Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
jet 05. märts 2014, kl 20.39
Krimmis ise aega teeninud. Kertš, Jevpatoria, Krasnogvardeisk läbi sõidetud. Ukrainas Krivoi Rog, Zoporožje, Vinnitsa, Herzon.
Ja teemasse ka natuke, muidugi on valus lugeda idanaabri ülbitsemisest oma slaavlastest hõimlastega.
Samas ütlen oma kogemusest: Pannes venelane ja ukrainlane kõrvuti...: mis sa arvad, kummaga ma "luurele läheksin"?


Ja austatud härrad ja prouad, jätke see to totamine ometi. Totter ju. Võis olla asjalik aastal 1999-2005.
Kirjutage lihtsalt näituseks: "vaaaaaaaalale", või siis "rästule" või "n63-le".
 
mina(ke) 05. märts 2014, kl 22.19
jetile

ei oska midagi arvata, kummaga siis läheksid? ja miks ka juurde, et õigesti aru saada.
 
Georg 05. märts 2014, kl 22.26
Minakesele: Ma arvan, et pigem venelasega, mul kurvad kogemused ukrainlastega Kaliningradis aastal 1975.
 
vaaaal 05. märts 2014, kl 22.42
püha müristus! reeturrr! millist ussi me oma seltskonnas oleme kannatanud! venelasega!!!:DDD

minust poleks mingit luurele minejat, mine tea misasi äkki hirmust röökima või itsitama võib ajada, st. mina ise ei kõlba luurele kaasa võtmiseks...aga jah, kui tõsiselt, siis ka venelasega...
 
Georg 05. märts 2014, kl 22.52
Vaalale: Starshina oli ukrainlane, noorsolbakuna pidin tema naise pissipotti tühjendama, peldik oli väljas ja naisel õrn perse.
 
mina(ke) 05. märts 2014, kl 22.57
vaalale

ja sinu tõsise valiku põhjus on? pissipott ilmselt mitte, sestap küsin.
 
vaaaal 05. märts 2014, kl 23.00
ei ole 1.aprill, ei ole veel:DDD
 
vaaala-le 05. märts 2014, kl 23.05
poed Kowalskile p...e?
 
vaaaal 05. märts 2014, kl 23.05
töökollektiivis oli igasugu rahvusi ja millegipärast ukrainlaste ja valgevenelastega no kohe kuidagi klappi ei olnud, ei naistega ega meestega ja mingite äravenestunud Mustvee muttidega ka, need olid ise eestased...
 
jet 05. märts 2014, kl 23.08
Hea mina(ke).
Tänud, et ei totanud. Loomulikult oleksin läinud nendel ammustel hetkedel luurele pigem vene poistega, kui ukrainlasega.
Miks? Sest nemad olid lihtsamad, avatumad.
Samas ma ütlen, Ukrainamaa mulle õudselt meeldis!
 
Georg 05. märts 2014, kl 23.17
Minakesle: Asi ei olnud ainult pissipotis, talle meeldis salagasid igatpidi alandada.
 
edolf 05. märts 2014, kl 23.18
ma arvan ka, et kui sõjaks läheb ukrainlaste ja venelaste vahel, siis tuleb hoida venelaste poolele, nemad on paremad kui uikrainlased. üldse ma arvan, et ukrainlastelt tuleb maa käest ära võtta, milleks nii halvale rahvusele oma maa, venelastele on seda maad palju rohkem vaja, häid inimesi peab ikka palju olema.
 
vaaaal 05. märts 2014, kl 23.22
edolf, kõss kevadeootamise teemasse, nii mehist meest ootab seal üks õrn hing...
 
Georg 05. märts 2014, kl 23.24
Edolf: Sa oled loll. Jutt on millestki muust, mitte maast sõjast ja rahvusest.
 
edolf 05. märts 2014, kl 23.30
sina georg mine üleüldse pikalt pu....i, kõik on sul siin lollid, kuigi ainuke loll selles teemas oled sa ise. tulin vaatama ehk on ruiraruiralt midagi huvitavat või veelt kelleltki, leidsin ullikeste vestluse, missugusest rahvusest keegi kellelegi suhu andis. võite eestlast ka sinna alla liigitada, ma eestlasena kusen sulle georg ja sulle vaal ka kõrges kaares suhu ja teeks veel paaar imet.
 
mina(ke) 05. märts 2014, kl 23.35
jet, vaal, georg

teie põhjendused isiklike kogemuste pinnalt, kitsalt subjektiivsed, kuid täiesti arusaadavad, ainult et

olete kindel, et täiesti piisavad terve rahvuse üle otsustamiseks?
 
ahjaa 05. märts 2014, kl 23.36
ja selle georgi lindi lööks sulle naelaga otsa ette, et oleks ilus ja uhke ringi käia.
 
vaaaal 05. märts 2014, kl 23.40
minake, see ei ole ju veel otsustamine kui mingid kogemused põhjustavad veidi suuremat pikivahet inimeste vahel...
 
mina(ke) 05. märts 2014, kl 23.46
või sedasi, edofi esimene sõnavõtt oli päris peenike iroonia, teine labane kloaagijooks. inimene on huvitavalt muutumisvõimeline. äärmusteni.

georg
tegelikult sa eksid, tegelikult on jutt siin just maast, sõjast ja rahvusest. valusalt just sellest. vähemalt minu jaoks siis.

ja sõna loll kuulsin ma oma elus viimati, las ma mõtlen, vist lasteaias
 
no 05. märts 2014, kl 23.56
nii hull see asi ka nüüd ei ole, et 50seks elanud naine kuulis viimati sõna "loll" lasteaias.
 
?? 05. märts 2014, kl 23.59
Kui kõrvakuulmine peale lasteaeda viletsaks jäi, et enam ei kuule?
 
Georg 06. märts 2014, kl 18.21
Lugemiseks mujalt maailmast.
FYLYBNT • 3 mins 23 secs ago Report AbusePBS just reported, It has been confirmed that opposition leaders hired snipers to shoot at police and civilians in an attempt to make it appear that government backers were escalating the violence. The world is calling the U.S. a hypocrite for condemning violence in Crimea, when it carries out violent activities around the world aimed at destabilizing other country's governments. I sure would like to know the truth. It reminds me of the theories surrounding the assassination of JFK. Who really is behind all this. We know the reason-Money, but who are the real backers?..............................
...................................................

Minakesele: Ma pidasin silmas minu, vaaala ja jeti konkreetseid repliike, mitte teemat tervikuna, maailm ei ole mustvalge.

Edolfile eraldi: Ma ei jagele kunagi hüsteeriliste naistega, pidasin sind alguses meheks, seepärast lolliks nimetasingi, naistele andestan lolluse, mitte kunagi roppusi. Georgi lint seo omale juustesse lehviks. Minu tegelik nimi on Jüri, sama mis Georgi.
 
vaaaal 06. märts 2014, kl 18.21
viskasin uudishimuliku pilgu jälle sellele 15 minuti lingile (5.lehe lõpus), tänase päeva kohta lausa videosid ja tundub, et muud rahvast polegi kui 'putini turistid' (väljend sealtsamast) ja igasugu foto- ja kaameramehed..., muideks ka üks video Femeni liikme kinnivötmisest..., kari turskeid mehi lohistavad palja ülakehaga plikat lausa maad mööda... (teisalt - mida kuradit sihukest lollust siis teha...), ega kõigest jutust aru ka saa:(
 
vaaaal 06. märts 2014, kl 18.23
issandjumal, jälle see Georg..., kaon kõrkjatesse...
 
Georg 06. märts 2014, kl 18.28
Polnud vaja sel plikal oma tisse lehvitama minna karja meeste hulka. Kurat teab mis seal toimub, ei saa kohale ka minna, et ise vaadata.
 
kuldsed lindid 06. märts 2014, kl 19.22
ei tea mis asi see on, mis seda georgit, hoholli, krooksu, tibut, rabit, jpm. siia tõmbab. mitte kellegagi jutt tal ei haaku, mida otsib siit aru ma ei saa. pervert?
 
liputajale 06. märts 2014, kl 19.24
nende naiste paljaste tissidega on sama, mis käia liputamas naistelehel, nii et see asi on sulle selge
 
Küss 06. märts 2014, kl 20.19
Kas need kuldsed lindid on nüüd ümber tammepuu või suvalise kaika?
 
Uhhuu 06. märts 2014, kl 21.34
Kuldsed lindid ju tuntud kõhutuul.
 
mina(ke) 06. märts 2014, kl 23.48
see teema läheb sohu. pahatahtlikkuse, üleolevuse, nilbuse sohu.

see teema sündis murest toimuva ja lähituleviku pärast. sellest kirjutades arvasin, et sarnaseid mõtlejaid siinses keskkonns jagub. ausalt olen tulemusest hämmastunud

probleemi põhiolemus jättis teid leigeks

laenan eestlastele ülituntuks saanud sententsi ja

kummardan teie meelekindluse ees
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!