Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetute ravist
 
hh 05. detsember 2010, kl 10.16
saksa keelega sama teema, aga maitse üle ei vaieldagi.
 
üheteistkümnes unetu 05. detsember 2010, kl 10.18
Klassikaline unetu oleks võinud mulle ju seltsi pakuda, kui nägi saba taktis vehkimas aga ei. Ainult eemalt jälgis. Aga muidu oli sanatooriumis tore, tantsu mürtsu jagus ja mis seal salata, kõrval toas olid päris kabedad noorhärrad ;PP

Rõõmsalt kärmeid päkapikke unetust kirjanikule :)
la-femme 05. detsember 2010, kl 10.18
Paljudele? Minu teada ainult kahele - panthrile, kes seda vabalt valdab ja nohile, kes on prantsuse keele huviline. Mingil määral iseõppija.
alissandra 05. detsember 2010, kl 10.19
Saksa keel mulle ei meeldi mitte üks põrm, aga parntsuse keel on täitsa mõnus (ma šööö šu äää).
Kõige jubedam on mu meelest taani keel, a see on minu maitse asi.
 
hh 05. detsember 2010, kl 10.22
võib-olla ma olen siis kade, et mu keel ei paindu susistama.
alissandra 05. detsember 2010, kl 10.25
Ise ma ei oska ühtegi keelt korralikult, aga paar nädalat tagasi üks venelane tegi komplimendi, et räägin vene keelt (mida ma ka eriti ei oska) ilma aktsendita. Ju siis see vähene mida ma räägin on tõesti nii hästi hääldatud, aga pikka juttu ma ikka rääkida ei suuda.
 
hh 05. detsember 2010, kl 10.34
minul ei ole ühegi keele peale annet ja kui ma ei räägi, siis unustan selle vähesegi. aga respekt neile, kes tahavad keeli õppida ja ka neile, kellel on hea keelevaist. see viimane on muidugi rohkem kaasasündinud anne ja neil lihtsalt veab.
eks kõige paremini jääb keel ikka külge vastavas ühiskonnas elades.
vene keelt peaks oskama iga siinne inimene, aga nüüd on rohk (koolides) pigem muu keele peal.
pantril on ju siis roheline tee, sest EL-s läheb prantsuse keelt päris palju vaja, kuigi paljud materjalid tõlgitakse ka eesti keelde. ma lihtsalt olen vaadanud, et puha prantsuse austajad siin laulude näol ja üldse (vähemalt tundub nii).
 
hh 05. detsember 2010, kl 11.36
kõik on kohe laiali, kui keegi teine, kes pole nii soovitud, kommenteerima asub.
ma vabandan, et kellegi tundeid riivasin keele osas, mida ta oskab või õpib.
rohkem ei trügi teie,unetute, seltskonda. teil on vägev omavaheline seltskond ja ringkaitse siin, olge tublid.
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 11.47
la femme...sulle meeldivad inimesed kasi kaes?///aga see on ju voimalik parandada....kas just koguse aeg kasi kaes...aga sinnapoole kull:P a vabandused ette karmile hh, midagi pole teha, kui meeldivad just sellised maitsed...ja ega seda vana karu umber ei opeta teist pilli mangima:P
<Ehttp://portal.ok.ee/video/youtube/z7RiEimrTw...
 
viies unetu 05. detsember 2010, kl 11.48
Hommik! Mis ringkaitse. Kes keda kuskil ringis kaitseb?:))) Arvan, et unetud irdusid oma igapäevategevuste juurde, seepärast siin vaikseks jäigi. Ei maksa omada nii õhukest nahka ja sealt isegi see läbi lasta, mida pole tegelikkuses olemas. Ausalt öeldes võib igaüks siin arvata, et temaga ei taheta suhelda jne, sest vahel viskad repliigi hommikul siia ja hästi läheb kui hilisõhtul keegi sellele vastab.:)))
Pole meil siin midagi nii omavaheline seltskond, et keegi teine ei võiks tulla ka sõna sekka ütlema. Tule ikka ja jälle!:)

Ma kohe sõnatu jälle. Kes siin räägib, et ma vabalt prantsuse keelt valdan? Madre mia, valeinfo. Mul eesti keele vabalt valdamisega isegi probleeme....:)))))
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 11.50
hh...vaata asi on selles...et isegi puhkepaeval on igasugu toimetusi, mis vajavad vahepeal tegemist...ei tasu olla solvuja...ja ma arvan, siin ei solvu ka teised, kui sa oma arvamust ja muud markused teiste aadressil teed...inimesed on erinevad...noh, kellele meeldib ema kellele tutar.....koik ei saagi meeldida koigele....a sulle....ole aga ise vapper ja pole vaja solvuda:D
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 11.52
a viies unetu on siis panther...tuleb lugema minna, millega tema kull reisil tegeles:P
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 11.56
nii nii...panther...ega sa ei lainud reisile ometi selleks #, et ainult kirjutada...tahaks pikemalt kuulda sinu reisimuljeid...huvitav veel oleks teada, kas koik unetud kokku ei saanudki korralikult, et uks vagev moll maha pidada:P
 
panther 05. detsember 2010, kl 12.00
Nohi säravvalge naeratus ja suured hambad ülisuurte silmade all rabavad jalust ja teevad pimedaks. Rooman nüüd oma pimedust ravima....:))))
A reisil, mina ei tea reisist midagi...:)
 
unetu, klassikaline 05. detsember 2010, kl 12.02
Pidu on eraldi teema. Ei tea, kas julgengi kõike fakte avalikkuse ette paisata. :D
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.05
pane aga pane kirja...vaat minuga on tihti sellised lood, et ei maleta....seeparast ma kusisingi, kas pidu oli...sest seda ma enam ei maleta...saate ju isegi aru, vana pea juba...ah nii kohe arvasite, et kapuli olin...a vat ei olnud:P
 
sabagat2ht 05. detsember 2010, kl 12.06
mul pole karta ega varjata midagi, sest keegi nagunii ei näinud ega kuulnud. kõik panid suurt ja sügavat karuunud :DD
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.08
mina tean, et uli kull keegi...kes iga ohta ammulisui sinna taevapoole vahtis...aga selle jatan oma teada, kes see oli:P egas sopra reeta saa:P
 
sabagat2ht 05. detsember 2010, kl 12.12
seda ma nägin jah, et keegi vaatab kangekaelselt kõrgustesse . algul ma ei tundud teda muidugi ära aga kui nüüd siinseid pilte vaatan, tean kellega tegu ;PPP
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.14
ega sa valesti ei nainud?
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.16
ja arge nuud arvake, et ma aint naiste peale kogu aja kulutasin...kaisin valjamaa kutsasi ka vaatamas:P
http://portal.ok.ee/video/youtube/12pnFxaMg6U
 
sabagat2ht 05. detsember 2010, kl 12.17
......(A) ;PP
alissandra 05. detsember 2010, kl 12.18
hh, siin pole sellist asja, et keegi pole soovitud. Mida kirjum seltskond, seda põenvam. Ja ega minuga ka alati räägita, ma rohkem omaette kobisen.:)))
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.21
alissa a raagi sina oma reisikogemustest...naed moned salgavad nii et vahe pole...kuigi ise ekstra panin koigile linnukesed taha, kui eestist lahkusime...nuud osad vbaidavad, et ei tea asjast midagi:P
alissandra 05. detsember 2010, kl 12.23
Ma juba rääkisin ju, rohkem lisada midagi pole.:) Pole kirjanduslikke andeid lihtsalt.
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.24
ja mul on veel album lilledest ette naidata,..kaisin isklikult kohal ja vaatamas....nii et rahvas...jagage oma reisimuljeid...arge olge kadedad:P
http://portal.ok.ee/video/youtube/4OJy6elypwI
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.26
siis oli sul vist jkah luhikokkuvote...aga ega ma ka oma kirjaanniga saa hiilata...eks ma kasuta siis teisi teid...oma kogemuste jagamiseks:P
alissandra 05. detsember 2010, kl 12.29
Noh, nii paljukest ma kirjutasin, sa ei pannud vist tähele või ei tea ka kes oli kes.:P

"Kommentaare sanatooriumist erilisi pole, sest mida sa ikka kirjutad, kui kõikse aeg sai enamasti magamisega tegeletud. See palavus pole lihtsalt minu jaoks, et päevad läbi päikese käes vedeleda. Järgmisel korral võiks äkki Lapimaale minna :P, mitte lõunasse. Oleks vähe lihtsam reisimine ka, ilma lennukiteta."
 
nohhike 05. detsember 2010, kl 12.34
mina lapimaale ei taha:P niigi varbad kulmetavad:P aga egas siis sanatooriumis pea aint magamiosega tegelema.....tegevust peaks seal kovasti olema...naiteks mazaas...ehk on moned meeldivad meeste kaed valida selle tegevuse jaoks...voi lahed kondivaanaja juurde...voi....no kujutlusvoimet sul ikka jagub ju:DD
 
hh 05. detsember 2010, kl 12.38
mina olin see 12-s, kes, kuna lennukiga ei lenda, tuli ja läks, mööda teid ja radu, erinevaid transpordivahendeid kasutades. aga sinna jõudsin ja tagasigi, kusjuures jõudsin tagasi ja sinna samal ajal nagu teiegi. tehke järele.
me sobime hästi alissandraga, kobiseme üksi ja tinalindudega ei sõida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!