Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uksed avab klubi `100`
 
sippolino võrgukesega 11. aprill 2013, kl 20.27
Sätin oma selle sibulavõrgu siia leti alla. Vanamiis pidi tulema hobesega. Ei tia kas äratusekell ei tirisenu.
Mida te vahite kõik mu sibulid suu ammuli. Kärpse tuleve tegeve suu täis. Kalla mulle parem see klaas toda kümmelit.
 
kah külastaja 11. aprill 2013, kl 20.47
sippolino
pole siin ühtegi teenendajat näha, seega võta aga ise ja ära klaasiga jändama hakka kui kraam pudeliga letis.
 
rästu 11. aprill 2013, kl 20.48
suu ammuli vahtides ei ohusta mitte see, et kärbes oma häda sinna teeb, vaid siis pidi süda ää jahtuma hoopis...:DDD
 
sippolino 11. aprill 2013, kl 21.29
rästu jummala eest nüüd ongi kõik siin jääs.Sibuli ja küüslau adööri vaid keerlemas. Kül see rästu on ettenägelik neidis.
 
Nils /tuleb ja mida ta näeb..!?/ 11. aprill 2013, kl 21.31
rahvast, murdu (või murtud)sabakontidega, kiirabi, lärmi ja...

OOT-OOT NÜÜD, peand sina seal hooogu!:D

vada kus, tulevad aga sisse ja tunnevad end paremini kui oma kodus....no mitte et mul selle vastu miskit oleks, pigem vastupidi, aaa see pudel tuleb sul nüüd ausasti kinni massa, sis räägime edasi

krt, Maouss viilib töölt:( /kas tõsiselt tuleb mul endal kõik need paganama küüned puhtaks koorida.....saan aru, et siin on tunglemine nondest tehtud leibade järele:/

no tõesti, MIDA sa suurnina siin omaarvates tegid, et....KUST sa sellise hobuse suuruse kondi said, KELLE sa maha siin murdsid, mis?! /ahet kõrvade tagant sügada kaaaaaa veeel:)!!!/ njah, dur dom...ega muud ;))
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 21.44
Las lapsed mängivad! Peaasi, et ei nuta!
 
jälle targem 11. aprill 2013, kl 21.52
ah, et klubi 100 on sõbraliku naaberrahva keeles dur dom
 
sippolino võrgukesega 11. aprill 2013, kl 22.01
paarman paarman näe kallasi sibuli siia.Kõik siin jäätunud .miks ei põle tuli .miks ei tantsita rõõmust.
 
rästu 11. aprill 2013, kl 22.05
kas peab kiirabi kutsuma?
 
sippolino 11. aprill 2013, kl 22.10
rästu jah väga vaja .paarman kümmeli pudeliga ajaujahti peab siin.
 
bulba 11. aprill 2013, kl 22.13
kes tuled ära kustutas? jälle keegi adaptsiooniraskusi põdev valgevene emigrant tuttavat lõhna tundes ukse vahelt sisse pugenud, et punkt kl 22.00 elekter välja lükata.
 
vaaaal 11. aprill 2013, kl 22.14
ei siin küll pole ajusid nähtud, parm peab mujale lendama:)
 
Nils /vaatab ja hirnub nõidu ühe silmaga/ 11. aprill 2013, kl 22.19
mis sa seal miksitad, sul käsi otsas pole, tee tuli üles ja tantsi, kesse siiruviiruline sind keelab! või on sul vaja mamma luba et tikkudega mängida!

tervist preili Amandale (ei saand arum, oled ise laps või lapsega?:)
rästik, milleks kiire abi, keegi sõitis sabast üle?
 
sippolino 11. aprill 2013, kl 22.21
bulba pime siis pime.ei tee ajuloputust.pane peetrioli lamp vilama.
 
rästu 11. aprill 2013, kl 22.25
ma rohkem tahtsi tegutseda peremehe eelmise etteaste ajel...:D
 
Nils 11. aprill 2013, kl 22.26
klge teie kõik räägite läbisegi ja millestki ja mina ei saa essugi aru, mis parm, kelle ajud!!! /no tõesti, mul ON tiba rummi kõhus, aga MITTE sel määral nagu te arvata irvaksite, TAVALISELT ma ikka mõikan, mida kahejalgsed räägivad...isegi neljajalgsetega pole suurt probleemi...hmmm/

tervist vaal, nagu sa protokollist näha võid, nad riivisivad meid siin ennist peris mõnuga;)
 
rästu 11. aprill 2013, kl 22.30
sipollino...sinusuguseid peaks olema hulgi
...:DDD
 
vaaaal 11. aprill 2013, kl 22.31
no oli ju mingi parm, ajas pudeliga ajusid taga, mida inimene teeb liigseid liigutusi ja kulutab ennast, aru ma ei saa
 
sippolino 11. aprill 2013, kl 22.33
härra kuuma jooki käsi see toktori madam teil tarbida .see on terve pudel rummi .õige . proosit kalla vaalaplikale ka tsipsake.
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 22.33
Ma rohkem sellepärast, mis sa ennist kirjutasid, Nils. Justkui segaduses oleksid olnud. Pean eelmis kirja silmas.
Preili-seisusest olen juba ammu välja kasvanud. Aga kena kompliment sellegipoolest, tuleb kohe hea uni. ;)
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 22.34
Vaaaalaplikale peab kallama tsimaruke, homme tööpäev ikkagi.
 
vaaaal 11. aprill 2013, kl 22.35
minu ports tuleb ikka Amandale anda, igaks juhuks:D
 
pst 11. aprill 2013, kl 22.36
rästu, piisab siin hulgiolevast loomeinimesest küll
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 22.39
Ma üritan täna kuivalt läbi ajada. Vormis poistele ei meeldi jääknähtudega blondid roolis. Kipuvad korraldama ja kõrvaldama. Aga ilma roolita ei ole mul tööpäeva.
 
sippolino oma sibylid loentetes 11. aprill 2013, kl 22.42
kae kus ütli mu sibuli olla loomeinimesed .loova nema jah uusi buli .proosit .proosit si-
 
hee 11. aprill 2013, kl 22.42
rästu, kas sina vehid siin sibulavõrguga, nõuad jultunult kanget alkot ja rebid kenasti leti ees seisnud baaripukke tangot tantsima?
 
uuu 11. aprill 2013, kl 22.44
 
siilike 11. aprill 2013, kl 22.45
mis udu------auuuuuuuuuu hobune
 
Amanda Dear 11. aprill 2013, kl 22.46
Kipute üleannetuteks! Teisel korrusel on valmistehtud asemed. Võite puhkama minna.
 
rästu 11. aprill 2013, kl 22.48
ammu enam mitte...minu aeg on otsa saamaas...:O
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!