Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Homovihkajate elu on põrgu
 
olukorrast Eestis 11. juuni 2014, kl 20.04
mis te poisid siin maurate :)
 
muti 11. juuni 2014, kl 20.09
pededel on pidu ja pillerkaar varsti...
 
to jube 11. juuni 2014, kl 20.28
jube Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lugesin postimehest Võsa artikli all olevaid komme
> ntaare ja otsustasin, et soovitan oma lastel siit
> riigist siiski ära sõita. See labasus, lollus ja v
> iha on üle mõistuse.

ja siis? arvad tõesti, et keegi sind või su pooletoobiseid lapsi taga nutma jääb? vaevalt. kui ikka nii loll olla, et seepärast maalt välja süita, kui riigis on osa inimesi, kes arvavad teistmoodi kui sina, siis anna aga minna, nii rumalat inimest eestil vaja pole, selliseid idioote on meil maakohtades kõik poetagused täis. kamanda aga oma lapsed võõrale maale sots abi kerjama. ja kindlasti arva, et välismaal on kõik jube hästi ja et seal keegi teistmoodi ei mõtle, kui sina soovid. tõmbe endale ja oma närusele järelkasvule vesi ka palun peale.
 
jube 11. juuni 2014, kl 20.56
M.O.T.T.
Tänan :)
 
mode 11. juuni 2014, kl 21.18
palju üldse neid pedesid on?
 
Sheherezade 11. juuni 2014, kl 22.23
tundub, et see Liberaal pole ei keegi muu, kui seesama hull P, kes teise nime all taas ürirab mitmesajast lehekülge oma lugu teha!
 
Liberaal 11. juuni 2014, kl 23.43
Valesti arvad.
Lihtsalt see mõttetu trall kogu selle kooseluseaduse ümber hakkas ära tüütama. Teema pealkiri on nimelt irooniline, sest homovihkajad kipuvad arvama, et neid ahistatakse.
Laske neil geidel- lesbidel olla ja küll näete, et asi pole nii nagu siin tolmu üles keerutavad tegelased näha tahavad. Lisaks arvan, et selle kooseluseadusega läheb nii, et homod ei ole sugugi suurim grupp kes seda kasutama hakkavad.
 
to Jube 12. juuni 2014, kl 00.01
Kas sa ei karda, et välisriigis kohtate hulgaliselt inimesi, kes on paljudes asjades teisel arvamusel, kuhu sealt siis põgenete?

Ei ole võimalik, et terve mõistusega täiskasvanu nii lapsemeelselt usubki, et mujal on kõik parem. Pigem paneb mõtlema, mis neil viga on, kes sellist lapsikut juttu ajavad.
 
to kaine peaga 12. juuni 2014, kl 01.34
"seadus ei piira abiellumist mitte seksuaalse suundumuse järgi, vaid piirab abiellumist abielumõiste järgi. Ja piirab kõigile ühtemoodi, nii homodele kui teistele inimestele, seadust ei huvita sinu seksuaalsus ja nii on ainuõige."

Sa saad ikka aru, et me räägime ühisest varast ja ühiselt kasvatavatest lastest? Seksi ei puuduta see seadus üldse. Ka abieluleping ei räägi seksist.

Seadus on seadus. Mis kahju saad sina sellest, et keegi teine saab õiguse oma partneriga oma varaasjad korda ajada?

Ainus vastus ongi see, et sa oled lihtsalt üks kibestunud inimene, kellel on siiralt hea meel, kui teisel läheb halvasti. Nii saad sa oma äbariku elu peale vaadata ja mõelda: "Vähemasti olen hetero!"
 
trullakas 12. juuni 2014, kl 12.14
peded jäävad pededeks ja Al Bundy on riigikogus oma kiiksuga juba vastuvõetamatuks ennast teinud koos teiste pededega.
 
tegelt 12. juuni 2014, kl 12.56
mis te neist pededest ikka hukka mõistate, nad on vaesed õnnetud hinged, kes on sündinud valesse kehasse.
Naise hing mehe kehas on ju õnnetus ja mõned edukamad on end lasknud seejuures ümber lõikuda, et saaksid naise kehas edasi õnnelikud olla ja kui meditsiin edasi areneb, siis ehk saavad kunagi tulevikus isegi sünnitada.
Tundub, et meil on aina enam õnnetuid, valesse kehasse, sündinuid. Naine mehe kehas on vaid üks sarnane võimalus. Aga mees naise kehas, president pööblinahas, kuu-uurija fekaalivedaja nahas, astronaut toruluksepa kehas, kass inimese nahas, inimene kassi nahas jne jne...
Igatahes on asi edenenud, sest vanasti istusid kõik sellised, kes uskusid end olema keegi teine, vaimuhaiglates kinni ja neil diagnoositi vaimuhaigus. Nüüd saavad nad vabadena elada ja teha ükskõik, mida ja rääkida, ükskõik, mida. Inimõigusi ei rikuta vähemalt enam nii rängalt ja seegi on sammuke edasi.
Las need peded ka olla, nad samasugused valesti sündinud. Õnneks neid vaimuhaigeteks ei tembeldata enam, seegi hea. Ega inimene ise nii ei taha ja süüdi pole tema ise milleski.
Küsin, mis põhjustab sihukese surramurra, et nii paljud istuvad valedes kehades ja ei saa olla need, kes tegelt olema peaksid. Kes mängib ja suunab seda topakat mängu. Mõni vaimust haige vä?
 
kivike 12. juuni 2014, kl 13.30
Homoseksuaal ja transseksuaal ei ole üks ja seesama. Homoseksuaal tunneb enad oma kehas hästi ja ei vaevle identiteedikriisides, samuti teab päris varakult, kes ta on, lihtsalt eelistab seksuaalpartnerina oma soost inimest. Viimane küss vast retooriline, kuid loodus ikka üldjuhul põhjustab "surramurrat" - keegi meist ei saa valida, kellena sündida. :)
 
värdi 12. juuni 2014, kl 13.56
peded põlevad põrgus!
 
to Tegelt 12. juuni 2014, kl 16.02
Ei ole selle peale tulnudki, et homod tahavad naised olla.
Aga muidu on jah nii, et mehed tahavad naised olla, mitte vastupidi.

Naine on palju kergem olla, sellepärast.
Mees olla on ikka kole raske, peab raha teenima, rasket tööd tegema, naisi kaitsma, tugev olema, otsustama, vastutama, ei tohi nõrkust välja näidata.

Kui raske on ikka mees olla.
Lisaks veel naised kritiseerivad, nõuavad kõike.
Jube elu meestel.
 
tegelt to Tegelt 12. juuni 2014, kl 17.00
vat siin sa reetsidki ennast, P.
 
pedePets 12. juuni 2014, kl 17.09
kust me nüüd joome?
 
(.) (.) 12. juuni 2014, kl 17.39
Tubli, pedePets, tõmba üks korralik klõmakas k*st sisse, ehk hakkab sul parem.
Tiibeti kloostrimungad joovad ka kust, sest see olevat tervisele hea. Mine tea, ehk teeb see ka mõne Maarjamaa mehe vaimse tervisega imesid?
 
Vikerkaar 23. juuni 2014, kl 11.42
Paari päeva tagune juhtum:
Sain tuttavalt FB kaudu sõnumi, et tema eemaldab mu oma FB sõbralistist kuna meie vaated sellele homovärgindusele (nii ta väljendus) ei kattu. Et kuna minul on palju homosõpru, siis ilmselt olen nende aktiivne toetaja ja aitan seega kaasa Eesti allakäigule..
Ma ei ela isegi Eestis mitte. Jah, siin, kus elan on mul tõesti tekkinud homodest sõpru, minu erialal on neid üldse rohkem kui muudel, arvan. So what? Ma isegi ei figureeri FB-s iga päev ja aktiivselt selle kooseluseaduse ja muude homosid puudutavate teemade kohta sõna ei võta. Ilmselt sai saatuslikuks üks Eestist ära kolinud avalik homo kelle piltidel ma märgitud olen. Olen hetero, ja mind tõesti ei huvita mida keegi oma magamistoas teeb ja homod pole mind kunagi häirinud.
Ausalt öelda on mul suht savi mida see endine sõber minu tegemistest arvab, lihtsalt naerma ajab ja samas tekitab haletsust inimeste suhtes kes pealispinnalt kaugemale ei näe.
Mitte, et FB oleks elu, ei ole!
 
aaahsooo 23. juuni 2014, kl 12.29
"Jah, siin, kus elan on mul tõesti tekkinud homodest sõpru, minu erialal on neid üldse rohkem kui muudel, arvan."

Nii et siis pehme eriala? Seal on neid tõesti rohkem kui mujal ja eks nad püüavad usinalt oma homonduse varjukatteks ja hinge aseaineks mingit "vaimsust" leida.:) Alguses omavaheline orgasmiõpetus, hiljem laieneb nagu Overtoni Aken...
 
kahju 23. juuni 2014, kl 12.58
Mõned rahvuskaaslased on ikka tohutult rumalad. Kas praegusel ebakindlal ajal on üksteisega kaklemine tõesti mõttekas? Üks läks koguni nii kaugele, et väitis, et parem siis juba vene võim kui homode kooselu registreerimise võimaldamine.
 
justjust 23. juuni 2014, kl 13.30
tegelt to Tegelt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vat siin sa reetsidki ennast, P.



P vaevleb oma kriisis. "Sõbranna" jättis maha ja et loole vurtsu lisada, mõtles välja ka oma raseduseloo.
 
to Justjust 23. juuni 2014, kl 14.06
Kust sul sellised luulud, et inimesed asju välja mõtlevad ? Kas sa siis ise oled öelnud, et tegid aborti, aga tegelikult ei teinud ? Päriselt ka käitud nii jaburalt ?

Mu meelest ei ole üldse võimalik, et inimene selliseid asju välja mõtleb.

Kahjuks ei ole mitte kuidagi võimalik aborti olematuks muuta.
Oleksin õnnega koos, kui seda saaks olematuks teha.

Kahjuks ei saa.
Mis tehtud, see tehtud. Järele jääb võimalus ainult kahetseda.
 
to Justjust 23. juuni 2014, kl 14.09
Tõesti ei tea, võib-olla on mõne inimese elu liiga hea, et peab midagi halba ise välja mõtlema.
Tegelikult raske uskuda.
Halba on elus liiga palju isegi.
 
justjust 23. juuni 2014, kl 14.15
Sa P oled nagu kärbes ämblikuvõrgus.
 
to Justjust 23. juuni 2014, kl 14.18
Ilmselt olengi kurbadesse mälestustesse kinni jäänud ja midagi ei saa muuta.
 
jusjust 23. juuni 2014, kl 14.20
Sinult ju küsiti, mis vahe on üksindusel ja üksildusel. Kui sa selle vahe ära tabad, saad sa oma august välja. Aga sa ju ei taha!
Ei saa santi sundida, kui sant ei taha kõndida...
 
to Justjust 23. juuni 2014, kl 15.43
Ütle siis, mis vahe sinu arust on.

Mul igatahes on suhtlemise ja naistuttavate puudus.
 
Vikerkaar 23. juuni 2014, kl 16.20
Kui sul on suhtlemise puudus, siis peaksid ehk Delfist eemale hoidma ja väljas käima hakkama?
Kas oled naine kellele meeldivad naised? Kui jah, siis sinusugustele on isegi Eestis olemas kohti kus samasuguste vaadetega inimesi kohata. Ära hala siin ja hakka elama. Muidu on oht, et järgmisena ronid arvutiabi rubriiki ja hakkad ka seal oma kurba elu lahkama.

Aga teemasse tulles, siis täna selgus, et ma pole ainus "patune" kellega suhtlemise on mu tuttav lõpetas, kuna olen väidetavalt homode poolt kallutatud ja ajupestud. Neid on teisigi.
Mis järgmiseks? Lõpetame suhtlemise inimestega kellel on mustanahalisi tuttavaid? Et nemad ka ju "ei sobi" Eesti ühiskonda...
 
naine naist 23. juuni 2014, kl 17.44
P, saame tuttavaks...
 
So what? 23. juuni 2014, kl 18.19
"Ma ei ela isegi Eestis mitte. Jah, siin, kus elan on mul tõesti tekkinud homodest sõpru, minu erialal on neid üldse rohkem kui muudel, arvan. So what?"

Ütle siis oma homodest sõpradele edasi, et nad oma haaret Eesti suunas ei laiendaks. Ma suhtusin ka kunagi nendesse üpris tolerantselt, kuid nüüd enam mitte.Nähes oma silmaga, kuidas nad partmereid vahetavad nagu vanu sokke, siis ei teki enam mingit sümpaatiat nende suhtes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!