Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
mina(ke) 21. märts 2014, kl 22.08
seda kõnet lugedes hakkad tahtmatult oigama, jumal, mis toimub, kuigi laused on laitmatud ja stiil lihvitud, sõnad lihtsad ja esimese hooga siirad, lihtrahvale, rahvamassidele orienteeritud, sest nemad ju ei tea, et kõik on otsast otsani vale, ajalugu ja tõde on seal armutu halastamatusega väänatud. väike lääne poolt pilgatud putja on asunud kätte maksma ja tal abiks kõrgema klassi nõunikud, sama külmad ja kaalukad kui kuldki, millega on nad kinni makstud
____________________________________________________
väike inimene ei unusta kunagi solvangut, ta kannab seda niikaua hinges kuni on kätte maksnud või kuni kaas ta kirstule peale pannakse, need, kes selle muinasjututegelase üle naersid, oleksid võinud seda mäletada
 
Kriiks 21. märts 2014, kl 22.22
To minake: Mul tundub, et sa oled loll, hoia oma lollus vaka all.
 
mina(ke) 21. märts 2014, kl 22.30
tunnete vastu ei saa, kahju küll, eriti valutunde vastu, kui ikka kaikaga pihta saad, hakkad kiljuma, tahad sa seda või mitte, näidet pole ka vaja kaugelt otsida.
 
dionaea muscipula 22. märts 2014, kl 05.57
kuule, teisi lollideks tituleeriv totaja, pane kilp aegsasti valmis. mõõka sa nagunii kasutada ei oska. lahkeid siile jääb siin ka aina vähemaks, kes põõsa varjust vehklemist õpetaks.
 
ma söön oma mütsi ära 22. märts 2014, kl 09.30
kui see kriiks üldse aru sai et tema pihta minakese vastus käis ! selleks peab kupli all miskit liigutamisvõimelist olema, et intelligentsest irooniast aru saada. kellel elu laudas või traktoril möödunud pole võimalustki muig
 
Rozza 22. märts 2014, kl 09.36
Toetan mina(ke)st. Mulle tundub, et tal on süda õigel kohal. Ja mõistus ka.:) Ka mina muretsen nende sündmuste kulu pärast ja ilma paanikata. Loen uudiseid. Loodan parimat.
 
eeee 22. märts 2014, kl 09.47
ma söön oma mütsi ära
---------------------
Lõpetuseks tahaksin öelda, et ehkki intelligentsus on väga oluline omadus ja seda eriti edule orienteeritud ühiskondades nagu Eesti, ei tohiks seda üle tähtsustada. Palju olulisemad ja seda mitte ainult inimeste vahelisi suhteid arvestades, vaid ka tööalast edu silmas pidades, võivad olla mõned isiksuse omadused nagu soojus, avatus ning mõistmis- ja kaasatundmisvõime, mis kuidagi ei sõltu sellest, kas inimene on geenius või keskmisest hoopis veidi madalama IQ-ga.
A.Valk
 
tibu 22. märts 2014, kl 09.56
Ülekaalulised moorid ilguvad igas teemas aga siin mitte Ukraina pärast, see teema on juba unustatud. Nad kisuvad Džoodži pärast, teadmata, et selle nime all on kirjutanud naine.Pole neil ei aikjuud ega mõistust.
 
yusss 22. märts 2014, kl 09.58
Tibul jälle rohud võtmata!
 
tibu 22. märts 2014, kl 10.01
yusss-on olemas küll selline jooma harjumustega vanamehe raskelt koleda välimusega suure kõhuga nagu rase naine,kuid sina yusss oled momendil naine.


Ülekaalulised moorid ilguvad igas teemas aga siin mitte Ukraina pärast, see teema on juba unustatud. Nad kisuvad Džoodži pärast, teadmata, et selle nime all on kirjutanud naine.Pole neil ei aikjuud ega mõistust.
 
eh 22. märts 2014, kl 10.05
Tibu, kas oled selgeltmägija?
 
APPI 22. märts 2014, kl 10.10
mina(ke), tule korda looma, võta susanna ka kaasa!
 
mina(ke) 22. märts 2014, kl 10.49
keegi ei suuda teie eest paremini seista kui te ise! ärge veeretage vastutust teiste õlgadele kui oma hirm ka vastu maad surub. orjaks teeb inimese enda mõtlemine, mitte orjapidaja rusikas!
 
eeee 22. märts 2014, kl 10.59
Diogenes Laertios on vanakreeka filosoofide biograaf ja doksograaf
-----------------------------------
Valitse siis, kui oled enne õppinud olema valitsetav.
 
vanem eit 22. märts 2014, kl 11.12
kuule eee, mis sul viga on? sa oled siin neid filosoofe näiteks toonud ja ennast lolliks teinud. aga mis sul viga ometi on, sellest siiani aru ei saa. seleta korralikult, proovi vähemalt seletada, mis su mure on siis ka?
 
aff 22. märts 2014, kl 11.33
Ei ole olemas halba iseloomu, on psüühiline haigus, mis tekitab käitumishäiret / aff, suur Eesti filosoof /

F60-F69 ja midagi pole parata, mõni ei taha ennast ravida ja mõnele ravi ei mõika, on haiguse ägenemine ja on remissioon. Haige remissioon tuleb kinni püüda, aga ma kujutan ette, et see on nii keeruline tegevus ja nõuab palju aega. Aga vot selle remissiooni ajal saaks siin ehk teised suhelda ka. Vbl on üldse õigem süüa seeni või tõmmata sisse törts kanepit, siis saab haigega samasse faasi, on teineteise mõistmine ning on päris lõbus.
 
aff 22. märts 2014, kl 11.37
Mis puutub teemasse, siis eeeeee.... mis see oligi.... ööööö...eeeee...määä... ei mäleta eksole.
 
tibu 22. märts 2014, kl 12.17
Novat....eee ja möö.
 
hernetera 22. märts 2014, kl 13.58
Raskelt alakaalulise ajuga tibu on taas rääkinud. Midagi uut ei kuulnud.
 
proua Peterman 22. märts 2014, kl 14.17
Teemasse.
Muretsemine on halb tegevus, kollektiivse muretsemisega on ennegi häda kaela kutsutud. Mina loodan, et ...
 
u 22. märts 2014, kl 14.40
no midagi pidavat ju head ka olema: et (päris)Ukraina on ühtsem kui kunagi varem.
 
tibu 22. märts 2014, kl 14.46
Mind on need paksud moorid ära tüüdanud.
 
suss 22. märts 2014, kl 14.47
Millal see Ukraina ühtne oli või on? 80-l sealmail elades olid lääne ukrainalsed ida ukrainalste meelest bandeeravlased ja idamelsed sõbrustsesid venelastega, isegi vene soldatile anti vett ja süüa, samas kui lääne pool vibutati rusikat. Mis ühtsusest te siin räägite?
 
tibu 22. märts 2014, kl 14.52
Mingeid bandeeralasi pole olemas, see on suur väljamõeldis. Nüüd on Ukrainal hoopis suur usaldus Euroliidu ees ja neid võetakse sinna ka hästi kiiresti. Las Krimm olgu siis omaette koos vene rublaga.
 
vaaaal 22. märts 2014, kl 14.54
ei saa 30-50 eestlastki ühe foorumi piires omavahel läbi, mis veel kuumaverelisematest ukrainlastest arvata...:D
 
suss 22. märts 2014, kl 19.43
TIBU.Sa oled ikka päris harimatu. Stepan Bandera oli ukraina rahvuslaste juht, kes 34-l aastal tahtis poolkate siseministrit tappa. Kuna teda seostatakse ka 41-45 aastal poolkate massimõrvaga, siis poolakate jaoks on ta massimõrvar, ukraina rahvuslaste jaoks kangelane. Seega ühel juhil olid ja on järgijad.
Ukraina ja liitu? Elu näitab.
 
mina(ke) 23. märts 2014, kl 17.49
kas te vihast ja vihastamisest ära ei väsi? mina küll väsin. tean kuna mäletan seda nii hästi. viha on äärmiselt kurnav seisund
 
Orkaanihoiatus 23. märts 2014, kl 19.31
Hetkel on vaikus enne tormi. Maru kogub jõudu ja vallandub tõenäoliselt saabuval nädalal. Enne orkaani plahvatamist on rõhuvalt vaikne ning tuntakse suurt väsimust.
 
Georg 23. märts 2014, kl 21.10
Minu soovitus teema autorile. Kui paned hala teema siis kirjuta ka nii sulgudes. Mina pidasin praegust teemat huvitavaks arutlusteemaks ja ootasin huvitavat debatti minake(ke)'ga, esitasin omad argumendid ja põhjendused-vastuseks sain lakoonilise -jään oma arvamuse juurde-oleks tahtnud teada miks. Kui ikka teha tõsine teema siis peaks ikka rohkem teadmisi koguma, et oma teese kaitsta.
 
Edasi! 24. märts 2014, kl 09.15
Julgemini, seltsimehed! Kõik hundid Ukraina kallale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!