Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetute ravist
alissandra 05. detsember 2010, kl 12.47
hh, no kui sina oled 12-s, siis mind ikka seal kohal polnudki või.:P Jube rasek on ennast ära tunda.:)))
 
hh 05. detsember 2010, kl 12.54
kui vaidlusteks kisub, siis annan alati alla. käisid ikka sina, mul oli siingi tegemist.
 
hh 05. detsember 2010, kl 12.57
mis aitaks paha tuju vastu? see tuleb mulle alati pühapäeva hommikul, kui mõtlen esmaspäeva peale, et siis tööle minema.
 
Anja 05. detsember 2010, kl 13.06
Ah et mind peeti kuuenda unetu all silmas..daaa..proua ja reibas;DDD aga jah, eks igaüks märka kõike oma mättaotsast..;b
 
Anja 05. detsember 2010, kl 13.08
hh, ehk d;b..mine suuskama või lapsega kelgutama..tee lumeingleid..õues ju päike, mis talvel alati peaks meele rõõmsaks tegema;))
alissandra 05. detsember 2010, kl 13.16
hh, kui nüüd mõelda nagu RR seda teeb, siis ütleks, et seks aitab.;))
 
neljas unetu 05. detsember 2010, kl 13.17
No mis teha! Jälle on inimesed äravahetamiseni sarnased. Ärge vähemalt ühesuguseid riideid selga pange!

Noh, kas ma rääkisin käsikäes käimisest? See on rohkem teismeliste komme. Soliidsetel härrasmeestel seal punasel vaibal on daam ikka käevangus.:)))

Panther, sa ju kirjutasid või tõlkisid prantsuskeelseid värsse.
Napi keeleoskusega saab küll teed küsida, aga mitte luulega tegelda.

Anjal ka uni ära läinud! Tere hommikust!:D
 
kuues unetu 05. detsember 2010, kl 13.21
 
noh 05. detsember 2010, kl 14.07
ei saa kohe aru, kuidas te koik nii unetud olete...alles pool kaks on hommik:P aga eks see reis on rahva ara vasitanud, nuud magavad koik:P aga neljas unetu-kasi kaes voivad ka vanemad kaia, kui ikka armastus pahe kukub...ma arvan nii kull
 
viimane 05. detsember 2010, kl 14.22
Arvan, et minu puhul on tegu Unemehe laiskusega. Toob oma uneliiva siis kohale kui seda vaja pole. Ärkasin just.... aga õhtul, kus on tema õhtul? Ära armunud vist ja unustab end õhtuti kellegi kätt hoidma, pead silima või unelaulu laulma.... minu juurde ei jõuagi.
 
üheteistkümnes unetu 05. detsember 2010, kl 14.33
ära ole kade, millal veel käija käsikäes, kui mati ealisena ja väike armumine annab ainult vürtsi juurde. kes ei ütleks ära ühest romantilisest unenäost, minul nii kõva südant pole ;PP
 
Anja 05. detsember 2010, kl 14.46
Ma arvutiga pidevalt voodis..ei mina siit täna välja saa..olgu hommik või öö..;b
 
viimane 05. detsember 2010, kl 16.24
Anja ega sinuga mingit õnnetust pole juhtunud, et voodisse oled aheldatud. Söömas ikka voodist väljas käid või tuuakse see ka kandikul kätte?:)
 
hh 05. detsember 2010, kl 16.37
ahahh. ei aidanud, alissandra.
minu meelest võiks nädal alata neljapäevaga ja siis kohe sujuvalt poole päeva pealt üle minna reede õhtuks.
panter 05. detsember 2010, kl 16.38
Selle ideega olen ma kahel käe nõus....:)))
 
teine unetu 05. detsember 2010, kl 16.42
Jõudsin siiski teisel päeval sihile, sain vajaliku matemaatilise sisuga teose raamatukogust kätte. Juba päris algusest lugedes õnnestus segadusse sattuda. Arvasin, et leidsin trükivea, sest ei tahtnud kuidagi klappida asjad. Pärast pool ööd kestnud piinlemist jõudsin arusaamisele, et viga siiski ei ole, mul endal on lihtsalt veidi pikad juhtmed.
 
Anja 05. detsember 2010, kl 16.43
Kui laiskus on õnnetus, siis jah..;b kohve tuuakse voodisse, hõrgutiste järgi pean ikka ise minema..just hetkel mugistan..nami-nami!
panter 05. detsember 2010, kl 16.45
Anja, ära sa kaua seal voodis lebaskle. See võib sulle harjumuseks saada....:))))
 
Anja 05. detsember 2010, kl 16.51
Mul pole selle vastu midagi, kui mul pühapäeviti saab harjumuseks arvutiga voodis olla..;b
panter 05. detsember 2010, kl 16.55
Arvuti on sul mehe aseaine või?:)
 
hh 05. detsember 2010, kl 17.00
mul enam sülearvutit ei ole, aga see oli voodis asendamatu küll. nüüd peab tõusma ja paar sammu tegema. aga see distsipilneerib voodist tõusma. .
la-femme 05. detsember 2010, kl 17.15
Sülearvuti, nagu nimigi ütleb, on teiseks otstarbeks. Sellega ei tohi voodis olla - ta ei saa pehmete riiete pealt piisavalt õhku ja võib üle kuumeneda.

Oleks voodiarvuti, siis oleks iseasi!:)))
 
hh 05. detsember 2010, kl 17.21
aga kui on voodis süles?

aga õigust räägid ja pärast me imestame, miks arvuti ei tööta. veel hullem, kui kuumenemisega mingit särinat annab ja süttib. võib küll nii.

http://erikpuura.wordpress.com/2010/10/09/liitiumakud-ja-liitiumelemendid-suttimine-lennukite-pardal/
 
Rexx 05. detsember 2010, kl 19.54
mõni sanatoorium ongi nagu unelm, pärast ei teagi, kas oli see päriselt või unes.
 
neljas 07. detsember 2010, kl 22.35
Kuhu küll kõik lilled jäid?
Mis on neist nüüd saanud?
.............................................

MAGA
keegi on akende taga
pimedas suures kus keegi ei käi
keegi on akende taga

keegi on akende taga
undavas tuules ta üksinda käib
see kes on akende taga

maga
lenda siit kaugele ära
tähtede juurde mis valgust on täis
jõuad ehk hommikul vara

Andres Aule
 
luuleandetu(tutu) 08. detsember 2010, kl 02.00
käin siin, mis käin, ravi ei aita ..., luuleannet ka ei ole tulnud. tea, kas vale koht ...
diip 08. detsember 2010, kl 03.51
Ah et annet ei ole? Väga mugav....;)
alissandra 08. detsember 2010, kl 08.49
Mul ka Anne't pole, egas ma lesbi pole, kuigi jah Leiliga saab küll koos mõnusalt aega veedetud, aga temaga me sõbrad.
 
neljas unetu 08. detsember 2010, kl 23.19
Mis on see luuletaja luule?
See on: kui mõtleks elule
ja millelegi muule.
Mis on see inimese osa
siin laias ilmas?
End mitte ära magada.
Pea seda silmas

Jüri Üdi
1974
 
noh 09. detsember 2010, kl 17.11
kuhu siis jaab jutt peost...nii tahas juba malu varskendada:DDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!