Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
õiglane olend 07. oktoober 2014, kl 13.52
jaajaa, ma polegi väitnud end olevat normintellektiga ega täiskasvanu ega miskit muud, küllap need teised kõik mõistavadki. aitäh selgitamast :) - ehk arenen.
 
Täitsa Bond 07. oktoober 2014, kl 13.58
Mismõttes nagu??? Et mehel pole seksides naiste arust mingeid tundeid, mehed ei tunne muud, kui nühivad? Seda räägivad naised, kel on empaativõime ja tunded või?
Õnn siis ju, kui meestel pole tundedid või seda, mida naised tunneteks nimetavad!
 
n55 07. oktoober 2014, kl 14.02
mõned mehed seksivad nähtavasti vihaga. Nii et tunded täitsa olemas.
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 14.06
lehtsaba ei ole lustakas, pigem mõtlik ja seegi ei ole kellegi teise asi. kui paljude omand Hülgehall siis siin juba on, et sipelgapesa kihama hakkas?;)
 
ahzooloog 07. oktoober 2014, kl 14.09
meeste ja naiste arusaam tunnetest on kohati vist erinev...mehe meelest suur tunne võib mõne naise meelest ollagi mingi tuim nühkimine, sest seebiooperlikku roosamannat ei kaasne...
 
oimaivõi 07. oktoober 2014, kl 14.14
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mismõttes nagu??? Et mehel pole seksides naiste ar
> ust mingeid tundeid, mehed ei tunne muud, kui nühi
> vad? Seda räägivad naised, kel on empaativõime ja
> tunded või?
> Õnn siis ju, kui meestel pole tunde
> did või seda, mida naised tunneteks nimetavad!


miks üldistad? kirjutas ju ÜKS naine ja küllap siis mingist omast kogemusest lähtudes. temale näitasite koha kätte, nüüd siis saab terve naissugu veel takkajärge :)
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 14.18
Omandi suhtes pole kellelgi siit veel õnnestunud vettpidavaid tõendeid esitada, kuigi võimalusi on pakutud..
 
punapea 07. oktoober 2014, kl 14.21
mehel peavad mingid tunded ikka olema, kui tal asi püksis toimib. hiljuti vaayasin just filmi valgete naiste seksiturismist aafrikasse. isegi aafrika poisil ei tõuse koleda naise peale, maksa palju tahad. tunded on mehel füüsilised, naisel hingelised.
kui tundeid pole, siis on asi hull ja tegu võib olla maniakiga:D
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 14.37
tõendite puudulikkus omandisuhte tõestamisel ajab endast välja küll.;)
 
naerumajakas 07. oktoober 2014, kl 14.39
oimaivõi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Bond Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
> > Mismõttes nagu
> ??? Et mehel pole seksides naiste ar
> > ust ming
> eid tundeid, mehed ei tunne muud, kui nühi
> > va
> d? Seda räägivad naised, kel on empaativõime ja

> > > tunded või?
> > Õnn siis ju, kui meestel pole
> tunde
> > did või seda, mida naised tunneteks ni
> metavad!
>
>
> miks üldistad? kirjutas ju ÜKS
> naine ja küllap siis mingist omast kogemusest läh
> tudes. temale näitasite koha kätte, nüüd siis saab
> terve naissugu veel takkajärge :)

kui nüüd kasutada tema enda sõnavara tema enda kohta , siis see urood ongi selline.üks naine näitab talle tema koha kätte ja ta ilgub ja mõnitab siin veel kuude ja aastate kaupa kõikki,
mõni teine näitab koha kätte ja ta liipab tal kannul veel kuid ja aastaid et aga saaks kuidagi tähelepanu ja kättemaksu,
 
jah 07. oktoober 2014, kl 14.43
lehtsaba, iga algus on ilus, kuid lõpp... kuidas kellelgi. ka sinu unelmate armuke on musternäide ideaalsest mehest. alguses. millalgi jõuad arusaamisele, miks mees lõputult otsib, leiab ja kaotab. aga sina ju soovidki olla talle vaid tarbimiseks, siis on kõik ok. edu!
 
Täitsa Blond 07. oktoober 2014, kl 15.00
Raipekotkad ikka veel nokivad...:)))
Hüljes, tead....vaenlane tuleb enda lähedal hoida....sa võta kõige kõvem nokkija omale armukeseks, saab head keppi, rahuneb ehk maha.
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 15.01
ma pole Hülgehalliga veel midagi kokku leppinud ega e-mailegi vahetanud, aga juba ollakse minu pärast mures...
kas Hülgehall on kannibal?:)
 
:P 07. oktoober 2014, kl 15.04
blond käis küll hülgega "niisama söömas", aga teab ometi kepi headusest rääkida?:P
 
ei 07. oktoober 2014, kl 15.04
kes nokkis, keda nokkis? ülitundlikud olete te siin ise, teie, kes armastuses oma tundeid ülihästi juhite ja kontrollite... :)
 
haahaaa 07. oktoober 2014, kl 15.04
Hakkadki vaaladega kohtuma, kui neist avalikult ei julge nime ega midagi öelda hoiatuseks teistele meestele.Ainult avalikustamine päästab mehi vaaladega kohtumast.
 
Hülgfehall kuub 07. oktoober 2014, kl 15.06
Piraajaparvest annab seda kõige teravamate hammastega ikka otsida..
Ma kardan seda, et kui see..khm, vanainimeste asi liiga hea saab, võib asi kontrolli alt väljuda, mine mind hullu tea, ehk armun äragi veel..
 
virvendaja 07. oktoober 2014, kl 15.07
lehtsaba, sa annad oma väljaütlemistega ehk mõnele eksile natuke hinge pihta, keda pole tahetud :) kuigi kõik vapralt väidavad end kõigest üle saanud olevat, võib mõni õrn virvendus siiski veel olla, mis muidugi pole kellegi teise mure, kui virvendaja enda :)
 
Senza la Donna 07. oktoober 2014, kl 15.11
Mida aitab nimede avalikustamine? Päästab vaaladest? Mitte kuidagi. Ka mina olen siin vähemalt kolmanda-neljanda nimega ja keegi ei keela ju omale uut identiteeti valida. Loomulikult ei ole mõtet sama inimesega korduvalt kohtuda ja mingi hetk ma ka lõpetasin kohtumised siinsetega ära. Aga ega see siis suhtlemise lõppu tähenda, ikka võib, kui see mõlemile midagi annab. :)
 
n55 07. oktoober 2014, kl 15.15
goodbye tänaseks. Ei või enam deprekat siin süvendada.
 
kaunitar 07. oktoober 2014, kl 15.19
Hakkadki kollaste hammastega kiilakate vanameestega kohtuma, kui neist avalikult ei julge nime ega midagi öelda hoiatuseks teistele naistele.Ainult avalikustamine päästab naisi haisvate sokkidega miinimumpalka saavate töllidega kohtumast.
 
lehtsaba 07. oktoober 2014, kl 15.24
pole kellelegi halvasti öelnud, ei ole ju põhjustki selleks, kui inimest ei tunne. minu tegemiste vastu aga näidatakse siin üles teravdatud tähelepanu.:)
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 15.25
Ausalt öeldes, ei mäletagi enam, millal viimati endale miinimumpalka maksin..oli see enne Porsche ostmist või pärast...
 
to HH 07. oktoober 2014, kl 15.30
palk palgaks, aga need muud näitajad, kuidas nendega? sokid, hambad jne
 
oi 07. oktoober 2014, kl 15.30
hüljes, sa ikka mõistad nalja visata! sina ja Porsche?:D
 
hahaaa 07. oktoober 2014, kl 15.31
eks küsi blondi käest;)
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 15.33
Tnx meelde tuletamast, avastasin just hambas paar auku ja peangi arstile aja panema, sokid on kas hallid või mustad, puhtad ja pestud, ma ei talu kantud riideid seljas, korda kaks nädalas käin saunas, muul ajal pesen hommikul ja õhtul, nagu ka hambaid..

* mina ja Porsche, kui ei usu, küsi Täitsa Blondi käest..
 
hülgele 07. oktoober 2014, kl 15.37
kui see Porsche sul tõesti on, siis sellega kekkad siin lehtsabale muljet avaldamiseks? siis teab, mis teda ootab-3 minutit rähklemist tagaistmel...
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 15.39
Tuba võetakse, kui tahetakse tõeliselt head ja kirglikku naudingut, Porsche on selleks, et sõita pärast mereranda päikeloojangut vaatama, piknikukorv ja soojad fliisid tagaistmel,
 
sisselogimata... 07. oktoober 2014, kl 15.40
See mees, kel Porsche on, broneerib juba terve mõisa ja mitte ainult 3 minutiks:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!