Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Flirtic-hõbelõnga klubi?
 
tagantreast 17. detsember 2014, kl 23.20
ahh...ja siis need pildid...minus tõstab pead see pisike anarhist-punkar, eriti nende piltide peale, kus taustaks on mingi auto või eramu ja need, mis on tehtud kuskil puhkusereisil...ma ei tea, aga need poosetamispildid ajavad mind suisa närvi:D
mansion ghost 17. detsember 2014, kl 23.20
Ee, tagarealine, kes sa seal oled, teaks mitte tülitada.
Krt, äkki polegi krokodill :)
 
tagantreast 17. detsember 2014, kl 23.21
Ütlen ma jee, kes ma seal olen:D
mansion ghost 17. detsember 2014, kl 23.24
No siis ma lihtsalt arvan. n42?
 
tagantreast 17. detsember 2014, kl 23.26
nope. Mul on ikka pisut fantaasiat ja kujutlusvõimet, et endale mingi vingem kasutajanimi välja mõelda:D
mansion ghost 17. detsember 2014, kl 23.29
Icc, ma pidasin midagi muud silmas.
 
tagantreast 17. detsember 2014, kl 23.33
Vanus v? No see on ka mööda:D
mansion ghost 17. detsember 2014, kl 23.41
Heaküll, "laevade pommitamine" on kah tore mäng :)
 
tagantreast 18. detsember 2014, kl 09.28
jah, umbes nagu bubble shooter:D
Kle, kummitus, ega sa see raudroosiga ole?
 
n46 18. detsember 2014, kl 09.40
kindlasti on igaühel omad pahupooled ja luukered kapis.
aga nagu keegi mainis(sid vist?), jaguneb siinne seltskond kolmeks: tutvujad, niisama jutustajad ja nuuskurid. nende viimaste eesmärk ja olemus jääb pisut ebaselgeks.
et mis sorti rahuldust ikkagi pakub võõraste inimeste kohta personaalse info kogumine ja sellega nagu mingi trumpässaga aeg-ajalt lehvitamine ning "hirmutamine"? isehakanud kgb-agendi fetiš äkki.

päevapäike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pahaendelisus on sinus mitte minu kommentaaris :)
> midagi pole teha, kui su peas midagi kuidagi "kõla
> b".
 
Sid 18. detsember 2014, kl 09.56
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> et mis sorti rahuldu
> st ikkagi pakub võõraste inimeste kohta personaals
> e info kogumine ja sellega nagu mingi trumpässaga
> aeg-ajalt lehvitamine ning "hirmutamine"? isehakan
> ud kgb-agendi fetiš äkki.


Sa vist ei oe kuulnud, et juba paar aastakümmet elame me infoühiskonnas. See, kes valdab infot, omab võimu. Ega Google ilmaasjata maailma mõjukaim firma ei ole. Ma muidugi ei räägi riiklikest "firmadest" kes suurte tagant veel omakorda rehitsemas käivad. Eks see sama kehtib ka delfi foorumis, see, kes valdab kõige rohkem infot, võib end kõige tugevamalt tunda. Senikaua, kui inimestel on nende pisikesed räpased saladused, mille ilmsikstulekut nad kardavad, senikaua on nad ka infovaldajate poolt manipuleeritavad. Ma küll ei näe ühtegi mõjuvat saladust, mis delfis võiks pommina mõjuda, aga ju siis mõnel on asjadest teistsugune arvamus ja sealt need hirmud/hirmutamised tulevadki.
 
blondi kaitseks 18. detsember 2014, kl 09.57
n46
18. detsember 2014, kl 09.40
aga nagu keegi mainis(sid vist?), jaguneb siinne seltskond kolmeks:tutvujad, niisama jutustajad ja nuuskurid<<

seda ütles blond, aga tundub, et ta on selle postituse kustutanud.

<<<<nagu mingi trumpässaga aeg-ajalt lehvitamine ning "hirmutamine"? <<<

kui see käis blondi pihta, siis ma saan küll vastupidi aru. blondi kiusatakse kindlate inimeste poolt taga ja ilmselt on see enesekaitse moodi ähvardus. ma arvan, et ju talle midagi väga halba tehtud on ja midagi ta teab, nii lihtsalt see naine sõnu ei loobi ja ei ründa.
 
to sid 18. detsember 2014, kl 10.00
keegi juba ütles, mis sinu jaoks puuks, on teise jaoks tuumapomm. sa oled siin ka ainuke loll, kes oma suguelu päris nime all demonstreerib. kuna sa oled ainuke, siis oled sina ebanormaalne.
 
eelmisele 18. detsember 2014, kl 10.00
sa oled ikka päris naiiv kui usud, et blond on ise mingi süütu inglike, keda pahad taga kiusavad! täpipealt samasugune kui needki, kes talle "liiga teevad". nii et "mida teenid, seda saad" kehtib blondi kohta.
 
to eelmisele 18. detsember 2014, kl 10.03
millel su arvamine ka põhineb?
 
nagu lasteaed 18. detsember 2014, kl 10.17
TB, Agnes, Sid ja PV oma sitapommiga.
Siin on palju põnevamaid persoone ja nemad oma teemadega.
Teie, fantastiline nelik, lahendage omad probleemid seal kus need tekkisid. Ma saan ju aru, et libale pakkub teie sitapomm rõõmu, et saaks kellegi nime alt selle lõhkemisele kaasa aidata, aga ülejäänusi jätab see külmaks.
 
irw 18. detsember 2014, kl 10.18
nagu näiteks?:D
 
Sid 18. detsember 2014, kl 10.30
Lasteaed, ma küll mingeid probleeme ei tea. Ilmselt oled sa riiklik rehitseja, et tead rohkem, kui asjaosalised ise. :)
Keegi siin väitis, et ma olevat ebanormaalne, aga eks igaühe jaoks ongi normaalsusel omad piirid. Siis tulebki suhelda vaid "oma" normaalsuse piire jagava inimesega. Mul ses suhtes vedanud, et minu tuttavad on minuga samal "normaalsustasemel" ja nendega mul probleeme pole. Aga ma olen siit foorumist kohtunud ka täitsa haiglaselt paranoiliste inimestega ja seega ma ei eeldagi, et kõik minu moodi peaks olema.
 
to sid 18. detsember 2014, kl 10.32
sina pole küll otsustaja, kas paranoia oli haiglaslik või oligi nii. tavaliselt ongi tõde see, mida keegi ei usu.
 
n46 18. detsember 2014, kl 10.36
blondi kaitseks,
ei käinud blondi vaid pigem nimetute nuuskijate kohta, kes hoiavad nii madalat profiili, et ei julge omale kindlat pseudonüümigi välja mõelda. samas üritavad jätta muljet mingi hullu andmebaasi omamisest. pisut patoloogiline, mu meelest.

sid,
infoühiskonna süü siis ongi, et näota ja nimeta isendid onavad ennastunustavalt "pisikeste räpaste saladuste" avastamistuhinas?
siin delfi konnatiigi mudas urgitsejad võivad ju end hirmus "tugeva ja hirmutavana" tunda. ometi on nad kõlbmatud toimiva suhte või perekonna loomiseks ja see sunnibki "toituma" võõraste elude raasukestest. üsna haletsusväärne.
 
Sid 18. detsember 2014, kl 10.39
to sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sina pole küll otsustaja, kas paranoia oli haiglas
> lik või oligi nii. tavaliselt ongi tõde see, mida
> keegi ei usu.


Kui sul on mingeid tõestusi, siis mu postkastid pole aastatega muutunud. Igal muul juhul jään ma enda juurde, siin on ravi vajavaid paranoiat põdevaid inimesi.
 
irw sidile 18. detsember 2014, kl 10.51
sinu info pärineb paranoiat põdevate isikute kohta mõnede teiste paranoiat põdevate isikute käest?:D
 
Sid 18. detsember 2014, kl 10.57
"sinu info pärineb paranoiat põdevate isikute kohta mõnede teiste paranoiat põdevate isikute käest?:D"

Ei, isiklikest kohtumistest ikka. Aga ma hoiatan, ma ei tea selle kasutaja siinset nime. ;)
 
kellamees lible 18. detsember 2014, kl 12.16
Ma olen seda sitapommi palagani jälgides jõudnud järeldusele, et juu siis võib pommiga vallanduv info kahjustada mõne tegelase mainet kellegi kolmanda silmis.
 
ju siis 18. detsember 2014, kl 12.24
kellamees lible Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen seda sitapommi palagani jälgides jõudnud j
> äreldusele, et juu siis võib pommiga vallanduv inf
> o kahjustada mõne tegelase mainet kellegi kolmanda
> silmis.

nii see vist ongi, kui ei osata oma eraasju eraviisiliselt ajada.
 
Sid 18. detsember 2014, kl 13.51
ju siis Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> nii see vist ongi, kui ei
> osata oma eraasju eraviisiliselt ajada.

Täpselt nii ongi, kõik mööda- ja mitterääkimised jõuavad ükskord siia "pommidena".
Samas teevad nad selle foorumi ka tükkis lustlikumaks. :) Mul küll selle vastu midagi ei ole, kui siin suuremaks kismaks läheks, aga tundub, et hoopis vastupidi - vaikus majas.
 
Agnes! 18. detsember 2014, kl 13.58
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.14.
 
to Agnes 18. detsember 2014, kl 14.09
siis on targem vait olla!
 
poolt 18. detsember 2014, kl 14.47
Agnese arvamusega igati nõus.
 
Täitsa Shrek 18. detsember 2014, kl 14.47
Nii põnev, no tapvalt põnev on see mõne suhteelu, kui ikka on vaja jagada, selgitada ja ise ohvriks olemist mängida.
Tegelikkus on vist aga see, et kõrist poob igavuse kätte, kui pole elu ega elusid, kus songerdada kõiketeadja ja erapooletu nõuandjana:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!