Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
n55 06. oktoober 2014, kl 11.23
eks abielumeeste tähelepanuvajadus ole suuresti rahuldamata, sest abielu kukutab nende kursi naiste silmis drastiliselt. Ka ivakese tähelepanu eest osatakse olla tänulikud. Vallalised mehed peavad end hoopis väärtuslikumaks saagiks (olgu õigusega v mitte) ja see kompleks võib segada isegi naistega suhtlemist. Oled enda arvates kellegagi kena, kahtlustab krt teab, mida.
 
punapea 06. oktoober 2014, kl 11.25
erotomaanide eest pole tõepoolest keegi kaitstud:D
 
naine1 06. oktoober 2014, kl 11.27
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> otsus to ahzooloog Kirjutas:
> ------------------
> -------------------------------------
> > mingi p
> õhjus peab ju olema, abieluseisuse varjamin
> > e
> pole ainus asi, millega haavata. raske oleks aru
>
> > saada,et HH on oma arvukate naistuttavatega,
> nagu
> > ta ise kinnitab, väga viisakas ja gala
> ntne olnud,
> > aga naised hakkavad heast peast
> teda ründama? sel
> > juhul ei oleks ju põhjust.
> olen kindel, et vastab
> > tõele kuuldud mõttet
> era, "üksinda tülitseda ei sa
> > a", "tangot tan
> tsitakse kahekesi" ja veel midagi s
> > amas stii
> lis.
>
> Seda "tangot" siin mõnda aega kõrvalt
> jälginuna julgen arvata, et HhK saab enda kaela kõ
> ikide siin olevate ja mehe poolt petetud naiste ki
> bestumuse ja viha. Oma, kas siis endisele või iseg
> i veel praegusele, abikaasale ei julgeta kõike näk
> ku öelda, aga siin anonüümselt võib ju kõike...

Täpselt nii see ongi. hhk tantsib siin tangot terve karja elus kibestunud naistega ja võib-olla ka mõnega, kes ei saa siiani üle sellest, et hhk temaga suhelda ei taha. Mina olen kõikidelt meestelt teeninud välja litsitiitli ainult sellepärast, et ma nendega seksida ei tahtnud.
 
n55 06. oktoober 2014, kl 11.30
nende meeste arvates on naised litsid nagunii, sest muid naisi polegi nad saanud
 
eelmisele 06. oktoober 2014, kl 11.34
sellele oleks ju väga lihtne lahendus leida- olgu HH kodus oma naise ja lastega ja mitte ükski "kibestunud" naine ei saa tema peal end välja elada.
 
Hülgehall kuub 06. oktoober 2014, kl 11.34
Ise ka aru saate, mida vaja..? selgitasin ju, et selline kuvand on special loodud selleks, et ausad ja üksikud, igavest armastust ja truudust otsivad naised minu otsa ei komistaks ja kauges kaares mööda käiksid,
 
jah 06. oktoober 2014, kl 11.40
aga naised peavad end ju ema Teresaks ja arvavad, et oma suure armastusega suudavad ka hallist korraliku abielumehe koolitada....
 
täiesti neutraalne to HhK 06. oktoober 2014, kl 11.42
Soovitaksin Sul endale uus kasutajanimi võtta, see võib aidata Su renomeed puhastada, kui Sul on kavas siia veel pikemaks pidama jääda. See nimi ongi Sul pisut ebaõnnestunud, eelmised olid palju terasemalt leitud. Hakkad Sinagi vanaks ja töntsiks jääma?;)
 
appi 06. oktoober 2014, kl 11.46
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ise ka aru saate, mida vaja..? selgitasin ju, et s
> elline kuvand on special loodud selleks, et ausad
> ja üksikud, igavest armastust ja truudust otsivad
> naised minu otsa ei komistaks ja kauges kaares möö
> da käiksid,


miks siis minu üles korjasid?
ahjaaa, komistasin ju ise su otsa...
 
n55 hülgehallile: 06. oktoober 2014, kl 11.49
isiklikud järeldused. Inimesed (mehed, naised ka) jagunevad:
A) monogaamideks
b) polügaamideks
Seejuures võivad mõlema variandi esindajad olla omal kombel ausad ja truud. Vahe on lihtsalt sättumuses (ühele v enamale partnerile). Seejuures kaldun arvama, et monogaamia on pigem polügaamia erijuhtum kui vastupidi.
Enamik armudraamasid ja seebikaseiklusi tuleneb katsest toppida polügaamsete kalduvustega isikud monogaamsesse abieluvormi. Eriti hull, kui üks partneritest on konservatiivsete vaadetega monogaam. Ma arvan, et üks traditsioonilise abielu lagunemise põhjusi ongi siin. Tänaäeval, kui on head võimalused testida ja vältida suguhaigusi, hoiduda rasedusest, tuvastada isadust, algatada lahutust, ollaksegi valikutes vabamad. Suurimaks takistuseks vabale parnerlusele näib kujunevat hoopis aineline kitsikus ja ühised võlad
 
Hülgehall kuub 06. oktoober 2014, kl 12.01
Puht põhimõtteliselt ei võta endale uut nime, inimene selle nime taga jääb ju samaks...või kuidas..?

Ma ei vaja kibestunud naisi, vaid naisi, kes oskavad ja tahavad elada..

Mis Foorumi sõltuvusse puutub - eks ikka mõni koht muutub lemmikumaks kui teised sarnased ( a la kohvik, ööklubi, kaubanduskeskuse parkla vms..), kogemused ja mälestused on need, mis ainest annavad..pole minagi erand, siin on olnud ja on /loodetavasti ka edasi../ suurepäraseid ja veetlevaid, sisemise ilu ja sarmiga vestluskaaslasi, kelle ees käed värisema hakkavad, vat nende leidude nimel ma siin käingi..

* lõunapaus, minge ja tehke parem midagi mõistlikku..
 
... 06. oktoober 2014, kl 12.05
Saage lõpuks aru,hhh ei ole abielus vaid otsib lihtsalt armukest:)!
 
................... 06. oktoober 2014, kl 12.10
hhk on vist päris paljudega kohtunud ja mingil kummalisel põhjusel usaldab neile kohe ka seda, et ta pole abielus - varsti teavad seda kõik siinsed. milleks siis selline veiderdamine?
 
kommentaar 06. oktoober 2014, kl 12.15
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Puht põhimõtteliselt ei võta endale uut nime, inim
> ene selle nime taga jääb ju samaks...või kuidas..?

millest siis kõik eelmised nimevahetused ajendatud olid? iga vahetuse käigus muutus inimene nende taga? nüüd enam ei muutu? kes on süüdi? naised, kes muud...
>
>
> Ma ei vaja kibestunud naisi, vaid naisi, k
> es oskavad ja tahavad elada..

selliseid naisi, kes oleksid oma tahet omamata nõus sulle mängukanniks olema, just siis, kui sinul aega ja tahtmist on? ja sellest ei tohi ju ometi kibestuda vaid hõljuda sinuga taevas.
ega sina ometi kübekenegi kibestunud ei ole?
>
> Mis Foorumi s
> õltuvusse puutub - eks ikka mõni koht muutub lemmi
> kumaks kui teised sarnased ( a la kohvik, ööklubi,
> kaubanduskeskuse parkla vms..), kogemused ja mäle
> stused on need, mis ainest annavad..pole minagi er
> and, siin on olnud ja on /loodetavasti ka edasi../
> suurepäraseid ja veetlevaid, sisemise ilu ja sarm
> iga vestluskaaslasi, kelle ees käed värisema hakka
> vad, vat nende leidude nimel ma siin käingi..

seo käed kinni, kui nii värisevad või veel parem, piira alkoholitarbimist!
>
>
> * lõunapaus, minge ja tehke parem midagi mõistl
> ikku..

sina teed terve elu ainult mõistlikke asju...?
 
n55 06. oktoober 2014, kl 12.19
eks minagi ole pisut kibestunud, tõdedes, kui palju
"
suurepäraseid ja veetlevaid, sisemise ilu ja sarmiga vestluskaaslasi, kelle ees käed värisema hakkavad
"
leidub nähtavasti naiste ja kui vähe meeste seas. Aga et oma sättumust seepärast muuta, paraku, juba HILJA!
 
ei mõista 06. oktoober 2014, kl 12.36
"suurepäraseid ja veetlevaid, sisemise ilu ja sarmiga vestluskaaslasi, kelle ees käed värisema hakkavad"

mis sinu probleem on, kui ka nende ülivõrdes vestluskaaslaste kõrvalt ikka veel ka siin jõuad nii palju figureerida? töötu staatus?
 
Hülgehall kuub 06. oktoober 2014, kl 12.57
Mõista-mõista, no ma ei saa aru, mis inimeste funktsionaalse lugemisoskusega lahti on..? ütlesin ju selgelt, kes on olnud ja kes vbl. siin olla võiksid..samuti suhte staatus,
mitte et see kõik korda läheks, aga kohati on päris naljakas jälgida, kuidas inimesed vahkvihal enda üle lasevad võimust võtta, teadmata ja tundmata vihaobjekti isiklikult..
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 13.09
Inimestel on palju sisemisi pingeid. Kusagil tuleb need vabaks lasta. Eks siingi seda tehakse ja elatakse kergema hingega edasi :)

Nii nagu perekool.ee on aidanud mitmetel beebimammadel lapse esimene eluaasta virtuaalse toega mööda saata, nii on loogiline jätk, et tullakse siia halama, kurtma, kaklema, kui beebsud pesast lennanud ja ise elus üht-teist kogetud...
Traagikat pole, võtame rahulikult...
 
ahzooloog 06. oktoober 2014, kl 13.12
õõõõ, kui jube sõna...beebsu:D
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 13.13
igasugu roppsõnad on kodusemad, eks... :D
 
ahzooloog 06. oktoober 2014, kl 13.14
Iga kell üks arhailine ja korralik vägisõna sihukeste..eee...beebsude asemel:D
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 13.16
üritad mu tuju rikkuda, ahzooloogikene? :D
ninnu-nännu - ei õnnestu :D
 
sarkast 06. oktoober 2014, kl 13.23
kui enam muu ei aita, tuuakse päevapäike tagumikku lakkuma, kes tagakiusatud hüljest lohutab ja toetab, sest ta on ju nii tore mees! irwirwirw
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 13.29
ütlen taas: kui te vaid teaks...
 
teate 06. oktoober 2014, kl 13.31
Teate moorikari! Kuna keppi saite te ilmselt eelmisel sajandil, siis oma vaimse tervise huvides pange näppu, ostke vibraator või kasutage mahepõllumjandustooteid, saab kõigil kergem.
 
oehh 06. oktoober 2014, kl 13.39
päevapäike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ütlen taas: kui te vaid teaks...

sa naiivne arvad, et oled ainuke, kes teab?
 
teate-le 06. oktoober 2014, kl 13.41
teate Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teate moorikari! Kuna keppi saite te ilmselt eelmi
> sel sajandil, siis oma vaimse tervise huvides pang
> e näppu, ostke vibraator või kasutage mahepõllumja
> ndustooteid, saab kõigil kergem.

need, kes hülge postituste peale vaimustusest ei kilju nagu pp, on muidugi koledad moorid, mis nad muud saavad olla
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 13.47
mind võib rappida, olen paks vaaaaaaal :D
 
Inri 06. oktoober 2014, kl 14.16
Järelikult päris inimene, kõigi oma plusside ja miinustega. :D
 
ahzooloog 06. oktoober 2014, kl 15.02
päevapäike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> üritad mu tuju rikkuda, ahzooloogikene? :D
> ninn
> u-nännu - ei õnnestu :D

miks peaks minu sõnavalikueelistus üldse mõne beebsu tuju rikkuma?:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!