Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
ööbik 26. detsember 2007, kl 22.50
ja vanglas puudub vennaarm, on hierarhia ja kui oled kõige madalamal astmes, siis ei ole isegi mitte eesti mehest pelmeen vaid segu köögikatast-nõudepesijast-saapaviksijast-pesupesijast-koristajas-libust.
 
a 26. detsember 2007, kl 22.50
hh, ka nõuka ajal avaldati kõvasti statistikat ja uurimusi, teevad seda magnaadid täna ja meedia homme... või usaldad sa neid sõltumatuid laboreid tõepoolest nii paaniliselt :DDDD minu kaastunne!
 
ekm 26. detsember 2007, kl 22.53
hh

Kas sa sellest aru saad, et statistika tegemisel on baasiks üks väike inimgrupp, kelle najal seda statistikat tehakse. Mille poolest peaks uskuma sellise väikse grupi statistikat.
 
a 26. detsember 2007, kl 22.57
njah, mind pole näiteks keegi veel uurinud ega kaasanud oma kokkuvõtete tegemisel mu omapärasid :DDD
 
ööbik 26. detsember 2007, kl 22.58
a, nüüd küll valetad, täitsa kindlalt kohe:))
 
a 26. detsember 2007, kl 23.02
ma ei suudaks omaenda abieludegi kohta adekvaatset statistikat teile pakkuda, et kas peremudeli seisukohalt peaksin arvesse võtma need, milledest laps võrsus või need, mis olid ametlikult registreeritud
 
hh 26. detsember 2007, kl 23.03
ööbik
Ei ole see vanglahierarhia sugugi nii hull. Laialt võttes jagunevad vangid blatnoideks, töömeesteks, kitsedeks ja kukkedeks.
Kukk ei ole mitte kõige madalam aste, kuigi ta just seda teeb, vaid inimene tehakse seal kukeks, "lastakse alla", nagu nende žagoonist otsetõlge on.
Põhjused? Valetamine, varastamine oma kaasvangide tagant, kaotus kaardimängus ja suutmatus võlgu tasuda.
Niiet, ei mingit lambist kukestamist, vaid selleks on ikka põhjused.

Muide, kõik need teadmised on kirjandusest, pole endal juhust olnud seal viibida ja seepärast on nad loomulikult valed :o))
 
ööbik 26. detsember 2007, kl 23.05
peremudel läbi aegade on defineeritav kolme tunnuse järgi, mis peavad esinema üheaegselt: ühine katus, soo jätkamine/laste kasvatamine, vastastikune materiaalne toetus. Sellest lähtugi:))
 
a 26. detsember 2007, kl 23.07
hh, su järeldused on tõepoolest valed ja kirjanduse põhjal tehtud järeldusi tõepoolest ei soovita tsiteerida...
 
a 26. detsember 2007, kl 23.09
novott, siis olen elav tõestus sellest, et abielude-lahutuste statistika on udujutt. mul lapsed kõik saadud fikseerimata kooseludes ;)
 
ekm 26. detsember 2007, kl 23.09
ööbik

Lasteta pere on ju ka pere...seega üks tunnus võib ära jääda.
 
ööbik 26. detsember 2007, kl 23.10
hh, ei ole ka oma aega veetnud "sealpool" müüre, kuid lävinud olen. kukeks saab nõrk isik ja kukk teeb ka kõiki teisi minu poolt nimetatud töid, kitsed olid-on-ja jäävad valvurite valve alla, nendega eriti tüli ei norita, kui siis ainult koristatakse ära. töömees on mees, kes vabatahtlikult on endale võtnud kohustuse tööl käia, tänapäeval töötamise sundust ei ole ja blatnoi, see on selline veneaegne nähtus, tänaseks asengunud liidriga, kellel on raha ja tutvusi nii vangla sees kui vanglast väljaspool, nemad dikteerivad elu vanglas.
 
hh 26. detsember 2007, kl 23.10
ekm

Vee keemiline valem on h2o. Ehk siis kaks vesiniku aatomit ja üks hapniku aatom. No, krt küll, sellist asja ei saa uskuda, sest keegi pole uurinud kaugeltki mitte kõiki vee molekule.

Lolli juttu ajan? Loomulikult, kuid sugugi mitte lollimat kui sina.
Kui ikka juhuslike respondentide vastused leiavad kinnitust ka teistem kaudset5e uurimis ja vaatlusandemete põhjal, siis ei muuda üldpilti see, kas küsitletakse kümmet tuhandet või kümmet miljonit inimest.
Ja siiamaani on sotsioloogide, mitte päevapolitikaanide, prognoosid ja uuringud vastanud tegelikkusele.
 
kiisumiisu 26. detsember 2007, kl 23.11
a,

pole ju oluline, kas on sul abielud või kooselud, kui neid on palju olnud ja palju lahkuminekuid, siis oled ikkagi täiesti statistikaalune.
 
ööbik 26. detsember 2007, kl 23.12
lasteta pere (olgu lastetuse põhjus milline tahes) loetakse pereks kui nad siiski soovivad/planeerivad järeltulijaid saada, muidu on see ainult teineteise abistamise selts:))
 
a 26. detsember 2007, kl 23.15
misasi on statistikaalune? nagu ahjualune või tuhvlialune :DD misiganes, aga järelduste meelevaldsus ja mõttetus on sel juhul ju enam kui ilmne
 
ööbik 26. detsember 2007, kl 23.15
nüüd ära, homme jälle töine:))
Ööd!
 
kiisumiisu 26. detsember 2007, kl 23.16
a,

kui me räägime lahutuste arvust, siis kus on meelevaldsus ja mõttetus?
 
hh 26. detsember 2007, kl 23.17
ööbik
Siiski ei hakata tegema kukeks kõiki nõrku, vaid peab olema mõni mu nimetatud põhjus, kui muidugi vangla elatakse seaduste või arusaamade järgi. Kui seal on täielik seadusetus, siis ei saa ka tugev inime hulga vastu.
Aga see kõik selleks, jutt käis, et varastelgi on omad seadused ja moraal.
 
ekm 26. detsember 2007, kl 23.19
hh

Ma keemias nõrk, ei tea valemitest suurt midagi ja sellel teemal sõna ei võta.
Lollist jutust niipalju, et kes sulle väitnud on, et tarka juttu ajan.
Pidevalt mainin, et avaldan enda arvamust.
Võibolla olen ma väga rumal aga mulle need statistikad küll midagi ei ütle ja tõepärasust ei ole neist leidnud.
 
a 26. detsember 2007, kl 23.20
lahutuste arvust võite räägida vabalt, ehki tekkib küsimus, mida on ühest numbrist rääkida. kuid selle põhjal järeldada midagi perede või kooselude püsimise või mittepüsimise kohta on meelevaldne (mul nt abielud ei püsind, a kooselu püsib:)
 
kiisumiisu 26. detsember 2007, kl 23.22
a,

statistika käib muidugi ametlike abielude kohta, aga eks ta näitab siiski üldist tendentsi..
mina muidugi pean kooselusid silmas, nii registreeritiud kui registreerimata, üks lahkuminek kõik:)
 
ekm 26. detsember 2007, kl 23.29
Lahutuste statistikast niipalju, et mina küll seda statistika ankeeti ei täitnud (kohustuslik see pole) ja miskipärast usun, et ma ainuke polnud, kes soovis statistilisi andmeid avaldada. Lahutus niigi ebameeldiv tegevus, et veel mingi jamaga tegeleda.
Huvitav milline % inimesi seda ankeeti täidab? Ei tahaks uskuda et % oleks kõrge.
 
kiisumiisu 26. detsember 2007, kl 23.31
ekm,

ei usu, et statistika käib vabatahtlike anketide peal:)
küllap ikka SAGS-i andmete põhjal:)
 
ekm 26. detsember 2007, kl 23.33
kiisumiisu

Lahutuse põhjus, mille üle statistikat peetakse on vabatahtlikel alustel, lahutuste arv ilmselt SAGS-i andmete põhjal.
 
kiisumiisu 26. detsember 2007, kl 23.38
ekm,

ja kes ütleb, et need vabathtlikud ankeedid annavad ülevaate? eks seda sama ütlesid sa ka ise...
aga millest me siis räägime, igalühel omad põhjused...

ütleks siis nii...lahutuste arvu järgi ei saa eesti mehe pelmenistumist diagnoosida.
aga võibolla saab eesti mehe pelmeenistumist diagnoosida rahulolematu järgi?
paljud kooselus olevad naised ju ka nurisevad...
 
kiisumiisu 26. detsember 2007, kl 23.39
sry, rahulolematuse
 
ekm 26. detsember 2007, kl 23.42
kiisumiisu

Tead...on inimesi, kes nurisevad ja jäävadki nurisema, igavene rahulolematus. Kas peaks selle nurina järgi kõigile diagnoose külge kleepima?
 
kiisumiisu 27. detsember 2007, kl 00.00
ekm,
milleks kõigile:)
pelmeenidele ikka, neist oli ju jutt:)
ega sa ennast pelmeenine tunne? kui ei, siis ära muretse;)
 
kiisumiisu 27. detsember 2007, kl 00.02
miskipärast tunnevad kõik mehed end äkki puudutatuna kui käib jutt pelmeenidest...

samavõrra siis tunnevad end ka naised puudutatuna, kui keegi väidab, et eesti naine on l.its:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!