Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Homovihkajate elu on põrgu
 
to Vikerkaar 23. juuni 2014, kl 18.57
Olen väljas küll ja küll käinud, ei leia kuskilt naistuttavaid.
Ei hakka ju võõraga rääkima, peetakse imelikuks ja kes tegelikult tahabki suvalisega rääkida.

Ei ole mingi lesbi. SUHTLEMISE PUUDUS ON, rääkida ei ole kellegagi.
Mõne alkolembese mehe võib küll saada, aga nendega ei ole millestki rääkida.

Miks sind häirib, kui kellelegi ei meeldi homod või mustanahalised ? Sa ise ei ole ju kumbki.
 
Vikerkaar 23. juuni 2014, kl 21.47
Mind ei häiri mitte see, kui kellelegi ei meeldi homod ja mustad, vaid häirib see lämmatav ja hirmutav sallimatus.
Mind isiklikult ei huvita, kellega mu naabrimees magab, aga teatud kodanikke näe huvitab. No ei saa nad rahulikult olla, ikka on vaja kedagi mingis homopropagandas sùùdistada. Miks?
 
mind 23. juuni 2014, kl 23.09
ei häirigi, kes kellega ameleb, aga mind häirib, kui mingi pisigrupi teema seatakse teiste probleemidest ettepoole ja tähtsustakse üle.
olgu vaikselt koos ja tehku, mis tahavad, aga et seda tulla avalikkuse ette promoma, vat seda ma ei salli ja ei hakka ka sallima.
See oleks sama, kui mõrtsukad, kel ka sünnist saati selline verejanu kiiks küljes, tuleksid tänavatele pealuud keppide otsas.
või siis laibatrukkijad kannaksid lagunevaid laipu läbi linna ja kisaksid oma lollusi.
mida siis teha, neil on vaja laipu, et ennast võrdväärsetena tunda, mitte diskrimineeritutena.
ja tuhka sest laibast ja selle rüvetamisest rääkida. elavad tahavad oma elu elada, laibad on vaid kellegi kunagised maised kestad...
maju ju ka lammutatakse, kuigi keegi on nad kord ehitanud armastuse ja hoolega. laip samasugune kest, kellegi hinge kunagine kodu olnud. vahet pole ju?!

pole miskit parata, pole olemas absoluutset demokraatiat, sest alati kellegi õigusi piiratakse või kellelegi tehakse liiga. miks peaks enamus olema sundseisus mingi paari % hälbeliste tõttu.

kord käib ikka enamusega arvestamise järgi.
kui 1 majaelanik otsustab aknast välja urineerida peldiku kasutamise asemel, siis on see sigadus ja teistele pähe laskmine. mitte nii, et lasku aga terviseks.

kui homod panna oma riiki, kus ongi kõik homod, siis lasku käia, tehku omad seadused ja elagu nagu meeldib, siis pole see teiste asi ega kellegi tunnete riivamine enam.

samamoodi ajab hinge täis, kui grupp võõraid asub teise riiki elama ja kukub oma tahtmisi ja nõudmisi esitama, arvestamata enamusega.
 
to Vikerkaar 24. juuni 2014, kl 04.35
Kuidas su enda sallivusega on? HOmode põhiline trikk on see, et nõudes agressiivselt normaalse osa inimkonna sallivat suhtumist, ollakse ise üha sallimatumad.
 
soovitus homodele 24. juuni 2014, kl 04.43
Võiks ju pakkuda soovitust homodele. Soovitaks neile, et nad tunnistaks avalikult mitte ainult seda, et nad on homod vaid ka seda, et olles homo, on nad väärastunud. Et on nad haiged ja seda suure tõenäosusega parandamatult. Keegi neid ei ründaks vaid nad saaks haigele omase suhtumise. Neid pigem hoitaks pilpa peal nagu haigeid ikka kombeks on hoida ja neid ei rünnataks. Nad saaksid selle mida praegust ihaldavad.
Miks seda ei juhtu? Aga vist sellepärast, et kogu selle homode sõja taga on kõrged poliitilised ringkonnad. Kui tavaline homo nõustuks mu pakutuga siis kõrge homost poliitik sellega ei nõustu kuna siis satub tema karjäär väga soojal kohal ohtu. Kes see ikka tahaks juhtival kohal poliitikut kes on tõsiselt haige, kes on väärastunud?
Asjade praegune seis näitab, et homode vihast võitlust dirigeeritakse väga kõrgelt ja sellel pole midagi pistmist alt initsiatiiviga ehk kogu maailma homode tahtega.
 
Vikerkaar 24. juuni 2014, kl 11.50
to: soovitus

Sinu jutust kumab läbi sügav harimatus ja hirmutav sallimatus. Sellised, nagu sina on Eestile palju suuremaks ohuks kui käputäis homosid. Neid ei ole nii palju, kui sa endale ette kujutada tahad.
Samuti pole olemas mingeid huvigruppe kes homodele eritingimusi loovad. Palju teil seal Eestis neid homodest poliitikuid on? Mõni üksik.
 
nokuulge 24. juuni 2014, kl 13.22
Palju meil Eestis homo-poliitikuid on?!
Ilmselt ikka on ja mitte ainult poliitikuid vaid muudelgi kõrgpilotaažiga ametipostidel - no ikka on.

Ja oma asja nimel siin huilgamine käibki.
Kui neid homosid oleks üksikuid kõrgel ja enamus alamad, siis, kes neist hooliks...

Samamoodi on ka kogu muu seadustik sätitud vaid enda heaolu silmas pidades ja ennast juba ette kaitstes.
Meil on kaks riiki. Üks, kes elab teiste arvelt, teeb, mida tahab ja teine riik, kellelt ainult võetakse, keda pitsitatakse palju annab ja kellele ka ühe varastatud sardelli eest väänatakse kinnimaja kong, mitte ei jagata medaleid ega ametikõrgendust.
Dirigendist oleneb kõik.
 
soovitus to Vikerkaar 24. juuni 2014, kl 21.54
Et sa ei suuda taibata mu kommentaari sisu, näitab su enda harimatust ja mõtlemisvõimetust nagu ka see minu süüdistamine harimatuses ilma oma süüdistuse lahtiseletamiseta. Mis konkreetselt viitab mu kommentaaris sellele, et ma olen harimatu?
See, et mu kommentaar võib mõnd homo hirmutada, on loomulik sest homode viha inikonna vastu saab tagasilöögi ning paljastub keskse meedia valede rägastikus.
 
Rupert VanTufri 24. juuni 2014, kl 22.02
elage omas kodus koos kasvõi sea, lamba või lehmaga ja jagage temaga voodit. Kui meeldib, seksige oma kodus radika või nuustikuga, oma kodus tehke mis tahate. Sama kehtib ka omasooiharate kohta- elage koos, magage, käige ja jagage oma elu ja keegi ei kobisegi.
Aga sellest pole vaja pidevalt avalikult pasundada, paraade pidada ja seda pidevalt propageerida!
 
Erli to Rupert 25. juuni 2014, kl 01.50
Eestis on olnud ainult 1 geiparaad ja see oli ka aastaid tagasi. Kus seda sulle niimoodi propageeritakse? See, et ühiskonna on nii suurt vastukaja leidnud soov anda samasooliste kooselule juriidiline alus, ei ole geide süü.
Kas see on propaganda, kui naiskolleeg ütleb sulle, et "ei, mul ei ole kodus mees, elan koos naisega"? Kas saab üldse rääkida propagandast, kui on ju selge, et inimest ei saa heterost geiks ja vastupidi muuta?
 
arumaeivõi 25. juuni 2014, kl 09.07
Kas see on propaganda, kui naiskolleeg ütleb sulle, et "ei, mul ei ole kodus mees, elan koos naisega"?

No aga ela siis, kes keelab või kes viltu vaatab?
 
to arumaeivõi 26. juuni 2014, kl 21.49
Küsimus oli, et kas see ongi see jube propaganda, millest Rupert räägib?
 
arumaeivõi 27. juuni 2014, kl 09.26
Ei saa rahu onju? Ikka on vaja edasi kedrata, et teema pidevalt orbiidil oleks?
 
põrgu 27. juuni 2014, kl 16.52
Vihkajate elu ongi põrgu.
Ka homovihkajate vihkajate, ka penskarite vihkajate, ka titemammade vihkajate, ka kalevipoegade vihkajate, ka firmaomanike vihkajate, ka oravate vihakajate, ka kesikute vihkajate, ka irlikate vihkajate, ka sotside vihkajate, ka eestlaste vihkajate, ka eestimaa vihkajate, ka ......, niiet ongi aint üks suur vihkajate põrgu, seega elu ongi põrgu. Punkt.
 
Vikerkaar 27. juuni 2014, kl 17.36
Sa unustasid mainida keskealisi üksikuid naisi- ka nende elu on põrgu..
 
Põrguline! 29. juuni 2014, kl 03.32
Ega need peded ikka enne ei jäta, kui neile väga füüsiliselt selgeks tehakse, et ammu aitab! Ei soovi neist kuulda ega näha. Minge kappi või tõmmake vabariigist üldse minema, et saaks ometi rahu. Õhk saaks ometi haisust puhtaks!
 
naine 29. juuni 2014, kl 10.34
Ainuke, kes siin haiseb, oled sina, põrguline. Tegele enda vihkamisega omaette edasi.
 
heteronaine 01. juuli 2014, kl 12.50
Ah, olen aru saanud, et las need homovihkajad elavad oma vihkamisega kasvõi oma armetu elu lõpuni, kui nii kange soov on iseennast mürgitada. Varro Vooglaiust on ammu naljanumber saanud, aga kes tegi - eks ikka ta ise. Kuigi eks iga nali ammendub lõpuks.
Ja kõik need arvukad paraadid, millest jahutakse - elan lausa pahelise Tallinna linna keskel, aga oh häda, soovi või ära soovi, mitte ühtegi lõbusamat või vikerkaarevärvilist paraadi peale Uue-Maailma seltsi laheda ürituse, aga ka nemad ei klassifitseeru mitte kuidagi homonduse alla. Ainult Savisaar käib ringi, käärid käes, ja lõikab siin-seal mõne lindi läbi.
Nii et need paraadid on vaid kusagil kellegi peas, ja ilmselt saab talle ainult kaasa tunda. Kuigi ausalt öelda ei viitsi enam sedagi, sest ühtegi vettpidavat argumenti nende poolt ei tule, küll aga kõva kisa ja roppused - selline asi häirib iga normaalset inimest.
Mind ennast ründas hiljuti üks säärane homovastane nagu hullunud marutõbine koer, ja ainult sel põhjusel, et minu maailmavaade ei võimalda inimeste diskrimineerimist (mind õigupoolest ei koti kohe üldse, kes kellega seksib, peaasi et õnnelikud on ja teisi ei kahjusta).
Kuidas üks täiskasvanud inimene aru ei saa, et ta ise oma meeletus sallimatuses ongi see iseenda kõige suurem õnnetus, seda ma ei mõista, aga ega see polegi minu probleem, nii et andku aga minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!