Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 17.11
Hiili jah vaikselt ja ettevaatlikult, muidu oled ise ka jää peal sirakil. Koti pärast ei maksa mul vist enam muretseda, mees dogiga hakkas silma. Tal pirakas koer, kel suurepärane isu. Küll see koer selle sõjasaagina minema veab. Kui tema degistatsioonist üldse midagi alles jääb.:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 17.12
degustatsioonist:)
 
ninatargake 29. märts 2013, kl 18.04
yks jääl pikali jalad taevapoole õnnistuseks. teine samas kõrval rohelisel muruvaibal näkitsemas rohtu õnnis naeratus näol. mees õndsast vaatepildist kivines koer rihmapidi käes. vaene issanda loomakene nyyd gurmaansete lõhnade kooslusest hullumas peale päevast munade leotamise värvipotis. ega siis näoke nii kena ole veel, et seda kotti vabatahtlikult koerakesele tilkuvate mokkade ulatusse tonksata selle vehkimisest väsinud käega.
 
vaaaal 29. märts 2013, kl 18.11
paistab, et klubi kinni, ega muidu kõik mu kõrvale basseini kipu:)))
 
viiiiidikas 29. märts 2013, kl 18.35
mina elan algusest peale selles basseinis,vaaal hüppas hoopis ise minu juurde niet plärtsus!
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 18.37
Mis jutt? Kes seal veel sirakil on jalad taeva poole? Mina jätsin koti koos kraamiga sinnapaika ja läksin kergelt longates ära koju kartulisalatit lõikuma. Sain sellega just valmis ja nüüd siit loen dramaatilist jätku loole.
Mu meelest lohises dogiomanik juba enne mööda jääd oma puhtatõulise järel nagu nöör. Sestap ma kiirelt sealt minekut tegingi. Las jagavad seal rästuga seda kraami.:)
 
papagoi Aara 29. märts 2013, kl 18.49
krrrrrrrrrrrrrrt
minhul sulestik tilgub ja kõht on tühhhhi,keegi peksab seal alll laineid üles ja mina pean siin palmi otsas seda taluma,mitte keegi ei raatsi isegi süüa tuua!!!!!!
krrrrrrrrrrrrrt
 
kojamees aare 29. märts 2013, kl 19.00
seep see on kui peremeest kodus pole ja igatsugu rahvast sisse välja voorib porised jäljed taga,nüüd uputavad veel maja üle,koerad vaalad papagoid,soodoma ja kommorrra nagu noa laevas elaks
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 19.03
Ei siin ole enam midagi pikalt mõelda. Võtan liivakoti kaasa, et teed liivatada ja torman olukorda klubis päästma. Kuhu see ometi kõlbab, üks külastaja nälga suremas, klubipõrand ujub veest ja mina söön rahus kodus kardulasalatit!:( Hea, et veel mõnda näljast krokut pole läbi astunud.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 19.19
Kojamees Aare, mis passid seal mokk töllakil, külastajaid? Kohe oma töökohustusi täitma, kaua sa seal luuavarre najal kõigud häguse pilguga? Töövahend kätte ja plats puhtaks!:)

Kallis võõramaine külaline, teile edastan meie kohakese poolt vabandused ja võite tasuta, niikaua kui soovite, omaniku lukssviidis pesitseda. Samuti on teile täna kohakese poolt tasuta kotitäis papagoidele määratud delikatesstoitu.:)
 
vaaaal 29. märts 2013, kl 19.23
viidikas krt ajab mind pintsliga taga, tahab silmamune värvida!!!
 
kinubussi alex 29. märts 2013, kl 19.27
nii
kinurullid on kohal
täpselt nii nagu tellitud 20 miskist kingi parimat õudukat
kes allla kirjutab?
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 19.32
Üks hetk, pr vaaaal ja viidikas. Palun hetkeks teie tähelepanu. Nimelt, lugupeetav viidikas, keldrikorrusel on meil töötuba, kus saab ehtsaid kanamune värvida. Nendest meil puudus pole, sest pühade ootuses sai selleks puhuks mune parasjagu varutud. Kui te, lp viidikas, oleksite nüüd nii kena ja suunduksite oma pintsliga trepist alla ja unustaksite pr vaaaala silmamunad, siis näitan teile muid võimalusi oma pingeid maandada.:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 19.36
Ah, Alex, meeldiv teiega tutvuda. Kui kena teist, et pühade ajalgi oma kohustusi nii kohusetruult täidate. :) Palun olge nii kena ja näidake mulle, kuhu ma alla pean kirjutama.

Nii ja teine kord kui järjekordset tellimust täidate, ma palun mõned romantilised filmid ka neile õudukatele lisada, sest kliente käib siin seinast seina ja osad neist on õrnahingelised lüürikud.:)
 
viiiiidikas 29. märts 2013, kl 19.40
va vaaal valetaaab:D ma oopis üht teist augukest tal kõdistan et ta selliseid vägevaid laineid löööb ja seejuures nurrrub. seee palmikoi ärgu vigisegu,see tilk vett ei tee talle miskit ega vaaala iga päev nurruma saaa
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 19.43
Pr vaaaal, ma kuulaks ära teie seisukoha antud kaebuse kohta....:)
 
vaaaal 29. märts 2013, kl 19.45
kuulsid, viidikas, täida käsku ja nurru seal keldris nii, et maja väriseb:)
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 19.56
Mis kisa!!! Nagu hottentottide rändlaagris.
Saaks kuidagi vaiksemalt? Isegi muru mu külje all lõpetas kasvamise. Kus Madu on? Äkki Meremao kokteil aitab?
Kuulge, vaaaal ja viiiiidikas (on need alles ennast pikaks venitanud!), kas te keldris munavärvide sees ei sooviks ujuda? Saavad munda kunstipäraselt värvitud.
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 19.58
Minu teada nad suundusid mõlemad vaieldes trepist alla. Mind teeb murelikuks see, et ma vist keerasin ukse nende selja taga lukku, aga võtit enam ei leia kuskilt. Kuhu ma selle küll panna võisin?:(
 
vaaaal 29. märts 2013, kl 20.00
kastan luua värvipotti ja värvin selle Amandamunda ise ära:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 20.03
Siin on midagi viltu. Luud on ainult Aarel ja kojamees Aare peaks hetkel tööd sellega vuhkima. Kas pr vaaaal pani ennist kuidagi oma võlud mängu ja võitles luua Aare käest enda kätte?:)
 
vaaaal 29. märts 2013, kl 20.07
ära sega, mingi kondikubu on praegu mu kahe hamba vahel niikaua kui ma selle Amanda munda üles leian ( kui teaks, misasi see munda on)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 20.12
Segan küll ja sekkun jõuliselt. Teise kliendi elu ohtupanek ja tema elu kallale kippumine klubi territooriumil on välistatud. Pr vaaaal, laske kondikubu kohe lahti või ma pean teie vastu tumedasilmse turvaja abi kasutama!:)
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 20.14
Loodan, et düsgraafikuks ei peeta. Ärritusin sellest melust nii, et näpud vahetasid kibekiiresti tähtede asukohad ära. Kuidagi nii süüdimatult.
Tegelikult oli mõte - munad.
Vabandan, austatud klubilised!
 
vaaaal 29. märts 2013, kl 20.16
päh, ega ma hai ole ja see kubu näikse nautivat oma olukorda, arvad, et nende sandikopikate eest teed luuata on parem või:)
 
( ͡° ͜ʖ ͡°) 29. märts 2013, kl 20.21
Nii, Amandake. Kuna klubiomanik jättis tegelikult sinu siia kõike seda kremplit valvama, siis mina nüüd lahkun. Meeldivat õhtut sulle meeldivate klientidega!:)

Seda viimast mulle öeldud lauset ma lihtsalt ei kuulnud. Ei kuulnud!:))
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 20.26
Armas vaaaal, palun ära ärritu. Kortsud tulevad!

( ͡° ͜ʖ ͡°), kui sa just minema pead, eks mine siis. Ilulist olemist!
 
ninatargake 29. märts 2013, kl 20.27
vaal on taimetoiduline, ei ta elavakesi murra
 
emaraali hääl juhtimistornist 29. märts 2013, kl 20.28
tähelepanu, klubi 100!

edastan teate majasisesest õhtukavast!

seoses kinosaali paindlike vaatajakohtade valmimisega ja tänase ajaloolise fantaasiapäeva tähistamisega on kõigil liikmetel võimalus täna õhtul vaadata suurmeister stephen kingi parimate teoste linastusi. pakume valikut 20 filmi seast.

peale selle võimaldame teha eraviisilisi tellimusi ka muudele humanoidide närvisüsteemi mõjutavatele pildiproduktidele. neid on võimalik tellida klubi käärkambrite teleseintele.

mõnusaid kino- ja teleelamusi
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 20.30
Ma võin siis rahulikult minna kevadõhku hingama, rahval tegevusvalik olemas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!