Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Homovihkajate elu on põrgu
 
Autor: 10. juuni 2014, kl 12.07
mis neist pededest ikka siin rääkida...
 
to liberaal 10. juuni 2014, kl 12.09
Kuhu edasi? Pingviinid ja delfiinid?
 
ang 10. juuni 2014, kl 15.53
"seadus ei piira abiellumist mitte seksuaalse suundumuse järgi, vaid piirab abiellumist abielumõiste järgi. "

Jutt ei käigi ju abielust, jutt käib kooselu registreerimisest.
 
ang 10. juuni 2014, kl 16.05
Küsiks taas - kuidas muudaks see kellegi siinse kommenteerija elu, kui kusagil keegi paar samasoolisi saaks oma kooselu registreerida? Mis täpsemalt teie elus muutuks?

Kui midagi muutub, siis mis täpselt? Kui midagi ei muutu, siis milleks see energiakulu vastusõdimisel?
 
see ongi see 10. juuni 2014, kl 16.11
Kooselu ongi abielu, me peame lähtuma sõnade niisugustest mõistetest, nagu need keeles kasutuses on.
Kooseluseadus tahetakse kiiresti petukaubana tavaellu sisse tuua, et seejärel perekonnaseaduse abielu puudutav osa kui dubleeriv ja mittevajalik tühistada.

Kaval trikk enda meelest nutikatel poliitikutel ja võib-olla läheb suure raha toel täna isegi läbi, aga see ei tähenda, et ta oma eesmärki -panna kõik inimesed homoseksuaale armastama- täita suudaks. Pigem vastupidi. Hitleri aaria rassi teooriat näiteks ei julge ükski sakslane enam täna meenutadagi. Seadused, mida ei kehtestata konkreetse vajaduse tõttu vaid petukaubana muude eesmärkide saavutamiseks, ei jää kauaks kehtima, küll aga lõhuvad ühiskonda ja toovad tihti kaasa traagilisi tagajärgi.
 
mis muutub 10. juuni 2014, kl 16.16
mis muutub Jüri elus, kui võetakse vastu seadus, et Jüri nimi olgu homsest peale Mari?
Mis muutub su elus, kui homme saad pubis õlle nime all limonaadi?
Mis muutub su elus, kui ühel hommikul enam eesti keele sõnadel ei olegi neid tähendusi, mis neil seni olid?
 
to Mis muutub 10. juuni 2014, kl 16.21
Osad ei talu paljusid asju, mis nende elu ei puuduta.

Näiteks mõni ei salli nõrku ja tossikesi, kes tema elu ju kuidagi ei mõjuta.
Endal vastavad kogemused, et vihatakse ja põlatakse ilma mingi põhjuseta.

Mõne põlgus on nii suur, et hävitab oma põlguseobjekti, kuigi see tema elu kuidagi ei seganud.
 
mis muutub 10. juuni 2014, kl 16.30
kõigest korraga ei saa rääkida, tuleb väitlusobjekti hoida piiritletuna :)
Kooseluseaduse vastastel on väga konkreetsed põhjused vastu seismiseks: seaduse ebademokraatlik kehtestamispüüd, meedias vallandunud vähemuste moraalne terror normaalse abielu suhtes, kooseluseaduse küündimatu tekst seadusena ja seaduse täielik ebavajalikkus Eesti oludes jne jne - kõik ekspertide poolt hinnatud ja kinnitatud.
Seaduse pooldajatel on vaid jutt emotsioonidest, homoarmastuses, mida aga seadused üldse ei reguleeri ega saagi reguleerida.
Sellisel tasemel võib jutelda kohvikus ajaviiteks, pole paha teema, aga seadustest niimoodi rääkida ei ole mõtet.
 
eestlaste viga 10. juuni 2014, kl 16.52
eestlastel kui väikerahvusel, pealegi seitsesada aastat orjaaega, on üks tüüpiline puudujääk, mis teda takistab paremini elamast: eestlasele tundub, et kõik, mis väljamaal tehtud, on ikka ja endiselt väga hea. Kunagi me krõbistasime tõesti väljamaalt toodud värvilisi maiustusi ja limpsisime himukalt huuli, aga tänaseks teame sedagi, et need väljamaa naudingud sisaldavad palju rohkem tervisele kahjulikke mürke kui meie endi kohalikud maiustused :)
Näide naljaga pooleks, aga ma tahan sellega öelda, et kuigi mõnes riigis on homoabielud lubatud, ei peaks see olema Eestile eeskuju, vaid ainult analüüsimise alusmaterjal. Kas õnn on saabunud sealsete riikide õuedele sellega? Me teame, et ei ole, kuigi meil täna sellest loomulikult ei räägita, aga kes teada tahab, see teada saab.
Nimetatud välisriigid lasid seaduse libedalt vabaks, et ise rahu saada, seadusega puudutatud inimeste saatus ei huvita ka sealseid valitsusi mitte, nagu meilgi. Ja nii sõlmivadki homoabielusid ainult meelelahutusmaailma tähed reklaami huvides ja arengupuudega noored inimesed. Kumba gruppi eelistaksid kuuluda meie abieluõigusi nõudvad homoseksuaalid? Arvata võib, aga kahjuks kõik ei jõua meelelahutusmaailma täheks :)
 
ahh 10. juuni 2014, kl 16.55
Kaua sa, troll, viitsid? Las need homod olla, mis sul viga on, aru ma ei saa.
 
ohh ja ahh 10. juuni 2014, kl 17.10
rääkida tuleb niikaua kui on kuulajaid :)
 
pededele tuld ja valu!!! 10. juuni 2014, kl 17.17
muutub see, et normaalsete inimeste ja laste nähes hakkavad peded käest kinni hoides linnavahel musutama ja muid rõvedusi korda saatma.
 
mis muutub 10. juuni 2014, kl 17.32
avalikust musitamisest hullem on siiski loogilise mõtlemise reeglid inimeste peades segi keerata :)

Avalik musitamine ei meeldi ka siis, kui avalikult amelevad mees ja naine, ikkagi ei sobi, samas mõne taktitundetu paari tõttu pole ka mõtet endast välja minna, mine lihtsalt eemale.
Aga mõtlemisreeglid st formaalse loogika reeglid määravad inimese arengu ja selle kallutamine on ohtlik inimkonnale. Kui me ei tee enam mehe ja naise vahel vahet, on see katastroof, mille tulemusi on raske isegi ennustada.
 
avo4 10. juuni 2014, kl 17.39
pededele peksa!
 
kuidas identifitseerida homo 10. juuni 2014, kl 18.01
Eriseadustest.
Kui tõesti tahta homodele mingeid eraldi seadusi, peab kõigepealt leidma tunnused, mille alusel homo identifitseerida, et kes selle mõiste alla lähevad. Niikaua kui ei räägita ametlikult ega kasutata seadust, piisab igapäevaelus identifitseerimiseks ka lihtsalt enesemääratlusest: isik arvab, et ta on homo. Kui aga seadus mängu astub, ei piisa isiku enda arvamusest, seadusandja peab nimetama mingi tunnuse, mille alusel saab homo identifitseerida. Niisiis, homod ja homode eriõiguste ihalejad, millise tunnuse enda kohta välja pakute tulevasele lahkele seadusandjale, et ta teile uue seaduse teha saaks üldse?
 
ang 10. juuni 2014, kl 18.01
"Kas õnn on saabunud sealsete riikide õuedele sellega? Me teame, et ei ole, kuigi meil täna sellest loomulikult ei räägita, aga kes teada tahab, see teada saab."

Mis on elul viga Norras või šveitsis või Kanadas? Mismoodi on nende riikide seaduslikud samasooliste abielud riigi õnne takistanud? Ma võin kinnitada, et riigis, kus samasooliste abielud on lubatud, ei muutunud teiste, "tavaliste" inimeste elu sellest karvavõrdki. Absoluutselt mõttetu vahutamine ja ajaraisk, mitte midagi ei võta see kelleltki ära peale võimaluse endale rusikaga rinnale taguda ja öelda, et minu elu on õige, minul lubab seadus blablablabla.

Ja kui veel meenutada, et jutt ei käi teie traditsioonilise abielu kõigile võimalikuks tegemisest isegi, sest sellise asja jaoks pole eesti hall mass lihtsalt kuidagi valmis, vaid kõigi inimeste võrdsest õigusest vprmistada paber, mis ütleb: "see inmene on minu kõige lähem, kui mul nsult on, palun teda lubada mind haiglasse vaatama." No mis saab tavalisel keskmisel abielus oleval nimesel selle vastu olla? Aga näe, on.
 
mode 10. juuni 2014, kl 18.07
ang sa pede?
 
ang to mis muutub 10. juuni 2014, kl 18.17
Kes on rääkinud sinu nime muutmisest, sinu abielu kehtetuks kuulutamisest? Millest sa räägid? Viha tõepoolest paistab sõgedaks ja pimedaks tegevat.
 
ang to mode 10. juuni 2014, kl 18.19
Ei, mode, ma olen mehega seaduslikus abielus olev naine.
 
mode 10. juuni 2014, kl 18.20
ole hea ja mine keeda siis mehele suppi ja rohkem ära kaaguta sa rumal kana!
 
võrdsetest õigustest 10. juuni 2014, kl 18.36
nagu juba rääkisime, Eesti Vabariigi seadused justnimelt tagavadki kõikidele võrdsed õigused sõltumata seksuaalsest suunitlusest. Eesti seadusandlust ei ole siiani suudetud kallutada tootma seadusi vastavalt kodanike suguelu eripäradele ja loodetavasti selline absurd ka lähiaegadel siin veel teoks ei saa, kuigi mine tea, barbaritel õnnestus lammutada nii mõnigi õitsval järjel riik, kiskuda maatasa Aleksandria raamatukogu ja nülgida elusalt selle riigi üks targemaid naisi, me keegi ei saa kinnitada, et niisugust absoluutse rumaluse pealetungi enam kunagi ei sünni. Rumalus kahjuks õõnestab ühiskondi pidevalt ja täna on Eestis see tund, kus rumaluse alged krõbistavad juba päris kuuldavalt ühiskonna nurkades :)
 
Jeesus 10. juuni 2014, kl 18.39
Pederastia on hälve ja see ei sobi normaalsesse ühiskonda.
 
ang 10. juuni 2014, kl 19.15
mode on päris hea näide "normaalsest" inimesest.
 
mode 10. juuni 2014, kl 19.20
sul ang on poeg pede? mida sa oma haleda kraaksumisega üritad saavutada?
 
ang 10. juuni 2014, kl 19.31
mode, miks sa ei küsi, kas mu tütar lesbi on? On seal mingit vahet? Miks sa mu õe kohta ei küsi? Kas selleks, et näha, et terve mass inimesi on ristepõletavad kitsarinnalised, peab tingimata allatambitutega suguluses olema? Vihkamine on vihkajale ebatervislik. Jätka mõnuga.
 
mammi 10. juuni 2014, kl 19.35
lesbid ja homod on vastikuimad asjad siin ilmas.
 
mode 10. juuni 2014, kl 19.36
ang on loll!
 
to Mis muutub 10. juuni 2014, kl 20.11
Avalikku musitamist on just rohkem välisriikides, kui noored on väga julged ja vabakasvatusega.
Esimesel reisil Euroopas võttis lausa sõnatuks, kui vabalt noored kiimlevad, ei mingit viisakust kaaskodanike suhtes.
Eestis küll nii ei ole
 
to ang 10. juuni 2014, kl 20.16
Sinu tütar? Hiljuti kirjutasid, et sul lapsi ei ole.
 
ang to to ang 10. juuni 2014, kl 20.39
Ei olegi mul lapsi, kas peaks olema? Minu vastus oli inimesele, kes küsis, kas mu poeg on homo. Minu vastuküsimus oli retooriline. Mul ei ole ka õde mitte. Minu sugulased ei puutu asjasse, sellest saad aru?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!