Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mida ootavad 50+ naised meestelt?
 
HaukuvPeni 07. mai 2016, kl 18.28
Olen siin lugenud, kirjutanud ja klähvinud juba pea kaks aastat ja aru pole siiani saanud mida ootavad siinsed naised meestelt!
Tundub, et variante on mitu:
1. Kedagi diivani kaunistuseks. Peab olema hea välimusega, et sõbrannade ees saaks kiidelda.
2. Keegi, kellele hommikul mannaputru lusikaga suhu toppida ja kelle eest hoolitseda.
3. Meest kes käiks teiega koos poodlemas ja valvaks poe ukse taga saaki mida proua on kokku ostnud.
4. Visiitsuhet. Tuleks, käiks kergelt üle ja tõmbaks jälle uttu.
5. Mehele, mehele, mehele ja ruttu, ruttu, ruttu. Vahet pole milleks meest vaja on. Küll varsti saab uue.
6. Remondimeest kes remondiks ära korteri kus pole selle valitsuse ajal isegi tapeeti vahetatud.
7. Reisimeest, kes teeks naisele välja põnevaid reise, teatrikülaskäike ja näituste külastusi jne.
8. ...

Olge nüüd armsad ja ausad ning pange oma unelmad kirja. Siis hakkame kogu tööka kollektiiviga meest otsima!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HPle 07. mai 2016, kl 18.41
Sellises vanuses on minul ammu kõik olemas ega vaja enam mingit meest. Kui aega leian siis võin sinuga seksida küll, et ikka maa sinine on!
 
Mööda minnes 07. mai 2016, kl 18.48
Tähtis punkt jäi nimekirjast välja - seks.
Tuleb välja, et selles eas mehed EI SEKSI.
Sellepärast ma siin foorumis ei otsigi kedagi, aga vahete vahel vaatan, mis toimub. Üldiselt IGAV värk.
Eks ajage oma vanainimeste asju! Tuleb nooremaid vaadata.
 
HaukuvPeni 07. mai 2016, kl 18.55
Mööda minnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tähtis punkt jäi nimekirjast välja - seks.
> Tule
> b välja, et selles eas mehed EI SEKSI.
> Sellepä
> rast ma siin foorumis ei otsigi kedagi, aga vahete
> vahel vaatan, mis toimub. Üldiselt IGAV värk.
>
> Eks ajage oma vanainimeste asju! Tuleb nooremaid v
> aadata.

No mida! See ju neljas punkt minu esimeses postis. Kui asja juures on erisoove, palun pane kirja!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Mööda minnes 07. mai 2016, kl 19.18
Kuulge, Haukuv Peni, ega NAINE pole mingi rohumaa, kus käid kergelt üle ja tõmbad uttu.
Ah, et selline ettekujutus NAISTEST?! No selge,õigesti ütlesin, et siin pole midagi teha.
 
HaukuvPeni 07. mai 2016, kl 19.28
to:Mööda minnes
Ära löö sõnumitoojat. Kõik need kaunid naiste soovid on siit samast foorumist välja nopitud ja arusaadavasse sõnastusse pandud. Muidugi ebahuvitavad soovid on välja jäetud. Aga sinul on võimalus osaleda suurel loteriil, soov kirja panna mis südames ja meelel ning võita peaauhind!!!
Iga ühe jaoks on kuskil keegi!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
noorem kui 50 07. mai 2016, kl 20.03
Ma sooviks, et mees omaks aju, mille IQ oleks tublisti üle saja. Seda on vaja selleks, et temaga saaks rääkida näiteks filosoofilistel teemadel ja tema eksistents ei piirduks õllepurk näpus teleka või arvuti ees oleskledes päeva õhtusse veeretamises. Loomulikult on vajalik, et mees pidevalt ka raamatuid loeks nagu ma isegi, ega räägiks vaid kooli kohustuslikus programmis olnud "Ümera jÕest" või "Meelisest".

Samuti võiks meesinimene omada empaatiavõimet, sest endal on see iseloomujoon olemas.

Vastastikku peaks olemas olema austus teineteise suhtes.

Naine võiks suhtes siiski naiseks jääda, mitte muunduda remondimeheks-kõiketegijaks. Samuti ei pea mees muunduma vaid pelgalt tööloomaks. Oma ala asjatundjaid-töömehi on vajadusel siiski võimalik raha eest koju tellida, et nad hädavajalikud tööd ära teeks.

Loomulik, et mõlemad teenivad ausa tööga raha ega ole parasiidid, kes teise nahal liugu lasevad.

Mingit vingumist söögitegemise jms suhtes ei peaks ka olema, sest teen ise hea meelega maitsvat toitu ja leian, et äärmiselt meeldiv on kui mees ka vahel mind omatehtud toiduga üllataks.

Kõik arusaamatused (olgugi, et vahel ebameeldivad) tuleks enne avameelselt ära klaarida kui need nii suureks paisuvad, et kogu kupatuse uppi löövad. Seega usaldus on hädavajalik.

Kui kõik on kahe inimese vahel korras, siis pole vaja kummalgi ka seksi vähesuse üle kurta ja vastassugupoolt maha teha.

Muid pisiasju nagu hügieenist kinnipidamine jms on ka, aga see kuulub juba elementaarsete asjade alla.


Loetelu tuli välja üsna igav ja provokatsiooniks jääb sellest vist penile väheks. Ma saan muidugi aru, et tema sooviks on kõik siinsed üleolevalt saata sokke kuduma või kampsuneid heelgeldama, sest muud ta mõistus vist eriti ei võta, aga noh, äkki ikka leiab mingi punktikese, mille tõttu saaks mu seeliku külge hambad lüüa ja pisut lõriseda ning purõjat pini etendada. Jõudu sulle, naisteka penirakats!
 
See viimane 07. mai 2016, kl 20.11
"essee" jätta tähelepanuta, sest inimene pole võimeline isegi seda aru saama, millises vanuses daamide arvamust oodatakse!
Lasteaed lstenurka või magama!
 
Tähelepanek 07. mai 2016, kl 20.14
Huvitav, et siin foorumites on paar meest, kes juba aastaid ilmselt siin redutamas. Tutvujaid ega suhteloojaid neist ei ole, aga milleks siin selliseid
ankeete korraldada naistele.
 
noorem kui 50 07. mai 2016, kl 20.14
See viimane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "essee" jätta tähelepanuta, sest inimene pole võim
> eline isegi seda aru saama, millises vanuses daami
> de arvamust oodatakse!
> Lasteaed lstenurka või m
> agama!

Tubli! See on ka muidugi näitaja kui keegi alla viiekümneaastast automaatselt lapseks peab. Purele edasi!;)
 
noorem kui 50 07. mai 2016, kl 20.16
Tähelepanek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, et siin foorumites on paar meest, kes jub
> a aastaid ilmselt siin redutamas. Tutvujaid ega su
> hteloojaid neist ei ole, aga milleks siin sellisei
> d
> ankeete korraldada naistele.

Arvatavasti on tegu igavusest tekkinud teemaga. Oleks aga intriige ja põnevust ning veel lahedam on see kui saab kellegi kaasa tõmmata ja pisut "sõbralikult" pureleda.
 
Põnevusest asi kaugel 07. mai 2016, kl 20.21
Lugege neid 50+ foorumi teemasid ja saate aru, mkis seltskond siin käib.
 
noorem kui 50 07. mai 2016, kl 20.22
Kuna olen siin teemas persona non grata, siis loodan, et mõnel ankeedile vastajal tuleb pähe küsida teemaalgatajalt, mis on tema elu mõte. See ütleb inimese kohta nii mõndagi.

Oli au daamidele tehtud teemas sõna võtta. Nautige ilusat kevadet ja olge ikka edasidigi ilusad inimesed!;)
 
noorem kui 50 07. mai 2016, kl 20.23
"edaspidigi" pidi loomulikult see sõna olema.;)
 
HaukuvPeni 07. mai 2016, kl 20.25
to:noorem kui 50
Ära sa selle pärast küll muretse, et vanal krantsil teemat provokatsiooniks väheks jääb. Kõik see taandub sellele kas mul vastavat tuju on parajasti.
See, et mees sinu käest seksi ja süüa saab on juba väga hea näitaja ühe naise kohta.
http://www.folklore.ee/~liisi/o2/otsing...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
rästu 08. mai 2016, kl 09.41
 
hahhoh 08. mai 2016, kl 10.16
Meest,kes toetab ka siis kui on hea ja kui on halb, lihtsalt ta on ja siinsamas ja alati kui vaja, on ta olemas.Kellega koos käia seal,kus ise tahame. Kuuldekuguses, nägemisulatuses ja kõrval. Vaheldumisi või korraga.Kes teeb toite ka siis kui ise ei jaksa,jõud kaob ja tahaks ainult magada.Aitab füüsiliselt tööd teha, jõudumööda, mida vaja,ilma et ta tunneks end halvasti.Lihtsalt sõber, kellele võib kõike rääkida ja kes ei kasuta seda mu vastu ka juhul kui suhe laiali läheb.Toob lilli aeg-ajalt. Rohkem nagu ei tulegi pähe.
 
maasikas 08. mai 2016, kl 10.42
Mina soovin neid Haukuva Peni väljatoodud variante kõiki korraga.
 
kaaludN50 08. mai 2016, kl 12.50
p4 ja p7 -esimesed pooled sobivad.
p1, 2, 3, 5 minu puhul pigem välistatud. p6 nimetatud tegevusega saan üldjoontes ka ise hakkama, aga vahel jääb lihtsalt jÕust puudu.
Ma eelistaks pigem lahedat semu, kui klammerduvat isast.
 
vaaaal 08. mai 2016, kl 13.36
head emadepäeva jätku, tüdrukud :D
 
üksik hunt 09. mai 2016, kl 13.00
päris mõtlesin järele ja ausalt, mina küll ei tea, mida naised tahavad, või kui veel ausamalt, siis tean vaid enda kohta, aga kõigi teiste kohta tead sa, nagu näha, isegi, miks sa siis üldse küsid, seetõttu võin kirjutada ehk kaheksanda punkti, see kõlaks küll igavalt, seeeest lühidalt - mitte midagi.

muide, haukuv, kui sa eile ema juures käisid, märkasid ikka tema käest ka küsida? parimat nõu annab alati oma ema, tema on see, kes ka küsijat kõige paremini tunneb. sa ei taha ju tegelikult teada üldist vastust, sa tahad leida endale sobivaimat, no nii sa selle siis leiadki.
 
naine 55 09. mai 2016, kl 14.33
ükski punkt ei ole minu rida. no ehk ainult 7 mingil määral, mis reisimisse puutub. aga ma ei kuulu enam ka klubisse, sest 4 aastat tagasi mees leitud ja kodustatud. nüüd läheb kõik iga päevaga järjest paremaks :)
 
Rosemunde 09. mai 2016, kl 22.24
Ma kujutlesin end 20-, 30-, 40-, 50-, 60-,70-, 80-aastaseks jne... Hah, minule sümpatiseerib ikka ja alati himur mees. Mees, kes himustab mind kohe igas mõttes. Omal ajal olid sellised mehed täiesti olemas - nüüd on nad kahjuks kuhugi ära kadunud :(
 
Tellimus 09. mai 2016, kl 22.28
Palun mulle meest, kes viitsiks veel
käest kinni käia,
jalutada nii päikesetõusus kui loojangus,
olla mees voodis ja kokk köögis
tegeleda spordiga,
kanda naist kätel,
hoolida ja hoida,
olla toeks rasketel hetkedel elus,
olla sõbraks keda saab pimesi usaldada,
koos toimetada kodus,
kel oleks mõistev ja tolerantne ning aksepteeriks mind sellisena nagu olen...

No Kutsikas, kas leiad mulle sellise?
mansion ghost 09. mai 2016, kl 23.45
Võta parem suuremat sorti krants ning püüa (inim)loomapiinamise mõtted peast heita.
moosimadu 10. mai 2016, kl 00.22
Kõik need suured soovid ja tingimused otsitavale...kordan kord juba öeldut: kes tahab olla kindrali naine, peab abielluma soldatiga. Ei ole nii, et võtad riiulist juba valmis inimese ja ta sobib sulle kui valatud. Kokkab, jalutab, kannab ja usaldab :D
Pikk ja õnnelik mõlemale poolele sobiv kooselu on rätsepatöö, mitte kiirmood.
 
KÜLL MINA TEAN 10. mai 2016, kl 04.48
Mööda minnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tähtis punkt jäi nimekirjast välja - seks.
> Tule
> b välja, et selles eas mehed EI SEKSI.
> Sellepä
> rast ma siin foorumis ei otsigi kedagi, aga vahete
> vahel vaatan, mis toimub. Üldiselt IGAV värk.
>
> Eks ajage oma vanainimeste asju! Tuleb nooremaid v
> aadata.

1:: KAS IKKA Tuleb ""NOOREMAID VAADATA ??
AGA KUI OLETE PIKALT ABIELUS ?
AGA-- MIS SIIS KAVATSETE TEHA ?
KAS MINNA SEKSI MUREGA--- IKKA ARSTILE JA APTEEKI
VÕI OTSITE RAHA EEST ARMUKESI;;
 
HaukuvPeni 10. mai 2016, kl 09.08
Tellimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
>
> No Kutsikas, kas leiad mulle sellise?

Brad Pitt koos oma miljonitega sobiks siis ilusti, nii kauaks kui jõuate selle raha läbi lüüa! Reisid muuseas maksavad midagi.
Aga medali teine külg ka! Kui midagi soovida, tuleb midagi ka vastu anda.
Mida teil vastu pakkuda on, oma soovidele, et superman kohale lendaks???

Nüüd tuleb vaikus, eks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
klähvijale 10. mai 2016, kl 11.34
sa ei ole laadal kuigi arvad end seal olevat. pool sajandit elanud naised teavad, et meest, eriti veel toredat meest, ei leita netist. need siginevad lähikonda ühiste tuttavate või ühiste ürituste kaudu ning seal ei reklaamita midagi sõnadega, silm on seal üks ja ainus kuningas.
sina oled kaks aastat siin meelt lahutanud ning ilmselt jäädki siia kõik ülejäänud kakskümmend. miks ma nii arvan? sest su enda sõnade kohaselt on siia siiski sattunud nende kahe aasta jooksul ka need naised kellele koon pihku suruda soov tekkis. eks sa ise tead kõige paremini, miks sellest midagi muud ei tulnud, ülejäänutele on tähtis vaid fakt, et ei tulnud.
mõned (inim)loomad on võimelised vaid klähvima, vahel selja tagant ka kanda purema, vapramateks tegudeks pole julgust antud. usutavasti oleksid nad õnnetud selle üle kui seda mõistaksid, nüüd on õnnetud teised. ja vihased. sellest saab klähvits aru, ainult põhjusest mitte.
 
HaukuvPeni 10. mai 2016, kl 12.46
Vaadake kallid printsessid. Mina ei ole Brad Pitt ja miljoneid, minul teile laristamiseks ka anda ei ole! Nii et ma ei vasta vähimalgi määral siinsete anonüümsete kaunitaride nõudmistele. Ka kakskümmend aastat siin jõlkuda ei muudaks midagi. Mõni tundmatu naine vahel on siin ka armastusväärne mõnel päeval, aga ma ei tea milline ta on jälle mõnel teisel päeval. Keegi ei hüppa tundmatus, võõras kohas pea ees vette. Võõraste peale võib ainult klähvida.
Nii, et kallid printsessid. Ma ei tunne teid nende tuhandete nimede tagant ära. Tutvutakse ikkagi konkreetse inimesega, mitte foorumiga.
Tutvusi sobitatakse konkreetse inimesega ja mõnes teises kohas kus on vähemalt kaasaegne pildike ja pisike iseloomustus. Siin lõbutseme ja anname üksteisele molli.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!