Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
Nils 28. märts 2013, kl 22.44
ja Madu on selles vaikses majas silma looja lasknud? eks saun väsitas ja blondi vihatamine samuti, a ma olen sulle tänud sees, et nii baaridaami kui saunaemanda ameti kanda võtsid, eks arveldame siis kui ärkvele tõused.
 
Madu 28. märts 2013, kl 22.45
Tänane special - konjak ja tekk. See mõeldud just üksikutele majavaimudele.
Retsept: peale väsitavat nädalat võtta pudel konjakit ja ronida sellega voodisse teki alla. Esmaspäeval tuttavate käest järele küsida, millistes ööklubides ja baarides sa seekord selle tekiga käisid.
 
Nils 28. märts 2013, kl 22.50
oot, mina ei saand aru, mis tekiga sa klubides ringi roomad? a konjak sobib, ma sain vist veidi külma, seega mõni halg kaminasse samuti, mingit teed võiks kah teha. mis see õhtujook nüüd oligi?
 
Madu 28. märts 2013, kl 22.50
Ei-ei, ma ootasin ikka peremehe ära, ega siis klubi saa kinni panna. Mõjub ärile halvasti.
 
Madu 28. märts 2013, kl 22.51
Mitte mina, mina olen ontlik baaridaam. Pakkumine oli majavaimule.
 
Nils 28. märts 2013, kl 22.56
ähh, olgu selle äriga tänaseks, mul pea paks niigi.
mõnuleme parem, kena vaikne õdagu ja suur kuu väljas, kui läbi allee maja poole tulin, nägin üht viirastust katuserennis nukralt passimas, eks seda juhtub vaiksete ja mahajäetud kohtadega. läen kutsun ta samuti ühele napsile kui daamid vastu pole?
 
Nils 28. märts 2013, kl 23.01
ahsoh, selge sis sellega. majavaim, sa oled na imeliku näoga, see karbisaba tähesalat vist ei olenud mokkamööda, telli Maolt sis midagi muud, sahvris on valikut rikkalikult.
 
blondiin 28. märts 2013, kl 23.04
see katuserennis passiv asjandus võis vabalt jääpurikas olla. aga konjakit võid talle sellegipoolest pakkuda. saabki lõpuks teada, palju üks jääpurikas ära juua jõuab.
 
Madu 28. märts 2013, kl 23.06
Mnjaa...ülemus tellis joogi aga mina ei tea maitset. Raske pähkel. Mao tee kaljul kipub õhtuks raske olema, meremao kokteilid on ilmselt juba ära tüüdanud, majavaimu special ei läinud peale. Millest segada?
 
Nils 28. märts 2013, kl 23.13
:`) see oli hea, blonti, kohe päris hea :)) ja eksperimenti väärt - lähen sis ja hõikan ta alla - kui tuleb kolinal, on purikas, kui tuleb lehvides.....aaaaga te saate siis kiljuda ;D

/konjak hakkab mõjuma/ Madu, kas mõnd rohuleotist saaks, palun
 
Nils 28. märts 2013, kl 23.15
täitsa oma maitse järgi tee üks korralik tõmmis teed konjaki juurde, ma vana-aja poiss ja õhtal kohvi ei taha
 
Nils 28. märts 2013, kl 23.22
kle, mulle poetas keegi kõrva, et sa olla pakkunud miskit omanimelist teed kivil, mis asi ses oli, Madu?
 
blondiin 28. märts 2013, kl 23.24
... kui tuleb lehvides, oli tuvi.
 
Nils 28. märts 2013, kl 23.33
heh, ei olnd tuvi, öösel sul nüüd tuvi lendab, oli-oli viirastus, a ta pelgas alla tulla, kuigi konjaki võttis vastu (olevat kah kurk kibe;) - no tuli välja, et mitte minu, vaid majavaimu luba on tähtis..ole sis veel peremees või miskit.. no muidu oli täitsa ontlik poiss peris

/toon veel puid ja kohendan kaminat/n
 
Madu 28. märts 2013, kl 23.38
Olgu siis nii - õhtuse tee retsept
Et sada head teed, tuleb kevadel minna nurmenukke tooma, veidi aja pärast pärnaõied korjata, siis jaanipäeva paiku metsmaasikad, veidike piparmünti ja nõmmliivateed. Hoida kuivas ja teha praegu teeks, serveerida hella naeratusega teisel pool lauda istudes ja suure nina kurgualust sügades.
Lõpetan tänaseks oma tööpäeva. vaatasin üle - laos on praegu kõike piisavalt, kassa on üle loetud ja tagaukse panin lukku. Head ööd!
 
majavaim 28. märts 2013, kl 23.43
osavad sellid olete, kassaaparaati veel majapidamises pole, esimese koksi kuugasid külastajad tasuta ja juba kassajääk tekkinud.
 
Madu 28. märts 2013, kl 23.47
A milleks meil siis klubis vaimud, viirastused ja kratid on? Egas kassaaparaat pole kunagi raha sisse toonud.
 
veega pika näoga Nils 28. märts 2013, kl 23.49
kas ainult retsepti saingi? aaga teed ei saagi? pagan, kirjeldus kõlas küll hääste:(
 
Nils 28. märts 2013, kl 23.53
kust põrgut nüüd veel kratt kah -ma pole kindel, et ma sellist tunnen ....kuigi kui nüüd äriliselt võtta ja aparaati kaeda....miskit on seal sees küll....kuid mina küll kolme tilka verd selle tegelase eest ei andnud, kelle töö sis....Madu, ega ometi mitte sinu?!

/teeeeeeeeeeeeeeeeed, Suurnina sai pai vähemasti...ojhhh/
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 00.08
Aparaadis on värske rohi.
Nils, tõmba sahtel kähku lahti, ehk läheb kevadeks!
 
Nils (kes ei jõudnud mitte lehvatagi) 29. märts 2013, kl 00.08
/ja nii ta uksest välja vongerdas, juuksed lehvimas uksel/

nujah, loksutan aga jälle üht teepakki kuumas vees ja mõtlen metsa maasikad ja nurmede nukud juurde...ja mis sel veel oligi,,,ahhh nõmmede liivad kah

egassiis midagi, majavaim, lööme kokku,,kas sul klaas on.,a mida sa võtad, näh sealt riiulilt ulatad ise võtma?
 
blondiin 29. märts 2013, kl 00.10
pole hullu, alati tuleb äri avades arvestada ka kahtlasevõitu kontingendiga. isegi siiani hästi läinud, mitte üht chupacabrat, našisti või king-kongi. mis muidugi ei tähenda, et see mansaft tulemata jääb.
 
Nils 29. märts 2013, kl 00.11
mis-kes-kus-millal sina siia said! ja suurnina ei teind häältki! valvur või asi

noo mis aparaat, sahtel, kevad /ma pean vist vähem jooma hakkama/
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 00.13
Nii juhtub, kui teepakki lötsutada!
 
Nils 29. märts 2013, kl 00.16
blondiinil on kas kogemused või korralik ettekujutusvõime või mõlemat. no tänan hoiatamast ometigi, aga selles loodan oma suurnina peale, et kõnts sisse ei saa.

räägi parem kuidas saun meeldis, kadaka ikka panid enne kuuma vette või uhtisid niisama:P
 
Nils 29. märts 2013, kl 00.23
tead, Manda, tee tuli keskmiselt hea, või no nagu tavaliselt
a kust kohast sa õigupoolest sisse tulid, et ma ei kuulnudki, sissepääse on neli, ühte sa kindlalt ei tea, peauksest läksid juuksed koos Maoga just välja, jääb kaks võimalust, lao lagedale!
 
räägi räägi 29. märts 2013, kl 00.31
Tsirkuses heliseb telefon. Direktor võtab toru.

"Vabandage, ega teil rääkivat hobust vaja ei ole?" küsitakse temalt.

Direktor mõtleb, et keegi teeb temaga nalja, ütleb resoluutselt "Ei!" ja paneb toru ära.

Mõne aja pärast heliseb taas telefon:

"Vabandage, ega teil rääkivat hobust vaja ei ole?"

Direktor ärritub selle tüütu naljamehe peale, käratab "Ma juba ütlesin, et ei ole vaja!" ja paneb toru ära.

Varsti heliseb taas telefon:

"Oodake, palun, ärge pange toru ära, ma saan aru küll, et teil on kiire, aga ärge pange toru ära, mul on kabjaga pagana raske numbrit valida..."
 
kosmonaut 29. märts 2013, kl 00.34
see, et teil neli ust on, arvate te seal maa peal. satelliidilt selgelt näha - lisaks ustele 2 katuseakent, + korsten (jõuluvana ikka ootate? puhastage siis vähemalt lõõrid ära). igaüks, kes vähegi turnida viitsib, jalutab te majapidamisest vabalt läbi.
 
ölleköhuga pelmeen 29. märts 2013, kl 00.43
teelürpijate klubi
 
Nils 29. märts 2013, kl 00.45
asssa hobene ...:DD

/võttis prillid uduseks naerust/


a sina naut pea hoogu, eravalduses sedasi luurata, no mida asja! pealegi on korsten puhas, nimelt jäi see vana jõulude ajal sinna kinni ja välja tirides tuli koos nõe ja tahmaga,,andis tükk aega koristada
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!