Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
.-5 kg klubi kuni 19.06.2015 ehk Jaanipäevaks saledaks
 
Britta 14. aprill 2015, kl 13.47
Tere tulemast uutele :) Lisan teid tabelisse, kui selle nädala lõpuks ehk hiljemalt pühapäeval kl 18-ks ka oma uue kaalu nr annate :)
 
monikak 16. aprill 2015, kl 09.25
Tere kõigile!
No ei saa ma ilma teieta kuidagi hakkama, kohe kõik kaotatu ilusasti tagasi.
Proovin seekord olla rohkem motiveeritud- suvi ju tulemas. Üritan esialgu jälle õhtuti mitte näksida ja rohkem liikuda. Vanus 53, pikkus ikka 168 cm ja kaal 66,6 kg.
 
reha 16. aprill 2015, kl 12.47
35.a., 181,5 cm 81,2 kg, -0,2 kg

Mida tegin: mul siin läheb see LCHFiga uuesti "otsa peale saamine" üle kivide ja kändude. Eelmine nädal andsin pühaliku tõotuse ühegi vääratuseta õigel teel astuda... aga siis tuli 2 sünnpäeva, kus pakuti sushit... ja ma vääratasin. Mõlemal korral.
Kusjuures kõige nõmedam on see, et KUI ma oleksin sellel ajal rangelt LCHFi jälginud, siis oleksin ilmselt sushit vaadanud nagu kass värsket kurki ja ainult haigutanud. LCHFis on nii, et kui organism on kord harjunud rasvast energiat kätte saama, siis tõesti tekib täielik isude kadumine. Kui aga süüa liiga palju süsivesikuid, siis küllastumist ei teki ning automaatselt hakkavad kummitama mingid mõttetud isud ja isukesed.

Kindlasti pole mind aidanud ka see, et paar nädalat tagasi hakkasin millegipärast uuesti piimatooteid sööma. Mulle ju tegelikult rõõsk piim üldse ei sobi, rääkimata sellest, et LCHFis on need ühed kõige ohtlikumad kaalupidurid.

Tänaseks on see kõik aga õnnelikult selja taga ning ma loodan, et sel nädalavahetusel ma end ebameeldivalt ei üllata.
 
tünnivabriku mannekeen 16. aprill 2015, kl 14.08
osalen ka ja panna ka gruppi!
vanus 48, kaal 74, pikkus 172
1) hakkan pidama Maggie dieedi korrigeeritud variant -mitte nii radikaalsel moel. nädala sees ei tarvita magusat, rasvast, nisutoodeid ja alkoholi - lõpp kaamose peletamisele punaveini toel
2) vähemalt 3x nädalas teen 30 minutit kepikõndi
3) joon 1,5l vett
 
Britta 16. aprill 2015, kl 18.42
Tere kõigile!
Uustulnukad lähevad tabelisse peale esimese tulemuse edastamist kas selle või järgmise nädala lõpus ja siis on ka tabel lukus :)
Tünnivabriku mannekeen, sind ma selle nimega kindlasti tabelisse lisada ei saa, sest ei mahu reale ära, palun vali lühem nimi :)
 
Britta 17. aprill 2015, kl 11.00
Esimeste näitude aeg selles tabelis :)

Mul algus suure hooga, nagu ikka.. Hakkasin Dukani-laadselt toituma, st süsivesikud miinimumini ja peamiseks lahja valk + köögiviljad. Tulemus on päris hea esimese nädala kohta -2 kg ehk 75.5 on kaalu nr. Eks see langus edaspidi aeglustub, aga alguseks on motiveeriv.

Mida kardan, on, et murdun jälle.. väga loodan, et suudan lõpuni vastu pidada miinuste lainel ja et ei lähe nagu seni.. Sest algus on ennegi olnud selline spurdina. Annan endast parima.. ja vähemalt 30-60 min kiirkõndi ka iga päev teha :)

Kuidas teil? Palun siis uus kaalu nr ja miinus ka kirja panna lisaks muljetamisele :) :)
 
n2itsik 17. aprill 2015, kl 11.39
Tere, minu kaal täna hommikul oli 83,7 kg. Ehk siis...miinus 0,7 kg.
Kuidas on minu nädal läinud? Nagu ma enda tutvustuses kirjutasin siis kasutan ma fitlapi. Ma üritan seda jälgida väga täpselt kuna see on nende menüüde koostajate soovitus. Toidud on maitsvad. Saab süüa üpris mitmekülgselt, vähemalt minu arvates. Ja ka portsud on päris suured. Alguses ma täitsa kahtlesin, et selliste portsude juures on võimalik alla võtta:)
Trenniks on mul endiselt rattasõit.
Emotsioonid on positiivsed. On olnud päevi, mil tahaks näksida midagi, mida menüüs ei ole aga õnneks ma mõistan, miks ma seda kõike teen. Mul on minevikus olnud probleeme söömishoogudega ja ma tunnen, et selline täpne menüü jälgimine aitab mul seda kontrolli all hoida. Igatahes oli edukas nädal:)
 
Britta 17. aprill 2015, kl 11.55
reha, alahindasid ennast.. sul ju lausa -0.3, mitte -0,2 ;)
 
Kiqu 17. aprill 2015, kl 12.51
Tere, minu kaal oli enne 67,5 ja täna hommikul oli selleks 66,8 ehk siis -0,7kg.
Koos trenniga tuli päevaseid kaloreid kokku umbes 1000-1200.
 
Täht 17. aprill 2015, kl 12.54
Esimese nädala miinus 0,5 kg. Kaal 78,5.
Ei ole midagi erilist teinud, katsun toiduga piiri pidada. Võtan hoogu, et väheste kalorite peale kolida. Nädalaga peab kaotama vähemalt pool kilo, muidu jääb ülesanne täitmata.
 
Marri 17. aprill 2015, kl 14.30
kaal 81.1, kadu -0.3.
laias laastus ikka rõõmsas lchf "kaalusäilitajate klubis". koos rehaga. :D
kuigi tegelikult olen siiski üle kilo alla võtnud. sest vahepeal võtsin üle kilo juurde. hea süsteem, eks? :D
juurde saab lchf-s jah nii, et võib süsikaid rohkem näksida, siis ikka kindel mats. süsikad kusjuures ei pruugi isegi mingid klassikalised nämmad asjad olla. piisab ka näiteks porgandi või kirsstomatite üledoosist. teine ja leebem versioon (minu lemmik!) on neid huvitavaid lchf magustoitusid, küpsetisi ja muud nn. liberaalset katsetada. kui teistel viimase süsteemi juures sellised toidud kaalunumbrile ei mõju, siis mina olen see õnnelik, kes sellest siiski hopsti uued kehavolangid saab.
tegelikult teeb ikka krdi viha. :))
kuigi jah, tunnistan, et ebapiisav liikumine ja liigutamine ka probleemkoht mul siiski.
aga no võtan hoogu, võtan hoogu.
 
Pirn 17. aprill 2015, kl 14.38
Tervitused ka minu poolt.
Minul siis tänase seisuga kaal 68,2 ehk siis -1,3 kg. Seega nädala kohta ysna hea saavutus. AGA kuna mu tavaline kaal oligi pigem 68 kg ja see algkaal 69 oli just hiljuti lisandunud, siis arvan, et tänu sellele ta mul ka nii kergesti läks.
Seega väga suuri teeneid kaalu languses ma endale omistada kahjuks ei saa. Eriti veel seetõttu, et jäin jälle haigeks ja söögiisu veiz pärsitud.
Aga õhtuseid magusapugimisi olen suutnud kontrollida, toiduportsjone veel pole suutnud kontrolli alla saada, aga vähemalt näksimised nende vahel on miinimumi viidud.
Näib, et natuke nagu kasu on, aga kindlasti kaua see ei toimi. Tuleb ka toitu hakata paremini/lahjemat valima ja siiani veel nii mônelgi korral krabatud koogitykid täielikult välistada. Sest suures plaanis on ikkagi minu eesmärk yle 10 kg kaotada ja seda siis -1 kg nädalas.

Aga jõudu meile kõigile ja eriti tubli oli Britta sel nädalal! :)
 
teele to Kiqu 17. aprill 2015, kl 16.01
"Koos trenniga tuli päevaseid kaloreid kokku umbes 1000-1200."

mis see lause tähendab?
 
Senna 17. aprill 2015, kl 17.11
Mul 70,6 e. siis -0,4 nädalas.

Kuna olen juba pikemat aega kaalu langetanud, siis see langus on piisav küll. Midagi erilist ma ette ei võtnud, sõin u 1500 kalorit päevas ja tegin 5x nädalas pool tundi trenni. Ikka tasa ja targu. Võib-olla järgmine nädal suurendan veidi trenni...
 
Täht teelele 17. aprill 2015, kl 21.39
Kigu tegi trenni ja sõi päevas 1000 - 1200 kcal väärtuses toitu.
Oled küll tark teemades kommenteerima, aga ridade vahelt ei oska lugeda. Siin foorumites ei ole vaja toimetamist.
 
Triin 18. aprill 2015, kl 04.36
Hommik! Kaal 59,6 ehk siis miinus 0,4 mis on naeruväärne.
Neljapäevast alustasin toidupäeviku pidamist. Lubasin enda vastu aus olla ja kõik kirja panna. Kolleeg pakkus küpsist ja mõtlesin, et jube nõme on seda küpsist sinna kirjutada, ja jätsin küpsise vastuvõtmata :) Eks näis, kuidas see abiks on.
Endiselt olen käinud igal õhtul jooksmas.

Nüüd tõttan lennukile. Sihtkohas ootab paar päeva hullu söömingiut, nii et hirm on selle uue nädala kaalumise ees.
 
Efka 18. aprill 2015, kl 06.11
Minul näitas 73 ehk siis -0,5. Oleks tahtnud ja oodanud rohkem, aga kuna olen tegelikult juba pikemalt toitumist piiranud siis need ajad kui nädalas poolteist kilo läks on kahjuks möödas. eks peab siis selle tulemusega praegu rahule jääma :) Kardan natuke nädalavahetust kuna kaks küllaminekut ja õhtusööki ootavad ees.
 
caro 18. aprill 2015, kl 09.21
algul 68, o nüüd 66,8 miinus 1,2.
Päris hea algus. Piirasin kõvasti toidu koguseid ja kasvatasin sieloomu. Mõnel korral oli jube isu midagi näksida aga ei läinud võtma. Jõin tasssi teed.
 
TVM 18. aprill 2015, kl 09.33
ehk siis endine tünnivabriku mannekeen, kasutame edaspidi lühendit.
 
paksuke 18. aprill 2015, kl 14.04
Mina siis ainuke looder:((((
Mul jäi nädalasse 2 sünnipäeva. Ja "külalised" tulid otsa. Kaal on 84,5, et siis pluss 1,2 Olen väga õnnetu.Juba kuid olen seisus, 2kilo alla ja 2kg tagasi.
 
teele to Täht 18. aprill 2015, kl 19.19
tõmba veits tagasi. küsimus ei olnud sulle. huvi tekitas, kas kodanik pidas silmas, et päevane kalorikulu oli koos trennigs 1000-1200 või mis. sest koos trenniga ei saa TOITUMINE päevas 1000-1200 kcal olla, need kaks asja - trenn ja toitumine - on mõõdupuu erinevates otstes.

kuidagi kummaline, et sa iga küsimuse peale (isegi kui pole sulle esitatud) targutama kukud.

oled sa mõelnud, et sinu sarkasm ja vastik toon võiksid ehk tulla alatoitumisest?
 
Täht 18. aprill 2015, kl 22.46
Ja sinu toon tuleb taimetoitumisest. Tegele oma värgiga, las meie asjatame siin. Sul pole kilosid ülejäägiga, et igas toiduteemas tõmmelda.
 
teele to Täht 19. aprill 2015, kl 08.49
ei saa aru, miks sa kamandad, kui ma kellelegi hoopis teisele küsimuse esitasin? mis selles küsimuses halba oli?
 
Britta 19. aprill 2015, kl 09.03
Tüdrukud-tüdrukud, aitab ehk :) Kõrvalseisjatel ka juba pilt selge, mis toimus :D Nautige pühapäeva ja aitab sõnasõjast ehk? :) Paljudel veel näidud puudu, aga õhtul tuleb juba uus tabel :)
 
marlee 19. aprill 2015, kl 09.48
Heihopsti, piigad!

Mul nüüd selline kurb lugu, et kukkusin vales suunas punuma.... 69,9 (lisa600 gr niisiis). Ma ei ole end eriti järjele saanud tõesti. Ikka õhtul süüa ju vaja ja kõik magus vaja kodust ära hävitada. No vaenlast tuleb ju ikka hävitada!
Loodan end parandada ja seda plussi ikka neutraliseerida :)

Päikest!
 
Cherry 19. aprill 2015, kl 10.31
Reedel näitas kaal 59,9. Seega miinus 300 grammi. Pole eriti suur asi, aga ikkagi. Ja arvestades, et kehamass on väiksemaks jäänud, eks siis hakkavad ka kilo-miinused n.ö vähenema.
Sel nädalal ma väga usin ei ole olnud. Toidukogused on küll väikesed olnud, aga õhtul hilja on tulnud ette näksimist. Liikunud olen ka väga vähe. Ilma ju polnud.
Uue nädala eesmärgiks sean rohkem liikumist ja tahaks 59,5 peale saada.
 
Patsient 19. aprill 2015, kl 11.06
76 kg ehk miinus 1 kg. 3 toidukorda päevas kindlatel kellaaegadel. See töötab täiega.
Eilne menüü oli nt selline: hommikul puder, 10 gr võid sinna sisse, tass kohvi koorega. Lõunaks kanakoib väiksemat sorti, kartul, kaste, salat. Õhtuks hernesupp.
Trenni ei teinud ega hakkagi tegema. Liiga laisk olen selleks.
 
teele 19. aprill 2015, kl 16.13
Britta, ma saan aru, et sinu teema ja kaalualane ja puha, aga pane siis, ole hea, reeglitesse kirja, et kes grupis ei osale, ei tohi siin sõna võtta. praegu ei ole mulle küll muud midagi selge, kui et Täht lendas lihtsalt peale, kui temaga ei räägitud.
a olgu, koguge trenniga kaloreid.
 
Liisa 19. aprill 2015, kl 16.43
65,1 seega -0,7. Number on päris ilus, aga ma ei ole endaga üldse rahul.
Võtsin ette lõunamere dieedi, kolme toidukorda on tööaeg päris keeruline mahutada ja siis muidugi õhtusöök, see on minu murdumise hetk ja suhu läheb ka paar kommi. Kahjuks kõndima jõudsin ka ainult igal teisel päeval.
Aga uuel nädalal uue hooga ja paremini!

Dieet ise on leitud sellelt lehelt,
http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/07/lounamere-dieet.html
 
Tipptäpp 19. aprill 2015, kl 18.05
Tere!
Minu näit oli reede hommikul 83,5 ehk siis -500gr
Olen rohkem liikunud, sellest eriline rõõm, samuti toitumine on olunud korras ehk siis kaks päeva 500-600kcal ja 7 päeva normi piires:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!