Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tulge aga külla
 
noh 06. veebruar 2010, kl 14.58
et siis igaühele oma teema?...no olgu, aga enne sisemist palun seekord koputada, muidugi mitta modedele:D...ikka siia uksele...ma katsun olla heaperemehelik ja palun minu lahkust kurjalt mitte ära kasutada....jook on laual ja olematu söök ka...muideks igasugu delikatessi luban lahkelt võtta...joogiga ma kade ei ole:D....lõpetuseks, kui teil kõht väga tühi on, eks siis võtke ja jooki kallan jao pärast...olen ju lahke:DDDD
 
noh 19. oktoober 2015, kl 18.19
no vaatame..niipalju on siis teemast järgi:PPP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 19.45
Kop-kop-kop! Tere!
Mis tähendab " enne sisemist palun seekord koputada", ma ju koputasin eelmine kord ka, pole harjunud niisama uksest sisse trügima.

Nagu ma teisalt aru sain, toimub vastuvõtt seekord talus, mitte mõisas.
Kas näitad oma aidad, tallid ja laudad kõik ilusti ette? Kaalume kapsapead ära, hindame pilguga kartulisalve sügavust ja vaatame, kas põllud on korralikult küntud ning talvepuud varju all.
la-femme 19. oktoober 2015, kl 19.47
Ai-ai-ai! Või ei olegi enam talu ega hobuseid? Kelle sabasid siis kammida?
 
noh 19. oktoober 2015, kl 19.50
jajaa..seekord ei palunudki ma enam koputada, ...võib vabalt sisse ja välja tormata..kes see ikka loomalauda lõhnas eriti kaua olla tahab:PP..ah, et kelle sabasid kammida..kui ma hästi pingutan...saan ehk omale veel ..juustest..saba teha:PPP
 
noh 19. oktoober 2015, kl 19.54
põllu asemel on ikka veel aialapike..mis on täitsa oma käe ja labidaga kaevatud...muidugi nüüd tuleb juba jalg ka appi võtta..vanaks jäänud:PP vanast panid aga labida hooga maasse...ei mingit jala vajutust enam pold vaja...nagu traktor juba..a näe..enam nii lihtsalt see asi ei käi:PP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 19.55
Oh, ma arvasin, et tegid uue teema vana nimega, ei pannud enne tähelegi, et esimene postitus kannab aastaarvu 2010.:D
 
noh 19. oktoober 2015, kl 19.57
see oli jah ainuke postitus, ..mis teemast alles jäänud:PP..vähemalt midagi...aga mõisahõng puha pühitud:PPP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 19.57
No kui sa ikka maakaevamisega veel toime tuled, siis pole ju hullu midagi.
 
noh 19. oktoober 2015, kl 20.00
ikka tuleb jh..ja ega ma veel nii vana ka siis pole..et üldse ei jõua:PP..ja vaat kuskil oli video..103 a mees ja veits noorem naine abiellusid..papi oli päris kõbus veel..katsu üldse sinnamaani elada..abiellumisest rääkimata:PP
 
noh 19. oktoober 2015, kl 20.02
ja kuidas muidu lp. la femmel läinud on?...vat on selline tegelane meil..kes endast pole isegi kahte sõna kirja pannud..meil terve elulugu ära aastatega jutustatud:PPP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 20.03
Aga sina said ju ka suvel 100 täis!:D Isegi käisin sul sünnipäeval. Ja teema on allpool täitsa alles, pole ära kustutatud ega midagi.
 
noh 19. oktoober 2015, kl 20.06
no jaa...aga 103 on veel mõni aasta ka aega:PP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 20.06
Tänan küsimast, päris hästi on läinud.
Aga mulle meeldib rohkem teiste elulugusid kuulata, kui oma jaost rääkida. Olen väga väikese jutuga inimene, selline tagasihoidlik.
la-femme 19. oktoober 2015, kl 20.09
Ära muretse selle 3 aasta pärast, need lähevad nii ruttu, et ei saa arugi.:D
 
noh 19. oktoober 2015, kl 20.14
jajaa..sina oled meil jah..kohe ..hästi tagasihoidlik:PP...huvitav..üritasin ka sisse logida...ei õnnestugi..kus ma enam peaks seda meiliaadressi mäletama..millega ma siin olen..enne sai nagu nime ja parooliga..nüüd enam mitte:PP
 
noh 19. oktoober 2015, kl 20.16
tänapäeval on see kuum teema....
https://www.youtube.com/watch?v=9dK3yNmYvMA


kuigi meil oli veidi sarnane teema juba olemas...sanatooriumi näol..a see vene igand..peaks spa või päike ja rand olema:PP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 20.19
Meiliaadressi reale kirjuta oma kasutajanimi ja parooliga saad sisse. Nii lihtne see ongi.
 
nohhike 19. oktoober 2015, kl 20.22
täitsa uskumatu..kui veidike asja muudetud..siis kohe enam ei jaga matsu välja...no..ega sada aastat pole ka naljaasi:P
la-femme 19. oktoober 2015, kl 20.22
Ma just enne lugesin seda sanatooriumi teemat. Oli ikka kirjutajal annet!
 
vanale farmerile 19. oktoober 2015, kl 20.22
https://www.youtube.com/watch?v=cBuJB218UvU
 
nohhike 19. oktoober 2015, kl 20.23
mis ma muidu ei öelnud..et meil siin andekaid kirjutajaid..kellele au anda:PP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 20.26
Mis matsu siin ikka jagada. Nad oleksid võinud ju mõlemad variandid ette anda, nii meiliaadressi kui ka kasutajanime, oleks asi kohe selge.
moosimadu 19. oktoober 2015, kl 20.29
Kop-kop... Kas tohib vaikselt nurgas istuda ja pidu eemalt vaadata?
 
nohhike 19. oktoober 2015, kl 20.33
ei tohi..tulemus pole tähtis..tähtis on osavõtt:PP..seega...nurk võib vaikselt nurgas istuda..ja vaikselt vaadata..a ise tuleb olla aktiivne:P
la-femme 19. oktoober 2015, kl 20.37
No tere, moosimadu!:)
Ei ole siin mingit nurgas konutamist, tule aga rahva sekka. Meil hakkasidki jututeemad otsa saama.
 
nohhike 19. oktoober 2015, kl 20.43
tegelikult ma arvan..et see teema läks hingusele..kuna moded ei kannatanud selliseid kauneid pilte välja:PP


moosimadu 19. oktoober 2015, kl 20.47
Aa, et kohe selline komme, et külakostiks peab värske jututeema ühes võetud olema. Jaa, aus kaup, tõesõna.

Millest siis vastu sügavat sügist ikka kõnelda kui õuntest ja lindudest. Hani õuntega, näiteks. Väga looduslähedane teema. Hani põllu peal rukkiorast katkumas ja õunad aias pahaaimamatut sügiseimetlejat viithüppega kuklasse rabamas.
Oh mardipäev oh mardipäev, millal sina tuled....
 
nohhike 19. oktoober 2015, kl 20.49
kesse hanele enam liiga tohib teha:PPP
 
panther 19. oktoober 2015, kl 20.52
Tormasin just õuest tuppa (käisin tähti imetlemas) ja avastasin, et lõhnab rammusalt. Suled silmad ja kaifid värkselt ümberpööratud mullalõhna ja kuidas veel lõhnab sõnnik! Ilma naljata, kunagise maalapsena ja nüüdse linnaelanikuna on sel segunenud maaõhul hoopis teine tähendus.

Nohhikesel ei maksa kurbtust tunda nende kadunud maalide ja muu taolise pärast. Võitlejaloomuga inimesed hangivad endale uued ja paremad ning näitavad neid. Kuldsete kätega meistrimehed ehitavad endale ise uue ja uhkema mõisa, mille üle uhkust tunda. Aega on. Pikad ja pimedad sügisõhtud tuleb sihipäraselt ära kasutada.:)

Ah ja külakosti ei maksa ka ära unustada. Kui juba selline farmerihõnguline algus sai teemale, siis lugu ka ikka, kus poseerib lehm kanaga hobuse asemel.:)

https://www.youtube.com/watch?v=fUYaosyR4bE
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!