Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Homovihkajate elu on põrgu
 
Tibi 04. juuni 2014, kl 06.05
Kõik augud tuleb käiku lasta ja kõik paugud vastu võtta.
 
Variserid 04. juuni 2014, kl 07.43
To: liberaalile
Kuskohast sa vötad, et kaks homo kasvatavad oma last homomeelsuses?
See on homovihkajate poolt välja möeldud mùùt millel pole midagi pistmist reaalsusega.
Sa töesti arvad, et lesbide lastest saavad lesbid, sest neid on nii kasvatatud? Miks peaksid samasoolised vanemad oma lapse sättumust sihilikult suunama? Mis selle möte oleks? Uurimused muide väidavad, et samasooliste vanemate laste hulgas on geisid-lesbisid ùlivähe. Seetöttu ilmselt ka "roheline tuli" Lastekaitse Liidu poolt. Keegi ei saa teist inimest geiks kasvatada, see kas on sinus olemas vöi ei.
 
anna mõistust 04. juuni 2014, kl 12.45
kas mõni veel ei tea seda lihtsat tõsiasja, et kaks homo ei saa omavahel lapsi?!
Kui esimene homopaar on omavahel ise oma lapse saanud, vaat siis kirjutan homoabielule kahe kaega alla, aga niikaua ei saa kirjutada, sest see ei ole lihtsalt võimalik. Seksige kuidas tahate, aga lapsi tuleb teha ikka vanamoodi.
 
kivike 04. juuni 2014, kl 13.06
Kas heteropaari puhul on lapsed alati ja kõik neil ühised? Või üldse on neil lapsi või äkki on isaks doonor. Lesbilise paari puhul võivad mõlemad mõlemad partnerid lapse saada. Mida hullu homod teevad? Võiks arvata, et homod teevad tänavatel reide heterote püüdmiseks, et nad siis seksiorjusse kuhugi maaalusesse koopasse tirida. :) Homod ise on tavaliselt pärit kõige tavalisematest peredest heterovanematelt ja neid kuidagi eriliselt "pedeks" ei kasvatata, miks ei peaks üks homopaar lapse kasvatamisega hakkama saama? Tehniliselt võttes saab lapsed ka üldse ilma vanemateta üles kasvatada, nagu seda tehti ja tehakse kibutzides.
 
anna mõistust 04. juuni 2014, kl 13.29
no näed siis, kivike, ei saa ju homopaarid omavahel ise oma lapsi, seega ei tule ka homoabielu kõne alla, tehke laps valmis, siis nõudke oma õigusi :)
 
anna mõistust 04. juuni 2014, kl 13.38
homod on jah tavalised inimesed ja nende hulgas on igasuguseid. Kui homol mõistus selge on, siis probleemi polegi, kedagi ju ei huvita, kellega ja kuidas ta seksib.
Halvem on, kui homo on juhuslikult natuke liputaja kalduvustega, siis ta muutub tüütuks, tahab oma suguelu eripära kõikidele seletada ja ootab ühiskonnalt avalikku tunnustust oma eripärasele seksile.
Kõige halvem olukord on aga siis, kui homo on peast soe ja kujutab ette, et ta ongi teise homoga täpselt samasugune abielupaar nagu mees ja naine saavad olla. Vaimuhaigust ja/või arengupuuet ei saa alati tõesti ravida, samas ei aita haigele järgikiitmine haiget paremini elus hakkama saada. Me võime psühhiaatrihaigla kõikidele patsientidele seaduse kirjutada, et edaspidi on nad teistega võrdsed, aga kes ise terveks ei saa, see ju ikkagi võrdne ei ole.
Samas ei tohi ühiskond kunagi unustada ettevaatust, psüühiliselt haiged võivad ühiskonnale mingil hetkel ikkagi ohtlikuks saada, seega haigete terveks nimetamine ei ole õige tegevus, ja haiget see niikuinii ei aita.
 
to: anna mõistust 04. juuni 2014, kl 14.25
Nii rumal tekst, et lausa kahju hakkab sinust.
 
anna mõistust 04. juuni 2014, kl 14.50
to: anna mõistust
04. juuni 2014, kl 14.25

pole hullu, ka minul on mõnikord mõnest inimesest päris kahju. Selle teema puhul on mul kahju nendest homodest, kes tõemeeli usuvad nagu huvitaks võimu ja valitsust homode raske elu. Kahjuks ei huvita see valitsust küünevõrdki, kooseluseaduse eesmärk on hoopis teine, see on poliitiline eesmärk näidata Brüsselile oma kuulekust ja see on kohalik võimumäng poisikeselikult kelkida iga jõunumbriga, mida suudetakse korraldada. Meie poliitikute haridustase ja suhtluskultuur on üpris madal.

Need homoseksuaalsed inimesed, kes ei suuda oma eripäraga rahulikult ja teisi häirimata ühiskonda sulanduda, võtavad ka momendi olukorda - võimalust poliitikutega kaasa kakelda - muidugi rõõmuga vastu, aga õnnelikumaks see neid vaevalt et teeb. Ükskõik, milline seadusandlus ka kehtima pannakse, elu läheb ju ikka edasi vanal bioloogilisel meetodil, lapsi teevad ikka ainult mees ja naine, isegi sel kurval juhul, kui haigemad ja perversemad homod osa lapsi seadusega endale pilastada nõuavad. Ohvreid on alati olnud, ka laste hulgas. Aga inimeste suhtumine lihtsalt muutub homode suhtes edaspidi kindlasti palju halvemaks, on juba muutunud seoses nende mõttetute homoagressiivsete tülidega.
 
Variserid 04. juuni 2014, kl 18.44
Jah, lapsi TEEVAD töesti ainult mees ja naine. Vahel juhtub ka, et lapsi teevad selleks täiesti sobimatud inimesed. Narkomaanid ja joodikud näiteks. Laps tehtud, emapalk kätte saadud ja siis uuele ringile, kes sùstla, kes pudeli otsa. Selliste "tegijate" lapsed maanduvad tihti lastekodudes. Kui pöngerjal on önne, siis leitakse talle kasuvanemad.

Lapsel ei ole vahet, kas vanemateks on ema ja isa vöi kaks isa, kaks ema. Lapse ainus soov on kasvada armastavas peres. Olen kindel, et kui laps saaks valida kas veeta lapsepölv lastekodus vöi kahe samasoolise perekonnas kus temast hoolitakse, siis valiks ta viimase.
Ja kui selle lapse koolikaaslaste vanemad ei ole öpetanud oma lapsi homosid vihkama, siis saab sellel lapsel olema täiesti normaalne lapsepölv.
 
to Variserid 04. juuni 2014, kl 19.00
Sa oled homopropagandast lasknud end ära lollitada. Homodel pole ühtegi tõsiseltvõetavat argumenti oma väärastumuse normaalseks pidamise kaitseks ja siis käivadki välja alati lollikarjale peale mineva argumendi "lihsast armastusest" kahe inimese vahel. Sellele oleks justkui raske vastu vaielda. Kuidas sa ikka hurjutad inimest kes tahab "kõigest armastada"?
Tegelikkuses pole need homopaarid mingid erilised armastusepesad. Neid seob vaid erootiline kirg. Neid ka kõiki seksuaalselt väärastunuid seobki seksihimu, mitte armastus. See armastuse jora on eemalseisjatele silmapetteks. Kuna sa ise pole homo siis pole sa kursis homode maailmas toimuvaga.
Näide homopaari "armastavast" perest: http://www.nydailynews.com/news/crime/gay-conn-couple-accused-rape-face-trial-article-1.1310010
 
luurab, luurab 04. juuni 2014, kl 19.14
no eks need homod luura ka teineteise järel, et järsku see teine polegi niiväga homo ja sobivusel läheks omateed mõne heteroga... armastada saab ju kõiki, olgu homo, või hetero,, ainult homodele ei mahu pähe, kui senine sexpartner, heteroks "pöörab" siis on kisa taevani igakestva armastuse teotamisest..
ei usu neid üdini homosid, nee ikka vaid mingid sex perverssuste tagaajajad..
 
:) 04. juuni 2014, kl 21.39
ahsoo, homod on siis need inimesed, kes istuvad joodikute ja narkomaanide p...etaha ootama, millal sealt laps kukub, et see kaasa haarata ja siis saabki omavahel normaalset perekonda mängida :)
 
pealegi 05. juuni 2014, kl 01.41
on pededel pärasool nii rikutud, et vanemas eas pole enam pidamist, mähkmeid tarvitavad.
See info on arstidelt.
 
ei saa aru 05. juuni 2014, kl 03.50
ei saagi aru saama, miks see mees mehe tagumikusoolika trukkimine on parem kui mehel naise tupesse sisenemine..et miks need homod siiski ümber sit....asoolika niipalju tantsu lõõvad?
 
no mida juttu, variserid 05. juuni 2014, kl 05.43
kui mina oleks pidanud elama nii, et mul oleks olnud kaks isa, ma oleks enesetapu teinud. lihtsalt niivõrd häbi oleks olnud. ning homodest ja armastusest ei tasu tõesti eriti palju rääkida, homosuhted on oluliselt lühemad, kui heterosuhted, väga väike % homosid harrastab kooselu, enamasti on neil sõltuvus uusi ja uusi partnereid otsida ja leida.
 
ülim on armastus 05. juuni 2014, kl 06.30
kui see armastus nii ülim on, miks homod siis naisi armastada ei võiks? tundel pole ju vahet, kellele see suunata. miks see teise mehe pärakusse suunatakse, jääb minule ja enamusele arusaamatuks.
kuidas te seda nagu lastele selgitaks, et kaks isa müttavad tagatoas teinteise päraku kalla. kuidagi tõesti preversne..
 
kivike 05. juuni 2014, kl 08.58
ülim on armastus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui see armastus nii ülim on, miks homod siis nais
> i armastada ei võiks?

Sul on topeltstandardid. :) Kui sa nõuad, et homod võiks naisi armastada, siis miks ei võiks sina homosid? Tundel on vahe, kellele see suunata, muidu sa ei ruigaks siin ju. Homo ei saa sinna midagi parata, et ta homo on - loodus tegi ja sellisena ta sündis. Omasooihar ei ole veel pedofiil - heterosuundumisega pedofiil oleks nagu vastuvõetavam või kuidagi "normaalsem" variant?

tundel pole ju vahet, kellel
> e see suunata. miks see teise mehe pärakusse suuna
> takse, jääb minule ja enamusele arusaamatuks.

Anaalseksi harrastavad heteropaarid ka.

> Kuidas te seda nagu lastele selgitaks, et kaks isa
> müttavad tagatoas teinteise päraku kalla. kuidagi
> tõesti preversne..

Kuidas sa oma lastele seletad seda, et sa, nagu sa väljendusid, müttad tagatoas nende emaga? Seda on kuidagi nagu lihtsam lapsele seletada? Lapsele tuleb seletada eakohaselt ja seda, millest tema aru saab hetkel. :) KUi laps küsib, kust lapsed tulevad siis valad oma viieaastase peale välja kogu inimkonna sadomasohismi ajaloo muuhulgas?
 
oh ajad, oh kombed 05. juuni 2014, kl 09.24
Ei vihka neid põrmugi, elagu kuidas soovivad, koos või lahus, aga kooseluseaduse vastu olen igati. Inimesi tambitakse üldise suundumusega nii, et neil kaob igasugune isemõtlemine ja hakataksegi rääkima nii nagu peab.
 
kivike 05. juuni 2014, kl 12.57
Kuidas see seadus segab heteropaaridel koos elada ja abielluda? Kusjuures homode seksuaalelust häirujad on räigelt häiritud homost, kes neist väljagi ei tee ja häirujaid ei huvitu pooltki sama entusiasmiga naabrite seksuaalharjumustest, kuigi täpselt samamoodi ei tea, mis nende magamistoas toimuda võib ja kuidas. :) Seadus muide ei kohusta kedagi kooselu elama iseenesest. Tublidele tölplastele, kes võrdlevad nn. ebatraditsioonilist orientatsiooni nekrofiiliaga, zoofiiliaga ja pedofiiliaga - kõige nende puhul ei saa partnerilt küsida nõusolekut abiellumiseks või üldse mingiks seksuaalsust puudutavaks tegevuseks, seega mida võrdlust? Samamoodi ei saa lauajala või kassiga abielluda sel lihtsalt põhjusel, et armastatud ese ei saa jah öleda ja loomi katseb loomakaitseseadus ja lapsi lastekaitseseadus. Kui on kaks täiskasvanud ja täie tervise juures olevat inimest, eks tahavad oma kooselu seadustada, miks siis mitte? Või kooelu seadustamisega kaasneb kohustus seksida ka? Tõsi ka või? :) Inimesed ei ole nii lollid, kui sa arvad - need, eks ise ei mõtle ongi need, kes teistsuguse ellusuhtumise, maitsega ja arvamusega inimesi ei salli ja võivad kere peale ka anda lihtsalt selle eest, et oled teistsugune (mitte tingimata homo just).
 
kivike 05. juuni 2014, kl 13.11
anna mõistust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no näed siis, kivike, ei saa ju homopaarid omavahe
> l ise oma lapsi ... :)

No seda juhtub ka heteropaaride puhul, kes ei pruugi omavahel lapsi saada. Mis siis nüüd?
 
mõistus tule koju 05. juuni 2014, kl 13.19
kaks tervet ja täie mõistusega inimest, juhul kui nad on samast soost isendid, lihtsalt ei taha kunagi abielluda, nii lihtne see ongi, neil ei teki sellist mõtetki terve mõistuse korral. Küll aga tekib selline mõte, kui inimese mõistus on hägustunud haigusest või hägustatud kasvatusega. Kasvatusvigu annab mõningal määral ehk välja ravida, tõsisemat haigust kahjuks mitte, aga see ei tähenda, et haigetele fantaasiatele tohiks seadustega võimendust anda, see on kuritegelik käitumine mitte ainult kogu inimkonna suhtes vaid ka nendesamade haigete suhtes.
Ja kivikesel ei oleks nüüd vaja siin homopropagandat ajada, et homoseksuaalsus on kaasasündinud ja pole haigus jms. teame seda lugu, teame sedagi, et enamus homoseksuaalsete kalduvustega inimesi ongi vaimselt täiesti terved, väike stress oma eripärast muidugi on, aga tark inimene saab sellega hakkama, ja sellised mõistlikud homod ka täna Eestis homoagressiooni ei vea, vastupidi, nad püüavad koos teiste normaalsete inimestega sellist homosõda peatada.
 
kivike 05. juuni 2014, kl 13.54
mõistus tule koju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaks tervet ja täie mõistusega inimest, juhul kui
> nad on samast soost isendid, lihtsalt ei taha kuna
> gi abielluda, nii lihtne see ongi, neil ei teki se
> llist mõtetki terve mõistuse korral.

Oijah, mida räägivad need terved ja täie mõistusega heteromehed - abielu on saatanast! :) Sa tahad nüüd veel lisaks väita, et homod on nõrgamõistuslikud?

Küll aga teki
> b selline mõte, kui inimese mõistus on hägustunud
> haigusest või hägustatud kasvatusega.

No seda minagi, heteromeeski ei taha tänapäeval abieeluda ja rääbib, et ainult 3kümbione emane, kellel "kell tiksub" tahab. Ja ega naisedki suurt maha jää. :)

Kasvatusvigu
> annab mõningal määral ehk välja ravida, tõsisemat
> haigust kahjuks mitte, aga see ei tähenda, et hai
> getele fantaasiatele tohiks seadustega võimendust
> anda, see on kuritegelik käitumine mitte ainult ko
> gu inimkonna suhtes vaid ka nendesamade haigete su
> htes.

Homoseksuaalsus ei ole haigus. Fantaasiavaldkondi seadusega ei reguleerita ka, sest teise inimse sisse ei näe ja tema fantaasiatesse ega teda selle eest karistada. :) Kuidas kaks homo, kes kooselu seadustavad segavad kogu inimkonda? Aitavad isegi vast mõne lapse, keda heterovanematel vaja ei läinud, ülessegi kasvatada.

> Ja kivikesel ei oleks nüüd vaja siin hom
> opropagandat ajada, et homoseksuaalsus on kaasasün
> dinud ja pole haigus jms. teame seda lugu, teame s
> edagi, et enamus homoseksuaalsete kalduvustega ini
> mesi ongi vaimselt täiesti terved, väike stress om
> a eripärast muidugi on, aga tark inimene saab sell
> ega hakkama, ja sellised mõistlikud homod ka täna
> Eestis homoagressiooni ei vea, vastupidi, nad püüa
> vad koos teiste normaalsete inimestega sellist hom
> osõda peatada.

A norm-homo siis hoiab madalat profiili ja laseb teistel kastanid tulest ära tuua? Ma ei ole homoliikumisega Eestis üldse kursis ega mul ei ole halli aimu ka, kes seda veavad ja kui mõistlikud nad on. Pärisorjuse ajal ei tohtinud peremehe loata abielluda, tollal oli see norm. :) Mõnesaja aasta pärast naerdakse tänapäevaseid norme ka ehk. Kas sa protesteeriks selle vastu ka äkki, et paksud näiteks ei tohiks abielluda, sest kujutluspilt 200-kilosest seksivast naisest/mehest on vuih, kui jäle? Kui sa oled hetero, siis mis kuradi ohtu homod sulle kujutavad, kui neil on oma kogukond ja neid heteroseksuaalsed ei huvita. Nagu jehoovatunnistaja, "saagu, saagu, ma sajatan" -põrgus sa põled selle eest, et jumalat ei usu või usud valesti. :) Naised ei saaks siiani valimas käia ega kõrgharidust, jalgpalli või hokit mängida jne. kuna sinusugustel on alati hulk igasugu piiranguid, et konformism ikka säiliks. :)
 
ei julge kujutledagi 05. juuni 2014, kl 14.24
copy eelmisest: sest kujutluspilt 200-kilosest seksivast naisest/mehest on vuih, kui jäle?

on küll, isegi rohkem kui jäle.
 
mõistus tule koju 05. juuni 2014, kl 14.31
ma ju ei väida, et homod on nõrgamõistuslikud, ma just kinnitasin, et enamus homosid on normaalsed inimesed, kelle seksuaalne kõrvalekalle teisi inimesi ei sega nagu seda heteroinimestegi seksuaalelu.
Ma väidan, et normaalsel homol ei tule mõttessegi taotleda teise samasoolisega abiellumist, milleks tal puuduvad füüsilised eeldused, mis ei ole seega tegelikult võimalik. Kui seda tõsimeeli taotletakse ja seda usutakse, on see tõesti haiguslik ilming. Kui seda uskumust lihtsalt võimujanus teeseldakse, on see kuritegelik käitumine.

Ja ma väidan, et tänast homosõda Eestis /ja analoogselt on sellised sõjad toimunud kogu maailmas/ veavad omakasupüüdlikud poliitikud rikaste maailmaorganisatsioonide meeleheaks, homodest on neil kõigil tegelikult kama. Aga seda sõda veetakse muidugi kohalike aktivistide kaasabil, kellest mõned on homod ja mõned mitte, vahet pole, kõik otsivad kasulikke maailmasidemeid. Mul on päris kahju nendest homoseksuaalsetest noortest, kes sinisilmselt usuvad, et praegu aetakse homoseksuaalsetele inimestele vajalikku ja kasulikku asja, kahjuks see nii ei ole.
 
Helenavanje 05. juuni 2014, kl 15.33
Kõigile homofoobidele:
Kas te pole mõelnud, et homod ja lesbid on kunagi sündinud teie mõistes siis ainukesse normaalsesse perekonda kuhu kuuluvad MEES JA NAINE?

Tegelikult tahaks oksendada, oksendada lihtsalt selle peale kuivõrd haiged ja nõmedad on eestlased.
Olen õnnelikus abielus kahe lapse ema aga tolereerin igate pidi ka M+M või N+N suhet.
 
kivke 05. juuni 2014, kl 15.49
mõistus tule koju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma väidan, et normaalsel homol ei tule mõttes
> segi taotleda teise samasoolisega abiellumist, mil
> leks tal puuduvad füüsilised eeldused, mis ei ole
> seega tegelikult võimalik.

Abiellumiseks pole mingeid füüsilisi eeldusi vaja - ID kaart, riigilõiv ja allkiri, vsjoo, Vasja! Ma vaatan, et sa oled homode hingeeluga nii hirmus kursis, mida nad sela tahavad ja ei taha. :) Iga normaalne inimene tahab olla aksepteeritud ja võimalus olla oma armastuatud inimsega koos ilma, et neile tänaval järgi sülitataks või peksa antaks, soov koos elada on ka täiesti normaalne, minu arust abielu ka, kuigi se eon rohkem nagu majandusliit - heterod, kes teineteist ei armasta saavad araha pärast niteks abielluda küll, või siis 18 a. neiu ja 80 a. ätt, kuigi sela ka füüsisega enam nii väga korras ei pruugi olla lastesaamise suhtes. :)

Kui seda tõsimeeli taot
> letakse ja seda usutakse, on see tõesti haiguslik
> ilming. Kui seda uskumust lihtsalt võimujanus tees
> eldakse, on see kuritegelik käitumine.

Eeeeem, mida usutakse ja mida taotletatakse?

> Ja m
> a väidan, et tänast homosõda Eestis /ja analoogsel
> t on sellised sõjad toimunud kogu maailmas/ veavad
> omakasupüüdlikud poliitikud rikaste maailmaorgani
> satsioonide meeleheaks, homodest on neil kõigil te
> gelikult kama.

Ja faktid, mille alusel sa seda väidad? Sa tõukad ju seda juttu, et heterodel sellest midagi vähemaks jääb, kui samasoolised abielluda saavad.
 
Liberaal 05. juuni 2014, kl 16.02
mõistus tule koju kirjutas järgmist:

"Ma väidan, et normaalsel homol ei tule mõttessegi taotleda teise samasoolisega abiellumist, milleks tal puuduvad füüsilised eeldused, mis ei ole seega tegelikult võimalik."

Ma ei teadnudki, et ABIELLUMISEKS peavad olema füüsilised eeldused. Ok.
Sinu loogika kohaselt ei tohiks siis ka ratastoolimees ja naine omavahel ühte heita, sest siis nad ju ei saa lapsi teha, milleks nad ju ometi sündinud on. Nii või?
Mõni ikka ei ole kiviajast välja kasvanud ja lobiks heal meelel turul kividega surnuks igaühe kes tema standarditega ei sobitu.
 
mõistus tule koju 05. juuni 2014, kl 16.32
ei ole võimalik korrektselt väidelda teemas, mis on täpsustamata ja piiritlemata. Minu oponendid siin peavad abieluks niisiis ainult ID kaartide kokkupuudet allkirjade andmisel ja riigilõivu tasumist :)
No hea seegi, et lõivu ära tasuvad, aga abielu see siiski veel ei ole.

Mind tõesti hämmastab mõnede inimeste rumalus, kes suudavad kirjutada: abiellumiseks ei ole vaja mingeid eeldusi! See näitab, et ei omata teadmisi ei inimese bioloogiast, ei psühholoogiast, ei inimkonna arengust ei ajaloost - ja ometi võetakse tähtsa näoga sõna küsimuses, mis kõiki neid distsipliine kardinaalselt muuta soovib.
 
Liberaal 05. juuni 2014, kl 20.45
Jah, PERE loomiseks peaks olema teatud mõisted ja moraalinormid ehk siis eeldused, nagu sa kirjutad, kindlasti omale selgeks tehtud. AGA need eeldused, vähemasti minu arusaamade kohaselt, peaks olema vähe teist laadi, kui pelgalt füüsilised. Lahmida, et homodel- lesbidel moraalinormid puuduvad, on pehmelt öeldes nõme.

Ma jätkuvalt ei saa aru miks songitakse teiste inimeste, antud juhul siis M+M ja N+N seksuaalelus. See on ju absoluutselt teisejärguline mida keegi oma magamistoas teeb. Väited, et homode- lesbide suhetes on rohkem ringiaelemist on nõme ja otsitud põhjus. Mina võin oma tutvusringkonnast pigem vastupidiseid näiteid tuua. Päris pikalt on koos püsinud kahe mehe liit, samas kui enamik minu ealisi paare on lahutatud ja juba ei tea mitmendal ringil.
 
kultuurirevolutsioon 05. juuni 2014, kl 21.19
olukord Eestis hakkab meenutama Hiina suurt kultuurirevolutsiooni, kus samuti noori üles ässitati hävitama kõik seniolev, eirata traditsioone, isegi valgusfoori tuled nimetati ümber, punane pidi olema lubav tuli :)
Pole midagi uut maa peal ja pole midagi lihtsamat kui noort inimest hullutada ja nii nagu suurel Maol olid Hiina kultuurirevolutsiooniga oma poliitilised eesmärgid, nii on ka eesti poliitikutel oma eesmärgid, miks rahvast tülli aetakse ja noori inimesi üles ässitatakse, tüüpiline. Niisiis edaspidi kui punane tuli - anna minna :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!