Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
hmm ..to ant 29. märts 2011, kl 14.31
päriselt räägid või. ähh. aga mida siis närida kui tuleb see napakas näksimisisu ja niiii tahaks midagi närida. porgandeid olen nii palju närinud et tunnen et kõrvad juba hakkavad kasvama
 
ant 29. märts 2011, kl 17.15
enamus neist kuivatatud asjadest on tehtud suhkruga, sest muidu nad ei säiliks.
ja kuskilt näiteks kuulsin, et asi on kuivatatud siis on ta ju väiksem ja kui on väiksem siis seda rohkem sa julged seda süüa kuna arvad, et kogus on väike aga tegelikult on suurem kui toorelt süües.
osta värsket ananassi kui need nii väga maitsevad
 
Elly 29. märts 2011, kl 18.42
Nii eilsega siis lõpetasin dieedi: kokku 4,4 kg. Mul täna nagu veits imelik niiöelda tavatoitu süüa.. Kuidagi ei julge midagi süüa. Ei tahaks seda kaalu kuidagi ära anda. Nii et üritan tagasihoidlukumalt süüa. Isu ka nagu eriti ei ole.
Aga see toitumine mulle sobis väga. Mingi aeg kindlasti kordan.
 
ats 30. märts 2011, kl 08.44
minul täielik masendus peal ja mina jätan selle dieedi pooleli.
ok esimene päev võtsin alla ainult 300g mõtlesin, et jätkan, et kindlasti teine päev läheb paremini, aga oh seda üllatust täna oli +600g nii et kaalun nüüd rohkem kui alustades. ja ma jälgisin sõna sõnalt seda kuradi dieeti
.MASENDUS
 
applet 30. märts 2011, kl 13.17
Ma seda dieeti just ei jälgi aga söön tõesti väga vähe ja väga lahjasid toite.
Kahe päevaga läinud kaks kilo ja kõht mõnusalt sisse tõmmanud. kolm kilo veel jäänud...
 
hmm 30. märts 2011, kl 14.06
applet ...samas väga vähe ka ei tohi süüa ... su keha läheb siis säästureziimile ja hakkab rasva põletamise asemel hoopis koguma. Loe selle rasvapõletuse kohta ja sa ise ka üllatud. sööma peab vastupidiselt palju ja tihti ...lihtsalt väikeseid kogused. Ideaalne oleks iga paari tunni tagant sinu enda rusikasuurune ports.
 
HELEN 30. märts 2011, kl 15.04
KINDLASTI EI SOOVITA - Helvetia Direct Marketing tooteid!!!!!
 
hmm 30. märts 2011, kl 15.11
mis tooted need sellised on?
 
to ats 30. märts 2011, kl 18.25
Kas sa ikka vetsus oled käinud? sessuhtes, et kaalud enne vetsus käiku siis pole midagi imestada...
 
ats 30. märts 2011, kl 18.50
jah käisin vetsus, isegi öösel käisin raskemat häda tegemas aga no ei mitte kui midagi
 
ksena 30. märts 2011, kl 18.53
Ega ma väga imesta, kui mul samuti läheb kui ats`il :( Täna teine päev..kõht kahtlaselt täis..ja punnis. Ei tea kas julgengi ennast laupäeval kaaluda.....
 
Minamina 01. aprill 2011, kl 19.12
Nii, möödas nädal dieedi lõpetamisest, kaal 82,2 ehk siis langenud veel pool kilo. Mõtlen et varsti teen uuetsi läbi, aga siis tuunin seda endale maitsvamaks palju rohkem!
 
ksenja 02. aprill 2011, kl 15.55
Uskumatu, aga toimis:) Nelja päevaga kaotasin kaalust 1,5- 2 kilo. Vähem, kui paljud teised , aga ise rahul. Kohvi jõin rohkem kui lubatud ja vähese suhkru ja piimaga.
 
teeks ka 02. aprill 2011, kl 18.40
Aga lihtsalt ei tea kus kohast saab osta sellerivarre, või 150 grammi rasvata hakkliha. Mis on purk rohelisi ube, pole näinud. See pakendatud kaubanduse terror on jube. Kalkunikintsuliha sooduses, aga pakid 9oo ja üle kilo. Võib olla Tallinnas on, aga mujal elab ka inimesi.
 
Minamina 02. aprill 2011, kl 18.45
Ise ma ka Tallinnast pole, sellerivart ma ei söönudki, iga liha asemel sõin kanafileed, mis on praegu selveris, konsumites ja maksimarketistes soodukaga, lihtsalt arvestasin et kalorsus oleks sama, ubadena ostsin siis külmutatud aedubasi.
 
ksenja 02. aprill 2011, kl 18.46
Samad mured olid ka minul. Selleri jätsin üldse ostmata, kuigi põhimõtteliselt oleks ju ülejäänud sellerivarred hiljem saanud ka salatisse ära kasutada, ega ta nii kiiresti halvaks lähe :). Ka meie linnakeses polnud purgiube, ostsin külmutatud oad ja keetsin lausa ilma soolata. Ja lihana sõin kogu aeg kanafileed,ka hakkliha asemel. Ja 1 kord sea kaelakarbonaad :D. Nii et natuke omaloomingut võib ikka olla :)
 
kah 03. aprill 2011, kl 12.15
täna hommikuks on kaal langenud 10,7 kg, dieet juba mõned päevad läbi, aga kaal langeb edasi, olen rahul, loomulikult liigun ka normaalselt, edu teistele!!
 
uskumatu 03. aprill 2011, kl 18.56
Ostsin ka täna selle koguse asju ära,aga tekkis õudne tunne,et kuidas on võimalik 4 päevaga nii palju ära süüa.See on mu nädala toit ju.Mul on hetkel tunne et söön praegugi nädalaga isegi vähem,kui need kogused ette antud.aga eks teen läbi ja vaatan mis saab
 
uskumatu 03. aprill 2011, kl 19.04
Kas on muidu vahet,mis päeval mida söön ja kas võin lõuna ja õhtu vahetada?
 
Minamina 03. aprill 2011, kl 19.17
Lõunat ja õhtut ära vahetada ei tohi ja pole see kogus midagi nii suur, kolmel päeval on päeva kalorikogus 600 kanti ja ühel päeval natukene rohkem, ei usu väga, et su nädala kogus niii väike on, võibolla sulle endale tundub ainult nii. Ja peaks ikka tegema nii nagu kirjas, alustades ikka esimesest päevast jne.
 
uskumatu 09. aprill 2011, kl 12.46
Tegin siis ka läbi ja nagu alguses arvasingi,nii oligi,seda toitu on minu jaoks liiga palju.Oad mulle üldse ei maitsenud,ometi olen oasööja.oksendasin kohe pärast sööki välja.rohkem neid ei puutunud.Lillkapsast söön muidu hea isuga,seda lihtsalt ei suutnud ära süüa.täna teen siis sellest miskit.ananassipurgist sõin ühe viilu vaid.no minu jaoks oli 4-ks päevaks liiga palju sööki.sest kogus on meeletu.yhel hommikul sõin vaid greipi,ma ei suuda end hommikuti sundida sööma,ka mitte poolt greipi.kaalulangust oli küll kõigest pool kilo.aga ytleks mina olen rahul ka sellega.kuna mul jäänud veel vaid 1,5 kilo oma pika tee lõpuni,siis oli see abiks:)
 
annely 10. aprill 2011, kl 20.22
kas keegi kes on seda dieeti teinud oskab öelda kui palju umbkaudu võib kogu see söögikraam maxta?
 
hmm 11. aprill 2011, kl 09.56
mul sama küsimus mis annelyl
 
annely 11. aprill 2011, kl 11.43
mai teagi.. umbes 15 euri vist läx mul kokku, ma ostsin suitsukana mitte grillkana ja ananassimahla ja ananassi jätsin ostmata. Ananassi on kodus juba olemas ja mahla ma niikuinii ei joox kuna mulle magus ei istu.
 
annely 11. aprill 2011, kl 12.44
a sellerit ma ka ei ostnud. ei maitse see. Alustasin siis täna... kaal 73,4, pikkust 178 cm. Ex paistab kuidas läheb, pole kunagi ühtegi dieeti pidanud. Ootan juba lõunasööki, kell on küll juba lõuna aga tund tagasi sõin alles nn hommikusööki kuna käisin hommikul söögikraami varumas:)
 
hmm 11. aprill 2011, kl 13.45
anna teada siis kuidas läheb. ma ise mõtlesin 28 alustada. siis kaduneljapäev. ma lugesin et siis kõige parem päev dieedi alustamiseks.
 
annely 11. aprill 2011, kl 20.03
nii.. siiani on asjad hästi läinud, libastunud ei ole. Ei usu, et homme on kaalu number väiksem kui täna kuna pole mitu päeva number kahel käinud. Kõht on veidi tühi ja pea tuikab veidi aga seda ma ei panex dieedi süüx vaid ilm on uimane ja pole täna väljas praktiliselt käinudki.
 
hmm 12. aprill 2011, kl 08.35
muide kõht on kinni selle pärast et toit on suures olas puhas valk. ja valgune toit paneb kõhu kinni.
 
hmm 12. aprill 2011, kl 08.36
aga mida sa selleri asemel sööd. kas kurki tohib?
 
annely 12. aprill 2011, kl 10.00
nii.. kõht endiselt kinni... eilne päev iis saigi mööda saadetud korralikult. hommikune kaal 72,6 (loodan, et kaal ei valeta) seega peax olema 800 grammi maas. Võtan mingi aeg lahtistit vast siis läheb kergemax. Selleri asemel ei söö midagi ma arvan. Eile panin tuunikala sisse ka sibulat mida kirjas ei ole, natsa lihtsalt tuunisin. Ananassi ilmselt jätan ka vahele, sest mulle ei meeldi magus. Hommikul magasin meelega väga kaua, alles ärkasin siis ei ole nii pikalt kõht tühi:P Õnnex on ilm täna ilus saab aias midagi toimetada, veidi riisuda ja puid lõigata, siis läheb aeg kiiremini. A ma ei ole muidu vanaeit kes aias toimetab, paar päeva juba 28:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!