Aitab sellestki, kui kuub rapsib siin,et midagi hullu oma maine eest:-)
 
that a f... 06. oktoober 2014, kl 17.54
vot ei kujuta ette, et reaalses elus käiks ka kõik ja sussutaks, et kus, kellega, millal ja kui palju käis, tegi jne. haige koht, haiglaselt uudishimulikud inimesed, kes ei näikse mingit eraelu, hobisid või pereelu omavat. kohe peavad oma nina toppima, ussitama, õelutsema ja sapil lennata laskma. ajukäärudest oleks nagu kuuma triikrauaga üle käidud - siledamast siledamad.
kindlasti leidub nüüd hulk sõjakaid moore, kes oma sõjanuiad üles otsivad ja laskemoonalao tühjendavad minusuguse möödamineja pihta, kes siia vahel harva lugema satub. andke aga minna, muidu pole tiel päev täie ette läinud!
 
eelmisele 06. oktoober 2014, kl 17.56
hoidu ise siia lõksu langemast, sõltuvus on kerge tekkima.
 
that a f... 06. oktoober 2014, kl 18.06
selleks peaks olema meeletult aega ja võimalus oma ajaga mitte midagi mõistlikku peale hakata. elu on selleks liiga lühike, et siinsesse põhjatusse kaevu kukkuda ning jäädagi üritama mööda ligaseid seinu üles ronida.
 
Hülgehall kuub 06. oktoober 2014, kl 18.07
Ei tule kasuks avalikustamine, kohe kindlasti, siis hakkab alles verd ja ajutükke lendama..lihtsalt ei msalli ega mõista seda tigedust ja sappi, mis siit päevast päeva vastu vaatab..okei, olen suhtes mees ja tahan veic kõrvalt proovida, mis see teiste asi on, küsin otse..? mina ei trügi kellegi kööki ega magamistuppa, veel vähem lähen kättpidi kallale ntx. sügiseses pargis käest kinni jalutavale homopaarile, isegi kuigi nad mulle vastikud tunduvad, see pole lihtsalt minu asi, see on nende elu ja valik ja nad on õnnelikud, nõnda ütlen siin ka, igaühel on oma valik, deem right, austage sedagi vähemalt, kui millekski muuks võimelised pole..tühjagi te mu naisele kaasa tunnete, tegelt elate välja oma kibestumust ja hüljatust ning valesid valikuid, olen kerge saak, kes end tümitada laseb, minugipoolest, saate vähemalt õnnelikuks ja avalikus seltskonnas nägu teha, et olete eluga rahul ning õnnelikud oma täiuslikkusse pürgivas üksildases eneseteostuses pudeli veini ja pehme diivanipadja seltsis..

* olen rääkinud../muigab../
 
aga 06. oktoober 2014, kl 18.08
selle teema "staaril" Hülgehallil on aega siin end tõestada laialt käes, eks töötuelu seda võimaldab.
 
1 arvamus 06. oktoober 2014, kl 18.28
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei tule kasuks avalikustamine, kohe kindlasti, sii
> s hakkab alles verd ja ajutükke lendama..lihtsalt
> ei msalli ega mõista seda tigedust ja sappi, mis s
> iit päevast päeva vastu vaatab..okei, olen suhtes
> mees ja tahan veic kõrvalt proovida, mis see teist
> e asi on, küsin otse..? mina ei trügi kellegi köök
> i ega magamistuppa, veel vähem lähen kättpidi kall
> ale ntx. sügiseses pargis käest kinni jalutavale h
> omopaarile, isegi kuigi nad mulle vastikud tunduva
> d, see pole lihtsalt minu asi, see on nende elu ja
> valik ja nad on õnnelikud, nõnda ütlen siin ka, i
> gaühel on oma valik, deem right, austage sedagi vä
> hemalt, kui millekski muuks võimelised pole..tühja
> gi te mu naisele kaasa tunnete, tegelt elate välja
> oma kibestumust ja hüljatust ning valesid valikui
> d, olen kerge saak, kes end tümitada laseb, minugi
> poolest, saate vähemalt õnnelikuks ja avalikus sel
> tskonnas nägu teha, et olete eluga rahul ning õnne
> likud oma täiuslikkusse pürgivas üksildases eneset
> eostuses pudeli veini ja pehme diivanipadja seltsi
> s..
>
> * olen rääkinud../muigab../

sina ei mõista sappi ja viha? pole kaua aega tagasi, kus sa siin maapõhja vandusid kedagi, kes sulle sinu armukeseotsingus tünga tegi. kuskohast siis sinu viha tuli? sinu sapp on vähem mürgine kui teiste oma?
oled suhtes mees ja tahad veic kõrvalt proovida...
kuulad ise ka, kuidas see kõlab?
siin on aja jooksul mitmeid armukese otsijaid olnud mõlemast soost, nad on otsinud, leidnud ja lahkunud.
mis peaasi, nad pole ennast siia aluspesuni laiali laotanud. kui sa ennast rahvahulga ees alati kisud, siis ei maksa rahvast süüdistada, et sind vaadatakse ja arvamusi avaldatakse, mis kellelgi mõttes mõlgub.
sinu naine väärib kaastunnet tõesti, isegi kui ta sulle seksi ei anna nagu sa siin kurdad. eks tal ikka selleks põhjust on. kui sa nii tore ja vahva mees oled, nagu kiidad, miks siis sind ei taha su oma naine ja laste ema? mõttekoht...
vägisi tekib tunne, et sinagi oled valesid valikuid teinud, sedasama, mida meile ette heidad, aga sinu valed valikud on muidugi sada korda õigemad ja õilsamad, mis õigustavad kõrvaltpanekut.
 
Mööduja75 06. oktoober 2014, kl 18.32
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mööduja 75,
>
> Ja kes oled sina või keegi tein
> e jälitusmaaniat põdev skiso siin, et mina peaks h
> akkama teile, värdjad, midagi hakkama ära tõestama
> ? Pohhui, arvake, mis tahate, nagunii teete seda.
> Aitab sellestki, kui kuub rapsib siin,et midagi hu
> llu oma maine eest:-)

...skiso...värdjad...pohhui... alu, sa oled tõesti eitmees. Mehelikkusest ei ole sinus raasugi. Sinu imal ja ilkuv tekst on läbi aastate äratuntav, isegi sinu libamised on enamikus äratuntavad.
Inetu hing oled. Vägagi inetu hing. Seepärast sul selline saatus ongi-delfis naiste seas ja neile vastu kaagutada. Tõeline.. mees, mis seal öelda. Tõmba tagasi end, enne kui hilja. Kõige parem oleks sulle, kui siit naiste seast kaoksid kus kurat. Äkki on mingi võimalus, et saad jälle ellu tagasi pöörata end, kuigi seda on raske uskuda. Aga seda saaks vist vaid tõeliselt mehelt oodata?
 
oijah 06. oktoober 2014, kl 18.47
oi elukest, hülgel läheb raskeks see armukese leidmine!
 
punapea 06. oktoober 2014, kl 18.47
issand, ta ei ole ju alu - ta on Täitsa Bond!!! kas te ei oska lugeda, või on alu jäädavalt teie peakesse pesa teinud. saage ometi üle. need on väga õiged sõnad, mida bond kasutas iseloomustamaks seda hullumeelset seltskonda siin:P

ja hall kuub on tore - suhtes mees on hoopis midagi muud kui abielumees. suhtes olek on nagu stabiilse sekspartneri olemasolu. kui kaaslane seda ei ole, käitudes nagu väsinud abielunaine:D, pole midagi imelikku kui kõrvalt vaatab. suhe pole mingi näitaja:P
 
punapeale 06. oktoober 2014, kl 18.51
sa ei kõlba siis HH-le või?
 
Triin 06. oktoober 2014, kl 18.55
Mis Sa siis arvasid, et 45 aastane naine näeb välja nagu 25?
Ütle lihtsalt, et polnud Sinu maitse.
Mis sellest siis nüüd pasundada.
Parem tutvu uuesti;)
 
punapea 06. oktoober 2014, kl 18.56
kõlban kindlasti HH-le kui saatus meid kokku viiks.ei piparda kindlasti ja esimesena võtaks paugu põske ja alles siis ütlen, et olen punapea.musi sulle ,HH.
 
punapeale 06. oktoober 2014, kl 19.02
mina pole HH, aga teie omavaheline tegevus on puhtalt teie endi otsustada. aga eks sa kirjuta, äkki võtab vedu ning on siin ka pisut mitmekesisem.
 
naine 06. oktoober 2014, kl 19.09
Klge, loodripolk, hakake tööle,saate sest vaesusest ka lahti.
 
Inri 06. oktoober 2014, kl 21.26
Ei tee see töötegemine ka alati rikkaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!