Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksinda elavatele naistele
 
ja 29. oktoober 2014, kl 14.27
Nii on, et igaval inimesel on iseendaga igav ja teistel temaga.
 
Õnnetu naine 29. oktoober 2014, kl 19.02
Kokkuvõtteks
Kus seda öelnud olen, et keegi peab juhendama ?
Tegevused tekivad suhtlemise käigus, vahel ühel idee, siis teisel.
Keegi ei pea kedagi juhendama.

Ja


Need inimesed on ikka haruldased, kes tahavadki elada terve elu eraku elu.
Või palju sina selliseid tead, kes elavadki üksinda terve elu, mitte kellegagi üldse ei suhtle ?

Ju siis KÕIK naised on huvitavad, sest soovi korral leiavad kõik endale suhtlemist, keegi ju ei kurda, et ei leia.

Ju ma olen siis AINUKE igav inimene huvitavate keskel.

Näed olen sihuke igav huvitavate naiste karjas.
Haruldane eksemplar, mis teha.
 
jap 29. oktoober 2014, kl 19.44
P on endale küll raske ülesande püstitanud, sest kui leidukski keegi samasugune hädine ja huvideta naisterahvas, ega ta siis seda ei tunnista :)
 
ninatargake 29. oktoober 2014, kl 19.46
Peale huvitavate ja igavate naiste eksisteerib maakeral ka
mehed. kui näed, et ei tsekka nende naistega siis sebi suhtlemiseks meesinimesed. No mina võin käesi südamel vanduda, et siiani pole küll ükski mees mulle mitte moka otsast ka pajatanud kiirest, et pole aega minuga jagamiseks.
 
Õnnetu naine to jap 30. oktoober 2014, kl 00.18
Jap
Sa püüad mind ikka maha teha.
Tegelikult ei arva, et teistel naistel sellised huvid on, mida mul olla ei saa.
Või et teised on rohkem huvidega.
Vastasin nii eelmisele kommile.

Kindlasti saab suheldes eri asju ette võtta.

Arutada saab suheldes eri teemasid. Nojah, tõnäoselt me siin keegi ei ole avastaja ega leidur.

Oleme siin foorumis kõik täiesti keskpärased inimesed, päris inimkonna geeniusi ja eriliselt andekaid talente ju siin ei ole.

Ei ole sina mingi geenius ega teadlane, ei ole mina.

Oleme kõik tavalised inimesed, kes tarbivad haruldaste andekate töövilju.

Mida oleme meie leiutanud ? Ei midagi, seepärast ei ole vaja hüpata.

Ei leiutanud meist keegi mobiiltelefoni, arvuti, elektri, auto, televiisori.

Me kõik oleme kui nii võtta tarkade inimeste geniaalsuse tarbijad.
 
huvi 30. oktoober 2014, kl 08.15
Sellise suhtumisega, et me kõik oleme tavalised, ma nõus ei ole. Nii kaua kui sina pead ennast tavaliseks, ei märka keegi sind ja sõpru ka ei ole.
Minu arvamus on, et me köik oleme erilised, nii me peame iseendale tunduma ja nii peab see ka välja paistma teistele. Meis igaühes on midagi ainulaadset, erilist, omapärast jne, mis eristab meid teistest. Me köik oleme hindamatud, igaüks omal moel.
See ei tähenda egoismi vaid, enda väärtustamist. Siis väärtustavad sind ka teised, siis oled huvitav ja sinuga soovitakse suhelda.
Me köik ei leiuta aga vöime olla loojad, oma enda elu kaunimaks, sisukamaks, huvitamaks saame me luua vaid ise.
Sind huvitab psühholoogia, miks ma seda ei usu, sest mitte kuidagi ei paista see välja.
 
tibu 30. oktoober 2014, kl 10.55
Iga inimene on väärtus omaette ja unikaalne, samuti on igaüks erinev aga kes kellega sobib või hakkab koos asjatama, tegutsema, toimetama selle ühise käigus, selleks ongi kokkupuutepunktid mingite tegevuste ja vabaduste järgi, mida või keda inimesed ise valivad. Ma räägin siinkohal välistades abielu,kooselu,suhte- need on eraldi erilsite valikutega.Ehkki algus võib olla ka mõni ühteliitev tegevus, mille kaudu tutvutakse. Siinkohal räägib asja lahti kenasti ja usutavalt eelmine kommneteerija,kes kirjutas nime all huvi.
 
Õnnetu naine to Huvi 30. oktoober 2014, kl 13.51
Me kirjutame praegu teineteisest mööda.

Sellele kõigele, mis sa kirjutad, ma ei ole vastu vaielnudki.
Kui inimesed tahavad koos olla, siis neil ongi huvitav.

Kui üks pool ei taha ja teine tahab, siis EI OLE huvitav.

Siis ongi huvitav, kui MÕLEMAD seda tahavad.
 
huvi 30. oktoober 2014, kl 14.47
Mul ei ole arusaamisega proleemi. Ma saan aru, et sinul on igav, sina otsid tutvust. Alusta iseendast. Sa ei saa maailma muuta, aga sa saad muuta iseennast vöi suhtumist maailma.
Nii mina, kui siin on teisigi, kes on sulle püüdnud nõu anda, pisut su vaatenurka muuta, miks on osadel inimestel probleeme, et nendega tahetakse liiga palju suhelda, sina kurdad, et pole kellegagi suhelda.
Uurid psühholoogiat, uuri välja, miks see nii on.
Sa vist üldse ei loe mida siin kirjutatakse, sa muudkui jaurad keegi ei taha, üks pool ei taha, mõlemad peavad....
Sul pole seda mõlemat poolt kuskilt võtta, siis pole kedagi siin ka peale sinu iseenda, kes peab seda mötlema, mida muuta, probleem on sinul, mitte minul, saad aru?
 
huvi 30. oktoober 2014, kl 14.53
Ma ei tea kus sa elad, aga Tallinn see ei ole. Ka väikestes linnades ja külades on seltsimajad, kus on ringid, laulukoorid, käsitöö, aeroobika jne.
Alusta sellest, et lähed kuhugi erialaringi, mis sind huvitab. Pane endale ise plaanid ja soovid paika ja tegutse. Mina ei tule su elu huvitamaks tegema ja tead miks?
Mitte keegi ei saa sinu elu muuta ega huvitavaks teha, kui sa seda ei taha ja isegi ei tea, mida sa tahad, mis sind huvitab.
 
haha 30. oktoober 2014, kl 16.19
Tal pole ju huvisid peale amatöörpsühholoogia, mille baasil inimesi klatšida. Sobiks ilmselt ka telesaadetest ja kõmulistest uudistest kaagutamine. No ja muidugi kõikvõimalike murede kurtmine, sest keda ei huvitaks teiste mured.
 
nojahaga 30. oktoober 2014, kl 16.55
Kus sa seda kaagutamist kuulsid, siin kõik piuksuvad :D
 
Õnnetu naine to huvi ja haha 31. oktoober 2014, kl 18.20
Kordan veel. Ei ole mõelnudki, et keegi peaks kellegi elu huvitavaks tegema.
Miks küll seda lauset nii palju korrutatakse ?

Kindlasti teeksin ise ettepanekuid, iseasi, kas nendega kaasa minnakse.

Lihtsalt üks inimene on eemaletõukav, teine ei ole.
Lõhnade, signaalide ja alateadvuse mäng.

Haha
Loetle oma tegevused ja huvid.

Olen kindel, et sinu hobides ei ole mitte ühtegi, millega ma tegelenud ei ole.

Jube naljakas on see kelkimine, et mina olen ikka parem.

Muide tõeliselt intelligentne ja laia silmaringiga inimene ei tulegi foorumisse praalima.

Pööbli praalimine on aga naeruväärne.

Me kõik siin foorumis olemegi pööbel, ei tule siia tõeliselt arukas inimene.
Samuti ei tunne üks tõeliselt laia silmaringiga inimene vajadust tulla siia ära panema.

Mina ja sina oleme üks tühine pööbel ning selline ärapanemine on koomiline.
 
kle P 31. oktoober 2014, kl 18.36
sina võid oma väikese ajukesega mõelda, et oled pööbel ja tühine inimene, see on sinu õigus, kuigi aru ma ei saa, miks need psühholoogiaõpikud pole sind õpetanud oma madalast enesehinnangust lahti laskma. teisi pole mõtet madaldama hakata, ei lähe läbi. sama teema nagu su sõbrannagagi, küll sa võid teda maha teha, et pidi inetu olema ja mida kõike veel, aga näed, sai mehele ja sünnitas lapsed erinevalt sinust. ka praegu oled sina üksi ja õnnetu, meie mitte, nii et järeldused tee ise.
 
Pööbel 31. oktoober 2014, kl 18.53
Nüüd: paariks loe, kahte viirgu - ja kõik järjest loetlevad oma tegevused ja huvid ja siis asume oma silmaaluseid ringe laiendama. Ja ei praali ega signaliseeri siin mingite lõhnadega!
 
Nn 31. oktoober 2014, kl 19.53
No küll see teemaalgataja on ikka "meeldiv inimene", sellise eest jookseks teisele poole tänavat lausa.
 
Õnnetu naine 31. oktoober 2014, kl 20.27
Kle P
Tahtsin öelda seda, et oleme kõik lihtsad inimesed, milleks kujutada endast ei tea keda.

Psühholoogilistes raamatutes ei kirjutata, et pead ennast ei tea kelleks pidama hakkama ning teistele selgeks tegema, et nad ei kõlba su kõrval mitte kuhugi.

Nii ma varem mõtlesingi, et kõik teised on minust paremad ja ma ei kõlba mitte kuhugi.

Nüüd vanas eas nii ei mõtle.

Nn
Vastasin ülbitsevale-üleolevale kommile.

Kas inimene ei suuda viisakalt kirjeldada, mis ta hobid on, no mis häda sunnib nähvama ?
 
aff 31. oktoober 2014, kl 20.46
Mina ei ole miskit lihtne pööbel, mina olen suur, ilus ja tark. Kui psihholoogilises raamatus pole seda kirjas, siis tuleb ruttu sinna teha parandus.
 
ninatargake 31. oktoober 2014, kl 20.49
Inimene, püüab sobituda igasse rühmitusse. Nüüd, kui siiani pole selle susssutamisega seda lõket ikka põlema saanud, võttis appi viimase võimaluse ja lajatas ämbritäie bensiini visisevasse asemele, sihtides seda pööbliks tembeldatud sihtgruppi... aga oh seda õnnetust.. vaest bensukanistrit nii palju veeretatud ja pööratud, et lahtund see nesteke seal, pole mingit lõhna..ja pööbel lihtsalt jalutab vaid teisele poole tänavat.
 
Õnnetu naine to Ninatargake 31. oktoober 2014, kl 20.55
Tahtsin seda öelda, et me kõik oleme siin lihtsad inimesed.
Milleks teravmeelitseda ja nähvata, kui saab ka sõbralikult rääkida ?

Arusaamatu, miks inimestele meeldib nähvata.
 
Õnnetu naine to aff 31. oktoober 2014, kl 20.58
See on mõnus humoorikas komm. Tundub sellise mõnusa - muheda inimese kirjutatud.
 
copy 31. oktoober 2014, kl 21.10
"See on mõnus humoorikas komm. Tundub sellise mõnusa - muheda inimese kirjutatud."

See on eriti kuiviklik komm. Tundub sellise igava huumorivaese vanainimese kirjutatud.
 
huvi 31. oktoober 2014, kl 21.11
See on ikka uskumatu, kuidas sa õnnetu oskad asju tõlgendada kuidas sulle sobib. Sa solvad ise siin inimesi nimetades pööbliks jne.
Ma saan aru, et sul on tõsised suhtlemisprobleemid. Otsi abi, sest siit sa seda ei leia. Lugeda ei oska, või loed alati välja seda, mida vähemalt mina ei ole kirjutanud.
Ma kirjutan väga aeglaselt loe ka aeglaselt ja mõttega.
Minul ei ole suhtlemisega probleemi, vaid sul. Loe suhtlemispsühholoogiat, seal saad aru, mis on sinu probleem, et kõik need, kellele sinu löhn ja sinu antud signaalid ei ole vastuvöetavad, sinuga suhelda ei taha.
NB. Mina ei ole pööbel, sa püüdsid mind solvata, mina püüdsin sind aidata.
 
:-) 31. oktoober 2014, kl 21.21
Mine aita nii, et sinikad taga!
 
tibu 31. oktoober 2014, kl 21.37
Teemaalgataja, sul jäi enam midagi muud üle kui tutvuskuulutus kirjutada, siis on kõik vait, suu vett täis, enam pole suhtlemist ega kohtlemist, jääb üle vaid peikat oodata.Ja ta tuleb, vaevaliselt küll aga tuleb.
 
tibu 31. oktoober 2014, kl 21.37
...sul ei jää enam midagi üle...
 
Mari 31. oktoober 2014, kl 21.39
huvi, ära laamenda, sa oled tõesti pööbel ja see õnnetu pööbel, kes kogemata kirjutama-lugema õpetati, aga mõistmist, seda vist ei saa õpetada.
Ja see on õigus, sul ei ole (suhtlemis)probleeme, nagu joodikul, rumalukesel, valikuta suhtlejal.
Ja teemaalgatajal ka ei ole probleeme ja ei ole ka igav, nagu sina arvad,
vaid ta soovib oma elu veel huvitavamaks teha,
ja kindlasti mitte teiste arvelt,
vaid teineteist täiendades.
Aga see on sulle vast keeruline mõista, vabanda.
 
just täpselt 31. oktoober 2014, kl 21.48
Teemaalgatajal ei ole mingeid probleeme, vastupidi, ta on huvitav ja särav isiksus, kellel on pidevalt igav ja kellel pole ühtki sõbrannat.
 
Ütsik 31. oktoober 2014, kl 21.50
Kes tahab kaaslast kindlalt leida, see ka leiab. Palun anna nõu, kuidas see leidmine toimub Olen juba pikemat aega otsinud, aga ei midagi
 
ninatargake 31. oktoober 2014, kl 21.53
lavale ilmus pööblist vaevatud valikuline suhtleja Mari..aplaus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!