Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 21.29
Kui olla 100% aus, siis rikkaks ei saa... Seega, tööandja kulul Delfis istuda, peaks ju rikastumise protsenti suurendama? :P
 
Inri 06. oktoober 2014, kl 21.40
Minul mitte :D Ma ise enda tööandja.
 
intrigant 06. oktoober 2014, kl 21.40
Kuhu jäävad Hülgehalli lubatud paljastused?
 
Inri 06. oktoober 2014, kl 21.51
Ükski mees ei peaks kekkama oma saavutustega magamistubades. Naisterahvast tuleb austada ka siis, kui ta ei ole sinu ootustele vastand.
 
Hülgehall kuub 06. oktoober 2014, kl 21.55
Kuna kõik rahunesid maha, siis paljastusi ei tule...
ja täpsustuseks lisan, et naisterahvast tuleb austada ka siis, kui sina tema ootustele ei ole vastanud..
 
Inri 06. oktoober 2014, kl 21.57
Täpselt.
 
lehtsaba 06. oktoober 2014, kl 22.00
lööks õige sellele hülgehallile küüned taha ja lohistaks ta siit vihaste mutude juurest oma pessa?;)
 
lehtsabale 06. oktoober 2014, kl 22.20
võta järjekorda, hall paneb praegu päevapäikest.
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 22.23
See oli inetu.
 
mh 06. oktoober 2014, kl 22.31
krdi vingats oled
 
hülge möla 07. oktoober 2014, kl 08.36
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuna kõik rahunesid maha, siis paljastusi ei tule.
> ..
> ja täpsustuseks lisan, et naisterahvast tule
> b austada ka siis, kui sina tema ootustele ei ole
> vastanud..

naiselik mees nagu ta on, oskab peamiselt kahte asja- vinguda nagu siga aia vahel või tigetseda nagu nädalaselt joomatuurilt kojusaabunud pereisa.
 
mhmh 07. oktoober 2014, kl 08.41
hakkab jälle pihta
 
eelmisele 07. oktoober 2014, kl 08.59
ta ise ju tahab seda. see on tähelepanu, mis tal vajaka on.
 
Senza la Donna 07. oktoober 2014, kl 09.21
Pigem on siin hulk naisi, kes põhjusel või teisel pole HhK-le sobinud (mõned öised ei ole suisa kellelegi sobinud) ja seepärast hoiavad siin teemat üleval. Hülgehall oleks ilmselt hirmus rahul, kui leiaks omale kena püsiarmukese ja ilmselt ta siin siis enam sõna ei võtaks ka.
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 09.35
Täna ei ole ma midagi tahtnud, täica vaikselt istusin ja tegin oma tööd, muuseas jah..
 
lehtsaba to Hülgehall 07. oktoober 2014, kl 09.41
oled saadaval?;)
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 09.48
Mingi osa minust kindlasti on saadaval..
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 10.01
ütle selgelt ei või jaa, ära häma.;)
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 10.04
Altari ette mind ei maksa tirida, muidu jah..
 
päevapäike 07. oktoober 2014, kl 10.05
lehtsaba, kas vajad arenemisvõimalust? elu õppetundi? ole ettevaatlik...
 
Täitsa Blond 07. oktoober 2014, kl 10.10
Siin sõnavõtjate hulgas on vaid üks arukas mees lisaks hhk-le ja see on Senza. Kummaski pole kübetki tigedust, mida tatipritsid siin neile üritavad peegeldada.
Senzal on õigus...kättesaamatu mees muutub REEGLINA mittekvalfitseerunud naiste vihaobjektiks, nagu kättesaamatu naine muutub meestele litsiks.
See foorum annaks pigem mõnele psühholoogia või psühhiaatriatudengile piisavat uurimismaterjali, kuidas elus kibestunud oma frustratsiooni siin välja elavad....kes sõimeldes, kes solvates, kes asja huumoriga võttes.
Et mitte teisi solvata, keda ma praegu nimeliselt ei nimeta, siis siin on veel toredaid ning arukaid mehi ja naisi...
Ainult vähestele arusaajatele jõuab see kohale, et just nemad on selle foorumi vihatuimad vihaobjektid, aga millegipärast ripuvad nagu kaanid nende küljes.
 
naine 07. oktoober 2014, kl 10.15
Loodripolk, marss tööle, ei maksa otsida siin end enda ülevalpidajat!!!
 
iRW 07. oktoober 2014, kl 10.16
HH endised ja praegused ilmusid kohe lagedale, et omandit lehtsaba eest kaitsta? IRW
 
naine 07. oktoober 2014, kl 10.17
Kui avalikult ei juleta oma nime nimetada ja selle nime,kellega kohtutud, siis pole vaja üldse sellist teemat tehagi, sa töll!
 
kah naine 07. oktoober 2014, kl 10.17
minu töö on delfis kommenteerida, pingeid kruvida, teemasid arendada, makstakse hästi.
 
endine 07. oktoober 2014, kl 10.19
ei ole omanditunnet... pole mingit tunnet...lehtsabast pole ka kahju, niisama suusoojaks saab seletatud siin.
 
naine 07. oktoober 2014, kl 10.21
Nii mehenimelised kui nasienimelised on siin kõik maru koledad ja paksud , mõni mees nagu näljas olnud kuu aega aga see on erand, enamus on kasimatud halva välimuse ja suure rasvamassiga. Sobite omavahel küll, oleme asja uurinud, nii ühte kui teistpidi ja sorry-sorry! neile kohutavatele ,kes küll kohale on tulnud ja pidanud ootama kedagi kes kunagi ei tule.Enamik suitsetavad,ahelsuitsetajad ja välimus on alla igasuguse arevstuse, sobite omavahel.Loodripolk!
 
Senza la Donna 07. oktoober 2014, kl 10.22
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loodripolk, marss tööle, ei maksa otsida siin end
> enda ülevalpidajat!!!


Vaata inimene, siinsed püsikad on enamasti endale ise tööandjad, seega on nende tööaeg piiramatu ja ka Delfis lobisemise aeg vastavalt.
 
no 07. oktoober 2014, kl 10.23
on ikka kurjust mõnele antud :)
 
Täitsa Blond 07. oktoober 2014, kl 10.24
Huvitav, miks mulle keegi ei maksa?:)

Vastus IRW-le
hhk ja Senza pole minu endine, praegune ega ka tulevane.
Mina ei kaitse kedagi, need mehed ei vaja kaitset, ütlen vaid seda, mida mina asjast arvan ja pole minu asi, et see tatipritside omaga ei ühti.....jumal tänatud, et ei ühti:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!