Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
Sid 15. detsember 2014, kl 22.42
Agnesel on küsitavad vastused :) aga ümber ka lükkama ei hakka, ju siis talle on see kõik nii meelde jäänud.
 
Agnes! 15. detsember 2014, kl 23.24
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 15.34.
 
mees 16. detsember 2014, kl 14.33
ja, tõesti on seal kõvad tegijad, aga mitte ainult mehed, vaid prisked mammid ka,
üllatavalt paljud otsivad isegi grupikat, anaalist rääkimata.

50+ on väga paljud naised veel vägagi sexid, aga ümarad mammid,
teist aru saada on küll keeruline, või see ongi meeste sõimamise põhjus, et enda iharaid soove varjata.
http://www.iha.ee/index.php?mode=m_search&gender=2&age1=55&age2=70&search=+Otsi+

Muidugi kurvem on, et 20 aastased tüdrukud ennast seal müüvad.
 
teutonia 17. detsember 2014, kl 00.45
kas shrek ja agnes on üks ja sama isik? mõned postitused veel siin teemas samast kandist. no selline läbinähtav netimäng: kõigepealt kirun kõiki, siis teise nime alt näiliselt kurjustan iseendaga, siis jälle toetan natuke, ühendkoori osa täitev agnes hoolitseb sobiva tausta eest.
see selline sõltlaste tüüpkäitumine, iseendaga mitme nime alt dialoogi pidamine, lootuses, et keegi kõrvaline ka haakub ja siis saab edasi hagu anda.
 
n46 17. detsember 2014, kl 01.32
mees,
millest on keeruline aru saada? et vallatud vaalad ei istugi viksilt ja viisakalt tsölibaadis? kui su riist ja rahakott ühel hetkel kahekümbistest müüdavatest lihakehadest väsib, poed rõõmuga mõne taolise toeka armuhaldja kintsude vahele.

http://www.iha.ee/index.php?mode=picture...
 
haa haa 17. detsember 2014, kl 01.54
- rahakott ühel hetkel kahekümbistest müüdavatest lihakehadest väsib -
olete ikka kindlad, et siin üldse mõne mehe rahakott neid endale lubada saab? muudest kottidest rääkimata.
 
Sid 17. detsember 2014, kl 08.20
teutonia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas shrek ja agnes on üks ja sama isik? ....


Nii kirjutab sõltlane, kes kahtlustab, et ka kõik teised on temasugused. :D
Ei vaidle selle üle, et siin kirjutatakse mitmete nimede alt korraga, aga arvata, et kõik sarnased kirjutajad tingimata üks ja sama isik on, on ka paranoia.
 
eva b. 17. detsember 2014, kl 08.31
sid, sina oled siin ometi üks ja ainus?
 
vana lugeja 17. detsember 2014, kl 08.35
Shrekil ja Agnesel on lihtsalt sarnane õel ja kibestunud maailmavaade.

Isegi vahest lugenud ja endamisi imestanud, et kas nad kirjutavad vahest üksteise nime alt:D
 
Sid 17. detsember 2014, kl 08.40
eva b. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid, sina oled siin ometi üks ja ainus?


Kuna nimi on registrerimata, siis ikka juhtub, et mõni tahab mu aupaistest osa saada. :D
Ise ma teiste nimede alt ei kirjuta, jupp aega enam pole kirjutanud. Pole lihtsalt sellist teemat, mida ma ei saaks oma nime alt kommenteerida ja seepärast ei näe põhjust oma nime häbenemiseks. :)
 
eva b. 17. detsember 2014, kl 08.47
oh, no hea seegi. mida sa veel enda juures ei häbene?
 
Sid 17. detsember 2014, kl 09.06
Miks peaks üldse midagi häbenema? Loomulik oleks ju, kui inimene teeb vaid selliseid asju, mida ta ei peaks häbenema. Mõni muidugi ongi süüdimatu ja ei häbenegi midagi, aga enamus inimesi siiski sellised ei ole. Aga inimesi on erinevaid ja mõni häbeneb ka seda, et ta siin foorumis suhtleb. Seepärast ka need suured hirmud avalikustamise ees. :)
 
päevapäike 17. detsember 2014, kl 09.10
Aus inimene ei häbenegi. Ka siis mitte, kui nägu ja nimi avalikus foorumis esile tuuakse, sest ta ju pole teinud ega öelnud midagi "nihkes" olevat.
Hämaras tegutseja ja varjude maal liikuja vingerdab valus, kui avalikuks saab. Tema valik.
 
eva b. 17. detsember 2014, kl 09.15
ma mõtlesin ikka selliseid maisemaid asju, nt lampjalgsust, väikest palka, õllekohtu. tavapärast staffi, mida püütakse kas maha vaikida või ilustada.
 
Sid 17. detsember 2014, kl 09.27
Lampjalgu ei häbene, palganumber on ka selline, mida ma pean just endale viisakaks/vajalikuks välja maksta, aga vot õllekõhtu ei saa häbeneda, sellest sain ma lahti :)
 
eva b. 17. detsember 2014, kl 09.45
õllejoomisest loobumine on ühest küljest muidugi kokkuhoid, teisest küljest jälle jääb nüüd ära lisasissetulek taara äraviimise näol.
 
n46 17. detsember 2014, kl 10.58
aga ometi eelistab enamik anonüümsust. või pead end seepärast valelikuks vingerdajaks, et pole oma nägu ja nime esile toonud?

päevapäike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aus inimene ei häbenegi. Ka siis mitte, kui nägu j
> a nimi avalikus foorumis esile tuuakse, sest ta ju
> pole teinud ega öelnud midagi "nihkes" olevat.
> > Hämaras tegutseja ja varjude maal liikuja vinger
> dab valus, kui avalikuks saab. Tema valik.
 
Sid 17. detsember 2014, kl 14.05
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga ometi eelistab enamik anonüümsust. või pead en
> d seepärast valelikuks vingerdajaks, et pole oma n
> ägu ja nime esile toonud?


Ma ole tähele pannud, et inimesed, kes on julgemad oma mina avalikustama, on ka kiiremi/tõenäolisemalt siin tutvunud. Üksikmees oli ju oma näoraamatuga siin ju täitsa avalikult. Aasta tagasi leidis üks imekena naisterahvas omale kaaslase, aga ta julges ka oma piltidele viiteid anda ja lasi oma tulevasel enda tegeliku mina ära arvata. Niiet, julgematel on võimalusi rohkem. Oma isiku varjamisest on kõige rohkem huvitatud need, kes ei kavatse siit lahkuda ja lihtsalt suhtlevad siin. Nendel puudub huvi enda promomisest siin ja mida anonüümsemad nad on, seda parem. Loomulikult on püsikad aastate jooksul endast piisavalt palju avaldanud, et mingi ettekujutus neist luua.
 
mid 17. detsember 2014, kl 14.11
sid, nagu endast räägid.
 
anonüümne püsikas rwandast 17. detsember 2014, kl 14.15
see oli küll nüüd sidi poolt hoop, et mul pole lootustki siit kedagi leida. ma küll ei tea, kelle vahel valik oli, ilmselt sita ja veel sitema vahel. aga siiski, selline lõplik otsus. nuuks.
 
Sid 17. detsember 2014, kl 14.17
mid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid, nagu endast räägid.


Meist, ikka meist :D

Ma ei viitsi siin enam eriti luurekat mängida ja seepärast tegin end nähtavaks, aga need, kes siin veel aastaid loodavad püsida, nemad peavad küll oma mina järel kasima, et miskit üleliigset/kompromiteerivat eetrisse ei paiskuks. ;)
 
mid 17. detsember 2014, kl 14.24
sid, kulla ullike, sa võid ennast ka suures plaanis päitsisse laotada, kahjuks või õnneks ei muuda see su elus midagi.
 
Agnes! 17. detsember 2014, kl 14.28
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.20.
 
päevapäike 17. detsember 2014, kl 14.33
n46, tead minu kommentaar oli konkreetselt ÜHELE siit ja ta sai aru. Minul pole valgust kartvaid tegusid :)
Ja sellel ühel on HIRM enda pärismina siinsega seostada, sest... edasi teab ta ise...
 
khm 17. detsember 2014, kl 14.34
agnes, mida sa seda hüüumärki endale sappa topid? kas ilma selleta said siit bänni või?
 
Sid 17. detsember 2014, kl 14.35
Agnes, mis sind nüüd torkis? Ma lihtsalt tõdesin fakti ja ma saan ka sellest aru, et siin alaliselt elavatel on vaja siiski oma mänguväljak puhas hoida. Selles pole midagi eriskummalist ju, elementaarne hügieen lihtsalt. :)
 
oo õudust 17. detsember 2014, kl 14.40
Sid ja Agnes on nagu Putin ja Medvedjev
 
Agnes! 17. detsember 2014, kl 14.40
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.20.
 
Agnes! 17. detsember 2014, kl 14.42
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.15.
 
Garibaldi! 17. detsember 2014, kl 14.52
Agnes!, sa oled nii nummi, musita minu poolt Sid'i.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!