Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Homovihkajate elu on põrgu
 
mode 09. juuni 2014, kl 14.33
peded on saatanast!
 
to Kivike 09. juuni 2014, kl 14.38
Ei pidanud silmas füüsilist kaklust, ikka sõnad on täiskasvanu relv.
Koolis samuti kisatakse peamiselt sõnadega.

Jutt oli sellest, et homod toleerivad oma laste ja teiste inimeste juures kõike, ükskõik, millised teised on, homod mõistavad neid.
Ei ole ikka nii, et absoluutselt kõike kiidavad heaks ja midagi hukka ei mõista.
 
kivike 09. juuni 2014, kl 15.01
See on sinu utreeritud arusaam sellest, millised homod on. Olen näinud piisavalt ka heteroseksuaalseid paare, kes tolereerivad oma lapse juures kõike, labasemalt väljendudes ei kasvata oma last. Homod mõistavad seda ehk tõesti paremini, mida tähendab, kui sind kiusatakse või õigemini tuuakse esile kui midagi teistsugust ja värdjalikku - selles kontekstis sain mina niiviisi aru ja saavad neid teistsuguseid ehk ka paremini aidata. Minu silmis ei tähenda heteroseksuaalses ka tingimata kohe seda, et ollakse jube sallimatu.
 
mode 09. juuni 2014, kl 15.06
homod on saatanast!
 
kivike 09. juuni 2014, kl 15.10
to Kivike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ka täiskasvanuna elus kannatanud ini
> mene võib endast nõrgemaga vägagi julm olla.

Olenevalt julmuse astmest, on see julmus seadusega karistatav. Laste keskkonnas ei ole kuulujuttude ja laimu levitamine koos auhaavamisega ju kuidagi seadusega reguleeritud või terroriseerimine.

> Koolikiusamine oli üks näide, osad käituv
> ad täiskasvanuna täpselt samamoodi.
> Need on
> küll erandid, aga neid on.

Täiskasvanutel on reaalseid hoobasid enda kaitseks midagi ka ette võtta, laste puhul on see palju keerulisem olukorras, kus üks laps kiusab või terroriseerib teist.
 
mh 09. juuni 2014, kl 15.11
Hea näha, et P pole püssi põõsasse visanud ja avaldab ühiskondlikel teemadel arvamust. Kiitus!
 
kivike 09. juuni 2014, kl 15.12
mode Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> homod on saatanast!

Mis konfessiooni esindad? Kuigi ma olen peaagu kindel, et sedasi õhkab paadund ateist. :)
 
klannist 09. juuni 2014, kl 15.20
kivikese järglane on ka pede?
 
mode 09. juuni 2014, kl 15.26
Vabandan oma labaste postituste pärast!
Homod ei ole saatanast, kutsun kõiki üles olema mõistvam erinevuste suhtes.
 
teet 09. juuni 2014, kl 15.28
sa kibestunud vanaeit ära vabanda siin midagi!
 
Variserid 09. juuni 2014, kl 15.39
Kummaline, et üks homovastane on sellest teemast ennast nii pöördesse ajanud.
See kivikiese sõimamine erinevate nimede alt ajab juba naerma. Seda enam, et midagi sisulist sellel inimesel öelda ei ole. Ainult viha, raev, pime vihkamine. Milline kurb elu.
Samas, kui normaalsed inimesed naudivad elu, jalutavad väljas sõpradega, teevad trenni ja tunnevad ennast muidu hästi, istuvad paar vihapunni siin ja sõimavad kõiki kes LGBT- inimesi tolereerivad.
Kurb tegelikult. See näitab milliste valgusaastate kaugusel me TEGELIKULT Euroopast oleme.
 
kivike 09. juuni 2014, kl 16.33
peded on hukkamist väärt!
 
teet 09. juuni 2014, kl 16.57
Mina jälle siin erinevate nimede all kommenteerimas.
Mis teha, kui rohud ka mind enam arvutist eemal ei hoia.
 
ang 09. juuni 2014, kl 17.44
Kui homovihkajad hakkaks aru saama, et uus seadus, kui see vastu peaks võetama, ei kohusta neid mitte millekski ega võta neilt mitte midagi ära, oleks asi juba poolel maal.

Kes ei taha homoga elada, ei pea seda tegema. Kes ei taha elukaaslase last lapsendada, ei pea seda tegema.

Mismoodi mõjutab teie elu see, et keegi teine tohib oma vara pärandada x inimeele ja oma lapse hooldusõiguse jätta inimesele, keda ta kõige enam tunneb ja usaldab? No MIS sellest TEIE elus muutub?

Kunagi (ja osades maailma paigus seni) armastasid mehed öelda, mida naised teha tohivad või ei tohi. Sellest võis veel kuidagi aru saada, sest see otseselt mõjutas meeste endi elu ja mugavuseastet. Aga jumala võõrad inimesed oma jumala võõraste eludega? Mismoodi see siinkommenteerijaid kõigutab?

Nagu ma oma varasemas postituses mainisin, elavad need inimesed juba nii ehk naa koos ja lapsi kasvatavad kah. Osad neist on tõenäosels teie kolleegid, naabrid, muidu tuttavad ja teil pole halli aimugi. Ja poleks ka selle seadusega, sest see on inimeste endi asi, teilt ei võta keegi midagi ära.

Muuhulgas olen ma hetero ja mehega abielus.
 
kivike 09. juuni 2014, kl 17.55
Minu peres on jah homo ja tänu sellele mõistan ma neid hästi.
 
kivike, see õige 09. juuni 2014, kl 19.00
Ma olen ikka kuradi popp täna! :)
 
dimka 09. juuni 2014, kl 19.58
 
kaine peaga 09. juuni 2014, kl 21.17
kivike kirjutab: Jutt ei ole ju sellest, kui ilus või kole või mõtekas jne. paistab heteroseksuaalsele homokooselu, vaid õigustest, mis homoseksuaalsete puhul on piiratud lähtuvalt nende orientatsioonist.

Mina ei tea ühtegi Eesti Vabariigi seadust, mis piiraks mingil kombel homoseksuaalseid inimesi rohkem kui kõiki teisi, kui selline seadus tõesti kuskil kirjas seisab, siis võiks selle ju tühistada ka, aga enne tuleks ta nähtavasti kehtestada :)
 
to kaine peaga 09. juuni 2014, kl 21.35
Kaks koos elavat, teineteist armastavat ja koos lapsi kasvatavat täiskasvanut ei saa ennast ametlikult paarina registreerida ja sa ütled, et sina ei tea ühtegi Eesti Vabariigi seadust, mis piiraks mingil kombel homoseksuaalseid inimesi rohkem kui kõiki teisi?
 
kaine peaga 09. juuni 2014, kl 21.58
saavad küll kaks täiskasvanud inimest minna notari juurde ja teha seal kõikvõimalikke koostegutsemise lepinguid, täpselt ühtmoodi kõikidele eesti inimestele lubatud ja võimalik, notar ei tunne isegi huvi sinu seksuaalse sättumuse vastu, rääkimata mingist keelust homodele, aga see ehk homosid häiribki, et nad ei saa sealjuures rääkida, kuidas nad seksivad?
 
ang 09. juuni 2014, kl 22.01
Kaine peaga, see on selline paari otsaga asi.

Näiteks. Ka teised kooselus olevad inimesed ei saa hetkel oma kaaslase last adopteerida, aga neil on võimalus abielluda ja sellega olukord lahendada. Samasoolistel seda võimalust ei ole.
 
kaine peaga 09. juuni 2014, kl 22.25
jah samasoolised ei saa omavahel abielluda küll, aga mitte ainult homopaar vaid mitte ükski samasooline paar ei saa omavahel abielluda, ka heteropaarid ei saa abielluda kui mõlemad on samast soost, kõik on seaduse ees võrdsed, kedagi ei diskrimineerita seksuaalse sättumuse pärast.
 
to kaine peaga 09. juuni 2014, kl 23.04
Aga miks peab olema riigis siis selline kord, et hetero saab lihtsalt minna abielulepingut sõlmima, aga gei peab oluliselt suurema rahakulu eest minama mitut erinevat lepingut sõlmima ja lisaks peab ta ka veel ilmselt palkama inimese, kes on nii päev, et talle kõiki neid lepinguid soovitada?
 
to kaine peaga 09. juuni 2014, kl 23.05
kes on nii pädev... mitte päev
 
to kaine peaga 09. juuni 2014, kl 23.06
Sa ikka saad aru, et gei ei armu erinevast soost inimesse ja ei soov selle inimesega perekonda luua?
Sama loll on soovitada jalutule kepikõndi.
 
kaine peaga 09. juuni 2014, kl 23.26
sul on kõik segi nagu pudru ja kapsad. Me ei aruta siin, kes kellesse armub, ükski seadus ei sätesta tundeid. Me rääkisime seadustest, et Eestis ei tee seadus tõesti inimeste vahel mingit vahet inimeste seksuaalse sättumuse põhjal, see on sulaselge homoaktivistide vale ja see oleks ka tõeline absurd, kui ma peaksin seaduse ees kõigepealt selgitama oma seksimise viise, et siis selle järgi otsustataks, millist seadust kasutada - no ma ei tea tõesti, selle peale annab ikka tulla!

Kõik inimesed Eesti Vabariigis on seaduse ees tõepoolest võrdsed, vaatamata nahavärvile, varanduslikule seisule, seksuaalsele sättumusele. Absoluutselt kõik täiskasvanud ja teovõimelised inimesed, kes ei ole kehtivas abielus, võivad astuda abiellu abielumõiste järgi ja mitte ükski inimene olenemata tema seksuaalsest sättumusest ei saa abielluda samast soost partneriga, mitte ükski, nii et homodele ei ole kuskil mingit erikeeldu kirjas, kust te sellise jama välja olete küll lugenud?
 
ang 10. juuni 2014, kl 00.03
Tuleb tõdeda, et sa oled ikka demagoogi eriliselt kõrge aste. :) Jah, tõepoolest, seadus ei keela homoseksuaalsetel inimestel vastassoost inimesega abiellumist, selles suhtes on sul igati õigus. Samas kui asi ikka korralikult üle vindi keerata, siis sugude vahel seadus siiski teeb vahet ja paneb paika, kes kellega abielluda ehk majandusliitu astuda võib. "Absoluutselt kõik täiskasvanud ja teovõimelised inimesed, kes ei ole kehtivas abielus, võivad astuda abiellu" - aga, seadus piirab, kellega nad abiellu astuda võivad, ja sugugi mitte ainult selle alusel, kas planeeritav partner on ka "täiskasvanud ja teovõimeline inimene, kes ei ole kehtivas abielus."
 
kaine peaga 10. juuni 2014, kl 00.47
demagoogiaga ei ole siin midagi pistmist, seadus ei piira abiellumist mitte seksuaalse suundumuse järgi, vaid piirab abiellumist abielumõiste järgi. Ja piirab kõigile ühtemoodi, nii homodele kui teistele inimestele, seadust ei huvita sinu seksuaalsus ja nii on ainuõige. Keegi ei tahakski seadust, mille kasutamise eelduseks oleks tarvis piltlikult öeldes alati püksid maha võtta. Tunnistagem, just see oleks tõeliselt ebanormaalne!

Abielumõiste ei ole aga üldse seadusega loodud ja seda ei saa siis ka seadusega muuta, abielu mõiste on sadade aastate jooksul ajalooliselt välja kujunenud mõiste, mis lähtub loodusseadustest ja tavadest, aga tähendab alati mehe ja naise liitu.

Niisiis oleme alguses tagasi ja peame tunnistama, et homoaktivistid külma kõhuga lihtsalt valetavad inimestele, seda lausvalet on täna täis kogu meedia, kes seadusi tõesti ei tunne, hakkabki lõpuks mõtlema, et Eestis on mingid homosid kiusavad seadused välja mõeldud.
 
Liberaal 10. juuni 2014, kl 01.05
Mitte homosid kiusavaid seadusi pole välja möeldud, vaid osad seadused on puudulikud. Kui praeguses Eestis oleks kahel samasoolisel vöimalik abielluda vöi oma partnerlus muul moel legaliseerida, siis poleks seda tantsu siin ju tekkinudki.
Järelikult on vaja selle alaga tegeleda ja seadusi täiustada. Ja tegelikult pole asi niivörd seadustes vaid inimeste suhtumises. Kui poleks neid kellele homod jalgu jäävad, siis poleks ka regulatsioonide järele nii suurt vajadust kui praegu. Mönele vihkamist täis inimesele saabki asju selgitada vaid seaduste abil- kui on seadusega lubatud samasooliste abirlu, siis pole naabrimutil ka midagi kobiseda. Seadus on seadus.
See lihtsustaks nii möndagi. Mul on tuttavad, kaks koos elavat naist ja neil on mitu nn ùhidt last. Olen nende elu saanud körvalt jälgida ja ùtlfn, et lihtne see pole.
 
kaine peaga 10. juuni 2014, kl 11.09
Liberaal, nüüd sa räägid õigust selle seaduseelnõu kohta, see ongi välja mõeldud ja püütakse läbi pressida libaeesmärgiga - justnimelt muuta inimeste suhtumist. Aga selline libaeesmärk on esiteks seadusandluses täiesti lubamatu ja teiseks ideoloogiline libaeesmärk on kõige ohtlikum tee üldse, kuhu tsiviliseeritud riik astuda võiks, see on otsene tagasijõudmine Hitleri ja Stalini ideoloogia juurde, et kõike võib käskida, on see siis tõesti nüüd niisugune Eesti, mida me tahtsime?

Loodame et sellist Eestit siiski ei tule ja veel peaksime lootma, et tänase segaduse eest riigis ja nii rahvusvaheliselt ohtlikul ajal pealekauba, kindlasti keegi ka lõpuks vastutab, saab karistada.

Sa räägid kahest tuttavast naisest, kes kasvatavad ühiseid lapsi ja et neil pole kerge. Saan vastata, et kindlasti pole need lapsed nende ühised, kuskil on ka laste isad ja kõigepealt tuleb selgitada laste ja nende vanemate suhted, et aru saada, kus oleks võimalus laste olukorda parandada. Teiseks tänase riikliku segaduse põhjustanud käputäis ülesostetud poliitikuid ja mõned ülirikkad edevad homoseksuaalid ei ole kindlasti see sihtgrupp, kellel oleks raske elada, need on lihtsalt kurjategija olemusega mahhinaatorid - nii tuleb asja ka vaadata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!