Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
vaaaal 29. märts 2013, kl 20.30
tegelt mul endal ka pilk telekas:)
 
viiiiidikas 29. märts 2013, kl 20.47
täitsa läbbbi omedega,agga elamus oli seda vääärt eksole juu mu arm,mu nurrrruv valaskala,saame nüüd ilusti siin kahekesi läbi,ma panen põhjasoejenduse sisssegi ja toon sullll mererohusalatit mhhhh???
 
Zumm-zumm 29. märts 2013, kl 20.52
Selle klubi nimi peaks olema idioodid omavahel. Milleks punnitada vaimukusi kui selleks annet ei ole.
 
papagoi Aara 29. märts 2013, kl 20.54
kummardun emandale, kes mulle teri tõi! kõht sai kenasti täis!

aga viidikale, kes siin naisi kiusab ja tsunaamisi korraldab tuleb vastutama panna!! kord olgu majas ja kohe!!
krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt
 
kojamees aare 29. märts 2013, kl 20.59
ah siin see vigisev peletis ongi,kohe tulen uue kärbsepiitsaga

NÄTAKI-NÄTAKI

korras!
 
Mees dogiga 29. märts 2013, kl 21.01
Nendest meil puudus pole, sest pühade ootuses sai selleks puhuks mune parasjagu varutud.==============
Edasi oleks pidanud tulema jutt mädamunadest, millega saaks vaenlased teie lemmikut krooksu pilduda.
Sellele teadmiseks, kes nimetas hotentottide rändlaagrit: hotentotid ei ole rändrahvas.
 
rästu 29. märts 2013, kl 21.06
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 21.48
Väikesemahuline copy-paste:

... Nii jõudsid Hollandi talupojad Lõuna-Aafrikasse, Oranje jõe kallastele. Neile uusasukaile jäigi nimeks “buurid” – hollandi keeles “talupojad”.
Ega nende uus kodumaa inimasustuseta ka ei olnud. Seal elasid hotentotid, „kogelejad“ – nii nimetasid buurid aafrika paljaid, mustanahalisi pärismaalasi, kelle keel oli buuridele arusaamatu. Valgete inimeste saabudes tõmbusid hotentotid sügavamale sisemaale, sest valgete suhtes tuli eriliselt umbusklik olla ja nendega suhtlemisest hoiduda. Pealegi võtsid valged ära nende paremad karjamaad. Hotentotid vihkasid hollandi uusasukaid.

:D
 
kuunägu 29. märts 2013, kl 21.54
Aare! Mida sa tegid? Üksainumas tark ja vaimukas inimene siin ja sina lömastasid ta? :((

Mees dogiga ei saa mitte kuidagi sellest Krooksu teemast üle ega ümber. Mis mure sul temaga seoses on ometigi? On teil mingi vana kana kitkuda või miks sa teda siin esile soovid tirida? Mul oli juba see kena Krooksuke meelestki läinud kui nüüd äkki nätaki dogiomaniku fantaasiad mädamunadest ja kõnealusest isikust.:(
 
kojamees aare 29. märts 2013, kl 22.24
ega ma väga verejanuline tegelt polegi, aaga mis ta siis tuleb meie õuele vigisemam,pealegi oli uut piitsa vaja proovida
ja sellele dogi sabas lohisejale annan luuaga,va hodendodd sihuke
 
Forell 29. märts 2013, kl 23.03
Kuule kojanaine, millal sust mees sai?
 
Amanda Dear 29. märts 2013, kl 23.54
Annan valvekorra üle. Kardan kaotada silmist kuu ja tähed.
 
kodukokk 30. märts 2013, kl 02.29
viidikasalat

Salatiks kasuta:
150 g viidikat
450 g keedetud kartulit
4 keedetud muna
1 sibul
4 marineeritud kurki
0,5 pikka värsket kurki
1 sl kapparit
tilli
peterselli
400 g hapukoort
majoneesi
soola
valget pipart

Haki viidikas väikesteks tükkideks, sibula, munad, kartulid ja kurgid ning vala peale hapukoor ja majonees ning lisa hakitud tilli, kapparit ja peterselli. Maitseks lisa natuke purustatud meresoola ja valget pipart, sega läbi ning valmis ta ongi.
 
küsimus 30. märts 2013, kl 07.08
Kas sa kodukokk tegidki viidikast salati juba?
 
Amanda Dear 30. märts 2013, kl 09.44
Tere hommikust! Kuu ja tähed silmist, taas teiega.
Kodukokk tegi viidikast salati ilmselt ainult ühel põhjusel - tal on väike kodu.
Suuremas köögis oleks saanud vaalast salati teha, oleks jätkunud poolele vallale.
 
vaaaal 30. märts 2013, kl 09.51
ja teid kõiki oleks Oburje kliinikumi ravile veetud:D
tere hommikust!:)
 
Nils 30. märts 2013, kl 10.03
teretere vanakere;)
jõudsin lõpuks ja mida ma nään...tundub, et maja on elanud oma elu ja millist veel:P....katsun süveneda salvestisse kui Manda ikka vajutas sinna kus kästi....niipalju saan aru, et Vaalapliks on möölanud isuga ja vaesel Kuunäol oli äärmiselt raske esimene päev,....tänud-tänud te pingutuste ja vaeva eest, lõbu saite pealekauba;))
 
Amanda Dear 30. märts 2013, kl 10.41
Ei allunud sinu soovitusele - vajutada! Panin hoopis kolmandad silmad kohakuti.
 
Anatoom 30. märts 2013, kl 18.15
To Aare: Esine ikka naise nime all. Sulle teadmiseks, et mehed ei kasuta sõna-nätaki- ja nii lolli juttu nagu sina, ei aja isegi purjus peaga.
 
geiaktivist 30. märts 2013, kl 18.38
Kui naine esineb mehe nime all siis on tal lesbi kalduvused.
 
pole toktoor 30. märts 2013, kl 18.52
Diagnoosipanijaid ja toktooritiitli omanikke siin jagub.;)
 
Amanda Dear 30. märts 2013, kl 20.10
Lugupeetud Anatoom!
Kas sinu jaoks on eluliselt tähtis, mis soost nime all keegi esineb?
Kui leiad, et see sind häirib, palun astu mööda.
 
Mees dogiga 31. märts 2013, kl 18.24
Minu arust peaks nii mõnigi siin klaviatuurist mööda astuma ilma seda näppimata, milleks genereerida rumalusi.
To Kuunägu: Mul ei ole krooksu vastu midagi, tema vaimne pagas on kogukam kui paljudel siin.
 
emane lumesahk 31. märts 2013, kl 18.41
et siis šlagbaum ette, krants ketiga külge, tore on:)
 
Amanda Dear 31. märts 2013, kl 19.38
Kas mina jäin jalgu, härra Mees dogiga?
 
Nils 31. märts 2013, kl 20.37
pigem oli see viha, mandake, seekord selline jõuetu. nagu paljudel siin. viha istub mõne indiviidi sees ja nõuab välja, tead ju küll. ja inimene on mõistlik loom ja teeb nagu tema viha nõuab, teab ju, mis muidu juhtub - midagi päris hullu - ja seda inimese nahas elav loom ei taha, mõistlik elukas, nagu ta on.
 
rästu 31. märts 2013, kl 20.43
tea, kas mõni on viha käes lõhki läinud...no kui pole seda kellegi peale välja valanud...:DDD
 
Nils 31. märts 2013, kl 20.56
nagu ma ütlesin, inimene on mõistlik loom ja endale sellist saatust ei korralda - kellegi ikka leiab.
või millegi.
ja kuri on lahti kui tõesti ei leia, seda pole tõesti kellelegi vaja
 
Oh 31. märts 2013, kl 21.08
Seda lollust mis siin vohab. Kahju teist.
 
noneh 31. märts 2013, kl 21.18
Vanajumal tühja kohta ei salli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!