Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
Täitsa Shrek 15. detsember 2014, kl 14.52
Tänud kadakajupile statistika eest:-)

Muus osas aga, lugupeetud küpsetarid-ei minul ega paljudel teistel pole vaja ei teid, teie kintse ega targutusi. Isegi siis mitte, kui teist nooremad naised "ei taha":-)
 
mam 15. detsember 2014, kl 17.47
shrek, kes siin ennast sulle pakkunud on? targutada tohib siin igaüks, sest ise tegid ju teema. või lootsid, et 20-30 neiuksed tulevad siin sulle end pakkuma. tahaks arvata, et sa pole loll, aga no oled ikka täitsa tainas.
 
Kopivraiter 15. detsember 2014, kl 17.50
Tahad noori naisi, sõber, siis tee nii:-

Kui Sul palju raha on, siis las mõni reklaamibüroo teeb sulle promokampaania (seltskonnaajakirjad, nupukesed netis, korrastab su profiili flirticus). Lihtsam on a) laenata rikka sõbra auto ja teha selle taustal pilte. Kui sõbral pole sellist autot või ise ei kvalifitseeru pildivääriliseks, siis palgata mõni modell ja Tallinnas juba uhkeid autosid leidub b) teha oma uhkest kodust pilte. Kui seda ei ole, siis vaata eelmist punkti c) pane profiilile ohtralt kauneid loodusvaateid eksootilistest maadest a la Kariibi saared, Polüneesia, India ookeani väikesaared, hädapärast käivad Tai, Vietnam jm ka. Õiged tibid sinna enam minna ei taha, liiga paljud käivad seal. Türgi ja Egiptus, Kreeka ja Hispaania unusta sootuks. Itaaliaga võib veel õnneks minna, sest "kultuuribeibedele" see mõjub. Mitte arhitektuuri ja looduse pärast, vaid see on "in". Ennast (modellist teisikut) sinna piltidele fotošopata on kukepea. Tegutse, mees! ;)
 
babe 15. detsember 2014, kl 18.15
Jah ja minu tagasihoidlik soovitus on esitleda visuaalis end sportliku ja aktiivsena - ratsutamas, veesuuskadel sõitmas, surfamas, sukeldumas jne.
 
kadakajupp 15. detsember 2014, kl 18.19
einoh, virtuaalis tore küll, aga kopivraiter - mismoodi siis reaalselt viiekümnene oletame, et keskastme juht läheb kohtingule škoda octaviaga või ok, taksoga? ja reisinud on ka nõuka ajal musta mere ääres ning korra türgis?
ma saan aru, et noore naise otsimine pole ühekordne kebens, vaid midagi püsivamat - seega ei saa ka muudes punktides petta väga (lisaks välimusele).

babe soovitus on hea, jätab mulje vitaalsest ja tervest mehest, kes enda tervisest hoolib ;). (loodetavasti ka välimuse osas enam-vähem sellele vastab)
 
päevapäike 15. detsember 2014, kl 18.22
Vastuseks teemaalgatajale:
mul on töökaaslane (45+ vanuses naine), kes leidis iha.ee lehelt paar aastat tagasi ideaalse mehe (haritud, pahedeta, kena jne, jne); mul on sõbranna (35+), kes leidis flirtic.ee lehelt aasta tagasi elukaaslase ja nad on õnnelikud. Igalt poolt võib armastuse leida, kui ennast alati iseendana serveerid ja su ootused partnerile on sinu enda olemusega kooskõlas.
Edu, Shrek :)
 
Täitsa Shrek 15. detsember 2014, kl 18.26
Irw. Ja miks siin arvatakse, et mu elust puudub mingi puhvitud pihv, kes mehe abil loodab kuulsaks saada omasuguste seas? Pole mul mingit huvi ka taoliste elu kinnimaksmise järele.
Aga arusaadav, siinne elu, kintsud ja tagumikud enamast, kui peo panemisest, enda võltsilt promomisest, luksuse rentimisest ja muust sarnasest vist ei jagagi:-)
 
Shrekinna 15. detsember 2014, kl 18.43
usaldasid kunagi meile, et soovid veel lapsi. seepärast on su noore naise otsing ka põhjendatud, kuid sinu kirjutamisest kostub valjuhäälne kile kibestumine mille iganes pärast ja see peletab noored rõõsad potentsiaalsed sünnitusmasinad eemale. arene ja ehk leiadki.
 
Täitsa Shrek 15. detsember 2014, kl 19.05
Et kostub kile kibestumine? Pole võimatu, kui seda kuulda tahetakse või ollakse harjunud kuulma:-)
Kibestumuse noote võib aga vastukommentaaridest minule lugeda. Umbes et no mis mees sa küll oled, kui "omasugused" ei sobi, tutvuda ei taha ja blablablal.
Küsiks vastu, et mis häda peaks olema üldse tutvuda, kui inimeste mõtteid saab nt siingi lugeda? Nende mõtetega inimestega lähemalt tuttav olla või veel koos elada..ei julgeks nende avaldajad ehk isegi. Ja võiks öelda, et tänu neile ja nagu siin eespool keegi mainis, et eestlane on nagu mingi paniköör, kes pea telefonis kuhugi sööstab...siis omaette olla ja neid kõrvalt vaadata pole paha ja tutvuda nagu ei soovigi enam. Nagu ka lapsi saada, kodu mängida, kinke otsida, naabrist paremaks olla-las see jääda neile, kel elu igav või muidu seda ette ei kujuta, kui end kellegi vasta nühkides.
Ja tänan tähelepanu eest, ka siit pole keelatud kibestumist välja lugeda ja vastu paisata:-)
 
Fiona 15. detsember 2014, kl 19.18
Shrek, kuidas sinuga tutvuda saakski, kui ma sind flirticust ei leidnud?
Kuidas sa tutvuda saaksid, kui sa tegelikult kardad tutvuda?
Kuidas sa tutvuda saaksid, kui sind ei taha verinoored ja piltilusad naised?
Kuidas sa tutvuda saaksid, kui sulle mitte ükski tavaline naine ei kõlba ei vanuse ega keha poolest?
Kuidas sa tutvuda saaksid, kui sa vihkad tegelikult kõiki naisi?

Kui isegi leiduks üks naine, siis ta ei usuks, et sinu aliase taga on hoopis teistsugune mees, mees kes paneb südame kiiremini põksuma, teeb põlved nõrgaks, suudleb õrnalt, tugevalt kaissu võtab ja kes ei karda, et naine ta vaeseks sööb.
 
Täitsa Shrek 15. detsember 2014, kl 19.32
Ikka on nagu paanika, et peab olema keegi, armastus, põlvist nõrk, jne. Aga ei pea ju. Mittemidagi ei pea, isegi vaatamata sellele, et jõulud ja üksikute enesetapud on tulemas.
Küll tuleb kõik omal ajal ja enamvähem kindel on, et internetist nagunii ei tule. Siin on liigapalju fassaade ja näitlemist:-)
 
Agnes! 15. detsember 2014, kl 19.47
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.15.
 
kadakajupp 15. detsember 2014, kl 19.47
ahh, samuti on neid etendusi mujal -see lihtsalt selguks pisut hiljem, aga ei muudaks lõppkokkuvõtteks asja.
ja mida hekki need pühad muudavad, sellest ma kah aru ei saa.. neid on ju teisigi, miks need jõulud ühtäkki peaks paanikaosakond olema üksinda elavatele ja kaaslast otsivatele inimestele?
 
:)) 15. detsember 2014, kl 19.51
Ahh, mis sa seletad Agnes, eks esmakontakt tuli sulgi internetis:)) Või siis ineteretis:))

Ja enne seda mitukümmend konna printsiks suudlesid?:))
 
Agnes! 15. detsember 2014, kl 19.56
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.16.
 
Täitsa Shrek 15. detsember 2014, kl 19.58
Paistab, et ikka jatkuv mure ja paanika tutvumise nagu níku ümber, et kust ja kuidas saaks:-)
mansion ghost 15. detsember 2014, kl 20.01
´:))´
"Ja enne seda mitukümmend konna printsiks suudlesid?:))"

Tänapäeva "muinasjutus" suudeldakse printsid konnadeks. Ükski pole peale suudlust essugi väärt ;)
 
:)) 15. detsember 2014, kl 20.01
"Tere, sa meeldid mulle, saame kokku" esmakontakt:))
 
Agnes! 15. detsember 2014, kl 20.11
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.16.
 
:)) 15. detsember 2014, kl 20.14
Sa ei ole mitte kordagi tutvunud? Interneti vahendusel?:))
 
:)) 15. detsember 2014, kl 20.15
Ära saa must valesti aru, ma ei soovi sinuga tutvuda, sa pole minu maitse. Liiga vintske ja hapu:))
 
Agnes! 15. detsember 2014, kl 20.22
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.17.
 
:)) 15. detsember 2014, kl 20.25
Okei, aga enne vasta mu küsmustele:))
 
pp 15. detsember 2014, kl 20.36
Agnes jälle end täis kaaninud?
 
ehheee 15. detsember 2014, kl 20.41
minu teada Agnes viimased 10 a internetis ainult elabki. mitme netimehega ta maganud ongi?
 
Agnes! 15. detsember 2014, kl 20.44
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.18.
 
Kopivraiter 15. detsember 2014, kl 21.08
To Kadakajupp:

Pole see Skoda Octavia nii sitt auto midagi, kunagi endalgi olnud. On palju hullemaid. Mingi eelmisest sajandist pärit lagisev diisel-Passat või viimseid hingetõmbeid tegev Audi või Mersu-ront on kordi hullem. Muidugi kui beibs panna valima Octaviaga nägusama kuti ja X5 või X6 bemariga natuke vanapässuma vahel, siis on selge, kuhupoole kaalukauss kukub. See selleks, ise teadsin ka sellel ajal, et NBA-sse ei tasu trügida Eesti meistrivõistluste tasemel meeskonnaga, rahakott ei kanna :D

Ühekordse kebensi kohta rääkis mul kunagine ülikoolikaaslane, et tema üks tuttav (30 tuuris) lantis noori rate-beibesid nii: mesised kirjad, siis kokku saama kas taksoga või mingi muu x käruga. Sinna juurde jutt, et mu mersu on parajasti teeninduses (kiirkepi puhul hooldus, pikemaajalisema puhul garantiiremont). Tema Viimsi villasse ei saavat parasjagu minna, sest seda laiendavad ehitusmehed, teevad uut katuseterassi jne :D

Mingil määral annab ikka spektaaklit teha, Eestis käinud ju mitmeid õnneotsijaid-"miljonäre", kes oma laia elu presenteerivad ning hiljem on selgunud, et tegemist kelmide või tagaotsitavate kurjategijatega.
 
:)) 15. detsember 2014, kl 21.10
Ok, Agnes, 12 küsimust. Ja et poleks vastamisel mitte mingit keerutamist siis. Muidu saad laksu:))
1)Sa ei ole mitte kordagi tutvunud interneti vahendusel?
2)Kuidas sa aluga tutvusid?
3)Mis su kinganumber on?
4)Kuidas sa Tomiga tutvusid?
5)Tartus head söögikohta?
6)Kuidas sa Pert Verega tutvusid?
7)Mis su loomulik juuksevärv on?
8)Kuidas sa Hülgehalli kuuega tutvusid?
9)Head raamatusoovitust?
10)Kuidas sa Täitsa Blondiga tutvusid?
11)Miks sa jõuluõhtul üksi oled?
12)Mis su flirticu/iha/delfi date konto on?
 
Agnes! 15. detsember 2014, kl 22.18
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.18.
 
kadakajupp 15. detsember 2014, kl 22.27
kopivraiter - kogu su retoorika sobiks... ma ei taha pahasti öelda, aga purulollidele - kui see on eesmärk, siis toimiks (isegi siis) ilmselt fifty-sixty shanssidega. automark oli suvaline pähetulev keskklassi auto, ilmestamaks mu näidet/mõtet.
ja last, but not least - kui sedasorti naisi soovida pikemas perspektiivis, siis läheb ikka pisut keeruliseks.nad on kärsitud ega viitsi oodata pikalt seda villa renoveerimist ega aktsepteeri teadet "no mingi arusaamatus pangaga ja ma ei teagi, miks mu krediitkaart on suletud ja teised jäid koju".
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!