Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
to blond 07. oktoober 2014, kl 10.27
sa pole kandideerinud ei kommentaatoriks ega armukesekandidaadiks, sellepärast ei maksta ega pakuta kohta,,,
 
oioioi 07. oktoober 2014, kl 10.27
blond on arvamisel, et on kõige targem mutt maa peal ja maa all, tema ligidale saab ainult hüljes oma mölaga...
 
aiaiai 07. oktoober 2014, kl 10.29
blond kohtus ju siinse mehega, sai väge juurde :-)
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 10.30
altari jaoks otsi teistsugused naised, mina olen pühapäevanaine.;)
 
Täitsa Blond 07. oktoober 2014, kl 10.33
oioioi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blond on arvamisel, et on kõige targem mutt maa pe
> al ja maa all, tema ligidale saab ainult hüljes om
> a mölaga...


Kus ma siis tark olen, kui mulle meeldivad selle foorumi kõige ebaintelligentsemad mehed?:)

aiaiai ehk alu...väge oleksin siis juurde saanud, kui oleksin seksinud:D
Minu väe suurus ei sõltu delfimeestega kohtumise arvust, sa totu.
Vat kui alu endaga kohtuks, siis on vist jah kas käsi kullas või perze mullas...kuulu järgi on vist kõikdel mullas:)))
 
Täitsa Blond 07. oktoober 2014, kl 10.36
to blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa pole kandideerinud ei kommentaatoriks ega armuk
> esekandidaadiks, sellepärast ei maksta ega pakuta
> kohta,,,

krt ja mina teen seda tänamatut tööd puhta tasuta...
Kellele tuleb avaldus esitada?...krt, mitte üks silp enam tasuta!!!
 
to lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 10.40
langed välja, sest hüljes veedab pühapäevad oma naisukese seltsis, kuigi seksi ei saa.
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 10.58
kes aru ei saanud, nende jaoks sõnaseletus
pühapäevanaine on see, kes ei pese mehe musti sokke. tema on ainult armastuse jaoks.;)
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 11.03
Kõlab paljutõotavalt..
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 11.36
missugust tulevikku tõotab armukesesuhe Hülgehalliga pühapäevanaisele?;)
 
lehtsabale 07. oktoober 2014, kl 11.59
Hüljes paneb sind kui tuju tuleb ja naine ei anna, mis muud veel...
 
to lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 12.00
oled maiteamitmes liignaine talle. onju ahvatlev positsioon? :-)
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 12.04
Ei mingit minevikku, olevikku ega tulevikku, on ainult hetk, mis kestab veic kauem kui igaviku..
 
Täitsa Bond 07. oktoober 2014, kl 12.05
Mitte ei mõista, mis on eelmiste postituste mõte? Umbes nagu üleskutse, et kui ise istutakse hambad ristis ilma, siis oleks kergem, kui mõni veel ühineb?
 
imeline 07. oktoober 2014, kl 12.08
...hetk, sa viibi veel :-) lehtsaba, tahad olla ajutine pandav objekt kellegi lõputus nimistus :-) häbi naissoole, nagu koerapulm.
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 12.18
kõlab just nii nagu mulle hetkel vaja.;)





minu maine pärast muretsejatele suured tänud!:)
 
Täitsa Bond 07. oktoober 2014, kl 12.21
Mingit häbi ega kuulsust ei tekita ega loo lehtsabad naissoole. Aegade läbi on olnud vanim amet ja kao ta kuhugi kuniks nõudlust.
Häbi aga teenivad mingid nõiad, kes siiraks teeseldud naiivitari ja truumast truumana jagavad oma kehamõnusid raha eest ja kel puudub täpne ülevaade sellest, kes võib olla nende lapse, lapse, keda nad armastasid juba enne sündimist, isa.
Iseenesest jah, mis eristab neid lehtsabadest, on samas küsitav:-)
 
näedsa 07. oktoober 2014, kl 12.22
ongi 2 õnnelikku koos. imeline
 
naine 07. oktoober 2014, kl 12.33
Mis ednale tööandad te olete, loodripolk, kui inimene on endale tööandja, järelikult pole tal üldse vaba aega hommikust õhtuni siin istuda, teie olete töötud abirahade kerjused, ei enamat, loodrid, laiskvorstid ja kerjused, lagastajad ja niisama passijad. Vähemalt tuba peaksite korra kuus koristama, mitte et kodutunne peab teie laga koristamas käima.
 
ikkagi 07. oktoober 2014, kl 12.36
ei mõista ma naisi, kellel on nii suur sugutung, et ilma hingelise sideta seksima asuvad. väidate vastu, et hingeline pole välistatud, nojah, aga siis peab ikka ülisuur hing olema, et oma sadade partneritega ka hinge jagada. ikkagi koera pulm.
 
loodripolk 07. oktoober 2014, kl 12.38
oled selgeltnägija, et vaidled inimesega, kes ütleb sulle, et on ise oma aja peremees...
 
Täitsa Bond loodripolgust 07. oktoober 2014, kl 12.45
Saab tegelikult jumala hästi aru, et on olemas selliseid isikuid, kes on vahetanud senini ja vahetavad ka edasi kogu oma elu peenraha või kollaste lehtede vastu. Vahel sest väsides ja võttes sinise lehe. Kuna neid tänapäeval aga enam ei saa, siis tuleb usinasti kasida, toksida, pühkida või juhtida või tegeleda kõige sellega, millega tegeleb niigi kohutav hulk pööblit kogu oma vastumeelsuses vara tõustes:-)
 
selgeltnägija 07. oktoober 2014, kl 13.08
lehtsaba on (eilne) lustakas, kes tegi lausa uue teema, et hülgehalliga flirtida. hüljes, see tädi on väärtus omaette. järjekindlus viib sihile.
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 13.20
Arvan, et see on ikkagi igaühe enda asi, kui mitmega ta seksi jagab, muuhulgas tunnetega ja tunneteta..saaks mõnigi oma elu roosiaias ise lilled õitsema pandud, poleks vaja naabri aia peal tänitamas käia, et too valesti muru niidab..
 
õiglane olend 07. oktoober 2014, kl 13.33
seks võib olla mäng teise tunnetega, roosiaed ei puutu asjasse, sain aru küll et illustratiivne väljend, aga olgu: seks "vale" inimesega murrab teise roosiaiast kõik õied, tagajärgedega tegeleb "vale" ise, mees on puhas poiss järgmises roosiaias. seda ilmselt mõtlesid ka eelmised hoiatajad ja naissoo väärikuse kaitsjad - naistel tekivad üldjuhul tunded oma partneri vastu, samas kui mees nühib niisama hetkelise mõnu pärast.
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 13.36
Millest selline halvustav suhtumine ja arvamus, nagu mehel tundeid ei tekiks..? niisama küsin,
 
õiglane olend 07. oktoober 2014, kl 13.40
loe palun oma eelmist postitust, milles ise ütled "tunnetega ja tunneteta"...:)
 
ahzooloog 07. oktoober 2014, kl 13.44
üks asi on tunded partneri vastu, teine asi on omale mingite asjatute lootuste ja ootuste püstitamine ja teist oma tunnete eest vastutavaks tegemine. Tunnete olemasolu ei tähenda ilmtingimata, et teisele mingite oma unistuste, ootuste ja tingimuste koorem tuleb kaela külge siduda, saab täitsa ka niisama kiindunud olla:)
 
ahzooloog 07. oktoober 2014, kl 13.48
ja täiskasvanud, normintellektiga inimesed võiksid juba mõista, et iga seksiga ei kaasne tunded...ei saa olla, et naisinimesed ongi terve oma elu nagu mingid poolearulised teismelised plikad...
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 13.49
Jah, ütlesin - rõhk sõnapaaril "tunnetega ja tunneteta", mis iseenesest ei anna veel õigust arvata, et kui mees paugu lahti saab ja erutusest röögatab, kuiväga ta oma partnerit armastab, oleks see tunneteta seksi ülim väljendus..see võib olla ka suure Armastuse algushetk,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!