Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Mõni toimiv kiirdieet - kogemusi?
 
sofi 21. oktoober 2011, kl 14.24
Tubli, ma oleksin nii 6nnelik sellise kaalukaotuse yle :) mina aga k2isin t2na kaalumas..ja ma ei ole MITTE yhtegi grammi kaotanud..esimene p2ev s6in t2pselt nii, nagu pidin ja eilne koosnes ainult kohvist ja greibist hommikul ning 6htul kana. ja see oli k6ik!! nii kiire p2ev oli, et ei j6udnud syya ja arvasin, et oh, nyyd v6tan kindlalt alla, aga ei..ja nyyd olen 6nnetu :( eks paistab, mis edasi saab..
 
Kata 21. oktoober 2011, kl 15.20
muide, ära jäta söögikordi ära. See ju ammu teada, et kui liiga vähe ja ka harva süüa, siis ei anna keha midagi ära. Planeeri ikka nii (võta kasvõi kaasa), et saad vähemalt need 3 toidukorda süüa. Mina jagasin isegi rohkemaks.. st lubatud puuvilja võtsin eraldi toidukorraks. See, kui seda vähestki veel vähemaks võtab, ei aita, tee ikka õigesti:)
 
sofi 23. oktoober 2011, kl 16.46
täna kaalusin ja sain isegi rõõmustada, kuna võtsin lõpuks midagigi alla..kaalusin 1,1 kg vähem kui dieedi alguses. rõõm oli isegi suur, kuna arvasin, et ei võtagi midagi alla..olen harjunud väga vähese söömisega, ainuke paha asi on mu magusaisu, seega toitu oli rohkem, kui ma olen harjunud ja sellest ka toidukordade vahelejätmised. Tavaliselt ma sööngi ühe korra päevas+ teine kord magus. Aga tänu nendele neljale päevale ma praegu ei tunne vajadust magusat süüa, mis on mulle MEELETU RÕÕM:D ja ma nüüd võõrutan end sellest edasi (öeldakse, et 21 päeva võtab aega, et võõrutada ja siis ei tunnegi enam isu). ja kalorid püüan hoida 600-800 vahel nagu selles dieedis + söön põhiliselt valgulist. Praegu olen alles oma hommikukohvi juures, kuna ärkasin tund aega tagasi (ainuke päev, mil ma magada saan:) ) ja õhtuks kanakoib. Kuidas Sinul, Kata läinud on?
 
kata 24. oktoober 2011, kl 07.59
Hei, sofi:) Tore kuulda/lugeda Sinust:) Ma vahepeal natuke patustasin soolasega ja vist kaal natuke stabiliseerus ka, igal juhul +300-500 grammmi pendeldas edasi-tagasi, aga nüüd jälle 70.5 ja eesmärk hakata allapoole liikuma. -12.5 kg veel:) Ma arvan, et jaga toidukorrad ja valgulised päeva peale ära, siis ei tekigi seda süsivesikute (magusa) vajadust nii palju:) 600-800 kcal vist on pikemaajaliseks toitumiseks ikka vähe ka.. organismil tekivad ju puudujäägid toitainete osas. Arvad, et pead nii vastu? Ma hoian kuskil 1400 ringis koos trennidega ja söömine 4-5 x päevas. anna ikka teada, kuidas läheb:)
 
sofi 30. oktoober 2011, kl 02.09
Tubli oled :) kas kaal on langenud? mina alustan homme maggie dieediga, see tundub väga mõistlik, sest kogused on suured ja kõht peaks täis olema. ma väga tahan 22.detsiks vähemalt 52 kg olla, parem veel 50. mul on kaks päeva vähem kui kaks kuud aega ja ma pean selle saavutama!
 
Estraallane 30. oktoober 2011, kl 23.16
Nii ilus on lugeda teie kommentaare.Keegi ei virise ega vingu,vaid toetatakse teineteist.Mujal loobitakse vaid poriga,hirmus hakkab.Paikest teile ja j6udu :)
 
Kata 30. oktoober 2011, kl 23.21
sofi, ise oled tubli:) Mul paras tagasilöök ja kaalule ei julge astudagi, tuju kuidagi vilets ja ilmselt kõik tagasi, mis maha võetud sai vahepeal :( Aga Sina oled selline innustav. Milles Maggie dieet seisneb?
Estraallane, aitäh.. see on tore jah, et see teema kuidagi normaalseks ja heasoovlikuks on jäänud:)
 
sofi 31. oktoober 2011, kl 01.54
Kui isegi on tagasilöök, siis ei tohi käega lüüa, vaid peab uuesti ja uuesti proovima! ja pead uskuma endasse kah!
ma panen sulle lingi, siit saad lugeda ;)

http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/maggi-dieet.html

aitäh, Estraallane heade sõnade eest :)
 
päike 06. november 2011, kl 12.06
Mina alustan siis täna selle stjuardessi dieediga. Hommikune suhkruta tee ja greip on söödud ja peagi asun lõunatama.
Pikkus: 167
Kaal: 66
Mul on suur plaan dieeditada seni kuni saan oma ideaalkaalu kätte (55-57). Ja seda siis aasta lõpuks. Kahe kuuga 10kg kaotada ei tundugi nii ulmeline esmapilgul. Saiakeste armastuse olen juba seljatanud 13 päeva dieediga. Sellist näksimist vast oodata enam pole (hoian näppe ristis ja varbaid kronksus :P )
 
Neiu 08. november 2011, kl 07.51
Hei, hei
Kõik kes te siin dieeditanud olete- küsimus järgmine kas tulemust mõjutab see kui ma näiteks hommiku ja õhtusõõgi ära vahetan või mitte?
Plaanis dieeditama hakata, aga kool on käsil ja ei usus et greibi ja kohviga lõunanai ära elan. Tavalislet harjunud sööma putru või täisteramüslit jogurtiga:)
 
Laapu 08. november 2011, kl 11.28
Mina isiklikult arvan, et see hommikune kohvi on hea kuna paneb ainevahetuse käima. Aga kui sina jood nagunii teed, siis ei oska midagi soovitada.
 
Neiu 10. november 2011, kl 10.23
Esimene päev on läbi, kaalu "kadus" 1,5 kg. Kohe-kohe hommikusööki sööma ja siis õue jalutama:)
 
to Neiu 16. november 2011, kl 14.40
Nüüdseks peaks sul dieet läbi olema, kuidas läks? Palju kaalu "kadus" ning kas midagi on juba tagasi ka tulnud?
 
oohoo 16. november 2011, kl 16.47
No miks nii palju peab vaeva nägema? Poodi koperdama ,ostma mingeid erinevaid asju,neid portsjonidesse panema jne.jne. Oalju lihtsam viis nädalaga alla saada,on mitte peale 5 õhtul süüa.vaid vett ,kohvi,teed. Ja üldse võimalikult vähe süüa. Ja ongi kogu lugu,miks peab kogu aeg moingit pseudotegevust otsima???? Mul endal kahjuks pole kah kaaluga hästi ja soovitan iseendalegi seda enda poolt väljakäidud soovitust:)))))Aga see töötab.
 
nuh 16. jaanuar 2012, kl 22.46
kevad paistab, peab hakkama jälle tegema:)
 
kollane 05. märts 2012, kl 19.31
Kirjutan kohe nimekirja ja lähen toon kähku poest kraami ära, et homme pihta hakata. Ma olen see nädal nii meeletult õginud, lahminud igasugust saasta ägisemiseni sisse, nullinud kuudepikkuse kaalulangetamise tulemused - täeielik idioodi tunne on peal.
Mingite ettekirjutatud dieetide pidamine on minu puhul tavaliselt juba eos läbikukkumisele määratud, aga see selline neli päeva kestev väike distsiplineerimine aitab ehk taas rajale. Homme näeme! Kes tahab, tulgu kampa, saab muljetada.
 
pekike 06. märts 2012, kl 10.26
Lugesin teie kirju ja hirmus soov tekkis kaalus alla saada,no tee või tina minu kaal kõigub 75,5-76 vahel ei lähe alla,söön vähem,eile jäid kalorid alla 1000 10 päevaga sain ainult 1,2 alla rohkem ei lähe,lisaks sööns eda lidat ka söögiisu väike,näksinud ei ole,trenni teen,aga ei midagi,lootusetu juhtum,vajan siis järgmis enädala reedeks - 3 kg et see on tunda,et olen õhem,ehk lähevad mõned riideki selga,vaja ju reisile minna:)
Mina olen homset käpp,kes veel on,pikkus siis 175 soovkaal 62 aga sobib ka 65-68 :)
 
pekike 15. märts 2012, kl 11.42
Aga greip hommikusöögiks oli minu jaoks küll mega vähe ma armastan hommikul söömist ja peale seda olin lausa nälgas,nii et olen paks edasi:(
 
annga 18. märts 2012, kl 23.53
Millega esendada tomatimahl?? ei joo üldse seda, ning rohelised oad, kas punaseid ei tohi??
 
A 18. märts 2012, kl 23.54
Homsest alustan :)))
 
Kiska 01. mai 2012, kl 00.12
Esimene päev läbi:) olen enda üle väga uhke et ei libastunud, sest tunne oli magusat haarata mitu korda:) aga hommikul annan teada palju alla, nüüd aga unemaale:)
 
Kiska 01. mai 2012, kl 13.21
Nii kaalu kadu siis 1.8kilo:) rõõmsalt teisele päevale vastu:)
 
Kiska 02. mai 2012, kl 01.17
Teine päev läbi:)
 
ints 02. mai 2012, kl 07.55
kiska ,ytle kaalu nr ka ;)
 
ohsedakaalu 22. mai 2012, kl 10.04
Alustasin täna stjuardessi dieediga. Hommikune kohv ja pool greipi on kõhus. Kaalunumber oli täna 74, väga meeldiv oleks dieedi lõpuks saavutada 70. Kõik muidugi juhul kui ka lõpuni vastu pean. Mul on rumal komme siit ja sealt hakata patustama, iseloom liiga nõrk.
Ahjaa, ja pikkust on 168.
 
ohsedakaalu päev.2 23. mai 2012, kl 12.25
Esimene päev edukalt seljatatud ja kaal näitas hommikul 72,6. Sellise tempoga saaks dieedi lõpuks vo isegi 69 kätte. We'll see...
 
KMI 24. mai 2012, kl 20.00
sa ikka tead, et see kohv kaalus sul 300g? Ilma selleta oleks 72,3 olnud.
 
marivihmavari 31. mai 2012, kl 20.47
Otsides netist erinevaid dieete, sattusin selle postituse otsa. Tavaliselt ei viitsi ma kõiki lehekülgi lugeda, kuid kuna siin on nii palju positiivseid emotsioone ning lugesin viimsegi postituse läbi. Kui kõik läheb hästi, siis alustan esmaspäevast :)
 
to marivihmavari 07. juuni 2012, kl 15.13
Kas lükkasid dieedi tegemise edasi?
Kui ikka dieedi ära teed, siis anna teada kui palju kilosi kaotasid. Pikkuse ja kaalu võiksid ka öelda :)
 
lalalaa 21. juuni 2012, kl 01.02
Teen ka nüüd seda stjuardessikat. Tean, et tuleb jaanipäev, aga liha on ju lubatud ja alkohol minu kaalule negatiivselt ei mõju. ja see, et ma seda siia kirjutan, annab rohkem tahtmist ikkagi kõik korralikult ära teha -muidu patustaksin raudselt. loodame parimat (:
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!