Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetute ravist
 
unetu, klassikaline 28. november 2010, kl 15.15
Raviprotseduuridelt saabununa on mul vaja kohendada oma esialgset juttu ning lisada neid, kes teenimatult varju jäid.

Kümnes unetu ei olegi nagu õieti unetu, aga siiski mingid vaevused tal on ja seega sobib ka tema meie jutukesse imehästi. Tema probleemiks on suur päikesekartus, mida ta üritab varjata oma valge koheva kasukaga. Mingil määral tal see õnnestubki, kuigi suurema osa ajast soovib ta siiski veeta sanatooriumi köögi külmlaos kui liigne õues viibimine ja kuum päike järjekordselt ta hingeldama on pannud.

Üheteistkümnes unetu vilksatab vahetevahel õhtuti ja kolab suurema osa ajast aias ringi, peaasi, et toolidel ei peaks lebasklema.

Kaheteistkümnes unetu saabus alles äsja mööda merd ja maad, sest tal on foobia - nimelt kardab ta hirmsasti lendamist ja lennukeid. Siiski jõudis ta unetute seltskonnaga liituda ja mõtiskleb hetkel kuidas end õdede pilgu alt ära nihverdada ja teha üks reisiväsimust peletav rahustav suits ning õhtu edenedes võiks tähistada edukat saabumist väikese gin'iga. Kuidas seda kõike veel korraldada, ta mõtleb.

Teine unetu on vahepeal arvutist hoolega jalgpalli ja poksi ülekandeid vaadanud ning vahetab neljandaga jalgpallimuljeid. Neist möödub viies unetu ja pistab hooletult vahele oma repliigi: "Poks on üks õudne spordiala, kaks hullu peksavad teineteist oimetuks ning kõik pealtvaatajad hõiskavad selle peale." Teine unetu vaatab teda hetke ja tulistab oma vastuse: "Ega nüüd kedagi surnuks ei peksta, kohtunik astub vahele. Pealegi, ega keegi neid ei sunni seda tegema, kui ei meeldi, istugu kodus ja parem heegeldagu."

Viies unetu kehitab õlgu ja lahkub muiates jättes teise ja neljanda arutlema õnnestunud penaltide üle.

Kolmas unetu, kes üle pika aja patustas korra suitsuga ning jäi ülemõele vahele, püüab eemal, sanatooriumi nurga juures seistes, oma eksimust parandada, arutledes viimasega paipoisi ilmel kringli tegemise nüansse.

Ülejäänud on pärast protseduure õndsas oleskelus basseini serval süvenenud oma mõtetesse, võib-olla mõni neist isegi unne vajunud. Seda ei saa paraku kontrollida, sest päikeseprillidest, mis nende tõsiseid nägusid varjavad, läbi ei näe.
alissandra 28. november 2010, kl 15.21
 
sabagat2ht 28. november 2010, kl 15.26
mulle sobib üheteistkümnes unetu olla :D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sabagat2ht 28.11.2010 15.29.
 
Rexx 28. november 2010, kl 16.37
millal siis järgmine sanatooriumireis on? äkki tuleks kah kaasa.....:))))
 
olavsu1 28. november 2010, kl 16.48
tohtril on vananenud info. mitu aastat tagasi pidas see paika aga nüüd enam mitte. :)
la-femme 28. november 2010, kl 17.23
Rexx,
miks sa sellist muljet tahad jätta, et sina ravi ei vajagi?
Kas sa arvad, et ma sind mustade päikseprillide tagant ära ei tundnud?
Isegi numbrimärki nägin - sa oled kaheksas!:)))
 
Rexx 28. november 2010, kl 19.07
no tänan, la-femme, aga ega nende tumedate prilliklaaside taha nii täpselt polegi aru saada, kes just seal on. ja selle kaheksanda sanatoorlase kohale sobib siit foorumist palju rohkem inimesi. tegelikult on see ju väga tore!:)))))
diip 28. november 2010, kl 19.37
Neljas on raudselt la femme.
 
üks unetu 29. november 2010, kl 01.42
Ei aita mitte miski. Ei aita noh. Sanatoorium sanatooriumiks ja ravivõtted ravivõteteks, krt, magada tahaks.:D Ma pean protesteerima, sest arvan, et keegi on mu une pihta pannud. Tunnistage üles, kes on kõige parema unega ja magab rohkem kui mullu? Kes on mu huvitavad unenäod üles korjanud ja naudib nende vaatamist? Paluks mõneks ööks mulle ka mõni saata. Vahelduse mõtteski....

Äääähhh, lähen ikka voodisse, kuigi tekk torgib ja padi on kõva ning silmad ei taha, ega taha kinni vajuda. Pole kellelegi võimalik head öödki soovida...kõik magavad ja kostub vaid norinat. Aga ma ikkagi iseendale siin vastukajavas Unetute nurgas soovin meeldivaid unenägusid!
Loomulikult vaja veel ilusat hommikut vastärganuile soovida!:D Tulgu teil meeldiv ja tore nädal!
 
sosin 29. november 2010, kl 01.44
head ööd
 
Hulkurkass 29. november 2010, kl 12.51
Tere hommikut!
Kõige parema meelega jääks ma talveunne, nii novembrist märtsini... aga et ei õnnestu selleks ajaks saba stepslist välja tõmmata, pean tiksuma talvises rütmis.
Ja ilusat esimest adventi kõikidele. Tali tuli, tulitali....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
alissandra 29. november 2010, kl 14.57
Ma võiks küll pool und ära anda ja unenäod ka, neid on lihtsalt liiga palju mu jaoks, igal ööl vähemalt kolm neli tükki.
 
sabagat2ht 29. november 2010, kl 17.07
nüüd on mulle selge, miks viimasel ajal une puudust ei tunne. mati on aadressid segamini ajanud ja kellegi teine une mulle voodisse kätte toonud. olgu ta lahke mees tänatud :P
 
noh 29. november 2010, kl 17.40
mina olen ka mitme eest maganud......aga ei kavatse niipea oma und ara anda...vahemalt enne kevadet....noh, mone uksiku oo siis, kui ainult...a huvitav, kas ma olen siis kolmas voi neljas...mulle jaab mulje, et monemad on minu jaoks...voi ehk moni veel:DDD
 
Talib 29. november 2010, kl 17.44
unetu, klassikaline kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üheksas unetu vilgub ka härrasmehelikult vahel
> basseini äärsest seltskonnast mööda, kandes
> alati ülikonda ja läikivaid kingi. Tema
> rõõmsat naeratust saadab ütlus: "No on ju
> hää pääv!"
>
Täna tuleb suure kurbdusega tähendada, et ei ole üldse mitte hää pääv :-(
Täna lahkus elavate kirjast legendaarne politseinik Frank Drebin (pildil). Leinama jäävad Jane Spencer (Priscilla Presley) ja maailma progressiivne elanikkond.

 
noh 29. november 2010, kl 17.49
tahendab,ikka teine voi kolmas......ikka need vead:D...kas sa talib pead nuud uue pildi panema?
 
sabagat2ht 29. november 2010, kl 17.52
öö ära lubamistega tasub ettevaatlik olla, ühe lubad, mitu võetakse, pärast sootuks kitsikuses ;P
 
noh 29. november 2010, kl 17.55
poleks nagu hullu, mul unetunnid juba kovasti ette tehtud:D
 
Anja 29. november 2010, kl 17.57
Isiklikult peaks mainima, et ma olen solvunud - mind nimelt pole üheski ülestähenduses mainitud..; b Anoh, eks ma külastaja ikka olen ja olin..ja jäään..;b;)))
 
sabagat2ht 29. november 2010, kl 18.02
tunnid võivad ju kõvad olla aga öö on nõrk, lubamistest rääkimata ;D
 
noh 30. november 2010, kl 06.43
no ma ei tea.....lubadusi nagu eriti ei anna, valja arvatud ainult uks, mis kumneaastaku plaanis on...a sellega on veel aega oite palju:P edasi nagu ei oska ammustada:P
 
karlssoni propeller 30. november 2010, kl 07.12
rahu rahu, nagu mu peremees tavatses kosta, see hetkeline uitmõte ja sõna liigutamine nagu ikka, millest ei pea erutuma ja mis käis ainult tolle momendi ja emotsiooni kohta, edasikaebamisele ei kuulu ja tagavõtmisele ei lähe nagu alati :P
Ropp-Raivo 30. november 2010, kl 11.29
Ega siestat pidavad unetud taha basseini äärest eriti oma ihuliikmeid kergitada. Üks pikemat kasvu tegelane seirab teda äratama tulnud õde pika pilguga ja mühatab omaette: "Minu naine on nii pikk ja kaalub nii palju". "Sa vist oled temast siiski paar grammi paksem, aga sellegi poolest võiks hiljem strateegiliselt tähtsatest parameetritest pikemalt rääkida." Ajab end lamamistoolilt ägades püsti ja siirdub laisalt lentsides õele järele.

Mulle tõesti meeldivad saledad naised, kelle pikkusevahemik jääb 167-172 cm vahele ja kaaluvahemik 50-55 kg vahele. Minu arvates on elu selleks liiga lühike, et raisata seda paksude ja koledate naiste k*ppimise peale:)))
See on umbes sama, nagu osta kõige odavamat toitu ja kanda kõige odavamaid riideid. Elu tuleb ikka nautida, juua shampanjat mullivannis, süüa sinna kõrvale kalamarjasaia ja kõige selle juures n*ssida ilusa näo ning figuuriga saledat naist!
la-femme 30. november 2010, kl 21.25
Unetute ravi ei osutunud kahjuks tulemuslikuks.
Mis te arvate, kas lähme sinna tagasi ja võtame veel mõned ravikuurid või on mõttekam mõni teine sanatoorium otsida?
 
totu 30. november 2010, kl 21.30
la-femme, lase omale kupud panna, abiks ikka. Kuid kas just unetuse raviks, äi mäleta.
la-femme 30. november 2010, kl 21.44
Tere, noh.....vabandust, totu ikka!
Kupud pandud, aga abi ei miskit! Mis edasi?
la-femme 30. november 2010, kl 21.45
Pealegi on sellest vähe abi, kui mina unest lahti saan, aga teised kõik ikka magavad!:)
la-femme 30. november 2010, kl 21.50
Muuseas, tore, et sa ise välja ilmusid! Ma pidin laskma sind juba tagaotsitavaks kuulutada.
 
unetu(tutu) 01. detsember 2010, kl 00.27
ja nagu selgub kirjeldusest ja on näha foorumi külastusest, siis unetuse ravi mõjub hästi. kuna mina ei ole veel sanatooriumis olnud, siis palun end järgmisel korral kaasa kutsuda ehk aitab ja saan siin osaleda teiste "unetutega" ühes rütmis.

ühegi kirjelduse alla ma ei sobitunud, aga eks tähelepanelikud jälgijad tee märkmeid.
 
olavsu1 01. detsember 2010, kl 16.53
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!