Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
adolf 18. märts 2014, kl 21.57
Venemaa sai ennem temale kuulunud Krimmi tagasi. Edasi ei juhtu midagi. Vaikselt hakkab maha rahunema.
 
u 19. märts 2014, kl 10.23
eelmisele
ja mis siis tegelik plaan on, Schickelgruber?
 
Kalsoonide kombinaat 19. märts 2014, kl 16.26
Krimmi penskarite pensioni kergitati kahekordseks. Vaat, mis juhtus.
 
?Kas 19. märts 2014, kl 18.48
Kas tee püsti ees on?
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 07.23
see juhtus ka:

Venemaa väljendas muret Eestis elavate venelaste kohtlemise üle ning võrdles Baltimaade keelepoliitikat Ukraina omaga.

Nimelt õigustas Venemaa Krimmi poolsaare annekteerimist väitega, et tal on õigus kaitsta venekeelseid kaasmaalasi väljaspool oma riiki. Seega on viitamine endise liiduvabariigi keeleprobleemile hetkel eriti tundlik teema, kirjutab Reuters.

________

kas topeltpension kaaluks üles võimaluse, et meie laste lapsed peavad tulevikus rääkima vaid vene keelt, sest eestimaa nimelist paika enam maailmakaardil pole? ..... krimmi pensionäride kadestajail ilmselt pole lapsi..... ega vanematekodu .... ega isamaad
 
to minake 20. märts 2014, kl 08.01
Ära räägi asjadest, millest su mõistus üle ei käi!
 
kle mina(ke) 20. märts 2014, kl 09.25
Ma ei tea, mille põhjal sina oma üldistavaid järeldusi teed (kadestajad, pole seda, teist ja kolmandat), mina näiteks midagi sellist eestpoolt välja ei lugenud. Aga et sina oma oidu üle hindad, on küll päevselge. Tõmba nüüd pisut tagasi, sa ei ole eriti taiplik.
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 09.36
miks siis? kuidas ma muidu õpin asjadest aru saama?

ja sina võid abistada mind selles kui mu mõistmatus sulle juba korda läks, tundmatu "to".
 
aff 20. märts 2014, kl 10.46
Mind kohe hakkab alati huvitama ja intrigeerib, kui kusagil kedagi tembeldatakse lolliks. Kui ei oska teisele argumenteeritult selgeks teha, milles seisneb tema lollus, siis oled ju ise loll.

Seda enam, et see Ukraina ja Venemaa vaheline kamm on nii ristipõikipikuti ära nämmutatud ja läbi jahvatatud, et ka kõikidest kõige rumalam saab sellest teemast juba tahestahtmata aru. Pole enam ammu mingit müstilist *ei adu teemat*

Palju huvitavam poliitika käib selles foorumis, vat see on müstika, et sellest läbi pureda peab juba rohkem mõistust olema.
Aga keda huvitab Ukraina teema, siis soovitan vaadata youtubest näiteks Vice Newsi reportaaže Krimmist (hetkel 14 osa). Teevad väga häid ülekandeid ja lasevad mõlemal osapoolel rääkida, kahjuks ühel poolel on tihti vastuseks kas agressioon või vaikus.
 
vaaaal 20. märts 2014, kl 11.05
mis me muretseme, Eedik läks ju Svetkaga Moskvasse, et sealt setkaga meile asjadest õiget arusaamist tuua...
 
mõtlen 20. märts 2014, kl 11.29
Ehk Eediku jutt Moskvas ei olegi nii rumal tegu, kui paistab. Pehmendab natuke venelaste sõjakust Eesti vastu, mida meie imepisikese riigi suured klähvitsad on osanud üles õhutada. Leedu ja Läti on samas olukorras nagu Eesti. Nende riigide juhid hoiavad madalat profiili ja tänu sellele ei pea venelased miitinguid leedukate ja lätlaste vastu, Putin ei muretse seal elavate venelaste pärast. Eesti riik on tänu rumalale klähvimisele ennast ise ohtlikku olukorda seadnud, Putini tähelepanu endale tõmmanud.
 
aff 20. märts 2014, kl 11.39
Jajaa, ikka madalat profiili peavad hoidma väikerahvad. Just, just.
Omas riigis ka ikka madalat profiili, et venelast mitte välja vihastada.
 
mina(ke) 20. märts 2014, kl 11.53
mind huvitab kõige rohkem eestimaa ja eestlaste arusaam ohtu - kas seda on või seda ei ole - ehk mida eakaaslased arvavad.
vastust on kõige loogilisem otsida sealt kus ealine konsentratsioon kõige kõrgem on.
kui mõni ei pea paljuks vastamise asemel oma aega kulutada küsija mõistuse lahkamisele, siis see on tema valik oma prioriteetide seadmisel. selle kohta mina oma arvamust ei sea.
 
vaaaal 20. märts 2014, kl 12.04
mulle ei meeldinud isakese moskvakõnest 2 kohta - piirileppe preambuli ja europarlamendi valimiste jutt. mis sa asja jutuks võtad kui ei taha teemat lahti rääkida...1) kas oleks olnud territoriaalsed nõudmised, kui oleks piirilepete ajalugu lisana kaasas olnud? 2) et kõikidel eestis elavatel inimestel oleks oma esindaja europarlamendis - riigi lfbu rahvuse esindajana 1 saadik sealt riigist ja siis teine veel siit ka? või kuidas?
 
mõtlen 20. märts 2014, kl 12.07
Leedul on valus kogemus, aasta 1991, 13 jaanuar. Tänu targale diplomaatiale Eestil selline kogemus puudub.
USA ja Venemaa on suurriigid, Eesti on pisike, nagu kirp kahe elevandi vahel.
Kas sa tõesti arvad, et need, kes praegu strateege mängivad, sõja korral Eesti eest ka verd valama lähevad? Mina ei usu. Need saavad olema meie lapsed, kellelt kodu ja elu võetakse.
Ei taha isiklikuks minna, aga küsiks siiski: Miks sa aff, Eestist ära läksid, miks sa korrale vastu ei hakanud, miks sa eelistasid teises riigis madalat profiili hoida, ajal, kui teised Eestis eesti asja ajasid.
 
aff 20. märts 2014, kl 12.29
mõtlen
Ma ei kavatse mitte kusagil hoida mingit madalat profiili, see ei ole minu loomuses ja kui sinusugused nõudsid seda minult nõukaajal, siis lasingi jalga, sest tol ajal olid kõik venelaste tagumiku lakkumisega ja nö madala profiili hoidmisega nii ametis( mitte, et ma tolle aja inimesi halvustaksin, aga nii see paraku oli, kõik tahtsid elada ), et minule see mitte ei meeldinud ja nagu venelased ütlevad : odin v polje ne voin.

Praegu ajad sa ikka sama padajanni, et peab hoidma madalat profiili nagu poleks midagi muutunud, nagu poleks me vahepeal natosse astunud jne.
Sa juba väsinud pole saba jalgade vahel hoidmisest?
 
mõtlen 20. märts 2014, kl 12.44
Eestist eemal olles on hea õpetada ja patrioot olla. Nahahoidja ja variser oled sa kogu oma patriotismi juures ikkagi. Eestil ei ole sinust kasu sendi eestki. Kire aga üle lombi edasi.
 
aff 20. märts 2014, kl 12.47
mõtlen
Sinusugustest madala profiili hoidjatest ammugi mitte.
 
aff 20. märts 2014, kl 12.49
Praegu on enamus eesti poistest üle lombi, aga kui vaja tulevad nad oma lapikest maad kaitsma. Ja teevad seda ka sinu eest!!!
 
mõtlen 20. märts 2014, kl 12.53
 
aff 20. märts 2014, kl 12.57
tibu, sina w? :))
 
sõna sekka 20. märts 2014, kl 13.14
ei tibul ta küll ei ole ehki suhtumine on tibule omane ehk valitsevat jõudu kummardav ehk orjalik. tibul pole ka mõtlejale omast sõnavara ega lugemust kuigi nende sõimlev instinkt on samast külast nimega Kemmerg pärit.
 
sõna sekka 20. märts 2014, kl 13.31
Mina lasksin oma ülemised laud korrigeerida eelmise aasta oktoobris.Tulemus super,10 aastat noorem sõbrannagi ütleb,et kuradi ilusad silmad on!Ja tehtud sai see tegu mitte mingis kallis kliinikus,vaid tavalises haiglas silmaosakonnas.Hind 600 euri.
 
sõna sekka nr 1 20. märts 2014, kl 13.44
kle sina samanimeline, tore et sul on tore ja laud nii korras nii korras, aga ära ikka sugulaseks tüki siin midagi . iirrrrffff
 
eeee 20. märts 2014, kl 14.05
mõtlen
olen sinuga ühel arvamusel.

aff ja mina(ke), teil on ümmargune jutt
 
ei taha isiklikuks minna 20. märts 2014, kl 14.09
ütleb suur mõtleja ja samas läheb nii isiklikuks kui üldse isiklikuks minna saab ja hakkab affi sõimama!
ma ka ei taha isiklikuks minna a näe ei saa enda vastu mitte kuidagi ei saa! irrrrrffffff
 
??? 20. märts 2014, kl 14.22
Ma ei kavatse mitte kusagil hoida mingit madalat profiili, see ei ole minu loomuses ja kui sinusugused nõudsid seda minult nõukaajal, siis lasingi jalga, sest tol ajal olid kõik venelaste tagumiku lakkumisega ja nö madala profiili hoidmisega nii ametis( mitte, et ma tolle aja inimesi halvustaksin, aga nii see paraku oli, kõik tahtsid elada ), et minule see mitte ei meeldinud ja nagu venelased ütlevad : odin v polje ne voin.

Praegu ajad sa ikka sama padajanni, et peab hoidma madalat profiili nagu poleks midagi muutunud, nagu poleks me vahepeal natosse astunud jne.
Sa juba väsinud pole saba jalgade vahel hoidmisest?
--------------------
???
 
ei taha isiklikuks minna-sõna sekka 20. märts 2014, kl 14.26
irrrrrffffff, irrrrrffffff, irrrrrfffff
 
õnne 13 20. märts 2014, kl 14.27
nagu ütles alma, et pole küll minu asi aga.......... :DDD
 
Pilvede all 20. märts 2014, kl 14.32
Parem ühtede foorumlaste isiklik kisma kui teiste niisama lõmps ja aasimine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!