Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
Täitsa Bond 05. oktoober 2014, kl 12.27
Eks mehel oli tekkinud kujutelm, et läheb kohtuma Katy Perry'ga. Kindel soov saada OMALE koju ilus naine, teistele näitamiseks, ülesande täidetuks lugemiseks..eelnev kirjavahetus ja udune pildike kütmas lootusi. Ja vastu vaatas sellistele unistustele vääriline argipäev. Kukkumine vabalangemise kiirusel:-)

See siin peaks tõesti olema viimane koht, kust leida omale paarilist. Las blondi taolised otsivad edasi. Viimane lootus pihkurite hulgast:-)
 
punapea 05. oktoober 2014, kl 12.39
inetu lugu küll... kulutad aega ja energiat, unistad ja fantaseerid, ja tegelikkus... kõlab ju atraktiivselt - kolmekümpine ja sale -, kuid ilmselt on ta seda võrreldes oma sõbrannadega. naised ju hindavad end oma kaaslaste järgi, kõik oleneb seltskonnast. võibolla ta sel juhul ei valetanudki, vaid mees ise pisike kämbu:P

bond ja blond (mõlemad ju Täitsa B(l)ondid jutu järgi:D) on juba foorumis paar, nüüd te võiksite küll juba selle reaali vedada. mis sa b(l)ond ikka kiibitsed, asu juba tegudele!:P
:DD
 
Täitsa Bond 05. oktoober 2014, kl 12.54
Punapea,

Miks Sa mulle halba soovid?
 
Senza la Donna 05. oktoober 2014, kl 12.58
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui mees ei taha pilti näidata ega ka kohtuda, on
> tegu tavalise netipihkuriga!


Minu kogemus on näidanud, et enamasti on pildi mittesaatjad just naised, seega tegu netinäppuritega?

Tegelikult ei näita pilt mitte midagi. Mul on juhtund igatepidi, imeilusa pildi taga on keskpärase välimusega naine ja vastupidi. Seega - praktika on tõe kriteerium.
 
punapea 05. oktoober 2014, kl 12.59
sry, bond:D
ajendatud ehk ainult sinu nimevalikust, aga tegelikult oleks ju blondil ammu aeg mehele minna - varsti ta viiekümpine ja 50+ nurgas on oi kui palju ilusaid täitsa blonde üksikuid moosikeetjaid - seal läheb isegi kummitusega tutvumine raskeks:D
 
arvaja 05. oktoober 2014, kl 13.00
Pilt ei anna kunagi väga head ülevaadet, ainult reaalne kohtumine näitab, kas mees või naine teile meeldib või mitte. Pilt on ainult üks osa, sümpaatia või antipaatia tekkimisel peab kuulma häält, nägema ilmet, käitumist, tundma lõhna jne. Need väikesed tegurid kokku loovad terviku ja alateadlikult tunnete, kas inimene on teile oma või võõras. Ettekujutus tekib teie enda peades ja nagu keegi siin ütles, te lähete kohtuma oma peas tekkinud illusiooniga, ideaalse inimesega, kuid kohtumisele lisaks määravad meeldimise eespool mainitud faktorid. Mõni kilogramm või aasta üle, ei saa küll määravaks suhtlemise lõpetamiseks, lihtsalt kohtumisele tulnud inimene polnud teie tüüpi ja pole mõtet vanuse või kaalu süüks panna.
 
punapea 05. oktoober 2014, kl 13.05
pildi võib endast luua ka sõnadega - kirjeldad end, annad mõõdud, ja saabki mingi üldise pildi. fotod on petlikud, see on selge. ja paljud naised ei tahagi enda pilti jäädavalt netti üles riputada. ikka võiks peale kontaktide vahetamist kiire kokkusaamine korraldada, ja siis alles alustada pika kirjavahetusega. muidu raiskad lihtsalt kallist aega:P
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 13.07
Punapea,

Miks Sa mulle halba soovid?:D
 
punapea 05. oktoober 2014, kl 13.10
ei soovi ju!? mis bondil viga?? küll sa juba oleks õnnega koos, kui bond su tunnetele vastaks:P (sry, blond, kui riivasin su tundeid:D)
 
lõputu pilditeema 05. oktoober 2014, kl 13.10
Kui pildi nägemisest pettumine on hiljem nii suur, et tekib tahtmine delfi foorumis aur välja lasta, siis lülitage suhtlemise ajal skaibis kaamera sisse ja võibolla jääb nii mõnigi suurem pettumus ära. Kuid eksimisruumi tasub ka siis endale igaks juhuks jätta.
 
Täitsa Bond 05. oktoober 2014, kl 13.11
Ilmselt ei tea ma kõiki võimalusi, mida annab tänapäeval pildiga teha, aga arvestades teadaolevaid ja seda, et keegi ju ei pruugi üldse enda pilti saata, siis pildiga kohtuma läheks vist tõesti ainult tõeline vanamoodne ja lihtsameelne netipihkur:-)
Vb kehtiks ainult üks tõde-kui naine peale kolmandat kirja ei taha kohtingust midagi kuulda, siis peaks mees lihtsalt vaatama edasi.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 13.12
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga blond ju kummitusele end näidata ei tahtnud :)
>
> Selle nimel tasuks isegi üks reis päälinna ett
> e võtta.

Kogu minu lugupidamise juures...meil on ju põhimõttelised maailmavaatelised erinevused, ei muudaks seda ükski pilt.
Mina olen süüdi, mina ei usu igavesse armastusse ega õnne....
Mina usun, et kui aeg on täis saanud, tuleb minna, mina usun, et kui üks pool nii leiab, peab teine pool seda aktsepteerima.
Pärisorjus kaotati meil juba....millal?
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 13.14
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei soovi ju!? mis bondil viga?? küll sa juba oleks
> õnnega koos, kui bond su tunnetele vastaks:P (sry
> , blond, kui riivasin su tundeid:D)

Aga mul pole ju Bondi vastu tundeid ..ega ma masohhist pole:)
 
naine annab nõu 05. oktoober 2014, kl 13.14
Mis sa niisama seletad, oleksid pidanud juurde kirjutama, mis virtuaalnimega see mammmuulja siin on. Või oled kohanud sellenimelist mujal portaalis, päästad teised mehed kohtamis"rõõmust".Kirjuta täpsemalt, kus kohtusite ja mis linnaga on tegu ning, mis nime all see naine siin käib. Juurde võid lisada, mis nime all ise siin käid.
 
Täitsa Bond 05. oktoober 2014, kl 13.15
Tnx, punapea:D
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 13.21
naine annab nõu

See on väga väga väga halb nõu!
Ei ole olemas universaalset meeldivuse etaloni. See, et kõnealune naine teemategijale ei meeldinud ei tähenda, et ta mõnele teisele ei meeldi.
Mina ei meeldi igaühele, aga mõni läheb arust ära.
Bondi meelest olen ma vaal, mõni teine tahaks Bondile selle eest tappa anda...
Lasteaed, ausõna...
mansion ghost 05. oktoober 2014, kl 13.27
´Täitsa Blond´
"Mina usun, et kui aeg on täis saanud, tuleb minna, mina usun, et kui üks pool nii leiab, peab teine pool seda aktsepteerima.
Pärisorjus kaotati meil juba....millal?"

Oh Sind blondiini, pärisorjusega.
Aga kui kooselu on projektipõhine, kuni parema leidmiseni, siis küll. Kinni ju kedagi hoida ei saa :D)
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 13.28
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> See siin peaks tõesti olema viimane
> koht, kust leida omale paarilist. Las blondi taoli
> sed otsivad edasi. Viimane lootus pihkurite hulgas
> t:-)

Bondikene, musikene....kumb meist siin kauem omale paarilist otsinud on?...ahh, ei kuulnud, ütle kõvemini:)))

Blondi taoline ei otsi siit ammu enam mitte kedagi, selleks on muud kohad. Siin saab lihtsalt mõnusalt hambaid teritada, paksu nahka kasvatada ja hoida end kursis issanda loomaaia mitmekesisusega.
...ja,... siin on vahvaid tegelasi ka, eesotsas delfi maskoti, aluga:)
 
netist 05. oktoober 2014, kl 13.33
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilmselt ei tea ma kõiki võimalusi, mida annab täna
> päeval pildiga teha, aga arvestades teadaolevaid j
> a seda, et keegi ju ei pruugi üldse enda pilti saa
> ta, siis pildiga kohtuma läheks vist tõesti ainult
> tõeline vanamoodne ja lihtsameelne netipihkur:-)

Justnimelt, mitte kunagi ei tasuks usaldada pilte. Netis liikus alles mõni aeg tagasi ringi mees, kes saatis ilusaid, kuid võõraid pilte naistele. Lisaks helistas ja rääkis haledat juttu oma kurvast elust. Elas oma fantaasias ja lõi netisuhteid naistega.

Mees, kes otsib tõsiselt tutvusi, julgeb kohtumisele tulla ja ennast näidata. Piltide ja isegi hääle põhjal ei tasu kunagi uskuda, et seda, mida räägitakse või näidatakse, vastab tõele.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 13.34
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´Täitsa Blond´
> "Mina usun, et kui aeg on täis s
> aanud, tuleb minna, mina usun, et kui üks pool nii
> leiab, peab teine pool seda aktsepteerima.
> Pär
> isorjus kaotati meil juba....millal?"
>
> Oh Si
> nd blondiini, pärisorjusega.
> Aga kui kooselu o
> n projektipõhine, kuni parema leidmiseni, siis kül
> l. Kinni ju kedagi hoida ei saa :D)

No näed, igaüks raiub ikka oma rauda. Uut ja paremat hakkab inimene reeglina otsima siis, kui vana "haiget" teeb.
Kui ostad poest kingad....vaatad, kaalud, passid jalga, teed poes paar tiiru...täpselt see, mida vajad.
Varsti selgub, et hakkab varbale, kuskilt laseb vett läbi, nahk sinder ka kulub.....ühesõnaga üks lõpmatu piin.
Kas kannad neid hambad ristis võiduka lõpuni või lähed poodi ja ostad uued?
Aga valesti valitud inimkaupa pead kannatama surmani?
Kas me elame keskajal?
 
punapea 05. oktoober 2014, kl 13.35
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > ei soovi ju!? mis
> bondil viga?? küll sa juba oleks
> > õnnega koos
> , kui bond su tunnetele vastaks:P (sry
> > , blon
> d, kui riivasin su tundeid:D)
>
> Aga mul pole
> ju Bondi vastu tundeid ..ega ma masohhist pole:)
--------------------------------------------------

oled ju!? mingi aeg surusid vaat` et jõuga oma p.. bondile näkku, et tõestada oma mittevaalalikkust:D ju siis oled aru saanud, et su võlud ei mõju, ja kui mõjuvadki, siis ainult mõnele kummitusele või perverdile:P
 
Tiit 05. oktoober 2014, kl 13.39
Normaalne naine saadab hiljutise pildi kus on kogu keha näha.
Ebanormaalne saadab ainult näo pildi.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 13.52
punapea
Haritud naine, aga huumor sulle kohale ei jõua:)
Bond annab lihtsalt head materjali, kelle-mille kallal tore närida....ju siis mina ka temale:)
Bondi taoliste jaoks olen ma vaal ja jään vaalaks.
Minu "võlud"? Mis ajast mehed sarkasmi nende aadressil võluks on pidanud?:)))
Aga muidu ma ikka armastan mehi:)
mansion ghost 05. oktoober 2014, kl 13.53
´Täitsa Blond´
"Aga valesti valitud inimkaupa pead kannatama surmani?
Kas me elame keskajal?"

Kummitus ei hakka kellegile midagi tõestama, igaüks elab oma isiklikku elu parima äratundmise järgi. Aga valida omale saatusekaaslane nii pealiskaudselt, ette teades, et pead mõne aja pärast ta välja vahetama.
Sa tahaksid väljavahetatu olla, nii mitu korda järjest?
Ei, sellele küsimusele ei pea vastama.
 
üks teine delfi mees 05. oktoober 2014, kl 13.54
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naine annab nõu
>
> See on väga väga väga halb
> nõu!

Täitsa Blond, miks sa paanitsed? Käisid kohtumas eile õhtul mingi delfi mehega? :)
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 14.01
Kummitus, ma vastan...
Mitte keegi ei vali endale kaaslast ajutiseks tarbimiseks.
Elu...aga ma olen kahjuks-õnneks elu juba näinud, elu on näidanud, et reaalsus on teine ja see võib olla ülivalus.
Kui valu kaua kannatada, muutud selle suhtes juba tundetumaks ja võtad edaspidist juba tuimema paratamatusena.
Minu jaoks tähendab see seda, et elada tuleb hetkes, nautida hetke koos armsa inimesega ja mitte luua illusioone, kus teine inimene on sinu eluprojekti sisse kirjutatud ning edasikaebamisele see ei kuulu.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 14.03
üks teine delfi mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > naine annab n
> õu
> >
> > See on väga väga väga halb
> > nõu
> !
>
> Täitsa Blond, miks sa paanitsed? Käisid k
> ohtumas eile õhtul mingi delfi mehega? :)

Ei käinud! Ma lihtsalt pole nii napakas, et arvan, et ühe mehe või naise "maitse" ülim tõde on.
 
prääks 05. oktoober 2014, kl 14.28
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ka mina panin kuulutuse siia ja tutvusime.Vahetasi
> me pilte ja lubasime ausad üksteise suhtes olla ja
> kui ei sobi siis ka öelda.Saatsin pildi ja jäingi
> ootama, kusjuures see polnud esimene kord.
> Ühe
> lt naiselt tuli vastus, et sryyy kukkusin käe katk
> i:):) no mida iganes välja mõeldakse. Mida krt te
> küsite neid pilte kui vastu ei saada.
> Ok, ma võ
> isin naisele mitte meeldida või olin siis tema jao
> ks liiga hea.Aga vastu võiks saata nagu oli kokkul
> epitud.

mis sellel kipsis käel siis viga on? naise kipsis jala või käe pärast pole seks küll olemata jäänud, mõjubki nagu valuvaigistina- naine vajab ju sel ajal eriti palju hellust :)
 
üks teine delfi mees 05. oktoober 2014, kl 14.32
Teemaalgatajal ei olnud ju probleemi mitte meeldivusega vaid sellega, et kohtumisele ilmunud naine oli ennast 10 aastat nooremaks ja saledaks valetanud. Vanus ja saledus ei ole maitseasi. Need on üsnagi konkreetsed näitajad.
 
t 05. oktoober 2014, kl 14.35
Vahetaks kanalit, blondil on jälle keskpäevatund:-)

Mis publikum muidu arvab naise saadetud piltidest, kus ta on küll ise peal, aga eemalt, tagant, tagumikust? Et peangi teda võtma kui tagumikku või näoga (suuga) teiste poole?:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!