Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Eestlased välismaal
mis teid Soomes häirib?
 
ikka sülgad tatti! 18. september 2014, kl 08.03
Võiksid omaenda viha mujal välja elada, suurte tähtedega kirjutatu ei tähenda alati ärritumist, vaid siinkohal on rõhutatud just küsimust, mis muidu tekstist välja ei paista(ks). Sa oled lihtsalt haige inimene, kellega silmast-silma keegi kohtuda ei taha ja siis asendad oma vihast olemist siia mõttetu vaidlemise ja targutamisega. Kui vana sa õigupoolest oled? Tead sa üldse muust maailmast ka midagi või oled äärmiselt kitsarinnaline ja arvad, et sinu arvamus Soomest ja soomlastest lihtsalt peab kõigile meeldima? Oled sa üleüldse Soomes kunagi käinud? Kui sulle ülelahe ei meeldi, siis miks jätkad seda jaburaks kätte läinud teemaarendust?
 
irw 18. september 2014, kl 08.28
Intelligentne soomestunud eliit ärritus ja sõnavarasse tuli "tatti". Kas sellised "intelligentsed eliidid" on need, kes vihuvad Delfisse artikleid kuidas neil Soomes niiiii hästi läheb, et seda "hästi minemist" nad ei suuda enam oma vaka all hoida ja vaja kirjandeid Delfisse kirjutada. Mingid 30+ aastates maatibid..
 
heh, sama mõõdupuu järgi 18. september 2014, kl 10.43
peabki vastama ju. Muidu lihtsalt ei jõua kohale. Kes ütles, et ma Soomes? Ei taha koristaja olla. Ja ma ei alaväärista koristaja ametit, vaid ühel laevareisil kord kuulsin, kui üks neljakümnene eestlanna hõikas üle rahva tuttavatele, et "ma nüüd ju koristaja hotellis!" ja ausalt öeldes oli pisut piinlik, sest kõlas "ma sain lotomiljonäriks!". Algul ollakse tähtsust täis, aga kui "argipäev" kätte jõuab, siis püstitatakse siia teema "mis teid Soomes häirib?".
Kui ei meeldi ja ikka väga häirib, siis tuleks leida selline koht maailma lõpus, kui kõik on hüper-super ja midagi ei häiri!
 
eelmisele 18. september 2014, kl 11.33
Minule küll ei tekita mingit piinlikkust, kes mida laeva peal välja hõikab ja kas selleks on eestlane või hoopis purjus soomlane ise. Kui igast asjast hakkaks piinlikkust tundma. ei saaks üldse elada.

>Kui ei meeldi ja ikka väga häirib, siis tuleks leida selline koht maailma lõpus, kui kõik on hüper-super ja midagi ei häiri!>

Sind ennast vist häirivad siinsed kommenteerijad? Ära muretse, mujal maailmas kommenteeritakse samuti omi muljeid.
 
herr tsükkel 20. september 2014, kl 18.33
kui nõmeeee.kahju kadedatest ja lollakatest eestlastest.
 
soomes 01. november 2014, kl 12.52
Häirib alkoholism, kadedus, hästivarjatud sisemine raev, teeseldud viisakus, eetilise kompassi puudumine (loe: labaselt familaarne, matslikud käitumistavad).
 
to soomes 03. november 2014, kl 10.23
soomes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Häirib alkoholism, kadedus, hästivarjatud sisemine
> raev, teeseldud viisakus, eetilise kompassi puudu
> mine (loe: labaselt familaarne, matslikud käitumis
> tavad).


Ja mõned pekkad istuvad ööpäevaringselt eestlaste foorumites ning uurivad mida eestlased nende kohta kirjutavad. Ei tea kas neid juhib mingi jõud seda tegema või hoopis hääled peas?
 
Pekka 03. november 2014, kl 11.37
Mina käin siin harva aga mul on Virosta naisõbranna Tatjana. Elab Tallinnassa Lasnamäkilla. Selleks ka piilun siia, äkki saab kunagi uue pruudi Virosta.
 
ja 04. november 2014, kl 09.16
tõesti, miks te siin kirute, talli taga sõimajad? Minge tagasi Eestisse.
 
pole 04. november 2014, kl 10.44
huvi olnud sinna minnagi, piisab nende vaatlemisest kes Eestis käivad
 
to ja 07. november 2014, kl 19.28
Kas oled nakatunud "sommisündroomi ?"
Sa oled esimene mineja kui suomi "kraanid kinni keeratakse" Putja-papa toimest.
 
to ja -le 08. november 2014, kl 00.19
ise ka said aru mida kirjutasid?
 
viimasele 08. november 2014, kl 12.21
kas sa is said, sommi sündroom ja Putja.ihh-ii.
 
eelmisele 08. november 2014, kl 21.46
mis sa putini poeg siin kobised
 
lekuri 11. november 2014, kl 11.41
to ja -le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ise ka said aru mida kirjutasid?

Kõik muud said, sina mitte..
Oled soomlastele omaselt punaste tabl.liigtarbija.
 
lekurile 13. november 2014, kl 06.49
Sa oled ju ilmselge valelääkäri.
 
eelmisele 13. november 2014, kl 22.02
..ja sina harimatu valge ori :-)
 
eelmisele 13. november 2014, kl 22.06
Eesti valelääkäreitä pole veel tuvastatud, soomlasi küll.
 
iisak 14. november 2014, kl 20.04
suurim mis silma jääb on nende
IHNUS ja hämmastav ka peresisene ihnusm mida ma pole kuskil varem kohanud, siis KAEBAMINE ilma et oleks asja kuskil proovinudki arutada, EBAVIISAKUS, Enesekesksus, ahnus, laiskus.
 
lühike vastus 14. november 2014, kl 20.07
K A D E D U S
 
.. 15. november 2014, kl 20.26
kadedus + eestlaste mustamine.
 
mnjah 16. november 2014, kl 00.32
see kaebamine tuleb neil sellest, et otse ei julgeta öelda, aga selja taga julgetakse

kadedus jah on seal selline, et kui mina ei saa, siis olgu teine ka ilma

hämmastavalt palju on egomürakaid, mingi erilise agressiivsusega varustatud tüübid
 
: 16. november 2014, kl 17.08
Mind Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> häirib kogu soomemaa. Eriti veel sihitu siginemine
> .


Alles keegi suomalainen kelkis eesti meedias, et eestlased ei oskavat lapsi teha. Soomes ilmelt sigitakse lausa arutult? No siis ma ei imesta, et nende rahvastiku arv suureneb jõudsalt iga aastaga, varsti pole enam tundras ka ruumi.
 
siginemismasin 17. november 2014, kl 00.30
siginemise taga on usulahk, kus harrastatakse naise alistamist ja pedofiiliat
 
Laura Kalda 18. november 2014, kl 19.35
Mulle ei meeldi ülbed ja ahned soomlased, kuna teadagi- kui läheb töötajate valimiseks või palga maksmiseks, on nende palet kõige parem näha.
 
Pekka 19. november 2014, kl 10.48
Morjens! Mis rida sina Suomessa ajad, oled tälla töissa vaan?
 
to Pekka 21. november 2014, kl 16.29
Vaat seda rida, et soomlased on laisad&lollid.
Jaa sihitu siginemise kohta tahaks öelda, et see on tulus bisness, kui oled eelpool mainitult laisk&loll.
Eestlastel on tööd tehes elus edenemise motivatsioon, soomlastel aga puudub töökus, enesearendamine..
 
Jänes 22. november 2014, kl 10.51
Jah, kõik eelpool mainitu on õige.
Ise kardan soomlasi. Kardan, sest nende varjatud, sisemine viha on väga ohtlik.
 
halb kogemus 25. november 2014, kl 11.39
Täna tahtsin karjuda, nutta..

24.11.2014 kell 11.30 seilasin laevaga Viking XPRS Helsingist Tallinnasse.
Sina, 40+ võikka käitumisega ärasoomestunud eestlanna, kelle käitumine invaliidistunud vanainimese, oma lihase Ema suhtes oli alavääristavalt jälestatav.
Sa suitsu kisuv ja nutikat näppiv naine said minu poolt kaasa sõnalised sajatused ja tea, nüüdsest algab ebaõnn kuni põrguväravateni..
 
nõustaja 25. november 2014, kl 14.31
Soomes resideeruvad Eesti naised on vaimselt ebastabiilsed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!