Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
trukker 26. veebruar 2015, kl 18.59
Vanasti olid hoopis teistsugused põhjused, naised olid ju luku ja riivi taga, veel enam oli sodomiite
see pole kahjuks miski õigustus.
Vanal Eestimaal oli selline asi üsna tundmatu, sest ehal käimine oli kombeks
 
naiste võim 26. veebruar 2015, kl 19.03
Olgu, kui pederastia oli juba ammustel aegadel ja naine pidi mehe moodi end rõivaisse toppima isegi pulmaööl, et mehel asi funkama hakkaks, siis järelikult ma liialdasin oma teooriaga.
Ilmselt siis on kogu maailm siiani olnud liiga meeste suunas kaldu, liiga naist allasuruv ja nüüd, kui naine tunneb oma võimu ja vabadust rohkem, kui iial varem, siis kas asi ei kipu jälle üle võlli keerama, aga nüüd juba vastassuunas.

Nii tulebki välja, et ongi siis pederastia ja lesbindus ainus õige viis tasakaaluks ja lapsi toodetakse inkubaatorites. Võetakse killuke mõnede parematest isastest ja parematest emastest ja luuakse parimaid järglasi.

Mees täidab antud ülesandeid ja naine korraldab ja jaotab neid. Lapsed, need pole kindlalt ei kellestki, kuigi kuskilt nad ometi on oma alged saanud. Neid lihtsalt toodetakse nagu tibusid vastavalt kehtivatele normatiividele. Kehvakesed praagitakse välja, parimad jäävad.
Hea, et minu silmad seda hullust ei näe.
 
keegi 26. veebruar 2015, kl 19.11
Moosimadu, hoia siit teemast eemale! Sulle on seda korduvalt öeldud!
moosimadu 26. veebruar 2015, kl 19.19
Tead, palun ära kamanda.
Nii matslikult kärgi naabri koera peale, kui kipitab.
moosimadu 26. veebruar 2015, kl 19.27
Naiste võim, usu, neid põhjuseid, miks mõni inimene teeb nii-ja teine naasuguseid valikuid on uuritud niikaua kui inimkond eksisteerib. Siiani pole 100% selgust käes, teada on, et peavad kokku langema geenid, kasvatus, ühiskond ja alati ei saagi sotti. Kui geenid ei ole tähtsad, siis miks leidub homosid ühiskondades, kus nende kalduvusest teada saades ootab neid surm ja miks on homoseksuaalsus loomade seas nii levinud. Occhami habemenuga nii komplitseeritud probleemide puhul ei tööta.
 
õigus, naiste võim 26. veebruar 2015, kl 19.36
Homoseksuaalsus on lihtsalt kiusatus. Kui vanas Roomas olid mehed omavahel vahekorras, siis tulenes see sellest, et käidi sõjaretkedel ja mehed olid pidevalt koos, nende seksuaalvajadused viisid neid kiusatusse otsida oma seksuaalvajadustele rahuldust nende kõrval pidevalt olevatelt teistelt kaaslastelt, sageli lähedastelt sõpradelt, kellega oldi juba lapsest saati koos üles kasvand. Imetleti siis üksteise kangelaslikkust nagu praegu peded mõõdavad, kellel kõige pikem - haige värk! Me võiks ju küsida kust tuleb inimesele alkoholism. Vene ajal aga töökaaslased kampas jõid ja nii oligi kuidagi imelik üksi mitte seltskonda kuuluda, võeti ise ka, et oleks kokkukuuluvustunne ja siis oldi pärast allakäigurajal. Nii ka homoseksuaalsusega, kui ikka kõik sellega tegelevad - terve polk sõjamehi, siis tahes tahtmata tekib inimesel, kel puuduvad võimalused sealt ära minna ja kelle seksuaalvajadused on rahuldamata, kiusatus, ja siis juba on küsimus kui kaua ta suudab oma kiusatustele vastu seista. Ilmselt väga pikalt mitte. Ka olenes vanas Roomas homoseksuaalsus sellest, et mees oli tark, kangelane, oli midagi ihaldusväärset, naine aga alla surutud, madal ja hall hiireke.

Väga hea näide oli ka see naiste võim meeste suhtes, siin ka üksikemad, aga lesbidest emad on muidugi veel kahekordne feminiinne pealetung lapsele, see võib olla poisile talumatult vägivaldne, ükskõik kas nad siis lämmatavad oma suure armastuse ja hoolitsusega last või on hoolimatud ja tegelikkuses oma hinges tunnevad vastikust meestsoost isikute vastu. Pole ju saladus, et homod lausa jälestavad naise keha, ja mõni kapihomo paneb oma tütart oma keha põlgama juba teismelisena, sest ta tajub kuidas ta isa tema naiselikku keha jälestab.

Veel selle inkubaatori ja muna/seemneraku tellimise ja ostmise kohta. Kui keegi viitsis vaadata siin eespool pandud linki, kus soomlased ühes saates räägivad lapse inimõigusest emale ja isale, siis seal märgiti ka seda, et tellitud lapsega on niimoodi, et kui see tellitud laps ebaõnnestub, näiteks sünnib vigane, siis tellijad mitte ainult et loobuvad sellest lapsest, vaid lausa tahavad kohtu kaudu oma raha tagasi, mis nad selle lapse ostuks olid kulutanud. Üks näide vist oli, et sündisid kaksikud või oli siis kaks viljastatud munarakku hakanud kellegi India naise üsas arenema, üks neist oli sündides vigane, homod olid nõus võtma ainult terve lapse endale, ma ei teagi mis sai vigasest lapsest. Ühesõnaga suhtutakse sellesse kui kaupa, kui on praak, siis tuleb raha tagastada ja võib kaubast loobuda.

NB! Palun moosimaol mitte sekkuda siia vestlusse!!!!!
moosimadu 26. veebruar 2015, kl 20.04
Mis puutub naisekeha jälestamisse homode poolt, siis see on ekslik klišee. Kui natuke popkultuuri ajalugu uurida, siis on olemas selline tobe termin nagu ''homoikoonid'', inimesed, keda peetakse homode poolt ''übermencheniteks'' . Enam kui pooled neist on naised.
moosimadu 26. veebruar 2015, kl 20.05
Muide, see on siiski vaba foorum.
 
psühholoog 26. veebruar 2015, kl 20.23
Ma ei toetu siin mingitele legendidele, vaid homode endi pihtimustele. Üks sellelaadne pihtimus oli ühes teises kinnises foorumis, kus meesterahvas pihtis kui vastik talle on naise keha, kuidas ta lausa jälestab seda. Ka on süvapsühholoogilisi uurimusi selle kohta vägagi palju. kellel on suur huvi inimese süvapsühholoogia kohta, see on kindlasti sellega tuttav. Ja on depressioonihaigeid naisi, kes oma keha vihkavad ja jälestavad ja on siis tulnud välja, et tema isa jälestas kõike naiselikkust, kuid kartis end homoks pidada ja mõnitas pidevalt nii oma naist kui tütart. Oma kogemustest tean, et homodel on tohutu oskus kõik pea peale keerata, salatseda, teisi segadusse ja närvi ajada. Ilmselt on see omadus neil välja kujunenud oma seksuaalsete eelistuste varjamisest, et keegi ei hakkaks kahtlustamagi ja peaksid neid tavalisteks heteroseksuaalseteks. Moosimadu on täpselt seda tüüpi. Kui oled kord sellist inimest juba tundma õppinud põhjalikumalt, siis tunned üsna kergelt ära ka kõik teised. nad valetavad nii, et suu suitseb ja võivad seda teha ilma libastumata ja ennast reetmata aastaid, isegi aastakümneid. pole võimatu, et näiteks internetis mängivad nad meest, kuigi ei ütle ei üht ega teist - nagu moosimadugi. Ja see kuidas nad oskavad alati jääda n-ö tundmatuks, isegi aastateks, on eriline oskus. Nad ei reeda kas nad on homoseksuaalsed, heteroseksuaalsed, milline on nende pereseis, milline sugu jne. Sellised libedad kalad. Samas hästi teisi ärritavad ja siis kui keegi närvi läheb, siis naudivad seda. Ühesõnaga vaimsed terroristid, kes samaaegselt on justkui head ja süütud. Provokaatorid, õrritajad, ärritajad jne.
moosimadu 26. veebruar 2015, kl 20.54
Päris huvitav hobipsühholoog, hea katse, aga primitiivne. Nagu vaataks külasepa tehtud arvutit- nagu päris, ainuke häda, et ei tööta. Et te ka ei väsi mind diagnoosimast. Kahju, et sa ei julgenud pakkuda, kelleks sina mind pead, lõbus oleks olnud.

Mis puutub homode iseloomustamisse, siis teed sa ühe põhimõttelise vea, sa üritad neid kujutada ühenäolise ühtemoodi käituva ja mõtleva massina. Paraku... proovi nüüd endale ette kujutada Reimo Metsa, Urmas Otti, Karl Ristikivi, Vello Orumetsa ja Georg Otsa. On nad üks ja sama hall sein? Ei ole vist. Ometi homod ju.
Kõik inimesed on erinevad. Sigu in nii homode kui heterode seas, väga meeldivaid samuti. ''Heterod mõtlevad kõik nii'' ja ''homod mõtlevad kõik naa'' on mõttetu lahmimine.
 
Ireen K. 26. veebruar 2015, kl 21.23
"NB! Palun moosimaol mitte sekkuda siia vestlusse!!!!!"

Miks? Sest nii raske on taluda, et on teisiti mõtlevaid inimesi, kes oskavad ennast sinust paremini väljendada?
 
mitte nii 26. veebruar 2015, kl 21.41
olin kord sama meelt nagu Ireen K.täna.

sain selgeks, miks moosimadul palutakse mitte sekkuda.
moosimadu on oma tões niivõrd veendunud, et teistel ei saa lihtsalt ollagi õigust, et umbes kõik on rumalad jne.
kui nt siinsamaski alles arvati täiesti omanäoliselt ja küllalt arukalt, siis moos pani diagnoosiks - kreatsionism mulgi kombel.

seega moos on domineeriv ja ei salli teiste arvamusi ja nüüdseks ongi põhjus käes, miks talle ka vastavalt reageeritakse. siiani ma seda ei taibanud ja isegi olen paaril korral moosimadu kaitseks sõna võtnud.
moosimadu 26. veebruar 2015, kl 22.03
Seda nimetataksegi vaidlemiseks, kullake, kui ühe poole argumentide vastu tuuakse teised. Mis puutub võrdlusesse kreatsionismiga, siis mida saab olla solvavat võrdluses? Muidugi mõjun ma häirivalt, keda ei segaks ühtlaselt noogutavasse seltskonda ilmuv teistmoodi arvaja, kuid see, kordan veelkord, on vaba foorum.
 
goclever 26. veebruar 2015, kl 22.32
Just moosimadu, sinu tase ongi vaidlemine. Samas kui inimesed tahaksid siin ehk normaalselt dialoogi pidada või debateerida. Sina lihtsalt jaurad pimesi oma tõde edasi, sõltumata esitatud faktidest. Ja muidugi, nagu alati, mida muud ka oodata - kõik teised on ühes suunas peanoogutajad, aga sina oled kastist väljas olev tõekuulutaja, kes meile mõistmise valguse toob. Aamen!
moosimadu 26. veebruar 2015, kl 23.00
Odoot... sa ikka tead, mida sõna debatt tähendab?
Muide, olen foorumis äärmiselt huvitavaid vestlusi pidanud ja kaugeltki mitte alati pole me ka vestluse lõpus omavahel ühel nõul olnud. Vaidluse, arutluse, debati eesmärk pole üksteise ''oma usku''pööramine, vaid ERINEVATE arvamuste väljatoomine ja nende põhjendamine. Mitte kaasfoorumlase mäkerdamine isiklike solvangutega. Räägitakse asjast, mitte rääkijaist.
Kahjuks olen mõnikord ka ise kannatuse kaotanud. Päris keeruline on vaadata hämmastavaid kommentaare, kus mind soovitakse merre uputada või auku ajada. Kummaline- need kommentaarid mu oponente ei häiri, aga iga minu sõna on kohe ''solvang ja ülbus''.
Seda probleemi poleks, kui ma esineks siin regamata ja saja nime all. Paraku mulle meeldib nii, kommenteerida oma aliasega, võtta sellega teatud vastutus oma sõnade eest.
 
nimel pole tähtsust 26. veebruar 2015, kl 23.37
Mu arust olid sa kunagi "õde", kui ma ei eksi ja siis sind ka sarjati. Siis olid veel keegi ja nüüd moosimadu. Niiet, regatu võib ka erinevate nimede all kirjutada. Ainult käekirja eriti ei muuda. Aga hea, et sa olemas oled ja nimel polegi tähtsust.
 
ööldi viisakalt 27. veebruar 2015, kl 00.05
kui sulle moosipragu ööldi viisakal kao naah, siis kao. mingi pede ei tule korralikeinimeste jutuajamisse.
moosimadu 27. veebruar 2015, kl 00.19
nimel pole tähtsust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mu arust olid sa kunagi "õde", kui ma ei eksi ja s
> iis sind ka sarjati. Siis olid veel keegi ja nüüd
> moosimadu. Niiet, regatu võib ka erinevate nimede
> all kirjutada. Ainult käekirja eriti ei muuda. Aga
> hea, et sa olemas oled ja nimel polegi tähtsust.

See on mu ainus nimi. Sisselogimata kommanteerisin viimati neli kuud tagasi ''logimata moosimao'' nime alt, siis libati see ära, peale seda olen kommente jätnud ainult sisselogitult.
Aga noh... keegi peab ju ka sarjajate jaoks olemas olema.



00.05 kommentaator... no comments.
 
loogiline 27. veebruar 2015, kl 09.07
moosimadu lihtsalt PEAB sõna võtma, sest see on moosimao töö
aga mis paneb tõsiselt imestama on väide, et homoseksuaalsus on levinud loomade seas!? no ega ole absoluutselt mitte tõsi on, et vahel lehmad imiteerivad seda kui pulli parasjagu karjas pole, kuid see on rohkem tähelepanu juhtimiseks kui pull allatuult peaks olema või siis koerad - kui asi peaks tõsiseks minema murraks pandav koer panija otsemaid maha
ja mis tähendab - logige sisse? anonüümsed olete ikkagi, muidugi teatud asutus ei pea nii palju vaeva nägema ja teatud inimesed saaksid hakata oma mailidega mõningaid tüütama
mis puutub homondusse, siis seda sunnitakse meile ju vägisi pähe - kui vaadata mõne eriti tähtsa võsukese nägu siis sealt on selgelt äratuntav kaasasündinud nõdrameelsus, tavaliselt on sellised seksuaalselt väga aktiivsed, arvata võib, et sealt suunast need hälbed alguse saavad, kuid seda ennegi juhtunud, et raha eest müüb mõni nii enda, oma lapsed, riigist rääkimata.
kuid kõige parem viis on - ärge suhelge moosiga, las õiendab kui peab
arukaid kommentaare on ka mida tasub lugeda
moosimadu 27. veebruar 2015, kl 09.26
moosimadu 27. veebruar 2015, kl 09.40
Lehmad kargavad üksteist indlemise ajal, mingit pullilõhna pole selleks vaja. Homoseksuaalsuse algeid saab selles näha ainult rikutud mõtlemisega inimene. Need on innaaegsed hormoonid, kulla linnanimene.
 
loogiline 27. veebruar 2015, kl 10.17
homoaktivistidele on ette antud teatud suunised ja võltsuuringud millele toetuda
see et homoseksuaalsus on levinud loomade seas on üks kõige jaburamatest väidetest
teatud loomad võivad olla kahesoolised kuid mitte iial homoseksuaalsed, loodus välistab sellised tuule tallamised
moosimadu 27. veebruar 2015, kl 10.33
Muig... juba 18. sajandi homoaktivistid tegid propagandat.
http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=50776002
 
ihihiii 27. veebruar 2015, kl 15.26
Lugesin huvi pärast seda delfi jaburdust, nii suure rumaluse peale annab ikka tulla, pingviinid ja homod!
Isaspingiivid ju hauvadki mune ja kui nad üht muna ka kordamööda hauvad siis kus on siin homoseksuaalne suhe?
Mis puutub ahvidesse siis miks Tallinna ahvid seda ei tee? Järelikult, et võimatut tõestada pugesid mõned aktivistid ahvi kostüümi.Noh on eriline ajuhaigus , et sellist tobedust välja mõelda.
moosimadu 27. veebruar 2015, kl 16.00
http://www.nhm.uio.no/besok-oss/utstillinger...

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/867055

http://www.seo-forum-seo-luntan.com/other-langua...

Sa oled õigel teel, muidugi puges 115 sentimeetri pikkuse bonobo nahka pedeaktivist, võibolla isegi mitu, et teadlased jälle lolliks jääksid. Aa- homokaelkirjakud, need on ka tegelikult needsamad aktivistid, neid on lihtsalt rohkem ühe naha sees.
 
??. 27. veebruar 2015, kl 18.09
Moosimadu on tüüpiline Reformist või Sotsi kommunist (Randpere, Maruste, Jaak Allik, Lauristin). Kommunist teab mis on õige ja hea, aga kõik teised on lollid, lollrahvas, hall mass.... Homoseaduse läbisurumise maneer oli samastub Moosimao väljendustega.
 
to ??. 27. veebruar 2015, kl 18.26
Allik oli ainus, kelle eesnimi meelde tuli?
See nn. homoseadus võeti vastu riigikogu poolt. Palun too täpselt välja, mis viitab läbisurumisele:
1. ...
2. ... jne
moosimadu 27. veebruar 2015, kl 18.38
??. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Moosimadu on tüüpiline Reformist või Sotsi kommuni
> st (Randpere, Maruste, Jaak Allik, Lauristin). Kom
> munist teab mis on õige ja hea, aga kõik teised on
> lollid, lollrahvas, hall mass.... Homoseaduse läb
> isurumise maneer oli samastub Moosimao väljenduste
> ga.

Mööda, proovi veel.
Maakera on ümmargune (kuna KÕIK mida ma ütlen, on siin mõne kommenteerija meelest vale, siis eks proovige sellega jõudu)

Siin eespool heideti ette, et (tsiteerin) "Sina lihtsalt jaurad pimesi oma tõde edasi, sõltumata esitatud faktidest."

Vaadake, siiani pole ma siin kuigipalju fakte näinud, puhas emotsionaalne arvamuste esitamine. Jah, see on kahtlemata huvitav, väga kena on vestelda inimestega, kes suudavad oma arvamusi argumenteeritult esitada. Kahjuks eelistatakse teistmoodi arvaja siin siltidega "maha tappa". Kahju, tõesti.
Nüüd tõin ma siin mõned faktid, linkide taga on palju huvitavat, uurimused 1977. aastast, lõigud ajaloost ja zoloogiast.
Tulemus?
Jälle ei räägi üks armas kommenteerija asjast, vaid minust. Milleks? On see oskamatus vestelda või vahkviha?

Ok. Kuna ma tean, et lääne päritolu lingid saavad kohe sildi "teadlik lääne homopopaganda", siis otsisin kaks venekeelset linki, venelasi ei saa ju ometi homopropagandas süüdistada?

http://bigpicture.ru/?p=395534

http://muzey-factov.ru/tag/giraffes
 
diagnoos 27. veebruar 2015, kl 18.56
Õige oleks öelda, et moosimadu-pragu on keskmiselt haritud ja keskmiselt rohkem igavlev tädi, kes end lõbustab sellega, et erinevates teemades end teistele vastanduma asub ning naudib, kui seeläbi oma verbaalseid oskusi demonstreerida saab.
moosimadu 27. veebruar 2015, kl 19.14
diagnoos Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õige oleks öelda, et moosimadu-pragu on keskmiselt
> haritud ja keskmiselt rohkem igavlev tädi, kes en
> d lõbustab sellega, et erinevates teemades end tei
> stele vastanduma asub ning naudib, kui seeläbi oma
> verbaalseid oskusi demonstreerida saab.

Jälle kommentaar, kus jutt ei käi teemast, vaid teisest kommenteerijast. Hämmastav järjekindlus.

Niisiis, ikka olete veendunud, et homoseksuaalsed loomad on pedede õel väljamõeldis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!