Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sain tünga
 
mhhm 07. oktoober 2014, kl 20.13
pange neid võrdusmärke aga kuhu tahate ja igaks juhuks veel topelt kah...:D
 
Hülgehall kuub 07. oktoober 2014, kl 21.43
Imelik seltskond siin koos, isegi Porsche ei lähe enam peale, tõesti hakka või uskuma, et siia on uus kristlik portaal tulemas,
 
jaaaa 07. oktoober 2014, kl 21.47
see oleks innovaatiline - delfi kristlik rubriik :D Teeks ära, oleks nii mõnigi ärapanemine ehk vähem.

Automark on oluline vä? teadnudki... Arvasin, et inimene on oluline.
 
selgusetuks jääb 08. oktoober 2014, kl 00.45
selgusetuks jääb miks neid poolpehmeid vanu junne delfikast peaks siis nagu tahtma?
ja miks veel armukeseks, nagu hüljes otsib? raha pole vä naise saamiseks?
hea summa eest võib mõni ehk su impotentsusegi unustada. irw. vibra ikka saab..
 
eelmisele 08. oktoober 2014, kl 08.51
peaks tahtma sel põhjusel, et tegelikus elus on nad viimase peal mehed, ainult kirjalik eneseväljendus kukub ootustele vastupidiselt välja :D ja siin on õelad naised koos, kes ei lase neil särada. nad ootavad oma tähetundi, kui keegi ideaalnaine lõpuks siia ilmub :D

vanadus, junnidus, pehmus pole tõestatud :D
 
1 neiu 08. oktoober 2014, kl 09.01
Porsche läheb peale küll, kahju vaid, et sellega komplektis käib ka vanake Hülgehall.
 
eelmisele 08. oktoober 2014, kl 09.07
vanake on tasemel, autos võib kahelda, pigem ikka niipidi :D
 
eelmisele 08. oktoober 2014, kl 09.15
sul ära proovitud, et tead?:P
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 10.06
Täitsa Blond võiks juba oma kogutud teosed välja anda - loen siin juba ja naeran nii et töö tegemata ja sandikopikad välja teenimata :)
 
teraapiatudeng 08. oktoober 2014, kl 10.18
see eepost annab mõnelegi romaanile silmad ette, intriigi küllaga.:) minu tähelepanek, et hülgest halli juures võib märgata tugevaid viiteid suhtesõltuvusele, millest kas juhuslikult või nimme on artikkel ka paremas veerus.
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 10.31
teraapiatudeng....oeeiii, see pole hülge psühholoogiline profiil. Kuna ma võin sulle ise olla õppejõuks, siis julgen seda kindlalt väita ja veel paar põhjust.
Aga analüüsi edasi, võid siit leida kellegi teise, kes sinna profiili suurepäraselt sobib...ette ei ütle:)
Mis teraapiat tudeng ka tudeerib...huvi pärast küsin:)
 
näha on 08. oktoober 2014, kl 10.35
Blondil on vaja igal sammul rõhutada, kui hästi ta ikka hüljest tunneb?:P kui hüljes vanamuttidega tegutseb, siis küll tõesti ta armukest ei leia, vähemalt siit. paistab, et isegi lehtsaba loobus.:D
 
sobilik 08. oktoober 2014, kl 10.41
Täitsa Blond, kuidas Sa aru ei saa, et HH kohtus Sinuga kindla eesmärgiga. Tal oli vaja kurta ja detailsed andmed anda teda siin n-ö ahistavate naiste kohta. Sina kui siinne vana olija, sõnaosav ja tugev, sobisid info jagamiseks ideaalselt. Ja läksidki õnge - kaitsed HHi nii kuis jaksad, ehkki väidate kaitse mittevajalikkust :)
Oma panuse loos jättis HH kindlasti rääkimata :)
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 10.55
Ohhissand küll...:)))
Kas te tõesti arvate, te muust meil pole rääkida kui telfimuttidest?
Mina ei kohtunud hülgehalliga, sest sellist meest ma ei tunnegi,...sellist meest pole isegi olemas.
Mina kohtusin reaalse mehega ja hoopis teisel eesmärgil kui teie peakesed seda suudavad välja mõelda...miks? seda ei ütle ei mina ega ka hülgehall.
 
punapea 08. oktoober 2014, kl 11.00
blond, miks sa oma kohtumisi suure kella külge paned? arvad sa tõesti, et kedagi (peale mõne hullu siin:D) see üldse huvitab. arusaadav ju, et sa kohtud, kuna otsid meest. miks on vaja sellest siin kellata?! taktitundetu käitumine, mu meelest:P
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 11.10
punapea....on ja see on vaid erand! Lihtsalt nii viskas üle see muttide lalin siin.
Krt saagu kokku kui nii suur huvi selle hülge või alu vastu on, aga ei...istuvad nagu partisanid põõsas ja lasevad paha haisu.
Igaüks, kellega kohtnud olen, teab, et midagi isiklikku ma siin ei avalda.
Pole minu süü, et vereimejatele ei meeldinud see, et minu isiklik kogemus hülgega pole see, mida nad kuulda tahtsid.
Huvitav, et mitte keegi ei tunne muret selle üle, kui avalikult sittatakse kedagi, kellega kohtutud on (näit alu)....vastupidi..hambad irevil nõutakse lisa.
Mitte keegi ei ütle, et see ebaeetiline on, aga see on siinsete meelest ebaeetiline, kui mina ütlen....hüljes on normaalne mees, sest ise nägin.
 
irw 08. oktoober 2014, kl 11.14
täitsa blond ise ei ole ju mutt, tema on meil viiekümnele lähenev piigakene! irw
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 11.17
Kordan....mutiks sünnitakse, mina pole tõesti mutt.
Kohvipaus....:)
 
irwadi 08. oktoober 2014, kl 11.23
HH on norm mees, sest BLOND NÄGI :)))))
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 11.25
Täitsa Blond elab vist head elu - muudkui kirjutab kommentaare. Mitte et mul selle vastu midagi oleks - pigem loen huviga. Lihtsalt mõtlen kuidas ta aega leiab või tegutseb copywriterina :) Ja mutiks vast ikka ei sünnita vaid saadakse ajapikku. Samas geneetika ka määrab mis kellest saab nii et mine tea. Ja olen minagi 20-aastasi mutte näinud ning 60-70-aastasi keda kohe kuidagi mutiks ei saa nimetada.
 
to irwadi 08. oktoober 2014, kl 11.26
Mine vaata ta ise üle ja tule siis siia irwama.
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 11.51
Hm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond elab vist head elu - muudkui kirjutab
> kommentaare.

Ei, mu elu on jube, aga mul on selline töö, milles on sunnitud pausid ja neid ma siin täidangi.
Võiks ju ka sukka kududa....
Mina ei jõua jälle ära imestada, kuidas teistel on aega seda pahna siin lugemas käia ja veel peensusteni meelde ka jätta...:)
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 11.55
Pagan ma ka ei saa aru miks ma siin seda pahna loen! Kusjuures mõnele mehele just mutid meeldivad - mature ja granny lähevad peale mis kole :) Tegelt tunnistan et mulle meeldivad särtsuga mutid küll. Kuigi definitsiooni järgi nad vist mutid pole.
 
m36 08. oktoober 2014, kl 11.59
TB on ekshibitsionist? jagad meestele oma kasutatud aluspesu ka?;) mis HH sai?
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 12.01
Kui vana sa, Hm, ise oled?
 
Hülgehall kuub 08. oktoober 2014, kl 12.02
Korraks astun läbi, annan lihtsalt teada, et väljakäidud ettepanek kokkusaamiseks on lukus ja teema lõpetatud, kuna julgeid ei leidnud, kes oleksid olnud nõus kohale tulema ja mulle küüned näkku lööma..soovitan, edaspidi kui jälle kõvatamiseks läheb kellegi kallal, endale rohkem enesekindlust varuda ja varjust välja astuda, hetkel võin anonüümsetele sõnapekkijatele lihtsalt kõrgelt alla vaadata ja tõdeda, et pole teis midagi ja ei tea te midagi..selavii, ja õnne teile..
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 12.08
Mina olen x-nooruses ehk siis 44. X asemele võib igaüks kirjutada omale sobiva järgarvu :) Kellele esimene kellele teine või kolmas noorus.
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 12.09
m36 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TB on ekshibitsionist? jagad meestele oma kasutatu
> d aluspesu ka?;) mis HH sai?

Järjest paremaks läheb...:DDDDDDDD
Ideel on ju jumet....DDDD
Issand, see lahendaks nii mõnegi probleemi....nii naljakas:DDDD
Ok...hinnakiri!
Kasutatud aluspüksid (1 päev)- 50 euri
Kasutatud aluspüksid (3 päeva, ainult tellija soovil!) - 100 euri
Kasutatud rinnahoidja (75C) - 200 euri
Kantud kingad, konts 9-10 cm- 300 euri
Lõhkine sukk, 1 tk - 50 euri
Lõhkised sukad, paar- 80 euri
Üleandmise tasu- 500 euri
Pakiga saatmisel- 50 euri.
 
Täitsa Blond 08. oktoober 2014, kl 12.10
Tore vanus sul, Hm.
 
Hm 08. oktoober 2014, kl 12.12
Ma tundun juba TB andunud fänn olevad (kasutan lühendeid, kiidan takka jne :) Ekshibitsionism on ju igati OK ja lahe. Või peaks olema ekvilibrist? Täitsa blond võiks teha veel eraldi teenust - sukkade oma käega lõhkikiskumise TB jalas. Aga selle hind tuleb vist küll üüratu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!