Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
kahjuks 07. märts 2014, kl 00.28
nii nagu kõik teemad siin, sest ei ole võimalik arutleda erinevate nimede alt kõiki lollideks pidava georgihohollirabiuhhuuga, kes ise arutleda ei oska.
 
Wrong Turn 07. märts 2014, kl 02.36
Viimasega vägagi nõus. Siinsel maastikul ei saagi mingit teemapõhist arutlust tekkida, kuni üks vaimuhäirega isik oma väärustunud mõttemaailmaga igale poole vahele segab. Igas teemas on tema see 'tark', kes alati 'teab', milles asja olemus, kes loll on (enamasti kõik peale tema) ja pärast oponente järjekindlalt sõimab. Odav ja labane. Ammu on kõik sellest aru saanud, ainult vaimuvaene ise ei oska enda elule mingit muud väljundit leida ja käib siin nagu kummitus edasi uhhuutamas.
 
mina(ke) 07. märts 2014, kl 08.13
hommik on õhtust targem, seda tõesti ja pika päeva lõpus võib tunda kergesti lootusetust.

ilmselt äärmiselt omapärase unenägemuse tõttu meenus mulle vanamemme õpetus, et hea sõna võidab võõra väe, olin selle lihtsa tõe millegipärast unustanud.

seepärast tahan öelda neile, kes teema ja minuga kaasa mõtlesid - aitäh, hea teada, et ma pole oma mõtetega üksi:)
 
Tean 07. märts 2014, kl 17.14
Kuldsed lindid, kahjuks, Wong Turn= kõhutuul, kes igas teemas kedagi paljastab.
 
jajah 07. märts 2014, kl 17.34
uhhuuurabihoholljürigeorgikrooks jälle valves naistekas.
mis teha kui mõne mehe elu ainult delfi naistekaga piirdub. ainuke koht, kus ennast jube targana saab tunda.
 
ei saa rahu vaiki olla 08. märts 2014, kl 12.13
mina(ke)sele
/kuigi sa minuga mõttevahetusse ei pidanud vääriliseks laskuda ja see ärritab mind;)/
ometigi on sul süda õiges kohas (kuigi meel on alles lapsepõlves hulkumas mu meelest, mitte et see teab mis taunitav nüüd oleks, sinu eas tegelt peris põnev)
et mida tegelt öölda tahtsin? krt seda teab, ööldud juba siin ju küll!
tänase päeva ülesmärkimise paistel edastan oma tunnustuse sinu isiksusele ja südamele.


mul on see au
 
mina(ke) 08. märts 2014, kl 16.33
tunnustuse võtan vastu, kuid provokatsioonidele ei allu, vähemalt üritan siis:)
 
vaaaal 08. märts 2014, kl 17.55
Ukraina-infoga on vist nii, et mida ei tea, seda pole olemas, see ruiraruira link ajab ka sõrad vastu, vaja õhtul TV3 uudiseid vaadata, nende kaameramehi kotiti... ja kommentaarium nii õnnelik...krt, mis toimub...
 
Imestav kodanik 08. märts 2014, kl 18.11
Maidani mäsu ajal tapeti pea sada inimest aga praegu kui olukord on jubedam, pole veel ühtegi laipa.
 
vaaaal 08. märts 2014, kl 18.16
mõtle põhjus välja...ja ära kellelegi ütle
 
Imestav kodanik 08. märts 2014, kl 18.25
Ega vist ei tohi jah liiga palju targutada.
 
vaaaal 08. märts 2014, kl 18.44
ma imestan ainult sellepeale, et eestlased niisugustes kommentaariumites lumpeni moodi sõimlevad...või ongi lumpen omavahel...
 
güzz 13. märts 2014, kl 21.12
kaz za vaaaal küzizid seda täizezti ziiralt vöi mängizid zinizilmzet...zelle üle jälle mina imeztan kui tohib?
 
vaaaal 13. märts 2014, kl 21.32
balhun, lašhe gäjja!
 
vazduzz 13. märts 2014, kl 21.43
zinized zilmad on jubbe iluzad, tänud lubamazd!
 
sulle 14. märts 2014, kl 22.00
kui sa päriselt näeksid teaksid kuidas ma ei elanud kõik need galktika pikkused aastad
aga su silmadel on kae
kõigil kolmel
hingemardusele lisaks

vahel ma mäletan veel valgust su sees enne su moondumist
see on tõsiselt valus
kuigi enam ei tapa

ma arvan et enam ei kaitse ma sind

seda tulingi ütlema
 
Jutukas 15. märts 2014, kl 16.02
minakesel ses osas õigus, et ei ole kohta kus saaks mõnda teemat arutada, aga vahest ikka tahaks.
Ja seepärast, et saaks erinevat infot.
Ei ole need tõed nii ühesed kui esmapilgul paistavad, ja meie press arvab.

Soovitan ja mis arvate Lipmaa versioonist?
Akadeemik Lippmaa: Alkohol mõjutab ajutegevust kaudselt, kanep aga otseselt
EE, 08. märts 2014 
Minake, kus kandis elad, ehk organiseeriks midagi arutlusklubi sarnast, nii netis kui reaalis.
Et korra kuus või nädalas oleks reaal-arutelus ja jooksvalt netis.
 
mina(ke) 15. märts 2014, kl 18.04
arutlusklubi? asukoht reaalis ilmselt oleks tähtis.
kraadisin end ja leidsin, et ei põle soovist asjade üle arutleda arutlemise enda pärast. aga kui midagi kõvasti korda läheb, siis võin põlema minna küll:) esialgu teen seda siiski turvaliselt netis või siis ei tee kui kaasamõtlejaid pole.
väga loodan, et vastus ei mõjunud ülbena, sest seda see pole. ettevaatus on tarkuse ema, nii lihtalt on.
 
Palve 16. märts 2014, kl 09.18
Palugem Ukraina pärast, igaüks oma hinges ja nii kuidas oskab, sest see, mis järgmisel nädalal võib juhtuda on kolmanda ilmasõja algus. Palugem ka Eesti pärast ning terve maailma pärast. Paluda võiksid kõik olenemata usutunnistusest. Kõiksus saab aru puhtast mõttest.
 
vaaaal 16. märts 2014, kl 10.11
hommikust! ega muud üle jää, kuulasin Kukust äsja intervjuud Krimmis elava Mihkel Tiksiga..., on kaks hirmu - kas venemaa võtab ka Ida-Ukraina, noh, et titt ja teda toitev ema ka, või Ukraina vihastab, et sähke, mis tahtsite ja lööb kõik ühendused läbi - ei elektrit, gaasi, joogivett..., siis minevat põrgu lahti...
kui reporter küsis äratuleku kohta, siis esialgu veel ootab-vaatab, Eestis oleks vaene pensionär, seal praegu rikas välismaalane..., eks see ole ka mingi näitaja...
 
Aamikene 16. märts 2014, kl 17.18
To Vaaaal: Kus kohas Ukrainal need gaasivarud on?
 
vaaaal 16. märts 2014, kl 17.34
kuklaküljel:), justnagu intervjuus see sõna ka läbi käis...
 
Imestav kodanik 17. märts 2014, kl 21.34
Ukrainas oli referendum. Tahetakse minna Venemaa koosseisu. EU ja USA kehtestasid sanktsioonid. Kas hilja pole? Oletame, et need sanktsioonid suruvad Venemaa maatasa ja ta loovutab Krimmi Ukrainale aga mis saab inimestest, kes hääletasid Venemaa kasuks ja neid oli palju.
 
ei usu 17. märts 2014, kl 21.40
Venemaa on alati saanud oma tahtmise ja saab ka seekord.
Minu arust õieti tehtigi, et loovutati Krimm Venemaale, seal ju ikkagi kõik venelased.
kui meil peaks sama jama olema näiteks, et Narva pärast tuleks Venemaa Eestiga sõdima, kes seda Narvat kaitseks huvitav või milleks verevalamist nende inimeste pärast, kes Eestis elada ei taha.
 
Ei imesta. 17. märts 2014, kl 21.51
Oli referendum, oli. Oli Krimmi autonoomne oblast, vene sõjabaase täis mingi lepinguga, Euroopa tahtis Ukrainat oma poole tõmmata, loomulikult venelastel hing täis, igasugu lääs tuleb nagu oma õue, selge see, et Krimm tuleb vene koosseisu tõmmata ja julgeolekukaalutlustel pool Ukrainat lisaks, see minu arvamus.Ja inimesed on ikka suurele poliitikale jalgu jäänud.
 
mart 17. märts 2014, kl 22.07
Krimm oli kunagine Vene ala, see võeti nüüd tagasi.Ülejäänud Ukraina tahetakse oma mõjusfääri võtta, selleks üritatakse praeguse tegevusega Ukrainas uut valitsust pukki aidata.
 
Praegu 17. märts 2014, kl 22.09
Välismääraja
 
Imestav kodanik 17. märts 2014, kl 22.40
Asi ei ole ainult selles, et kunagine vene ala ja venelased. Venemaal saavad naised pensionile 55 aastaselt, mehed 60neslt, pensionid ka tunduvalt suuremad kui Ukrainas, noori meelitab see, et ei pea hariduse eest maksma, lastetoetus ka priske.
 
nujah 17. märts 2014, kl 22.44
kõik algas sellest, et ukraina nii viletsas olukorras ja pankrotis on. MIKS? kui riigis oleks kõik hästi, siis poleks ju seda jama üldse olnudki.
 
mina(ke) 18. märts 2014, kl 21.54
ei suutnud enam jälgida uudiseid viimasel ajal


see sai siis täna teoks - nad astusid üle piiri


vägivald saab olema uueks rääkimise keeleks


mõistus tõrgub mõtlemast edasisele
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!