Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
.-5 kg klubi kuni 19.06.2015 ehk Jaanipäevaks saledaks
 
Aprill 19. aprill 2015, kl 18.43
Reede hommikul oli kaal 67,8 ehk 0,8 kg juures. Olen üsna õnnetu, aga samas olen ise süüdi. Eelmine nädal trenni ei teinud, viimsest trennist juba 3 nädalat möödas. Toitumine ka paigast, söön õhtu otsa, mitte ainult nälja korral.
Uuel nädalal plaanin ennast kokku võtta, esiteks tähendab see trenni ja teiseks hakkan tarbitud kaloreid lugema. Ma arvan, et võtan 1500 kcal päeva ülemiseks piiriks, vähem võin süüa. Kui see ei tööta, siis pean kcal kogust langetama.
 
Britta 19. aprill 2015, kl 19.50
Nii, meie selle grupi tabel esimeste tulemustega siis siin :) Väga tublid kõik, kes oma näidud edastasid. Tean omast käest, et kui on pluss, on seda eriti raske teha. Samas on jälle hea omad järeldused teha ja järgmisel nädalal rohkem pingutada. Miinuseomanikele aga õnnitlused, tublid! Jätkame siis suunaga suvise soovkaalu poole :)

teele, ikka võib teemas sõna võtta, kes saakski seda keelata ja teie vahel oli lihtsalt üks arusaamatus, jätame nüüd selle sinnapaika ja kõik, kellel on häid sõnu ja kasulikke kommentaare, on alati oodatud toetama grupi ideed :) Ehk saab nii mõnigi grupis mitte osaleja ka inspiratsiooni juurde.

Meie seekordne seltskond on siis nüüd selline, osalejad lukus ja koos saleda(ma) jaanipäeva poole :)

Nimi Vanus Pikkus Algkaal AlgKMI Kaalu nr Muutus
Britta 44/ 167/ 77.5/ 27.79 75.5/ -2
Pirn 30/ 171/ 69.5/ 23.77 68,2/ -1,3
caro 39/ 170/ 68,0/ 23.53 66,8/ -1,2
Patsient 33/ 171/ 77,0/ 26.33 76,0/ -1
Liisa 34/ 160/ 65.8/ 25..7 65,1/ -0,7
näitsik 26/ 160/ 84,4/ 32.97 83,7/ -0,7
Kiqu 19/ 170/ 67,5/ 23.36 66,8/ -0,7
Täht 59/ 166/ 79,0/ 28.67 78,5/ -0,5
TippTäpp 37/ 170/ 84,0/ 29..07 83,5/ -0,5
Efka 26/ 171/ 73.5/ 25.14 73,0/ -0,5
Senna 27/ 164/ 71,0/ 26..04 70,6/ -0,4
Triin 34/ 159/ 60,0/ 23.73 59,6/ -0,4
reha 35/ 181,5/ 81.5/ 24.74 81,2/ -0,3
Marri 53/ 176/ 81,4/ 26.28 81,1/ -0,3
Cherry 33/ 172/ 60,2/ 20.35 59,9/ -0,3
Marlee 31/ 160/ 69.3/ 27..07 69,9/ 0,6
Aprill 33/ 175/ 67,0/ 21.88 67,8/ 0,8
paksuke 37/ 167/ 83.3/ 29.87 84,5/ 1,2
monikak 53/ 168/ 66,6/ 23..6 *
TVM 47/ 172/ 74,0/ 25..01 *
Error 29/ 169/ 62.8/ 21.99 *
Agness 43/ 170/ 70,0/ 24.22 *
 
Aprill 21. aprill 2015, kl 14.36
Tõesti halb on teavitada positiivset näitu ning ma saan nüüd aru, et see võibki olla põhjuseks miks osad tabelist vaikides kaovad. Ma ei ole veel päris selgusele jõudnud, millise toitumisega püüda kaalu vähendada. Täna proovin lihtsalt hästi vähe süüa, et magu kokku tõmbuks ning ehk siis on lihtsam järgnevalt vähendada koguseid.
Kuidas teistel läheb? Kas kõik jälgivad ilusti oma programmi?
 
n2itsik 21. aprill 2015, kl 15.40
Mina üritan väga täpselt jälgida. Miks üritan? Sest ma ei ela Eestis ja väga palju mässamist on, et leida täpselt neid toiduaineid, mis menüüs. Näiteks kui menüüs on 5% kohupiim siis siin on nii 3,5 või hoopis suurema protsendiga. Ehk selleks, et leida seda õiget, on vaja näha palju vaeva:D Ja kuna ka keel on võõras (taani) siis on enne vaja tõlkida. Mõnda asja pole ma siit leidnudki. Õnneks on menüü koostajad väga abivalmid ja nad annavad alati nõu, millega mida asendada saaks. Ehk omaloomingut ei tee.
Trenni ma endiselt otseselt ei tee. Kuigi väljas on nii ilusad ilmad, et võiks ju peale tööd kasvõi kõndimas käia. Siiani piirdub minu trenn rattasõiduga.
 
caro 21. aprill 2015, kl 15.41
Lähen nii ja naa. Luban endale ikka midagi head ka aga väga vähe, üks kaks ampsu. Loodan, et siis ei teki meeletut isu. Aga külmutatud köögiviljalett on sõber.
Ja kapsamahl on poest kadunud. See küll pettumus. Alati dieeditamise ajal katsun ka mürkidest lahti saada.
 
TVK 21. aprill 2015, kl 20.43
kaalul läksid patareid läbi - nüüd teavitan 73,7!!! -0,3
 
TVM 21. aprill 2015, kl 20.44
panin vale nime
 
artist 21. aprill 2015, kl 21.09
Tore, et igati toimiv grupp läheb uuele ringile. Taas algajaid üle 20-ne. Aga kas jälle langeb tabelist üle poolte välja ning ainult 5 lõpetab, nagu eeldatud?
Ei saa aru nendest, kel KMI 20 - 21, kes osalevad klubis, mille eelduseks on kaotada VÄHEMALT 5 kilo ja seda vaid paari kuuga. Kas on võimalik saavutada alakaal nii lühikese ajaga?
teele jagab paljudes teemades näpunäiteid. Ehk huvitab teisi ka taimetoitumine, võiks sellest pajatada. Üks asi on kirjandus, aga teine reaalne inimene. Olen proovinud, kuid kõht läheb ruttu tühjaks. Ja ega pähklid, seemned ning süsivesikud kehakaalulegi hästi ei mõju.
Rühkige siis edukalt sihtpunkti poole ja jõudke kõik ilusti pärale.
 
teele 22. aprill 2015, kl 05.11
artist, taimetoidu jaoks peaks äkki omaette teema tegema, et siinset ei kaaperdaks, aga lühidalt öeldes pole asi väga keeruline. kua mulle jubedalt süüa meeldib, aga õnneks ka süüa teha, siis on asi minu jaoks suhteliselt lihtne ja vähahi nauditav. veeganini ma jõuda ei kavatse siiski. mesi ja muu selline mõnus meeldivad liigagi.
 
Britta 22. aprill 2015, kl 09.39
artist, eelmises grupis alustas ka sinu naabrinaine. Ma küll ei tea, kes ta oli, aga kas tema lõpetas ja alustas uuesti või loobus? :) Põnev ju :)

Mina olen üks sellistest, kes tahab ikka liha ja muna jms (lihasöömise paneme 0 veregrupi arvele) ja seega sellised Dukani-dieedi lähedased toitumised sobivad rohkem, kus on liha (v.a. sealiha) ja köögiviljad segamini. Ainult taimetoiduga kisub väga hõredaks, olen proovinud. Ilmselt ongi nii, et igaühele oma :)
 
Britta 22. aprill 2015, kl 09.40
PS kui 20 alustab ja kasvõi osa suuremate miinustega lõpetab, on ju igati positiivne :) Võimalused kõikidel ühesugused, aga tublid eeskujud näitavad, et kõik on võimalik ka :) Hoiame pöialt, et ka sellest grupist paljud oma eesmärgid täidavad :)
 
artist 22. aprill 2015, kl 18.50
Naabrinaine lõpetas viie seas. Tema juba midagi pooleli ei jäta, vahepeal targutas küll, et oli seda siis vaja - elu ilma naudinguta. Nüüd on lõpp-õnnelik ja Britta ees tänuvõlglane! Jah, kõik on võimalik, vaja vaid väga tahta.
Taimetoitlus vist ei sobigi 0 veregrupile. Jätsin üksnes lihatooted menüüst välja, vastu hakkas. Igasuguseid aineid täis, rääkimata stressist, mis loom tunneb enne tappu ja sa sööd selle kõik endale sisse. Lisaks veel kuidagi hale.
Kehakaal hakkas ka vaikselt tõusma ja enesetunne muutus kiduraks.
 
Britta 22. aprill 2015, kl 19.07
artist, mul su naabrinaise üle hea meel, väga tubli :)

Aga selle liha- jm teemaga teeme nii, et las igaühel on oma valik ja ma ei jäta lihasöömist nende "värvikate" kirjelduste peale, samas ei sunni taimetoitlasi liha sööma. Nii et proovime ilma veenmiste ja inetuste loopimisteta üksteise valikuid aktsepteerida :) Aitäh :)
 
moon30 24. aprill 2015, kl 07.56
Tere. Tahaksin väga teie juurde tagasi tulla .Kas võtate mind enda kampa.Tahaksin vähemalt 79 kätte saada ehk õnnestub see koos teiega.
34a/164cm/86.3
 
Pirn 24. aprill 2015, kl 10.17
Nii, tervitused! Minu kaal oli täna hommikul 67,4 ehk siis eelmise nädalaga võrreldes -0,8 kg (kokku 2,1). No pole hullu, arvestades mu toitumismustreid see nädal.
Olen endiselt tervisega hädas, söön antibiootikume ja trennisaldo on 0.
Söögikorrad ei ole olnud nii lahjad, kui oleks võinud olla. Aga samas see nädal mitu korda tundsin, kuidas saavutasin enese üle võidu: keeldusin magusast ja poes tühja kõhuga ja lapse mangumise peale jätsin ikka küpsised ostmata. Tohutu võit minusuguse magusasôltlase jaoks.
Eile oli plaanis ka keefiripäev, aga alles pärast hommikusööki tuli see meelde :D Seega oli eile keefiri pool-päev ;)

Kavatsen sama rida jätkata: magusa nulltolerants, 1-2 x nädalas keefiri/veepäev, 3 x päevas kontrollitud portsjonid normaalset sööki, näksimist ei toimu. Ja loomulikult trenn, kui tervis seda uuesti kannatama hakkab.
Kuis teistel?
 
Patsient 24. aprill 2015, kl 10.34
75,5 kg ehk tempo kipub raugema. Siiski, ka poole kg kaupa on üsna hea tulemus. Taktikat muutmud pole: 3 x päevas haigla pläusti. Trenn: 0.
 
Aprill 24. aprill 2015, kl 11.13
Tänahommikune kaal 68 ehk siis + 0,2 ja kokku + 1 kg. Samas olen tulemusega rahul kuna pärast eelmise nv pidustusi näitas T hommikul kaal 69 ja see oli minu jaoks äratav šokk. Pärast seda olen 3 päeva vähe söönud, 1 korra trenni teinud ja saanud 1 kg maha. Tunnen motivatsiooni hea toitumise ja trenniga jätkata ning ehk saan järgmisel reedel juba 0 seisu tagasi. Ilusat kevadet ja motivatsiooni kõigile!
 
monikak 24. aprill 2015, kl 11.14
Tervitused! Minu tänane kaal oli 66,5. Seega miinus 100gr ja see räägib juba enda eest. Kuna hetkel on jälle väga pingeline periood ja energiat napib, siis ammutan seda magusast ja puuviljadest. Muidu on kõik kontrolli all- liikumine ja toitumine ka enam-vähem. Kui tublim olen, kirjutan kindlasti pikemalt...
 
reha 24. aprill 2015, kl 11.27
Täna 81,1kg, ehk siis -0,1kg. Sada grammi kaalust maas, juhhuuuu!

Mida tegin: suurt midagi ei teinud. Nädalavahetusel olin kahel sünnipäeval, siis küll limpsisin veini, aga toiduga lolliks ei läinud. Nii, et saavutus seegi, et ma juurde ei võtnud.

Homme on meil peres pidu ja külalised ning ma ei tahaks päris veeklaasi taga istuda. Nüüd ongi mul dilemma: kas pingutada ja piirduda poole klaasi kuiva veiniga (mis mulle ju tegelikult ei maitse) või lasta rihm lõdvaks ja lubada endale klaas rummi cocaga, mis on LCHFis täiesti välistatud?

Ühest küljest pole minu jaoks kunagi olnud probleem üldse mitte alkoholi tarbida. Teisest küljest - ma olen nüüd dieedil olnud 6 kuud ja vaikselt hakkab see pidev "ei saa" tüütuks muutuma. Söögi koha pealt olen piirangutega täiesti ära harjunud ning ega iga päev enam ei tekigi mingit tahaks-aga-ei-saa probleemi, no ei isuta enam need keelatud viljad. Aga kui mõnikord pidu on, siis küll segab, et LCHFis ei ole võimalik teha üks patupäev ja siis kohe hops! korralikuks tagasi hakata. Peale iga süsivesikute-matsu võtab organismil jälle 4-5 päeva, et rasva-reziimile tagasi minna.

Väike positiivne noot ka halamise lõpuks: kannan täna seelikut, mille ämm mulle eelmise aasta lõpus andis. Siis olin sellega nagu naljanumber - värvel pigistas ja kõht punnitas nagu Suur Munamägi. Kilosid pole vahepeal mul nagu oluliselt kadunudki (ca 3kg?), aga seelik istub täitsa kenasti. Ja see ongi ju minu eesmärk - mitte kaotada 5kg, vaid näha välja nagu 75kg JA seda kõike saavutada maitsvat toitu süües ja mitte nälgides!
 
kiibitseja 24. aprill 2015, kl 12.23
ei osale grupis, aga aeg-ajalt jälgin asjade käiku. oma kaalu jälgin muidugi ka ja olen üht-teist saavutanud, s.t kaotanud. söön kõike ja mõnuga, aga peamiselt hommikul. õhtul ainult natuke maitsen sööki ja sõidan rattaga 3-10 km. kui varem panin rõhku kihutamisele, siis nüüd sain võimlemisõpetaja abiga targemaks: õige aeroobne treening on mõõdukas tempos?!
siin oli üks supertegija, hopp või kes, tema ütles ka, et rattasõidust on palju kasu. mulle tundub, et ongi.
 
Marri 24. aprill 2015, kl 14.17
kaalunumber: muutusteta.
liikumine: käinud sellel nädalal pea iga päev kiirkõnnil või muidu aktiivsemalt liigutanud.
toitumine: range lchf.
meeleolu kaalu osas: :(
motivatsioon: maas.
 
kle britte 24. aprill 2015, kl 14.55
sa teed siin iga aasta grupikesi jõuluks saledaks ja jaaniks saledaks ja teiseks juuniks pruuniks. Aga saledaks pole nigu saanud ikka, muidu ei teeks ju iga aasta uut gruppi.
Paks mõte siukest lollo mängida ja foorumit risustada.

Saledaks tahad, tee 10 peäva valgu-vitamiini diieti ja rohkem pole enam vaja jahmerdada.
 
TVM 24. aprill 2015, kl 16.34
73,5 - 0,2 -vähe küll aga ikkagi.
läksin üle mitme aasta trenni, pilates. lisaks pargin auto kaugemale, kui vähegi võimalik käin jala, aias müdistan.
 
n2itsik 24. aprill 2015, kl 17.29
Tere. Minu kaal täna hommikul 83,3 kg. Ehk siis miinus 0,4.
Kuidas minu nädal läks? Väga hästi:) Ma sõin oma toitumiskava järgi. Seal on öeldud, et kui kaal langeb siis võib nädalas teha ühe patusöögi. Mitte nii, et terve päev sööd, mida tahad vaid ainult ühe söögikorra. Mina sõin sushit. Järgmine nädal peaksin ma ennast ka mõõtma, et näha palju on sentimeetreid kadunud. Loodetavasti ikka on:)
Rattaga sõidan endiselt. Aga kuna on olnud väga ilusad ilmad siis peale selle olen üritanud rohkem ka kõndida. Ma alguses olin pisut õnnetu, et vaatamata korralikule kava jälgimisele ja liikumisele nii vähe alla läks aga siis mulle öeldi, et iga kaotuse üle tuleb rõõmustada. Ja kui läheb aeglaselt siis jõuab keha ka nö järele.
Ahjaa, minu vanuse võib ka ära muuta, olen nüüd 27.
 
Senna 24. aprill 2015, kl 17.58
Minul +0,5 :( kaal 71.2 Ei teagi, ühe päeva patustasin ja kaal hüppas kohe üle kilo üles, aga see patustamine ei saanud küll nii suur olla. Ülejäänud nädala tegelesin tagajärgede likvideerimisega. Kahju!
 
Täht 24. aprill 2015, kl 18.03
kle britte, ära sa siin õienda midagi - mina osalesin grupis esimest korda ja kaotasin üle 9 kilo! Nüüd läheb teine raks ning kaal langeb. Ilma grupi toeta poleks seda juhtunud. Ja ma ei ole ainukene, on veel tublimaid.
Enne mõtle sügavalt järgi, kui tuled foorumi risustamisest rääkima.
 
Cherry 25. aprill 2015, kl 10.06
Minu reedene kaal näitas 59,9. Täiesti null. Seekord ma küll aru ei saa, et miks langust pole. Olen meeletult liikunud ja ikka rangelt jälginud, mis suhu pistan. Ilmselt pean uuel nädalal veel rangemat dieeti pidama ja veel rohkem väljas kõndima.

Uue nädala eesmärgiks sean jällegi miinus 400 grammi.
 
Britta 25. aprill 2015, kl 12.50
Nii tublid olete kõik, kes juba kirjutanud. Eks see motivatsioon käibki üles-alla, aga vähemalt on tugi olemas.
Mul endal olnud korralikkuse-patustamise nädal jälle, vahepeal mott laes ja siis põhjas, see minu jaoks kõige raskem. Liikunud ülepäeviti rohkem, ca 15 000 sammu, samas need vahepealsed jälle nirud.Tulemus-300 grammi ehk 75.3, kokku -2,3

to: kle britte, kas arvad, et ma ise olen uhke selle üle, et muudkui uusi teemasid teen ja ise ikka olen seal, kus olen, st mitte kusagil omadega :( Aga lootus sureb viimasena ning nagu näha, on paljudel grupist kasu olnud kaalu langetamise abilisena ning see juba näitab, et teema risustamisega pole tegemist. Kui oleks minu personaalteema olnud aastast aastasse, siis küll... Võin nime ära vahetada, muide, kui see kedagi häirima on hakanud :)

Muide, mis see 10 p valgu-vitamiini dieet on, mis kõik mured korraga ära lahendama peaks?
 
marlee 25. aprill 2015, kl 20.50
Seekord siis sama, 69,9.

Täiesti lootusetu tunne on hetkel...
Loodan, et lootus naaseb!
 
Täht 25. aprill 2015, kl 22.39
Saabusin just komandeeringust ja kohe kaalule. Sel nädalal siis -1,1 kg, kokku langust 1,6 kilo.
Momendil vaatan kaalusaadet, lapsed võtavad alla 3 - 4 kilo nädalas. Ju siis mõjub õige toit ja trenn. Endal pole aega ega viitsimist vaaritada.
Huvitaks ka, mis on valgu-vitamiini dieet. Kui tuleb mingist pulbrist tehtud segu juua, siis on see jama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!