Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valus lugeda, mis toimub Kiievis ja üldse Ukrainas
 
no 03. märts 2014, kl 10.38
vaaala meelsus sai selles teemas küll hästi selgeks isegi kui see oli ainult ärategemine teema autorile
 
vaaaal 03. märts 2014, kl 10.49
no - arva uuesti, tegelt sul pohh mu meelsusest:DDD, head teravate hammastega saagi teile:D
 
chuck norris 03. märts 2014, kl 11.00
aitäh osavõtmast ja tulge teine kordki.
 
:D 03. märts 2014, kl 11.54
aga te googeldage, seal ilusti kirjas vaala eluolu ja kombed.
 
el mariachi 03. märts 2014, kl 12.16
ai vaaaal, nüüdsest hakkavad kõiki revolutsioone sinuga seostama. ja maakera on üks ütlemata rahutu paik. kuidas sa küll igale poole jõuad, ei tea, aga küll su käekiri sealt leitakse.
 
ruiraruira 03. märts 2014, kl 13.18
Nentija 02. märts 2014, kl 22.06
-------------------------------------------------------
>Teistest targemana olla tahtmine paljastab
>tihti peale lolluse. See oli ruirale.

tule tee kasutaja ja väitleme

http://www.militaar.net/phpBB2/ucp.php?mode=register

saad oma tarkust laiemale publikule presenteerida

enne loe:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=35&t=31054&start=1005

lehekülgi võib kerida 2.märtsist alates nii edasi kui tagasi.
 
vaaaal 03. märts 2014, kl 13.38
ma käisin ka lugemas:), teksti ära ei leotanud, ära kallale tule;))
 
mina(ke) 03. märts 2014, kl 14.54
infot on väga palju, kõik räägivad ja filmivad ja pildistavad ümberringi, arvan, et sellepärast ja ehk sellepärast ka, et tegu ikkagi valgete euroopa riigiga, pole puutin veel verevalamisega alustanud. sellele on ikka väga raske mõelda, eriti kui veretööd maidanil vaadata. ilmselt vaatan selliseid asju liiga lähedalt, lapsevanema pilguga, ega taha kujutada ette emasid, kelle lapsed püsside alla peavad minema. aga kardan, et peavad, sest saamahimu on maailmas niivõrd palju. ja õelust nagu selleski kommentaariumis. või ajan ma selle hoolimatusega segamini, et kui ei puuduta otseselt eestit, siis pole minu asi? aga puudutab ju, eesti on liiga lähedal sellele monstrumile, et tal süljenäärmed tööle ei hakkaks, eriti kui maitse euroopast on kätte saanud
 
kk 03. märts 2014, kl 15.07
mina(ke)
ära nüüd hirmuta, endalgi mõtted vahel sellised, et kui nüüd ukraina alla neelatakse, kas sellega isu piirdub, või vaja veel kuhugi oma jalajälg maha jätta.
loodan, et ukrainas piirdub asi lõpuks ehk siiski läbirääkimiste ja mõne sinikaga tänaval. kodusõda, kus naaber osutub äkki vaenlaseks, pole midagi heroilist, see on mõttetu tapatalgu ja ainullt.
 
Nentija 03. märts 2014, kl 17.35
To ruira: Väitle endaga kui nii suur tung on, soovitaks siiski lugeda ingliskeelset meediat ka.
 
kuule Nentija 03. märts 2014, kl 18.08
kõige huvitavam info, mida tänasel päeval netist saada, tuli küll sinult. a la väidelge ise. mis sa siis üldse siia temasse ronisid, aru ei taipa? suurelt ju kirjas, et Kiiev ja Ukraina, mitte Pekk ja Tselluliit.
 
Nentija 03. märts 2014, kl 18.44
To kuule: Mis viisi on sinu kommentaar rohkem teemas kui minu oma? Mitmes kommentaaris nimetad rasva , pekki, no tee eraldi teema siis.
 
miks 03. märts 2014, kl 19.34
ma ei imesta, et isegi venelased Eestis arvavad, et venelastel on õigus teise suveräänse riigi territooriumile sisse marssida ja oma jutu järgi korda looma minna.
 
Georg 03. märts 2014, kl 19.40
To miks: Krimmi ja eesti venelaste olukord on erinev. Krimmi venelased on on seal elanud sajandeid. Ukraina sai Krimmi enda alla 1954 aastal.
Muidu soovitan lugeda The Guardiani artiklit, see on ka vene keeles vene delfis.
 
mina(ke) 03. märts 2014, kl 20.39
kk
ma ei taha hirmutada, aga endal on kõhe olla. muidugi ma loodan, et terve mõistus võidab...aga kui mõtlen slaavlaste temperamendile ja seda mõlemalt poolt, lisaks see lakkamatu ühte seina peksev propaganda, mis vene avalikku meediaruumi uputab....oi kui kõhe on

mõni sõna nendele kommenteerijatele ka, kelle sõnavõtu ainus eesmärk näib olevat kommenteerida mõtete autoreid, mitte mõtteid endid
ma ei mõista teid. näen, et see käib iga teemaga kaasas, aga miks, jääb mulle arusaamatuks. mõttetus on see minu jaoks. sama mõttetu nagu võõra inimese üle ülbitsemine või tema halvustamine. sellele pole mingit mõtet reageerida
 
to rabi 03. märts 2014, kl 21.57
To miks: Krimmi ja eesti venelaste olukord on erinev. Krimmi venelased on on seal elanud sajandeid. Ukraina sai Krimmi enda alla 1954 aastal.
Muidu soovitan lugeda The Guardiani artiklit, see on ka vene keeles vene delfis. ********************************************************
venelane leiab oma sõjakale iseloomule alati vabanduse.
ruiraruira ütles õieti, tee oma seksiteemasid edasi ja soovitatavalt vene delfis. ükskõik mis nime alt sa kommenteerid, sinu üleolev georg, kes väidelda ei oska, kumab igalt poolt läbi. ega venelane ei oskagi, ikka jõu ja massiga peale.
 
vaaaal 03. märts 2014, kl 22.03
praegu ETVs jälle jahuvad Ukrainast...
 
ryan 03. märts 2014, kl 22.17
Mutid, Ukrainas on sõjaoht, see ei ole jahumine.
 
vaaaal 03. märts 2014, kl 22.28
oht on muidugi Ukrainas, jahumine oli stuudios, siin Eestis ikka:)
 
klava 03. märts 2014, kl 22.53
usklik ma pole, muidu paluksin jumalat, et ainult mitte sõda. raske on neil riikidel, kes oma suverniteeti suure agressori kõrval säilitada püüavad. eriti selliste olude juures, kus suur protsent elanikkonnast just selle agressori rahvastikust koosneb.
 
vaaaal 03. märts 2014, kl 23.26
olgu see ruiraruira kes ta on, aga ma käisin ta antud mingi 15min blaablaa linki uurimas, midagi ööseks kardetakse..., on see kõik üks vastastikune närvide proov...
 
Sheba 03. märts 2014, kl 23.37
To to rabi: No mida sa kaagutad, mine ja loe ka midagi mida siin soovitatud on selle asemel, et rabitada ja tibutada ja hemarroididele on ka ju ravi olemas.
To Vaaaal: Asjad hakkavad juhtuma hommikul kui ultimaatumi aeg täis saab, Nato oma militaare sinna ei vii, kes see tahab tuumasõda, kui Kosovo sai iseseisvuse, miks siis Krimm seda ei peaks saama?
 
??? 03. märts 2014, kl 23.49
Kas said teises teemas kolaka, et siia rabitama tulid?
 
einojah 04. märts 2014, kl 00.25
rabi-tibu-krooksul on nüüd hemorroidid endised korbatand kannad. tola ma ütlen, ausalt.

nii loodan, et sealne konflikt kabinettide tasemel laheneb. kes tahaks oma poega-tütart otseülekandes mõttetus tulevahetuses näha. ise jälgisin vene telekanaleid, seal näidati ikka päris psühhopaate, kalašnikov kaenlas. propaganda muidugi, aga sellised psühhid on ka päriselt olemas. piisab ainult sellise närvipuntra enesekontrolli kaotamisest ja sajad inimesed on ohus.
 
mina(ke) 04. märts 2014, kl 11.16
ma mõtlen ajaloo peale
kui vähesest vahel piisas, et alguse sai midagi sellist, milleks keegi valmis ei olnud...kui vähesest piisab üldse, et algaks konflikt, millele järgneb kohaliku tähtsusega rahutused ja mis kasvab tasapisi ning vääramatu julmusega üle massimõrvadeks ning üleilmseks vallutussõjaks.

mõtlen ka siis elanud inimestele.
kas nad mõtlesid võimalikule ohule, mis neid ees ootab? kas nad olid võimelised ette kujutama sõjardite julmust?
millegipärast ei olnud, kuigi läbi ajaloo on inimloomus näidanud vägagi ilmekalt, milleks ta võimeline on. meil on väga palju materjali nii kaugele kui kirjapandud kroonikat jagub.
ometi uskusid inimesed, ja usuvad ilmselt nüüdki, et aeg, milles nad elavad, on teistsugune, sest tsivilisatsioon on ju nii tohutult arenenud (et ei mahu enam maale äragi, vaatame ju pingsalt juba kosmose poole) ja kultuur-haridus-empaatia ühes sellega.....ja oi kuidas nad eksisid.

sest inimloomus pole ju grammigi muutunud miljonitele aastatele vaatamata
 
ei saa rahu vaiki olla 05. märts 2014, kl 12.56
a meie mida teha saaksime? väikesed inimesed väikesel maal, väikese mälu ja väikese vaprusega, ainult suud on meil suured, a need on meil ette nähtud ahmimiseks ja pahvimiseks, mida sa meist üldse tahad, teemataja, eriti siin selles ummistunud vannis??? mh!
 
viimasele 05. märts 2014, kl 17.24
et kui on väike rahvas, siis hoidku oma mokk mättas. kas nii või?
 
hmm 05. märts 2014, kl 17.26
kas see hoholl georgi lindiga on Edgar Savisaar ve?
 
nuuuh 05. märts 2014, kl 18.21
saite aru küll, mis see `ei saa rahu vaiki olla` mõtles;)
 
vaaaal 05. märts 2014, kl 18.42
saime, saime, kuda sa ikka end lolliks teed ja ütled, et ei saand:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!