Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
valetaja oled 12. veebruar 2015, kl 11.51
Ema nime kohale kirjutatakse haigla tõendil olev selle lapse sünnitanud naise nimi, kontrollitakse id koodi. Kui lapsel pole isa jääb teine koht tühjaks. Valetad ja valetad, harjuta veel, sitasti tuleb välja.
 
keegi2 12. veebruar 2015, kl 12.27
no mida sa räägid. kui praegu kirjutatakse id kood igale poole, siis kaua üldse on olnud need id koodid. tead sa vastata.
oli aeg, kus ei kirjutataud isa nime, kui laps oli vallaslaps ja oli oli aeg, kus kindlalt tuligi täita isa koht. kirjutati sinna kes tahes ema sõnade järgi.
oli aeg, kus isa, kui tahtis isadust tõestada, pidi tegema avalduse, et teda isana kirja pandaks. oli isegi nii, et lapse isaks kirjutati mees, kellega naine oli eelnevalt abielus olnud, kuid uuesti veel abiellunud polnud, kuigi kandis teiese mehe last.
on olnud igasugu võimalusi ja mind nt ei tea, miks või kuidas on minu sünnitunnistusel just nii kirjas nagu on. kuidas seda sai, ma ei tea, sest olin alles vastsündinu. loodan, et olin nende jaoks vastsündinu kummastki neist. aga ma ei saa selleski kindel olla. võib vabalt olla, et ma pole nende kummagi laps.
ja nüüd tahaksin ma küsida, kui ma tahan teha dna testi, et vähemalt ühega neist naistest, kes mu vanemad on, saaks tuvastada enda vereside. kas on võimalik vaid minu tahtest seda teha või peab olema ka teise poole nõusolek. seega siis kolmik-nõusolek, mina ja need kaks naist.
 
valetaja 12. veebruar 2015, kl 12.43
Keeruta pealegi, ema nime kohale kirjutati ja kirjutatakse alati lapse sünnitanud naise nimi. Pole usutav jutt.
 
tõearmastaja 12. veebruar 2015, kl 12.46
sm moos niikuinii,ega keegi teine nii labase valega lagedale tule. tahab siin näidata kuidas homode all kannatanud valetavad ja selle nimel valetab ennast homode lapseks satanistid on kõigeks valmis.
 
keegi2 12. veebruar 2015, kl 13.14
kui ei usu, siis ei usu, ega minu elu sellest ei muutu.
ma tean täpselt niipalju, nagu mulle on räägitud, ei rohkem ega vähem. mis neis juttudes tõsi on ja mis vale, seda tahaksin isegi teada.
kas keegi oskaks ikka selle dna testi kohta rääkida. olen mõelnud seda teha.
tahan oma hinge rahustamiseks ja kahtluste hajutamiseks seda enda jaoks teha. tahan teada tõde, ei jaksa aina kahtlustada ja oletada. tahan rahu oma hinge ja olgu see tõde siis kui tahes vastik, vähemalt oleks asi selge ja saaksin edasi minna. kas siis mõista ja andestada või elu lõpuni süüdistada. ilmselt püüan andestada, vähemalt loodan nii.
 
objektiiv 13. veebruar 2015, kl 18.19
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=2486:objektiiv-2015&catid=132:objektiiv

Kuulake jälle saadet "Objektiiv". Külaliseks EKRE aseesimees Martin Helme.

Pereraadiost saab saadet kuulata täna 19.00 ja homme 13.00.

NB! e-valimised ei ole usaldusväärsed, on suur võltsimiskahtlus, mida ei saa kontrollida ja sellepärast tuleks kui vähegi võimalik on minna 1. märtsil (õigel valimispäeval) ilusti valimisjaoskonda ise kohale ja seal oma hääl anda.
 
mis imet 13. veebruar 2015, kl 22.10
Rootsis on vanem 1 ja vanem 2, USA mingis osariigis ka, järelikult sündisid välismaal
 
mida sa Rootsist tead? 14. veebruar 2015, kl 00.04
Õe pere sai just Rootsis lapse, sünnitunnistusel rida ema jaoks ja rida isa jaoks olemas. Klähvid kuulujutte?
 
mhh 14. veebruar 2015, kl 12.11
Kähvid kuulujutte - pole kust viisakas väljend! Õpi viisakust!
Rootsi kohta vast täpselt ei tea , vähemalt tahetakse seal nii teha, seda lehest lugesin kuid minu sõbranna tütar sai lapse oma viis aastat tagasi,Massatuscetsi(ausalt öeldes ei teagi korrapealt kas kirjutasin õigest) osariigis ja seal olid mitte isa-ema vaid vanemad
 
valetamine on uus viisakus 14. veebruar 2015, kl 12.30
ikka samas vaimus edasi.
http://www.mass-doc.com/massachusetts_birth_certificate.htm
valetajate käest viisakust õppida. mis jägmiseks, varastelt rõivamoe kohta nippisid küsida, vä?
 
ühinen mhh-ga 14. veebruar 2015, kl 13.39
Prantsusmaal on kohe kindlasti vanem 1 ja vanem 2. Kui mina pole tark neis asjus, siis ma usun, et Kristiina Ojuland ei valeta. Seda ta ütles saates "Looduslik valik". See oli vist sarja 2. saade, kus nad arutasid oma seisukohti kooseluseaduse teemal ja siis Kristiina Ojuland ütles, et Eesti ei tohiks kunagi niisugusesse olukorda jõuda nagu on Prantsusmaa, kus juba ei tohi sünnitunnistusele märkida ema ja isa, vaid seal on vanem1 ja vanem 2. Ja Rootsi eksperimenteerib äärmuslikku sooneutraalsust lasteaedades, kus ka ei tohi kasutada sõna ema ja isa, tüdruk ja poiss. See täiesti haige "headuse ja tolerantsi" propageerimine lastele, on kuritegelik, mitte vähem kui nõukogude võim seda tegi, minu arvates isegi hullem. Mina seda oktoobrilapse ja pioneeri asja üldse aru ei saanud, mulle lapsena ei jõudnud see kohale, mingid rivistused olid, kus siis sai tundidest ära ja kaelarätt pidi kaelas olema, et mitte märkust saada ja kogu see sisu läks minust ja kõigist mu sõpradest suure kaarega mööda.

http://naine24.postimees.ee/808142/rootsi-sugudeta-lasteaias-pole-poisse-ega-tudrukuid

Ja siit näiteks üks kommentaar sellelaadsetest teemadest ühe Rootsis elavalt eesti perelt: Kuigi elan Rootsis, on mul veel Eesti valmisöigus olemas, mina valin kindlasti kandidaatide seast, kes ütleb EI kooselu seadusele. Lihtsalt üks näide, miks ma seda teen: laps tuli koolist koju paar päeva tagasi ja oli silmnähtavalt midagi üle elanud, küsimisel selgus, et neile oli näidatud rootsi keele tunnis filmi lesbidest, järgmiseks päevaks oli planeeritud antud teemal kirjandi kirjutamine. Kas soovite Eestis ka sama? Kooselu seaduse vastuvötmine on köige sarnase algus Eestis ning ükski hetero ei saa öelda, et mind see ei puuduta. Lähiajal näete, kuidas puudutab. See teema on tösisem kui te arvate. See on teile lihtsalt infoks, mis teid eest ootab.
 
a millal te tõtt räägite? 14. veebruar 2015, kl 14.27
prantsuse sünnitunnistuse kooopia taotlemise formular:
https://etatcivil.org/demande-dacte-de-naissance/
kes keelt ei oska, selle tõlgin, et Prénom et nom du père tähendab isa ees- ja perekonnanimi ja Prénom etnom de naissance de la mère on ema ees- ja perekonnanimi.
 
viimasele 14. veebruar 2015, kl 14.30
Sa õpi ise olema aus ja räägi õigust, eksole! Või mine ja lase Kristiina Ojulandil siis kõigi inimeste ees vabandada valetamise pärast. Ja ära võimle siin!
 
poliitikud räägivad alati tõtt 14. veebruar 2015, kl 14.45
ärge te jumala pärast ühegi riigi ametlikke pabereid uskuge uskuge poliitikuid kes odava populaarsuse nimel valetavad kuidas oskavad
 
KUI 14. veebruar 2015, kl 15.57
mulle järjepanu kedagi pähe määritakse, siis tekib üsna suur vastumeelsus esmalt ja seejärel küsimus, et mispärast seda tehakse?

Siin on multinimeline, argpükslik, õnnetu ja kibestunud inimhing, kes (lase aga edasi ehk saab kergem) on ääretult sügavat raevu täis. Vististi arvab, et teda keegi läbi ei näe ning jääbki uskuma - säherdusi mürgimadusid on hulgem meie rahva hulgas.

Mul on hoopis teine mõte, kuule, võib-olla on sul ussid? Olen kuulnud, et need pidavat suuri vaevusi tekitama. Tead, neist saab mõne tabletiga lahti! Ma küll ei tea, kas see retseptivaba ravim on, aga ehk ikka.
 
ang to keegi ehk keelan-käsen teemaalgataja 14. veebruar 2015, kl 17.45
"teiseks palve ängile: meeldetuletuseks, et sind ei soovita siia teemasse. panin selle ekstra kirja teemat algatades!"

Õpi inimeste nimed selgeks, siis ehk vaatame edasi, kas snu palved täita või neid ignoreerida.
 
Nõus 14. veebruar 2015, kl 18.13
Kui räägib õigust, vastik on lugeda kuidas mhh, ühinen mhh-iga, aga palun ja mis imet ühe kuulujutu otsast teise otsa koperdavad. Milleks on vaja valesid pähe määrida, mis selle taga peitub? Seedimine nässus vist. Vana rahvaravimina tuntud kuivatatud ploomid on abiks!
 
selgituseks 14. veebruar 2015, kl 19.13
Ma tõstan sealt kiriku teemast ühele inimesele vastuse siia teemasse, kuna jutt on homodest järjekordselt. Seal aga läheks see jutt liialt teemast välja.

vanem eit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>peale oma ülikõrge mooraali muud ei t
> eata, siit ka viha geide jms suhtes.

See kriitika oli suunatud siis usklikke pihta. Ma ei nõustu selle geiviha süüdistusega. Kristlased ei vihka homoseksuaalseid inimesi, vaid nad on selle meetodi vastu, kuidas nende homode probleeme lahendada püütakse. Kindlasti ei ole me selle poolt, et keegi peaks koolis oma kõige õrnemas eas kannatama psüühilist või füüsilist vägivalda. Sellisel juhul tuleb mitte astuda nende mõnitajate ridadesse, vaid selle mõnitatava kaitseks välja, isegi kui sa ise koos temaga ebasoosingusse satud. Siin ei oma tähtsust, kas teised peavad last homoks ja seepärast tõrjuvad teda või on mõni muu põhjus. Kristluse põhimõte on ikka ja alati see, et vihka pattu, aga armasta inimest. Ei ole kavas visata välja koos pesuveega ka last ennast. Kuna selline praegune olukord on vastupidine, mitte homoseksuaale ei vihata, vaid nemad ise on muutunud agressiivseks ja survestajaks, siis lihtsalt on tekkinud vastuseis ja mida tugevam on survestamine, seda tugevamaks muutub ka vastusurve. Need, keda survestatakse, asuvad kaitsele.

Võtan lühikeseks selgituseks kirjutise "Kaitskem üheskoos perekonda" lehelt:
Kirikuõpetaja ja teoloog Arne Hiob on kirjutanud teravmeelse ja põhjaliku vastulause Jaan Lahe ja Urmas Nõmmiku artiklile "Homoseksuaalsus piiblis," milles ta selgitab üksikasjalikult, miks tema kolleegide tõlgendus homoseksuaalsuse käsitlemisest piiblis on tendentslik, meelevaldne ja kontekstist välja rebitud:

"Selgemini kui teiste tungide puhul ilmneb just seksuaalsuses kalduvus keskenduda naudingule: mida enam seda toidetakse, seda näljasemaks see muutub, seda erksamalt reageerib inimene rahuldamise igale võimalusele.”


"Soov ignoreerida meeste ja naiste erinevust, üritades seda taandada sotsiaalseks, meenutab sotsialistide käitumist Nõukogude Liidus, mis leidis venelaslikult värvika väljenduse mitte ainult inim­loomuse kommunistliku ümberkasvatamise, vaid ka jõgede tagurpidi­pööramise kavatsuses."

"Esiteks tuleb välistada igasugune homo­abielude võimalus olevikus ja tulevikus. Selle­suunalised arengud tuleb tagasi pöörata."

"Teiseks tuleb välistada igasugune homode taga­kiusamise võimalus olevikus ja tulevikus."
 
oehjoppenpuhh 15. veebruar 2015, kl 12.53
Kas see on see "uurimus" mille mingi kirik korraldas? Siis võite ju arvata kui kallutatud see asi oli. Kui mujal maailmas suhtutakse homopaaridesse täiesti normaalselt, siis siinmail käib ikka mingi räige ristisõda. Paras keskaeg..
Muide, kui õnnetu või mitteõnnetu keegi oma elus on, sõltub ikka ümbritsevate inimeste suhtumisest. Kui te ise neid homosid nii õudalt vihkate, siis seda õpivad teilt ka teie lapsed ja seslt tuleb siis see koolikiusamine jne..
 
puhhadipuhh 16. veebruar 2015, kl 00.10
mujal maailmas ei suhtuta sugugi normaalselt, neid jälestatakse, Prantsusmaal oli väga suur demonstratsioon nende vastu, meil lihtsalt vaikitakse maha sellised asjad
mis puutub tolerantsisse siis kõik mu töökaaslased leiavad, et just viimasel ajal on nad muutunud sallimatuks homode sihtes ja arvavad et see on mingi eriline ajuhaigus , sallimatuse põhjuseks on just homode endi ülivaenulik käitumine normaalsete inimeste suhtes
ja üldse kui välismaal nii hea on siis miks sa veel siin oled?
 
eelmisele natsile 16. veebruar 2015, kl 06.18
Viimase, sallivusest lausa tiine kommentaari autorile, ütleks, et Prantsumaal on olnud tõesti demonstratsioone pedede vastu. Seal on olnud demonstratsioone ka juutide vastu ja demonstratsioone segakoolide vastu ja euroliidu vastu ja nato vastu ja lihasööjate ja kasukate kandmise vastu. Jama lugu, aga neist ka ei räägita.
Tropp oled.
 
oehjoppenpuhh 16. veebruar 2015, kl 17.50
irw, ma tahaks ka näha mingit ülivaenulikku homo.. Tunned mõnda isiklikult vä? kas ta käib sul aknaid sisse loopimas? Äkki sina ju su töökaaslased kujutate ette? Muide-homod ei käi ennast kuhugi pressimas, ajakirjanduses ja kommentaariumis meelib ikka heterotel ennast tigedaks rääkida.. :D
ps! ma olen hetero
 
puhhabää 16. veebruar 2015, kl 19.04
kui tahad näha üht marutaudis homo siis palun ole lahke ja vaata peeglisse
ja mis rahvusest sa üleeelmine oled? eestlastel pole kombeks natsideks sõimamine?
 
Marika 16. veebruar 2015, kl 19.23
"mujal maailmas ei suhtuta sugugi normaalselt, neid jälestatakse"

Hakkame pihta kasvõi sellest, et sinul ei ole õigust teist inimest jälestada pelgalt tema seksuaalse orientatsiooni alusel. See näitab sinu isiklikku nõrkust, muud ei midagi.

Kui ma näiteks ütleksin su lapsele, et ma jälestan teda tema punase juuksevärvi tõttu, kas see oleks ka sinu silmis väga ok?
 
Marika 16. veebruar 2015, kl 19.28
Ja üldse, mis mõttes ollakse geide vastu tolerantsed vaid senikaua, kuini neid justkui ei märgata? Et oled maru tolerantne niikaua, kuni töökaaslane ei julge mulle rääkida, et tal on samast soost partner?

Ma tean ühte lesbipaari ja ühte geid. Neid ei saa heterovihkamises süüdistada. Ka nende perekond ja sõpruskond on heterotest kubisev. Miks nad oma vanemaid ja tuttavaid/sõpru vihkama peaks?
Samas saaksin väga hästi aru, kui nad ei salliks näiteks kommentaatorisuguseid tonte, kes nende elu igati kihva üritavad keerata.
 
Marika 16. veebruar 2015, kl 19.29
´Et oled maru tolerantne niikaua, kuni töökaaslane ei julge sulle rääkida, et tal on samast soost partner?
 
uiuiää 16. veebruar 2015, kl 20.17
mina olen tolerantne niikaua kuni nad mulle peega pähe ei istu, nahistavad omaette - isiklik asi
jälestan loomulikult selliseid kes ilmselt alavääsustundest armastavad oma s.taseid aluspükse pidevalt teiste nina all hõõrudes kuulutama - näe, mina olen homo, te kohe peate mind ja ainult mind välja kannatama muidu olete natsidest foobikud - jäle
 
oijeerum 16. veebruar 2015, kl 20.46
olgu need peded, kes tahes ja elagu kuis tahes ja tehku endale selgeks, et nende eluke jääbki vaid nende kahe eluks omavahel, sest ühesoolistest ei sünni lapsi.
ja oleks rahu majas, keegi ei kiunuks midagi.

aga, kus sa saad, ikka rind ette ajada ja nõuda erilisemaid õigusi, vaja perekonda lastega ka veel kõigele lisaks.

see ajabki enamuse marru, mitte teadmine, et need kaks nt omavahel suuri tundeid tunnevad ja otsustavad omavahel olla. poleks kellegi asi, kui nende eripära üle ei tähtsustataks ja neist teistest paremat pilti ei loodaks.
olgu ja elagu.

kui juba õiguste nõudmine teemaks, siis võiks ju iga killukese eripäraga inimgrupp nõuda enda jaoks ka erilisi seadusi.
mul üks jalg lühem, tahan ühineda lonkuritega ja nõuda just lonkuritele kohandatud ja sätitud õigusi.lähem ka tänavatele, teeme demonstratsioone ja eeldame, kui nunnud me oleme...

ja tõesti, kui omasooline, kel võib vabalt ka varjatud lisasoodumusi olla, saab tunnustatud, siis peaksid saama ükskõik, milliste eripärade omajad samamoodi tunnustatud, kui looduse pisike pilge ja vingerbuss.
erinevus ju rikastab, kas pole.

kui keegi võtab endale loa ja õiguse jagada lapsi /homo/peredesse, kus looduse poolt neid ei sünniks kunagi, siis on see võimu kuritarvitamine esiteks ja teiseks rikutakse lapse õigusi, ahistatakse teda, sest paigutatakse keskkonda, mis võib lapse terve elu viltu keerata.
laps on siin nagu vahend, kes peab omasoolistele õnnetunde tekitama, nende elule lisaväärtuse kinkima...
kes võtab endale selle õiguse, määrata laps sellisesse keskkonda...

samas peaks siis ka pedofiilid saama tunnustatud, sest on nemadki ju looduse pisike "rike" ja kui nad tahavad neid lapsekesi, siis, mis on nende tahtmine halvem.
olgu, püütakse väita, et neid kasutatakse seksuaalselt ära.
pole teada, kas kasutatakse alati. äkki hoopis need pedofiilsete kalduvustega inimesed vajavad lapse kohalolu, vajavad võimalust hellitada, kallistada, armastada....ja just süütut ja puhast last nimelt,
ilma tema lapsekeha rüvetamata, vajavad last kui jumalust oma ellu, kui see mõtestaks nende eksistentsi siin ilmas.
ometi näeb rahvamass neis kurjategijat, valimatult kõiki seksuaalperverte ühte patta pannes.

mitte keegi ei vihkaks homosid, kui neid ei ülistataks ja ei tõstetaks teistest kiiksukatest kõrgemale, isegi normaalsetest tõstetakse neid kõrgemale. ja see viib vihkamiseni, sest see on vastuhakk esiteks Loodusele ja teiseks sülitamine kõigi ülejäänute peale.
 
to oijeerum 16. veebruar 2015, kl 23.10
Ise ei leia oma jutust mitte ühtegi loogikaviga?
Eesti ühiskonnas on palju lapsi kasvatavaid samasoolisi paare. Perekonda ei moodusta inimesed mitte oma soo ja orientatsiooni alusel, vaid ikka armastusest.

Homoseksuaalne paar on võrdne sellega, kui täisealine mees last seksuaalselt ära kasutab? Päriselt ka või? Ei ole mingit erinevust? Äkki näiteks vaba tahte pinnal?

Kus täpselt neid homosid nii teistest kõrgemale siis tõstetakse? Minu meelest üritavad sinusugused neid ju mülkasse tallata. Ei õnnestu piisavalt või et siin kaagutama peab?

"olgu ja elagu." :D Et las raiped elavad, peaasi et neid olemas ei oleks?

Ema kasvatas sind selliseks vihkavaks hädapätakaks või?
 
to uiuiää 16. veebruar 2015, kl 23.12
Enda meelest oled muidu meeldiv inimene või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!