Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
proua Peterman(püss) 27. märts 2013, kl 20.53
Ei too ma oma kive enam kuhugi, ilma olete ja kõik. Punkt.
Ja kelgunööri ametikoht ka veel täitmata, seega punkt ja kõik.
See 50+ vanus ongi üks püss vanus.
Vähemalt mulle ja nüüd lähen minema, tagasi ei tule, paluge kui tahate, ikka ei tule.
 
Mnjaa 27. märts 2013, kl 20.58
Tark ei torma.
 
Nils 27. märts 2013, kl 21.19
oh sina püsside püss, a olgu, puhka rahus ja näe kelgunöörist und, küllap ta tuleb kui hästi maksad. minul sellist ametit pakkuda ei taha.
 
salaluule 27. märts 2013, kl 21.19
Sada sõna
sõlmeseotult
selga võtan,
olen teel.
Sõnad pisaraist
ei leot'ud!
Võluvvärsked,
soojad veel.
 
Nils 27. märts 2013, kl 21.25
ja maduinime jäi kadunuks.

/kas tõesti lõi põnnama oma meresugulase joogi loksutamise palve peale....hmmm;)/
 
Nils 27. märts 2013, kl 21.47
armas salajane värsiseadja, tule sisse kui kohale jõuad, tõmbasin su tilkuvate sõnade tarbeks ühe pesunööri üles, lõksud leiad ananassipõõsa tagant korvist. ootame sind roolikambris vasakult teine mastilaud.
 
rabi Daavet 27. märts 2013, kl 22.02
Teematajale: järglaste musid? Aga kui ma tahan tulla esivanemate musidega, mul neid palju.
 
Nils Holgeri poeg 27. märts 2013, kl 22.15
tule kui need kaalu välja kannavad ja ole neid väärt kandma
 
Ohkaja 27. märts 2013, kl 22.15
Milleks see mõtetu ja tobe teema, neid siin niigi palju.
 
Nils 27. märts 2013, kl 22.27
et sa ohata saaksid, miks muidu. vea oma mukitud kannad ruttu mu uksest eemale.
 
Madu 27. märts 2013, kl 23.20
Noo.. ma läksin komponente üle lugema, pärast on laos midagi puudu ja mina jään süüdi.
Aga nüüd retsept: Prantsuse väikese majapidamises tehtud calvados tuleb segada heade mälestuste ja elukogemusega, mina lisaksin väikese tiba kirge aga võib lisada ka lihtsal veidi hoolimist, serveeritakse säravate silmadega, mitte väga rahvarohkes kohas.
Laos oli kõik praegu olemas...
 
Nils 27. märts 2013, kl 23.40
tubli, Madu, loksutasid kõik oma kohale, baaridaami loominguline amet on sinu ja kõik uued liitujad saavad esimese Meremao maja kulul:)
 
nils holgersson 28. märts 2013, kl 00.24
ok, kesköötund on juba möödas, ei, klubi ei suleta, kuid lülitub öörežiimile, lubatud vaid vaiksed helid...bermuudanurkadest kostab mõne eksinud unistuse rahutut sosinat..akendest pressib sisse täisnurkne kuu..esimene päeva muljeid tuleb selitada rahulikult seedides, mina ja mu tumedasilmne semu longime katusekambrisse. rahulikku ööd teile ja majavaimule. homme on uus päev
 
majavaim 28. märts 2013, kl 03.16
hiilisin vaikselt kõik ruumid läbi, koht täitsa korralik, ämblikuvõrke laes ja luukeresid kapis ei leidunud. meremao koksiga liialdanuid laua all ei vedelenud, poolik calvados veel baariletil, kirg ja hoolimine õhtuks kenasti kodudesse puhkama suundunud. ühes nurgasopis küll kuuldus mahalaotatud heintelt kerget ohkamist, seal istus kahe raamatukuhja vahel õnnetu, kuid intelligentse olekuga proua, kes kirus enesehaletsushoos nõukaaega, mil kohustati läbi lugema ja uskuma kõike, mis trükisõnas kirjas, isegi juhul kui loetu kohe üldse meeltmööda polnud.
 
100a 28. märts 2013, kl 06.44
ÄRATUS!!!!!!
Püsti....joondu...valvel....järjest loe!!!!
Ja nüüd kähku riide ja töörahvas ORJAMA!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=B_ampNFpc_E
 
Amanda Dear 28. märts 2013, kl 07.23
Käisin eile apteegis, et ennast klubivormi viia. Apteeker ütles: "Tulge homme hommikul, saate värsket rohtu."
Vaatasin hommikul aknast, maa endiselt valge.
Tuleb klubiga liitumine jätta veel unistustesse.
 
mida 28. märts 2013, kl 07.29
sa sajane röögid siin keset ööd. võta mõni tiburoju käevangu ja tehke vaikselt need tselluliidipeletused nurga taga ära. laske ometi ristiinimestel rahulikult hommikukohvet ja pekivõileiba nautida.
 
Nils 28. märts 2013, kl 09.37
hommikust, meil metsajooks tehtud, ei, rohtu veel ei kasvand, a see pole ka tingimus, et klubiliikmeks saada.

majavaim, aitäh, et majal öösel silma peal hoidsid. loodetavasti sai õnnetu próua, kes nuttis, nati lohutust.

sajane, kas võtsid öövahi koha vastu, et magada ei näe ja enne koitu siin sedasi kired?

okidoki, hommikul vara saab siin kruusiga kohvi ja munaputru singirombidega.....esialgu minu loomingulises esituses /meil on veel Maoga töögraafik kokku leppimata/
 
Nils 28. märts 2013, kl 16.05
mnjah, ilmselgelt ei oska ma reklaamikampaaniat teha või on asi ikkagi mu pikas tahumatus kujus, aga näha on vaid akendest piilujaid (mõni mängib hekilabürindis peitust ka) ja see, kes jalaga tuleb ust lahti lööma, saab hambad ketsi../võtab kukalt kratsima/..no mis sis teha, aru ma ei tea, miski reklaamiagenda palgata?

olgu kuidas on, aga hetkel tuleb mul mõneks ajaks irduda, jätan maja Mao ja kuunäo hoolde, kui ta peaks perenaise koha siiski vastu võtma. kui ei, jääb uhke nimega uss mõneks ajaks omapäi (Madu, sina siis;) no majavaim on muidugi ka. tunudb, et ma võin rahulikult võtta.

nb võti on kaarakna serva all suitsupäästja pesas!

ahjaaaa! sisenemisel tuleb lasta end rahulikult üle nuusutada ühel suure ninaga tegelasel ja kui kriminaalset südamevatsakestel pole, saab sisse ilma nahka komposteerimata:P

näeme sis millal näeme
 
:DDD 28. märts 2013, kl 16.49
ja siis tuleb mupokas, vaatab - nahk komposteerimata - jänes:D, sisise niipalju kui tahad, ikka jänes mis jänes:DDD
 
ee.. 28. märts 2013, kl 17.00
mupo pärast ära muretse, neil portatiivne komposter kaasas. kui augustada vaja, teevad kohapeal ära.
 
Madu 28. märts 2013, kl 18.23
Palun vabandust, jäin veidi hiljaks, aga nüüd olen kohal, valmis segama ja serveerima. Suurte ninadega olen ma alati hästi läbi saanud ja kui väga vaja, oskan ennast jäneseks ka keerata.
 
Madu 28. märts 2013, kl 18.37
Nii, kokteili komponendid on valmis seatud.
Kõrvale pakuks Mao teed kivil. Või kui tundub liiga raske, siis ehk miski kolmest asjast, mida võib lõpmatuseni vaadata - tuli kaminas, voolav allikas ja see kuidas blondiin autot pargib.
 
blondiin 28. märts 2013, kl 18.41
see viimane vaatepilt jääb täna ära. tulin jalgrattal.
 
iirisekarva 28. märts 2013, kl 19.09
blondiini asemel võib lõputult vaadata seda, kuidas teine inimene tööd teeb ...
 
ee.. 28. märts 2013, kl 19.16
siinkohal peeti silmas ilmselt meesinimest.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 28. märts 2013, kl 19.16
Austav ettepanek klubiomaniku poolt. Ainult ma ei tea, kas saan selle vastu võtta, sest mul on sellega seoses mõningaid kõhklusi. Nimelt pole kunagi sellist ametit pidanud ja ei tea, mida mu töökohustused endast kujutavad. Samuti tekitab probleeme see, et mul on juba töö, mis võtab päris kenakese aja ning ma pole kindel, kas saan sajaprotsendiliselt oma uutele töökohustustele pühenduda.:)
 
Madu 28. märts 2013, kl 19.35
Blondiin, kullake, siis võin Sulle kohe ühe kokteili segada - mäletate, Nils lubas esimese kõigile maja poolt. Jalgratta saab( vastupidiselt autole) pärast käekõrval koduni lükata.
iirisekarva, mitte ei tea, see on vist mingi viimase aja trend, see pealt vaatamine. Mina eelistan igatahes kõiges kaasa lüüa.
Muide saun ka köeb ja kadakavihad lõhnavad, aga likku veel ei pannud.
 
majavaim 28. märts 2013, kl 22.22
kere kipub enne öist roidamist heledaks minema. mis teil seal menüüs peale kamina, allika ja blondiini veel oli?
 
Nils 28. märts 2013, kl 22.38
õhtust, majavaim:) ja leidub ikka, näe, kuunägu tõi terve sõelatäie tähti kostiks, teen sulle neist ühe kerge õhtueine, krabisabade ja sidruniga - valmib ruttu ja kerge seedida. head isu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!