Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovin leida elukaaslast.
 
abielunaine, 45 26. juuli 2012, kl 22.52
mu ex ongi inglane. aga pilukatest pesulaudu pole ta kunagi tahtnud. ikka pikad sihvakad blondiinid nagu mina meeldivad talle. pealegi poleks mehe suguvõsa mingit asiaadist naist heaks kiitnud.
 
naine 43 26. juuli 2012, kl 23.12
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Neid noori naisi,kes päevast-päeva 2korda päevas k
> eppi tahavad on ülivähe.Küll see sõbranna 18 aasta
> ne kutt ka oma teed läheb.
> Keskealised mehed,ke
> l omaealine naine olemas,ei ona noort naist otside
> s.Kui leiavad noore,siis vahetavad naise ringi,põh
> jus ju arusaadav- armastus.
> Jah oleks võinud ot
> sida kõigepealt endaealise elukaaslase ja siis tem
> a kõrvalt otsima noort,kellega siis pere luua.
>
> Paraku poleks see olnud endaealise naise suhtes au
> s.Ja aususel on oma hind,seksipuudus.

ma olen sinu arvetes juba menopausis, kuid mina jõuan küll 2 korda päevas seksida. Isegi rohkemaga saaks hakkama, kui vaid mees (44) suudaks.

Sõbranna (44)vahetas endaealise mehe endast 10 a noorema mehe vastu. Ju oli aeg oma töö teinud ja eks üks asi oli ka see, et mees ei suutnud enam niipalju voodirõõme pakkuda. Ja nüüd kohe-kohe sünnitab oma noorele mehele lapse. Nii, et ka vanemad naised on võimelised veel rõõmsalt lapsi sünnitama ja seksima (usu, isegi rohkemaks on 40+ naised võimelised kui sinu teooria seda lubab)

Sina va kõõm ei armasta ega austa naist, vaid tahad ainult naise vanust. Kui sa peaksidki mingi ime läbi enda soovitud parameetritega naise saama, siis paari-kolme aasta pärast jääd tast ikkagi ilma:
* naisel pole midagi sinuealisega rääkida, puuduvad ühised huvid jne
* sinu arvates on naine juba vanaks jäänud ja menopausieelik - tuleb taas uus laps majja tuua.
 
yxikmees 26. juuli 2012, kl 23.23
Ma ei arva,et 44 aastane naine menopausis on.Heameelega oleks visiitsuhtes mõne lähedalelava endaealise naisega.Tõsi midagi ühist peale seksi ju ei oleks,sest pere tuleks ikka luua noorema naisega,kellega siis koos elada.Aga seniks kuni naist ei ole,sobiks visiitsuhe küll.
Kas sõbranna mees muidu inglise keelt oskab?
 
lilleke 26. juuli 2012, kl 23.39
võiksid nagu loobuda lastesaamismõttest,sul neid küll juba ilmapeal,pole vaja veel juurde teha,võtan üks endaealine naine-nagu eespool mainitud võivad nad seksimaiad olla küll,ja ela nii oma elupäevade lõpuni,vanane väärikalt
 
yxikmees 27. juuli 2012, kl 02.26
Endaealisega mul poleks muud ühist huvi peale seksi.Visiitsuhteks sobiks.Kuid kooseluks peab naine siiski olema kuni 33.
 
lilleke 27. juuli 2012, kl 04.36
aga mida hakkab see noor,sale,mitteuitsetaja,alko ja lastevaba naine sinuga pääle,kui ta on terve mõistusega siis lapsi ta sinuga küll ei tee,eriti kui ta veel on lugend kõike siinkirjutatut,ja mujalt kui netist sa naist otsida ju ei oska
 
Agnes 27. juuli 2012, kl 10.46
Mulle yxikmehe järjekindlus, julgus ja ausus meeldib. Eriti veel, kui arvestada seda, et ta erinevates foorumites pidevelt tappa ja mõnitusi saab.
Seesama oma rea ajamine on mehe juures üks paremaid omadusi, mis näitab, et tegemist ei ole selgrootu tuulelipuga, ega allaandjaga.
Ma usun, et siin enamuses tutvujaid muudab pea igas teemas oma nime, iga foorumi jaoks on uus alias. Võlts, kas pole?
 
Toomas 28. juuli 2012, kl 01.28
Taist naise toomise juttu korratakse siin foorumis ikka selleks, et Eesti naised on siiski väga ilusad ja head, Eesti mehe esimene valik :)
 
yxikmees 28. juuli 2012, kl 06.19
lilleke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga mida hakkab see noor,sale,mitteuitsetaja,alko
> ja lastevaba naine sinuga pääle,kui ta on terve mõ
> istusega siis lapsi ta sinuga küll ei tee,eriti ku
> i ta veel on lugend kõike siinkirjutatut,ja mujalt
> kui netist sa naist otsida ju ei oska
Kui on terve mõistusega,siis peaks ju aru saama,et ma just pereloomiseks olengi parim valik,mitte pidutsemiseks.
Ma ei joo,ei suitseta,pole vägivaldne.Olen kodusema loomuga,ei oma kalleid ja aeganõudvaid hobisid jne.Olen ka sobivas vanuses,et noore naisega pere luua.Lõppude lõpuks olen ju ka viljakas.See kõik peaks netis olema saadaval.
 
mnjaa 28. juuli 2012, kl 13.03
Täna täpselt kuu aja pärast saan 31, ei suitseta,ei joo, lapsi veel pole. Ülekaalu kohta ei oska päris täpselt öelda aga seegi on languses. Mida vastu pakutakse?;)
 
yxikmees 28. juuli 2012, kl 15.47
Vastu pakkuda on head meest perekonna loomiseks.Mees,kes ei joo,ei suitseta,lapsi koosellu kaasa ei tule,kelle pole ülekaalu,õllekõhtu ja pole ka kiilanevat pealage.
 
kiilakas 28. juuli 2012, kl 19.18
tuleb 2-5 aastaga organism hakkab vananema ega need haigusedki tulematta jää
 
gina27 28. juuli 2012, kl 19.48
yxikmees,
unustasid kortsus penskarinäo, alimendid seitsmele lapsele, võlakoorma ja põhilise- võimetuse normaalset monogaamset pereelu elada. isegi raseda naise kõrvalt käisid võõraid tusse näppimas, vana sokk :DD
 
appi-appi 28. juuli 2012, kl 19.55
kle, yxikmees, mina isiklikult arvan, et sa oled jobu ja jobud on reeglina jobud ka voodis

kaks korda päevas sinuga keppida kokku maksimaalselt neli minutit, tead, see viib ka kõige ontlikuma emase enesetapuni
 
mnjaa 28. juuli 2012, kl 20.54
sa tundud liiga täiuslik, et uskuda sellise inimese olemasolusse. Sul ikka puudusi ka on?
 
yxikmees 28. juuli 2012, kl 21.46
No pereloomisest huvitatuile on vähe puudusi,pidutsejate jaoks on palju puudusi.
 
yxikmees 28. juuli 2012, kl 21.47
appi-appi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kle, yxikmees, mina isiklikult arvan, et sa oled j
> obu ja jobud on reeglina jobud ka voodis
>
> ka
> ks korda päevas sinuga keppida kokku maksimaalselt
> neli minutit, tead, see viib ka kõige ontlikuma e
> mase enesetapuni
Ma pigem seksiks 1 korra päeavas,aga see oleks siis ka tunniajane.
 
neitsi 29. juuli 2012, kl 11.17
võtaks õige kätte ja kasvataks-kodustaks seda pudulojust. Ehk saab tast veel enne surma ka asja!
 
yxikmees 29. juuli 2012, kl 12.41
Aga palun.Kui oled kuni 33,lastetu,mittesuitsetav ja ülekaaluta.
 
Krt küll 29. juuli 2012, kl 13.06
Olen ka Ardikese netisaagat aastaid lugenud. Ka seda, kuidas ta tõesti raseda noore tibi kõrvalt kondoomita auto tagaistmel mingit vahvlikõpsetajat pumpas.
Mu meelest oleks Ardikesele šokiteraapiat vaja. Ehk et kuidas oleks kohustuslik seks ligi 50-aastase, paksu, kuid ülikiimase naisega???
 
mnjaa 29. juuli 2012, kl 13.09
Olen väga vilets pidutseja, rohkem kodukana tüüpi. Jaah, peaks hakkama mõtlema pereloomisele...
 
neitsi 29. juuli 2012, kl 14.14
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga palun.Kui oled kuni 33,lastetu,mittesuitsetav
> ja ülekaaluta.

kõiksepealt hakka koma järgi tühikut panema, siis kaeme edasi. Kui selle katse edukalt läbid, võib veel sust saja saada
 
MARIA 29. juuli 2012, kl 17.44
tahaks su tunnist sexi saada.ma pole paks,kole,aga sinuealine.Siis usun ja teen reklaami.
 
sohvi2 29. juuli 2012, kl 18.16
Nii, naised, siin siis hea mehe iseloomustus, kes sobib perepeaks: 1)ei ole kiilanevat pealage, 2)ei oma õllekõhtu, 3)ei ole ülekaaluline, 4)lapsi koosellu kaasa ei tule (nii et ärge abielust kui sellisest unistage, ainult kooselu lubatakse... ja kui lapsed sünnivad, siis ...?)
Ei tea, kas olen loll või muidu rumal, aga ma tõesti ei taipa, miks ei võiks näiteks kiilaneva pealaega mees olla hea perekonnainimene või siis kuidas segab õllekõht, kui mees muidu igati asjalik on, perekonna loomist?
Tagatipuks ei suuda ma kuskilt välja lugeda, mida prints oma printsessile siis ikkagi vastu on nõus pakkuma? Lastetut kooselu või, mis koosneb vaid seksimisest?
Kuidagi igav tundub isegi mulle, mis siis veel neist rääkida, kes on sihtgrupiks: kuni 33-aastased, lastetud ja nii edasi.
 
lilleke 29. juuli 2012, kl 18.32
vastu pakutakse ju igati sobivat materjali pereloomiseks,suitsu, alko ja vägivalla vaba,ja lapsi on nõus saama,ehki endal neid veel peotäis ning head seksi pidi ka saama...aga see on ka kõik mida pakutakse,sest arvata võib et elu on romantikavaba sest yxik on meil aus mees ja temale ei meeldi naistele rääkida seda mida naised kuulda tahaks
 
yxikmees 29. juuli 2012, kl 22.32
sohvi2 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii, naised, siin siis hea mehe iseloomustus, kes
> sobib perepeaks: 1)ei ole kiilanevat pealage, 2)ei
> oma õllekõhtu, 3)ei ole ülekaaluline, 4)lapsi koo
> sellu kaasa ei tule (nii et ärge abielust kui sell
> isest unistage, ainult kooselu lubatakse... ja kui
> lapsed sünnivad, siis ...?)
> Ei tea, kas olen l
> oll või muidu rumal, aga ma tõesti ei taipa, miks
> ei võiks näiteks kiilaneva pealaega mees olla hea
> perekonnainimene või siis kuidas segab õllekõht, k
> ui mees muidu igati asjalik on, perekonna loomist?
>
> Tagatipuks ei suuda ma kuskilt välja lugeda,
> mida prints oma printsessile siis ikkagi vastu on
> nõus pakkuma? Lastetut kooselu või, mis koosneb va
> id seksimisest?
> Kuidagi igav tundub isegi mull
> e, mis siis veel neist rääkida, kes on sihtgrupiks
> : kuni 33-aastased, lastetud ja nii edasi.
Kooselu,abielu ja siiski koos ühiste lastega.
See mis vastu pakkuda võrdub ju sellega,mida ise soovin saada.Soovin aga leida ju kuni 33 aastast,lastetut,mittesuitsetavat ja ülekaaluta naist,kes soovib luua pere ja kellele meeldib maaelu.
 
yxikmees 29. juuli 2012, kl 22.33
MARIA Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahaks su tunnist sexi saada.ma pole paks,kole,aga
> sinuealine.Siis usun ja teen reklaami.
Eks tule ja seksime.
 
neitsi 29. juuli 2012, kl 23.25
kirjutan uuesti:

kõiksepealt hakka koma järgi tühikut panema, siis kaeme edasi. Kui selle katse edukalt läbid, võib veel sust asja saada.
 
yxikmees 29. juuli 2012, kl 23.38
Kui naise leian,siis teen neid tühikuid niipalju kui vaja.Seni,kuni seis on lootusetu,pole neid tühikuid ka vaja.
 
neitsi 30. juuli 2012, kl 00.43
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui naise leian,siis teen neid tühikuid niipalju k
> ui vaja.Seni,kuni seis on lootusetu,pole neid tühi
> kuid ka vaja.

Teada siis, et sa nii väga ei tahagi noort naist saada.
Kui sa ei suuda siin koma järgi tühikut panna, mida suudad sa siis veel elus? Sa ise ei taha ennast muuta - see on sinu vastusest aru saadav.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!