Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
.-5 kg klubi kuni 19.06.2015 ehk Jaanipäevaks saledaks
 
Täht 25. aprill 2015, kl 22.46
Kaal 77,4. Kokku kadu 1,6. Nädala langus -1,1.
Nüüd sai kõik edastatud.
 
Britta 25. aprill 2015, kl 23.16
Heia! Mul on palve kõikidele :) Lisaks oma muljetele-kogemustele toitumise ja liikumise osas palun alati järgmisi numbreid:
hetke kaalu number nädala muutus ja muutus kokku :) Siis saavad kindlasti õiged numbrid tabelisse :) Päris paljudel veel puudu, ootame kõikide tulemusi :)

Täht, ma leidsin sellise valgu-vitamiinidieedi, ei tea küll, kas seda peeti silmas: http://dieedimaailm.blogspot.com/2009/05/vitamiini-valgu-dieet.html
 
küsimus 26. aprill 2015, kl 01.19
Tere, klubikad!

Kas 1 apelsin päevas (värskeltpressitud mahl) võib tõsta kaalu? See kogus puuviljasuhkrut pole ju suur ... Mingil põhjusel on hakanud kaal tõusma, kuigi söön vähe ja tervislikult.

Aitäh!
 
caro 26. aprill 2015, kl 11.51
65,7 (ehk siis 68,0 -65,7 =2,3)
Nädala muutus - 1,1
kokku - 2,3 Vääga rahul. Aga tean , et see ei jää nii. Nüüd tuleb raskem osa.
 
paksuke 26. aprill 2015, kl 11.59
tere! mina siis 83 peal, hea seegi. Nüüd sõidan puhkama ja tagasi tulles ei ole mul kindlasti midagi rõõmustavat siia kirjutada:(Aga eks peale reisi võtan ennast taas kätte ja aega veel on, et see -5 ka saavutada!!!
 
Pirn 26. aprill 2015, kl 15.02
Kuule Cherry ja Marri! Ära heida meelt, kaal teebki sageli selliseid vingerpusse, et söömine ja trenn korras, aga miski nädalake on nn platoo. Aga siis järsku kolks ja kilo maas. See on loomulik, ära ainult alla anna. Kyll näed, et läheb jälle ;)
 
Liisa 26. aprill 2015, kl 17.33
64,6 selle nädala miinus 0,5 ja kokku -1,2kg.
Miinus tuli puhtalt tänu dieedile, kõndima ei jõudnud.
Kuidas teil on, kas on kergem hommikul üks kõnniring teha või õhtul? Homsest panen kella tund varem äratama, et kõndimine kindlalt tehtud saaks.
 
Britta 26. aprill 2015, kl 18.01
Pirnil õigus, alla ei tohi anda (see oleks ju kõige lihtsam muidu, eksju?), nii et Marri, Cherry jt ka, uus nädal juba käimas ja nädala pärast juba paremad näidud. Tublid jälle kõik, kes oma näidud ka edastanud on :) Kahel tabelis olijal on juba 2 tärni, st järgmisel nädalalal viimane võimalus näit teatada, et koos kuni jaanipäevani jätkata. Ilmuge ikka välja :)

Moon30, selle tabeliga liitumiseks oli 2 pikka nädalat aega, magasid ikka maha? :) Kui järgmise nädala lõpuks uue kaalunäidu ka saadad, lisan erandkorras tabelisse juurde, muidu on seekordne seltskond lukus :)

Meie saavutused siiani aga sellised:
Nimi Vanus Pikkus Algkaal AlgKMI Kaalu nr Muutus
caro 39/ 170/ 68,0/ 23.53 65,7/ -2,3
Britta 44/ 167/ 77.5/ 27.79 75.3/ -2,3
Pirn 30/ 171/ 69.5/ 23.77 67,4/ -2,1
Täht 59/ 166/ 79,0/ 28.67 77,4/ -1,6
Patsient 33/ 171/ 77,0/ 26.33 75,5/ -1,5
Liisa 34/ 160/ 65.8/ 25..7 64,6/ -1,2
näitsik 27/ 160/ 84,4/ 32.97 83,3/ -1,1
Kiqu 19/ 170/ 67,5/ 23.36 66,8/ -0,7 *
TippTäpp 37/ 170/ 84,0/ 29..07 83,5/ -0,5 *
Efka 26/ 171/ 73.5/ 25.14 73,0/ -0,5 *
Triin 34/ 159/ 60,0/ 23.73 59,6/ -0,4 *
reha 35/ 181,5/ 81.5/ 24.74 81,1/ -0,4
Marri 53/ 176/ 81,4/ 26.28 81,1/ -0,3
Cherry 33/ 172/ 60,2/ 20.35 59,9/ -0,3
paksuke 37/ 167/ 83.3/ 29.87 83,0/ -0,3
monikak 53/ 168/ 66,6/ 23..6 66,5/ -0,1
Senna 27/ 164/ 71,0/ 26..04 71,2/ 0,2
TVM 47/ 172/ 74,0/ 25..1 73,5/ 0,5
Marlee 31/ 160/ 69.3/ 27..07 69,9/ 0,6
Aprill 33/ 175/ 67,0/ 21.88 68,0/ 1
Error 29/ 169/ 62.8/ 21.99 **
Agness 43/ 170/ 70,0/ 24.22 **
 
Triin 26. aprill 2015, kl 18.10
Edastan kerge hilinemisega kaalu - 58,9 kg, see on neljapäevane näit. Olen reisil ja pole uuemat võtta.
Algusega siis -1,1 kg.
Vabandan, ma ei saa täpselt aru, mis asja sinna tabelisse veel arvutama peab.
Vanus 34, pikkus 159cm algkaal 60kg.

Praegu UAI hotellis olen paratamatult söönud tunduvalt rohkem kui muidu. Siiski olen igal hommikul käinud pilateses ja õhtuti zumbas. Zumba mulle ei meeldi.
 
Britta 26. aprill 2015, kl 18.17
Triin, reedeti kaalumine ja kaalu näite ootame max pühapäeval kl 18-ni, et tabelisse jõuaks :)
 
Britta 26. aprill 2015, kl 18.20
Triin veel.. muud ju ei olegi, kui hetkekaal, nädala muutus ja ka kokku muutus. Ning oma liikumise-toitumise analüüs ja kuidas paremini edasi saab :) Ei midagi keerulist.
 
Marri 26. aprill 2015, kl 19.37
Aitäh lohutamast, ainult et Cherry on ideaalkaalus, mina ülekaalus. Kuid isegi sellel pole tegelikult tähtsust. Kurvastab see, et enamvähem sama näit on mul 3-s kuu.
Ilmneb, et see lchf ongi selline teistsugune süsteem ja toimib ka suurelt jaolt teisiti. Lugesin teiste samaealiste blogisid ja ajan oma isikliku kaalupausi paljus sellealiste naiste üleüldise menopausi kraesse.
Kedagi või midagi peale iseenda saamatuse peab ju ometi ka saama süüdistada. :)
 
Britta 26. aprill 2015, kl 20.21
Marri, organismid on erinevad. Ma proovisin ka kunagi lhcf-i, kuna tuttav võttis sellega väga hästi maha. Minul heal juhul oli sama, halvemal juhul kaalu nr hoopis tõusis. Kui geenitesti tegin, selgus, et minu "dieet" on kõrge valgu- ja madala rasvasisaldusega hoopis. Köögiviljad ja puuviljad muidugi ka. Ehk sul sama teema, et see meetod lihtsalt sinu puhul ei toimi? See päris pikk aeg juba ju, et näha, kas töötab v mitte?
 
Marri 26. aprill 2015, kl 20.47
Kes teab jah, milles konks. Sellel lchf-l on lihtsalt ka palju eeliseid, kahju loobuda. Mees mul väga rahul uue menüüga. Ka loetud edulood on vinged. Kuid 1.maist ilmselt muudan ikkagi midagi põhjalikumalt. See paigaltammumine ka nüri siiski juba. Aitäh, Brittakene kaasa mõtlemast.
 
Britta 26. aprill 2015, kl 20.53
Hoian sulle pöialt, Marri :) Muide, see lahjemate valkude teema pole ka üldse paha, täitsa ruttu harjus ära. Kui ühtepidi ei toimi, võiks ju teisiti proovida ja vaata, mis toimub.
 
Aprill 27. aprill 2015, kl 13.22
Olin täna hommikul meeldivat üllatunud, kuna kaalusin 0,6 kg vähem kui reedel. Ma ei oodanud seda kuna sõin R-L natuke rohkem (2000 kcal kandis päevas). Samas tegin palju välitöid, küllap see siis mõjus. Nüüd siis tuleb töönädal ilusasti üle elada ja trenni ka teha.
Vaatasin ka seda valgu-vitamiinidieedi linki. Ma täiesti usun, et sellega saab alla, eriti esimestel päevadel. Aga vana rutiini juurde naastes tuleb kaal tagasi. Kui mul kalorite lugemise dieet (kõike aga vähe) ei õnnestu, siis lähen mingile sarnasele valgu-juurviljade dieedile, sest see on minu kogemuse järgi kõige tõhusam kaalu kaotamise meetod.
Ma ei tea kuidas teistel, aga mind motiveerivad kindlasti ka päike ja ilus ilm. Ning olen täheldanud, et õues töötades ei lähe kõht tühjaks, samas kui tööl arvuti taga läheb.
 
Pirn 27. aprill 2015, kl 14.37
No mina ei tea... Seda Marri kurba lugu kuulates, teeksin mina kyll vist juba muudatusi. Kui nädal-paar kaal paigal tammub on ju ok, aga kui tôesti kuid juba, siis on ju näha, et valitud variant ei sobi enam. Keha on kohanenud ja säilitab kaalu, alla ei lähe.
Ja muidugi nagu Marri räägib, loll on see, kes vabandust ei leia. ;) Mugav ju vana rada mööda edasi käia.
Mind hakkas ka see valgu-vitamiini dieet huvitama. Lähen nyyd selle kohta uurima :D
 
Britta 27. aprill 2015, kl 18.09
varsti peame vist grupi ümber nimetama valgu-vitamiinigrupiks :D

Aitäh sellele "to britte-le" idee ja sakutamise eest. Tundub, et mõjus :D
 
caro 27. aprill 2015, kl 18.52
Paluks retsepte. Midagi head hommikuks. Veega kaerahelbepuder enam ei taha kuidagi minna, samuti nagu omlett. Isu nii täis. Juurvilja jätaks lõunaks ja õhtuks. Aga mida siis süüa mis annaks mahtu aga mitte kaloreid. Piimatooteid ei tarbi.
 
Efka 27. aprill 2015, kl 20.12
Tuhat vabandust, et see reede kaalu ei saatnud. Olin nimelt reisil nädalakese ja kahjuks ei saanud seal kaaluda. Küll aga juhtus minul üks väga muserdav asi. Reisil tagasi tulles kaalusin ennast kähku ära ja kaal näitas 73 (algkaal oli 73,5 ja pärast esimest nädalat samuti 73kg seega eelmise nädalaga kadu polnud). Siis aga suutsin näokreemipurgi oma klaasist kaalu peale kukutada ja terveks jäi ainult kreem. Ostsin siis uue kaalu ja milline 'ilus' vaatepilt, kui see näitas kaaluks hoopis 76,5. Seeega kuna mu vana palju ilusama näiduga kaal on prügikastis, siis kas Brittal oleks võimalik minu algkaaluks panna 77kg arvestades et olen pool kilo algusest saati alla võtnud ja hetke kaal 76,5. Ma ei hakka siin ennast lohutama, et ehk ikka eelmine kaal oli täpsem. Nüüd on mul kodus uus ja karmim kaal ja ehk ka motivatsiooni rohkem :D
 
Efka 27. aprill 2015, kl 20.14
Mõtlen siis et järgmisesse tabelisse ikka, mitte et siin seda vaja muutma hakata ;)
 
Efka 27. aprill 2015, kl 20.45
Caro, kas üldiselt muna enam ei lähe alla või ainult omlett? Mina söön kaks keedumuna ja pool apelsini tavaliselt hommikuti (Maggi dieedist varastatud hommikusöök). Või siis tee näiteks üks röstisai ja pane sinna peale keedumunaviilud, kanasinki, tomatit, kurki, tilli ja noh neid variante lõputult. Mida suurem hunnik tervislikku headjaparemat saia peal, seda rohkem kõht täis saab. Ja siis lisaks söögi näiteks üks pirn vms. Ps! Üks röstisai päevas, eriti hommikusöögiks, ei tee kellelegi paha :)
 
Aprill 27. aprill 2015, kl 21.11
Kaeraputru söön mina juustu ja basiilikuga, magus puder on vastik. Munad, omletid, kodujuust on ka hea hommikusöök. Samuti söön mõnikord võileibu (täisteraleib + sink ja juust + suur hunnik kurki või paprikat või peotäis rukkolat vm värsket). Tööpäevadel söön hommikul tihti ainult banaani vm puuvilja, näiteks täna sõin veerand melonit kaneeliga. Kui on aega siis teen puuvilja (õun, pirn, banaan, viinamari, apelsin jne) salati kaneeli ja kookoseõliga. Kuna puuviljad sisaldavad palju suhkrut, siis ongi neid targem süüa hommikul kui õhtul.
 
Caro 28. aprill 2015, kl 14.02
Tänud. Jälle saab edasi liikuda. kas keegi on proovinud ka rohelist smuutit. vaatan, et juba hakkab rohetama. Naati, nõgest.......... Mis võiks maitsev olla.
Nõgesest teed juba tegin. kannatas juua küll.
 
Britta 28. aprill 2015, kl 14.07
Oi, Efka, ei kadesta sind, et selline maa peale prantsatamine käis kohe mitme kg võrra Aga jah, parem valus tõde kui ilus vale või kuidas see nüüd oligi? :) Tegin tabelis vastava paranduse ka ära. Kaks ja pool päeva veel, neiud, uute numbriteni!
 
Pirn 28. aprill 2015, kl 14.25
Jeerum Efka, sydamest kaastunne sulle sellise põntsu puhul :D
Mul muidugi endal ka tunne, et seekord ei tule uut numbrit :S Vist hoopis hullemaks läinud... Mul on kriis :S
 
monikak 29. aprill 2015, kl 11.19
Tere! Kuna sõidan homsest väikesele koosviibimisele, siis kaalusin ennast täna. Kaal oli 66,0- seega miinus 0,5 ja kokku miinus 0,6. Liikumine ja trenn oli paigas, aga magusaisudega võitlen ikka. Kas keegi teab, mis võiks aidata? Tegelikult on see koosviibimine ikka päris suur juubel ja karta on, et kaalule saab see olema tõsine väljakutse.
 
Viiner 30. aprill 2015, kl 15.46
Milline tore foorum. Kahjuks avastasin selle enda jaoks alles tana, muidu oleks heameelega klubiga liitunud. Aga motivatsiooniks on see mulle taevakingitus.
34, 175, 85 :( 12 kuuga olen juurde votnud 15kg.
Eesmark on nendest uutest kilodest 2 kuuga lahti saada! Salenemine algab 1 maist ja loppeb 1 juulil.
Motivatsiooniks see, et elukaaslane tegi abieluettepaneku (hurraa!) ja enne pulmakleidile motlemist tahan oma keha tagasi. Lisaks pigistavad koik praegused riided ja naen valja nagu viiner, kui oma tavaparase kontorikleidi selga venitan. Ja viimane, et ma jalle joosta jouaks. Enne paksenemist jooksin 10km 5x nadalas, nyyd on hea, kui hingeldamata trepist yles ronida jaksan.
Seega aitah selle foorumi eest ja hoian poialt, et koigil see et ettevotmine edukalt jatkuks. Ja kui lubate, kain siin aegajalt motivatsiooni kogumiseks piilumas.
 
Britta 30. aprill 2015, kl 16.03
to Viiner: kuidas sa 15 kg-st 2 kuuga plaanid lahti saada?
 
Viiner 30. aprill 2015, kl 16.31
Britta, kuni eelmise aasta maini toitusin nn puhtalt, sest tegelesin fitnessiga. Lisaks 2-3h trenni paevas. Lopetasin uue tookohta tottu, mis on istuv ja pikad tunnid.. lisaks tookaaslastega igaohtused veini/suupiste yritused, trenni jaoks aega ei ole leinud, uus suhe koos restoranide ja muude pidudega + kodused pizzaohtud jne :(
Seega plaan tahtejoud tagasi saada ja endise elustiili juurde tagasi jouda.
1 faas) 10 paeva keefiri-tatradieet, 4 liitrit vett paevas (vesi/taimetee), hommikul kohvi asemel roheline tee sidruniga. Trenn ainult aeroobne ehk 1-2h paevas tempokat kondimist/sorkjooksu vaheldumisi. 10 paevaga on esimene toeline kaalukaotus loodetavasti tuntav (mitte ainult vee arvelt kaotatud kaal) ja motivatsioon laes, et mitte alla anda.
2 faas) Peale esimest 10 paeva tavaline treeningmenyy, mida kunagi alguses treeningutega alustades rangelt jargisin. Hommikuks kaerahelbepuder proteiinipulbriga voi omlett voi taistera rukki leiva viil proteiiniga, peale hommikust trenni 1 puuvili (enamasti banaan), lounaks salat/aurutatud juurvili + kanarind voi kalafilee voi muna, peale ohtust trenni aurutatud koogivili/salat ja taimetee. Lisaks kalamaksaoli. Trenn 1h aeroobset hommikul ja 1h joutreeningut parastlounal voi ohtul.
3) peale 2 kuud loodan oma endise elustiili juurde pidama jaada. Soon endiselt nn "puhtalt" kuid luban endale aegajalt ka midagi rohkem. Nagu naiteks paar klaasi punast veini (mu treener seletas mulle, et treeningu ajal on see naistele hormonaalselt koige parem valik, kuid arge kysige miks - ma ei ole selle ala asjatundja) ja moned korrad nadalas ka patustamist ykskoik millega.

Muidugi on vanust tunduvalt rohkem, kui eelmine kord sama asjaga sama tulemus saabus. Ainevahetus kindlasti kordi kangekaelsem, niiet eks naha ole, mis sest valja tuleb. Ja ega see kaalunumber mul koige tahtsam vast ei olegi, ikka kaal ja ymbermoodud kasikaes.

paikest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!