Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
vaprad ja ilusad
 
filosoofia põhiküsimus 19. detsember 2013, kl 23.11
kas brukk hkkab nüüd jälle vana-eerikut sebima? paistab, et teilor sai kinga, sest et oli vaese bruki vasta nii jõhker...
 
Karen 19. detsember 2013, kl 23.42
Kuda teilör kinga sai? Ma olen vaadanud järjest yle kuu aja kindlasti, ok yks osa jäi vahele, aga mina pole kyll midagi säärast tähele pannud
 
muti 05. jaanuar 2014, kl 22.11
Siin on vapsee surnud see teema :(
 
... 06. jaanuar 2014, kl 22.27
No arvata on...kuna teatud maniakid siis paska ajasid.
 
... 06. jaanuar 2014, kl 22.27
 
muti 07. jaanuar 2014, kl 21.12
Mnjaa
Nüüd on siis lood seal maal.....et bill palub katit....ta tegi ikka vea kui vahepeal monte carlos brukki sebis ja omale tahtis..sest nüüd peale mägede sõidu õnnetust lõi tal pea selgeks....et brukk ikka viga
appppi mis kamm the bold and the beautiful...nuh a ikka vaatan
Haigus
Irw
 
tiia 07. jaanuar 2014, kl 21.17
kegi vist ei taha nii väga kirjutada. samuti halbadel aegadel näidatakse. Nüüd ikka läheb edasi, Bruk kihlub Billiga ja siis tuleb ka Ridz Euroopast tagasi. Samuti leidis ju Bill ednale veel ühe täiskasvanud poja. väga ühtehoidev pere. Hoiavad pereväärtusi ja ei lase kellegile haiget teha võõrastel. Omakeskis võib. Vist 13 jaanuaril tuleb uus näitleja Ridzina.
Jama ta on. Aga ilusad inimesed, ilusti riides ja ilus inglise keel.
 
;) 07. jaanuar 2014, kl 21.43
ilusad inimesed toepoolest ;)
sellepärast ka vaatan
 
bb 10. jaanuar 2014, kl 15.20
Noh, nüüd siis kolmanda põlvkonna "real Bill Spencer" olemas - võimuahne ja ambitsioonikas - Liam hoopis teisest puust. :-D
 
Ja jaa 11. jaanuar 2014, kl 12.48
Jah vaatasin samuti silmad punnis ja møtlesin, et kas poeg tahab ise ohjasid haarata.
Järelikult hakkab varsti katiet semmima.
 
moo 11. jaanuar 2014, kl 16.34
See poeg on tõesti pärinud isa geenid. Liam on siis rohkem emasse läinud , pole üldse otsusvõimeline.
 
Muti 11. jaanuar 2014, kl 18.03
Liam on nagu kukk, kellel pea otsast läinud ning kes varsti supiks keedetakese
 
Muti 11. jaanuar 2014, kl 18.04
Keedetakse...
 
mh 13. jaanuar 2014, kl 10.58
Mis on selle näitleja nimi,kes vana Spenserit mängib ja kui vana ta on?
 
Karen 13. jaanuar 2014, kl 12.50
Don Diamont 51a
(sünna 31.12.62)
 
EKA 15. jaanuar 2014, kl 16.25
No kas tõesti Rits tuleb tagasi, siis on Brukil jälle tegemist, keda võtta keda mitte.See oli ju suur armastus. Aga no see täkk on ka väärt mees.
 
naine 36 aastane 15. jaanuar 2014, kl 22.09
No jah tegelt on nii, et Brukk ja Ridz on kokku loodud, kadestan neid....olen ise lasknud käest (üle elanud) KAKS suurt eluarmastust :(
See vana Bill on yks väike komistuskivi nende elu (armastuse) teel....
Ma usun, et kunagi sarja lõpus (mida mu silmad ei näe), nad ikka koos on....
Tuli veits segane tekst, ah saite mu mõttest aru kyll ma loodan ;)
 
hoobi kleit 22. jaanuar 2014, kl 19.31
Mulle ei meeldi Hoobi kleidid. Üks kleit oli samast materjalist nagu minu ema kittel 40a tagasi. Ja nüüd võttis ta selle kitli seljast ning ja all olid absoluutselt mitteseksikad punased trussikud, ise veel hakkas Liiamiga seksima. Kus on stilistide silmad?!!
Samas osas Karolain hakkas Rikiga seksima ja temal oli küll ilus pesu. Ja veel, huvitav kas Kati hakkab nüüd Pilli uue pojaga sebima, mis iganes ta nimi ka nüüd on? Keegi teab vä???
 
fänn 22. jaanuar 2014, kl 21.42
Vaiätt (Wyatt) on see Billikese poeg
 
isversusver 24. jaanuar 2014, kl 11.01
stefanii vaim hakkab brukki kummitamas käima ja appi kutsutakse selgeltnägijad,kes teevad forresteri moemajas tule proovi...kahjuks põleb kõik maha ...ja filmi lõpp ongi käes
 
jaah 24. jaanuar 2014, kl 13.48
Looda sa seda :D Ja kust siis nalja edaspidi saaks?
 
tiina 24. jaanuar 2014, kl 14.37
Irw...ma loodan ka, et see komöödia niipea ikka läbi ei saa :D
 
Vussu 27. jaanuar 2014, kl 15.04
Mina küll ei suudaks ilma Maihuija neoonroosasid igemeid nägemata edasi elada.
 
:S 27. jaanuar 2014, kl 16.15
Vaatasin täna ja mu meelest nyyd kui bill ja brukk koos on, siis nad ju üldse ei sobigi kokku :S
 
wer 28. jaanuar 2014, kl 14.27
Ega ei sobi küll. Nii näitlejad kui ka eluliselt. Omal ajal oli Eriku ja Donna liit veel õudsam.
 
' 28. jaanuar 2014, kl 19.58
Mille järgi sa otsustad kas inimesed sobivad kokku või ei? Kes andis sulle õiguse seda otsustada? Ehk seletad? Silmade värv on sinu jaoks ilmselt elulise tähtsusega?
Kuigi ma ei leia et sinusugusel reeturil üldse midagi inimsuhetega pistmist on. Mees kes nimetab naisi kellest ta midagi ei tea kõntsaks ja skisoks ei saagi normaalne olla ja ei väärigi kedagi.
 
ülakomale 29. jaanuar 2014, kl 10.17
Sa oled viimane, kellele aru antakse...määä
Kõnts ütlesid sina. Ehk lähed ja arened.
 
disainer 30. jaanuar 2014, kl 18.36
Mulle ei meeldi ka hõubi kleidikesed, viimane oli eri nõme, mingi valge puhvis lumivalgukese kittel.
 
vot kus lops 31. jaanuar 2014, kl 00.49
http://publik.delfi.ee/news/kino/fanniroom-vapratesse-ja-ilusatesse-naaseb-darla-kelle-taylor-alla-ajas.d?id=67714413
 
jah 01. veebruar 2014, kl 01.08
see on paratamatu. skiso keeras kardina ümber per.se ja nüüd kujutabki et see on kleit. luulud käivad skisofreeniaga paratamatult kaasas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!