Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetute ravist
 
nohhike 01. detsember 2010, kl 20.44
tere la femme jah....kuigi mina see kupupanija totu kull ei ole:P ja kadunud ?vist ei ole kadunud olnud....koik teie jutud on loetud ja moni ridagi kirja pandud...seega vist polegi nagu puudunud:P
 
DelfiKass 01. detsember 2010, kl 21.10
Kõik puudutud tunnid tuleb tasa teha, une arvelt ikka kuidas siis muidu unetuks saab. Ma ka täna nüüd ja praegu, mis pärast, ei tea.
 
noh 01. detsember 2010, kl 21.13
kas praegast tuleb tunnid tagant jargi teha....sellisel juhul tuleb kahku mingi idee valja kaia, millest jutt voiks olla:D
 
DelfiKass 01. detsember 2010, kl 21.17
Mul tuleb alati hea uni siia unetute ridadesse kiigates. Eks sellepärast ma ikka õhtu saabudes siia satungi.
 
noh 01. detsember 2010, kl 21.19
kui tuhjus vaatab siit pidevalt vastu, eks siis ikka uni peale tuleb...kuidas teisiti saakski olla:P
 
DelfiKass 01. detsember 2010, kl 21.31
Kui need unised unetud tunnid nüüd tasa teha, siis võib minustki varsti asja saada ja tuleval aastal tõsine unetu saada.
 
DelfiKass 01. detsember 2010, kl 21.31
noh, on see hea või halb?
 
DelfiKass 01. detsember 2010, kl 21.41
Haigutus.
 
DelfiKass 01. detsember 2010, kl 21.51
Haigutus. Täna siis minu kord siin üksi monoloogitseda, tervitusi femmele.
 
mõtlik(tutu) 02. detsember 2010, kl 01.14
ja ongi jälle täieline vaikus ... . kuulen vaid oma arvutiklahvide klõbinat. mõte on suigatanud ja näe, haigutuski tuli
 
vihmauss1 02. detsember 2010, kl 06.47
väga lahe, peaaegu terve leht Delfikasse täis!:)
kohe on, mida vaadata:D
 
vihmauss1 02. detsember 2010, kl 06.48
ma teen mõned päkapikujäljed ka siia.
 
vihmauss1 02. detsember 2010, kl 07.25
sussi sisse saavad tublid unetud täna küüslauku. panter on juba kuuldavasti tõbine, aga teised ehk pääsevad terve nahaga.
alissandra 02. detsember 2010, kl 13.27
Eile sai küüslauku hapukapsasupiga söödud, täna enam küll ei taha. Iga päev ka haiseda ei viitsi.:))
 
tiux 02. detsember 2010, kl 18.27
Küüslaugu leivakesed õlle kõrvale peaks ikka sobima, või kuidas?
 
tiux 02. detsember 2010, kl 18.29
Näha siin päkapikku liikvel, ma torkasin mõlemad sussid aknale. Ühe alissandra tarbeks, mine tea, millal tal isutama hakkab, tervislik see küüslauk ja murulauku praegusel ajal veel saada pole.
panter 02. detsember 2010, kl 19.37
No vot. Nüüd on lugu selline, et olin sunnitud selle avali lõugadega pantri pildi eemaldama, sest keegi toppis mu suu küüslauku täis.:) Et kellelgi enam sellist kiusatust ei tekiks (kahtlustan päkaloomi), ostsin uue kasuka - lumeleopardi oma, ning suu hoian edaspidi siivsalt koomal...:)))) )
panter 02. detsember 2010, kl 19.41
Pealegi on pühade aeg ja pole ilus kedagi hirmutada oma jubeda väljanägemisega.:) See vähe heledam kasukas on silmale ilusam kaeda ja nägu pole mul ka enam nii verejanuline kui enne.:)
la-femme 02. detsember 2010, kl 20.17
Miks minu sussi sisse küüslauku pandud ei ole?
Ma pole vist hea laps olnud? Kõik tuleb ausalt välja teenida, sest tasuta lõunaid polevat olemas. Kas ikka tõesti ei ole?

Ah, tühja kah, võtan sussi aknalaualt ära ja panen jalga. Kui jalad soojas, ei siis tõbi kallale tule! Vot!:D
 
DelfiKass 02. detsember 2010, kl 20.20
Õhtust! Nii armas kasukas sul panter :) mis siin enne jõule toimub, kas mingi nakkav lööve liikvel, et täpid selga tulevad?
Sul panter võib siis vihmaussi eeskujul varsti punast mütsi ka kõrvadel märgata ?
 
Rexx 02. detsember 2010, kl 20.48
mul on hea meel, et küüslauku ei ole sussi sees, sest süüa saan seda alles reede õhtul või äärmiel juhul ka laupäeval. muidu võib juhtuda, et hakkan end väga üksikuna tundma.....keset rahvasumma ja kõik hakkaksid nagu eemale hoidma.:)))
 
Rexx 02. detsember 2010, kl 20.49
ja pantrile ütleksin, et see on nii naiselik - hankida endale aeg-ajalt uus kasukas:)
 
DelfiKass 02. detsember 2010, kl 21.13
Võta näpust, minul ka küüslauku pole, isegi kommi mitte. Ausalt pole sussigi aknal, miks, vb olen vilets päkapiku ootaja.

Rex, isegi mõistetav, miks nad sust eemale hoiavad, ma hoian ka tavaliselt eemale:))))
 
DelfiKass 02. detsember 2010, kl 21.16
Millega seda unetust siis ravida, kui küüslauk kah ei aita ja kupud ei aita. Kes me unetud siis terveks ravib, varsti on niivisi kõigil juba leetrid.
Mis muu see olla saab;)))
 
tiux 02. detsember 2010, kl 21.20
Tegus ja piisavalt aktiivne päev, ma pakun.
 
DelfiKass 02. detsember 2010, kl 21.47
See siin on täpitõbi, ei mingi tatitõbi :D
 
Rexx 02. detsember 2010, kl 21.55
küüslauk pidavat hea olema vampiiride vastu võitlemisel.
 
kassiahastus(tutu) 02. detsember 2010, kl 22.02
aga minul on täna hoopis kassiahastus, mis ilmselt küll kuidagi ei puududa meie foorumi erienvaid kasslasi. küüslauku on ja proovisin, see kassiahastuse vastu ei aidanud, teab keegi ehk mõnd rohtu?
 
kassiahastus(tutu) 02. detsember 2010, kl 22.07
õige siis kaslasi, ahastusest sõrmed ka närvilises tõmbluses.
panter 02. detsember 2010, kl 22.46
Mis asi see kassiahastus üldse on? Ma saan aru, et kass ahastab ja tunneb end halvasti... aga tutu? Äkki on tegu hoopis tutuahastusega? Kuda seda veel ravitakse? Vot selle murega peab vist Müstikute poole pöörduma. Selline enneolematu tõbi, mille kohta keegi midagi ei oska öelda....:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!