Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
Lee 20. märts 2014, kl 15.11
Ma vastaks vahelduseks küsijale.
Ei, ma ei karda homset. Ei arva, et Putinil seda jama oleks vaja, mis siis tuleks, kui ta siia tuleks.

Aga üleüldse... homme võib tulla katk/asteroid/III ilmasõda jne... Kartmine on suht mõtetu tegevus:)
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 16.06
seega Lee seisukoht on, et ohtu ei ole, sain ma, loodetavasti õigesti aru.

mida teised arvavad?

ps olen seisukohal, et paanika pole õige, ohu õigeaegne märkamine on aga hädavajalik. ei katk, asteroid ega sõda juhtu ootamatult ega üleöö.
 
arvab 20. märts 2014, kl 16.31
Ennem tuleb üleilmne majanduskriis ja ega see ka mõnus pole.
 
Georg 20. märts 2014, kl 17.46
To mina(ke): Ma arvan, et praegu on vara paanikasse sattuda, Baltimaade suhtes kasutab Kreml pigem psühhoterrorit, peamine huvi on siiski Ida-Ukraina alad, miks ta kergitas Krimmilaste pensionid kahekordseks ja kiiresti, aga selleks,Harkiv ja Donetsk hakkaks kukalt kratsima ja ka referendumi peale mõtlema.
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 21.40
Putin andis eile ühemõtteliselt teada, et tema uus suund on n-ö ajalooliste Vene alade taasliitmine Moskvaga. Tema hinnangul on nende alade käestlaskmine toimunud kas nõukogudeaegses meeltesegaduses või pärast NSVL-i kokkukukkumist, mil Venemaa oli enda kehtestamiseks lihtsalt liiga nõrk.

______

pärast sellist sõnavõttu pole tarvis ohuradarile tähelepanu pöörata? minu arvates ütleb sm putin avalikult välja, mida ta teha tahab ja millises mastaabis. nüüd avalikumalt ja ülbemalt kui kunagi varem. kas ma tundun selle üle arutledes paanikas olevana, georg?

teemaväliselt on ka üks küsimus. miks sa pöördud kaasvestleja poole sõnaga to? imelik on selline inglise laen eestikeelses foorumis. isiklikult minus tekitab see tõrget.
 
Georg 20. märts 2014, kl 22.19
Minake(ke)sele: Tunnistan kriitikat ja katsun ennast parandada:))))
Eesti ju pole Venemaa ajalooline ala, Krimm ja Ukraina on. Tuleta meelde, et kunagi oli Kiievi Venemaa-Olegid, Igorid, Volodimirid, Vale Dmitri, Boris Godunov jne.
 
ollallaa 20. märts 2014, kl 22.28
mina(ke) nii viisakas daam, et kohe 'sm putin' ja samas Georg'i asemel georg, noh, eks te ise tea
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 22.37
sa tegid äkki nalja? kas põhjasõja järgne 200 aastat vene orjust ei lähegi arvesse? rääkimata lähiminevikust? siis on see sinu nägemus, usun, et putin näeb asju teisiti.
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 22.40
minu vastus oli loomulikult georgile
 
Georg 20. märts 2014, kl 22.48
Mina(ke)-sele: 2oo aastat ei ole põlisala erinevalt Rjurikute ajast alates 9ndast sajandist. Muide, vaata aknasse, kevad koputab ja palub luba sisse astuda.
Ollalaale: Minu nimi ongi Georg, mitte Georgi.
 
ooo 20. märts 2014, kl 22.59
loomulikult pole ka keegi selles kahelnud.
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 23.03
venemaa on sama ettearvamatu kui tema sentsitiividki, kes on hetkel minu tähelepanust suurema osa hõivanud, aknatagusele polnud mahti pühenduda.
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 23.16
aga ikkagi. tõsiselt arvad, et su põhjendus loeb? niikaugele kui teame, on vene impeerium püüdnud end kõikjale laiendada ja kõigepealt oma lähinaabrite arvelt. mõned (tühised?) sajandid on neil see ka maarjamaa pinnal õnnestunud, kuid sellegipoolest me venelast ei himuta? no kui sa nii arvad. minul on kujunenud teine arvamine.
 
minakesele 21. märts 2014, kl 06.30
Sul tuleb kohed kohvrid pakkida ja siis Rootsi laevale!!
 
mina(ke)sele 21. märts 2014, kl 09.36
Georg on sulle sobiv partner, ülakoma oma nime ja sellele järgneva tähe vahel ei märka.Õnne teile.
 
kontorirott 21. märts 2014, kl 10.48
viimaselt tahaks küsida:
mis on sinu probleem?
 
kontorihiir 21. märts 2014, kl 12.32
viimaselt tahaks küsida:
mis on sinu probleem?
 
kontorirott 21. märts 2014, kl 13.18
minu probleem on see, et ma ei saa aru, kas millegi totra ütlemine tõstab kuidagi sinu tuju või maandab pingeid.
minu probleem on see, et ma kontoris ei kohta selliseid inimesi, kes nii vanalt sellist juttu ajavad ja ma ei saa aru, kuidas see teemaga peab haakuma.

seleta palun lahti oma probleem.
 
karihiir väljaspool kontorit 21. märts 2014, kl 14.31
minu probleem on, et ei ole veel elus oma probleemi leidnud. teie olete nende diagnoosimises ja lahtimõtestmises nii osavad ja leidlikud, kas keegi võika palun ka mind aidata?
 
kontorirott 21. märts 2014, kl 15.24
mida sa siis ometi terve elu teinud oled?
 
karihiir väljaspool kontorit 21. märts 2014, kl 15.46
iuks... probleemideta elu elanud?
 
Karjak 21. märts 2014, kl 16.25
To 09:36: Aga kuidas sinul tühikutega on? Usinamad kirjaoskuse kriitikud on kirjaoskamatud.
 
kontorirott 21. märts 2014, kl 16.50
see seletab su tühjust peas.
 
Keegi 21. märts 2014, kl 16.57
soovis kismat ja ongi kisma, muttide lemmiktegevus.
 
Karjak 21. märts 2014, kl 17.03
tühik ja to on väga tähtsad.
 
Harrastuspolitoloog 21. märts 2014, kl 17.43
Lugesin just Putini pikka kõnet ja mõtlesin, et tulen siia muljetama. Lugesin eelmisi kommentaare ja sain aru, et nii kõrgel tasemel intellektuaalide arutelu ei ole mulle jõukohane, kaon kuskile mujale.
 
teeviit 21. märts 2014, kl 17.46
poliitika teemad on üleval korrusel
 
vaaaal 21. märts 2014, kl 18.08
siis on küll kangelane, kui selle pika kõne läbi jaksas lugeda...
 
Mina 21. märts 2014, kl 18.12
Loe nagu raamatut.
 
vaaaal 21. märts 2014, kl 18.22
soe soovitus küll, aga mul läheb ihu poole peal imelikuks:), kergelt kärna või nii:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!