Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
saledus 05. oktoober 2014, kl 15.01
üks teine delfi mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgatajal ei olnud ju probleemi mitte meeldiv
> usega vaid sellega, et kohtumisele ilmunud naine o
> li ennast 10 aastat nooremaks ja saledaks valetanu
> d. Vanus ja saledus ei ole maitseasi. Need on üsna
> gi konkreetsed näitajad.

See ei ole teada, et mees küsis konkreetset kaalunumbrit, võibolla naine tundiski, et ta on normaalkaalus ja sale, kuid mees otsis kõhna naist ja pettus. Vanuse valetamine jah ilus ei ole, aga saledusest arusaamine on igaühe jaoks erinev.
 
no jah aga 05. oktoober 2014, kl 15.36
siinsamas kõrval teema, kus tavaline naine soovib kohtuda tavalise mehega ja ei ühtegi vastust talle. Tavaline naine ei ole trendikas ja siinsed mehed ei ole ammugi tavalised. Kohtuma saab siis, kui kirjeldad ennast keitiperriks, mis siis, et kohtuvad ikkagi kaks tavalist inimest.... no saa sa nüüd aru...
 
Senza la Donna 05. oktoober 2014, kl 15.59
no jah aga, läksin kohe huvi pärast vaatama, mida see tavaline naine tahab? Ei midagi erilist, aga ausalt öeldes ei kutsuks mind ka sellised kuulutused vastama. Ei endast midagi, ei otsitavast midagi, ei meiliaadressi - no ei kutsu ju tutvuma. Selleks, et tutvuda, on vaja kõigepealt enda vastu huvi äratada. Midagi huvitavat on igas inimeses, olgu ta kui tavaline tahes ja kas või Tartust. :)
 
Publik to 14.35 05. oktoober 2014, kl 16.03
Oleme vaid mängunupud selles kurjas maailmas.
 
täitsa tavaline naine kõrvalteemas 05. oktoober 2014, kl 16.14
ei loo mingeid illusioone - ütleb lihtsalt, et keskealine ja pooloimetuks töötanud - aus ja eneseirooniline, arvan ma. No mis mõtet on keskealisel naisel öelda, et ta on suhteliselt sale või keskmiselt kena - ka suhteliselt saledal keskealisel naisel on veidike liha luudel ja ilu on üleüldse vaataja silmades. Kellele ilus, kellele kole no kuidas sa seda hindad. Kui on tööd teinud, ju on siis ka kulunud, kuid mitte niivõrd, et ei oskaks hinnata samaväärse mehe väärikat olemust. Ah tõesti, tegelikult on see siin kõik ikka absoluutselt mõttetu tegevus...
 
Täitsa Bond 05. oktoober 2014, kl 16.47
Eelmisele,

Ongi, kui kuulutuse sisuks on, et kasutatud pakend otsib paarilist enne jäätmekäitlust. Keda kutsub tutvuma fraas, et vastu saab vahtima hall ja murest räsitud palgaori, kes on terve oma elu sentide vastu vahetanud..
 
Senza la Donna 05. oktoober 2014, kl 16.52
täitsa tavaline naine kõrvalteemas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> tegelikult on see siin kõik ikka absoluutselt
> mõttetu tegevus...


Miks mõttetu? Ma ju kirjeldasin, mida mina oleks tutvumiskuulutuselt oodanud, aga eks maitseid ole erinevaid.
Tülpinud ja elus väsinud inimesed ei kutsu tutvuma, ega neil ilmselt pole selleks ka tahtmist ja jõudu.
Iga uus tutvus on ju uus ja huvitav inimene ja peaks panema silmad särama ja südame põksuma. Teha seda aga nagu liinitööd, vastumeelst ja muuseas, siis loomulikult ei leia kedagi.
 
Hülgehall kuub 05. oktoober 2014, kl 17.20
Puht huvi pärast küsin, kuidas on võimalik visuaalselt hinnata, kas naine on 45 ja vanem..? äkki on hoopis 43....? 42...? 41..? olen näinud naisi, kes 30-selt näevad välja nagu 50 ja naisi, kes 50-selt näevad välja nagu 30..;), see selleks, minu soovitus - kokku saada, see kirjutamine ja enda ilusaks kirjutamine ja hinge avamine ei vii kuhugi, vahel see toimib, vahel mitte, loeb reaalne kogemus ja visioon, kui ikka kohaletulnud ema Teresa haiseb meetri peale odavast tubakast ja eileõhtusest salatist-kanakoivast, ei aita ka Jaak Joala lembelaulude linkide postitamine ja mesimagusate romantiliste kujutluspiltide ettenurrumine, mees jääb meheks ja tahab naist, head ja ilusat naist, selavii..
 
n55 05. oktoober 2014, kl 17.31
see foorum ei peaks olema viimane koht, kus tutvuda. See koht on lihtsalt vastupidise iseloomuga. Lihtsalt kui pildiga saitidel algab tutvus (vbl töödeldud) pildist, siis siinkohal avaneb inimene eeskätt vaimses ja hingelises plaanis (kusjuures mõni mõttemaailm võib olla päris peletav). Inimesed, keda huvitab eeskätt või üksnes väline kest, peaksid valima mingi muu tutvumissaidi. Eriti veel minu andunud oponendid, sest mind mujal saitidel ei esine/osale.
 
päevapäike 05. oktoober 2014, kl 17.39
Jään endale kindlaks, ükskõik millise aliase alt kirjutan, ükskõik millisel eluhetkel - pildilt tasub vaadata inimese silmi. Pikalt, põhjalikult, tunnetades... Sealt näed tema hingepõhja... Sealt tajud, mida ta sisaldab (ka eileõhtuseid kanakoibi võib seeläbi ennetada :))

Silmad, need silmad... ja pettumusi vähem :)
 
päkapikk ja suhteline suurus 05. oktoober 2014, kl 17.47
no eks päkapiku kõrval ole iga normaalne naine "suur"..
nii et kui see pehme junni omanik ka lühike jupats juhtub olema, siis norm naine astubki ju üle. vabandust ja vanadust tilludele, kel muidu ju süda hea ja meel õige... irw.
 
raha ja ilu 05. oktoober 2014, kl 17.50
no hülgehall võib lasta ju muidu hea naise ära tuunida. kas raha pole vä?
iial ei saa aru, miks eelmise mehe poolt tuunitud naine ( küüned, rinnad, ripsmed, juuksed, kehavorm) jne jne kõlbab küll järgmisele mehele, aga vot ise midagi välja käia, et naine kaunimaks saaks.. siis on kohe irin lahti.
 
järeldaja 05. oktoober 2014, kl 17.52
hüljes on ka sellel nädalavahetusel ilma jäetud...ega mujale polegi nutma tulla kui siia.
 
n55 05. oktoober 2014, kl 17.53
aga mõte veel vaimsest plaanist. Lugesin möödaminnes Lensini uuest peikast koos kõigi kommentaaridega. Pole ma eriline Lensini fänn ega vihkaja, pigem neutraalne. Kuid järeldus: oleksin valmis suhtlema pigem Lensini ja peikaga kui valdava osaga kommentaatoritega. Sest vähemalt 80% kommentaaridest õhkus sellist sappi ja viha, mille põhjuseks ega allikaks polnud kindlasti (olgugi kerglane) Lensin. Pigem ikkagi kõnts kurjade kommarite endi hingesoppides. Imestama pani lisaks tagakiitjate agarus ja üksmeel. Palju anonüümseid inimesi, kellega ma kunagi ei tutvuks.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 17.54
Olen nõus hülgega. Kust krt te teate, et naine valetas end nooremaks? Vb õnnetuke paistabki oma east 10 a vanem välja?
Olen ka kohtunud meestega, kes nägid öeldud vanusest vähemalt 10-15 a vanemad välja. Passi ma küsima ei hakanud, seega ei tea kinnitada, kas valetasid või mitte.
Minu kõige positiivsemad kohtingud on olnud kahe 50-60 a "pässiga"....mõtlesin, ok, olen suuremeelne ja lähen siis kohtuma, kui nad niiiii väga tahtsid.
Pepuli pidin kukkuma...mehed nägid välja nagu noored täkud ja mina põlvist nõrk.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 06.10.2014 09.29.
 
teadja esimene 05. oktoober 2014, kl 17.54
raha ja ilu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no hülgehall võib lasta ju muidu hea naise ära tuu
> nida. kas raha pole vä?
> iial ei saa aru, miks e
> elmise mehe poolt tuunitud naine ( küüned, rinnad,
> ripsmed, juuksed, kehavorm) jne jne kõlbab küll j
> ärgmisele mehele, aga vot ise midagi välja käia, e
> t naine kaunimaks saaks.. siis on kohe irin lahti.

irw! hülgest hullemat kopikakoid ilmas ei olegi.
 
eee... 05. oktoober 2014, kl 17.57
kas pässid tulid kahekesi ja kui su põlvist nõrgaks võtsid, siis mis edasi juhtus? Miks sealt tulist romaani ei arenenud?:D
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 17.59
teadja esimene Kirjutas:
------------------------------------------------------
> irw! hülgest hullemat ko
> pikakoid ilmas ei olegi.

Tunned teda vää?:)
Kohtusite ja ta sõi sinu nähes oma kaasavõetud võileiba ja sulle ampsu ei andnudki?:D
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 18.01
eee... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas pässid tulid kahekesi ja kui su põlvist nõrgak
> s võtsid, siis mis edasi juhtus? Miks sealt tulist
> romaani ei arenenud?:D


Ei, kodanik eee, ma kohtun ikka üksiti, üksiti, ...nagu õpetas hiir sauna nurgast:D
Mis edasi sai, seda teavad kümnes erinevas variandis delfi kroonikud...:D
 
teadja teine 05. oktoober 2014, kl 18.01
kle teadja esimene, minul näiteks on HHga vastupidine kogemus - oli lahkus ise. äkki sina olid see, kellesse ei tasunud panustada ja nüüd kiunud siin.
 
n55 to: 05. oktoober 2014, kl 18.01
blondi juttu kokku võttes: mees, kel pole sädet, vananeb ruttu (või ongi noorest juba vana). Selle sädemega v kuradikesega on aga kvaliteetmees, kes pehmitab põlved igas vanuses naistel.
 
teadja esimene 05. oktoober 2014, kl 18.05
Blond pani peaaegu täppi.
teadja teine on HH? ei imestaks üldse, arg nagu ta reaalis on. kiunuda pole mingit põhjust, selle teeb meie kõigi eest HH ise ära.
 
teadja teine 05. oktoober 2014, kl 18.06
ma pole HH. olen naine. tean, et HH on arg ütlema tõde, sest tahab olla soliidne, kuid koi ta pole.
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 18.11
n55 just nii vist ongi...vanus ei mängi erilist rolli, mutiks ja pässiks sünnitakse, mitte ei saada.

Olgu, delfi kroonik....pane kirja!

Hülgehall ei pidanud paljuks mind heasse söögikohta sööma viia, sõidutas trepist treppi, hoidis käest, et ma trepist alla ei kukuks ja vatras terve aja, nii et mina ainult sõin, kuulasin ja naersin:)

Nagu ütles kummituski...iga kohting ei pea lõppema linade vahel ja/või altari ees, vahel on lihtsalt mõnus toredate inimestega kohtuda ja aega veeta.
 
teadja esimene 05. oktoober 2014, kl 18.13
tahab olla soliidne????? järgmine ullike uinamuina juttu uskuma pandud? soliidsusest ei tea HH halligi, kombed, ja stiil olematud. ainus, mida suurepäraselt oskab, on anonüümselt kritiseerida.
 
küss blondile 05. oktoober 2014, kl 18.14
sul enesehinnang ei kannatanud, et nii tore mees nagu hüljes sind endale armukeseks ei tahtnud... no ei tahtnud ju, kui vaid lõunat sõite, teine ju armukest otsimas.
 
teadja teine 05. oktoober 2014, kl 18.15
siin vist on mitu HHi - äkki sa kohtusid selle libaga.
 
Täitsa Bond 05. oktoober 2014, kl 18.18
Tempel mällu igaveseks mõnele lahkusele enesele-mees ei teinudki kohtingul välja. Shithappens:DDDD
 
ahzooloog 05. oktoober 2014, kl 18.18
nati naljakas, et Täitsa Blond 50-60 aastasi pässideks nimetab...pole nad ju sinust teab mis palju vanemad:)
 
Täitsa Blond 05. oktoober 2014, kl 18.21
Vastus küssile...
Meie kohtumise eesmärk ei olnud paaritumine!
Kas vastus rahuldas sind?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!