Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Homode laste pihtimused
 
pole võimalik.... 08. veebruar 2015, kl 22.35
teile pole mingeid vastuvaidlejaid ega moosiussi vajagi, uskumatu, mis siin toimub! kas te olete siia lingitud videosid enne rõõmsalt nõus olemist üldse vaadanud? jumal on olemas??????? "ärge peske ennast" kommentaari irooniat on ka tõe pähe võetud?????????????? 90% eestirahvast... tsirkus, tsirkus, tsirkus ja te olete korraga klounide naljade õnge minev publik ja rääkivad papagoid!!!!!!!!!!!
 
viimasele 08. veebruar 2015, kl 22.42
Võta rahustit!
 
mis siin siis sinuarust toimub? 08. veebruar 2015, kl 22.43
erinevate arusaamadega inimesed vestlevad aga sina pese ennast ja mine magama selliseid videokoomikuid on ennegi olnud.
 
Uhuu 09. veebruar 2015, kl 04.59
. . . "kumb sul on ema, kumb isa ja kui juba vanemaks saadi, siis mõni teadjam küsis juba, et kumb kumba k'pib?
vaesed lapsekesed olid äärmises segaduses,..."

ütleb "niisiis"


vaesed lapsed olid segaduses, sest nad ei saanud aru, et kes keda k*pib!? - väidad, ja normaalses peres pole lastel ilmselt rängemat eluküsimust, kui et

Kes, no, KES siis ikkagi? Ja KEDA?
 
kuidas te ei näe? 09. veebruar 2015, kl 06.36
ei vestle siin mingid erinevate arusaamadega inimesed. ühed torbikud panevad enda arust tarka, teised torbikud noogutavad pimesi kaasa ja kolmandad lõbustavad ennast teiste arvelt panevad ka igasugu videjoid ja linke ülesse ja jälle noogutajad kõigega nõus. naera ribadeks.
 
läbinähtav 09. veebruar 2015, kl 06.42
Moosimadu on ka anonüümseks jälle hakanud ning susib takka siin.
moosimadu 09. veebruar 2015, kl 09.36
läbinähtav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Moosimadu on ka anonüümseks jälle hakanud ning sus
> ib takka siin.

Lonks külma vett äkki?
Mina siin ei kommenteeri, aga sa vist hirmutad minuga kodus lapsi ka?
(Kõik, teema kohta ei kõnele midagi, laske see kommentaar siit kustutada või lihtsalt ärge tehke välja.)
 
ohjah 09. veebruar 2015, kl 14.18
usume küll sind vana sunnikut, loomulikult susid sa siin edasi erinevate nimede all aga ega see aita inimesi ümber veenda, liiga mannetu ja läbinähtav on kõik

ainus arusaam - ei tohi valida ei rehvikaid ei sotse ega isamaamüüjaid, muidu hakkategi selliste tigedate sallijate all elama
pealegi on neil mõtlemisega probleeme - ainult tekialused asjad on tähtsad, kui nendega nõus pole siis oled kohe foobsik, rääkiv papagoi, torbik jms

kindel EI homodele!
moosimadu 09. veebruar 2015, kl 14.26
ohjah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> usume küll sind vana sunnikut, loomulikult susid
> sa siin edasi erinevate nimede all aga ega see ait
> a inimesi ümber veenda, liiga mannetu ja läbinähta
> v on kõik
>
> ainus arusaam - ei tohi valida e
> i rehvikaid ei sotse ega isamaamüüjaid, muidu hakk
> ategi selliste tigedate sallijate all elama
> pea
> legi on neil mõtlemisega probleeme - ainult tekial
> used asjad on tähtsad, kui nendega nõus pole siis
> oled kohe foobsik, rääkiv papagoi, torbik jms
>
>
> kindel EI homodele!


Mina olen teid siin teemas rahule jätnud, jäta sina mind ka. Võiks nagu kahepoolselt sellest kinni pidada? Või pean ma seda võtma kui kutset vestluses osalemiseks?
 
to ohjah 09. veebruar 2015, kl 14.38
"kindel EI homodele!"

Minu poolt jällegi kindel ei lollidele nagu sina.
 
pähh 09. veebruar 2015, kl 20.41
ärge valige sotse ega rehvikaid muidu saategi endale sellised nahhaalsed nõudjad kaela
näeb küll, et ei taheta aga ikka trügib
 
viimane sõna 09. veebruar 2015, kl 21.29
moosimadu, mine palun ära ja ära enam tagasi tule.
 
to pähh 10. veebruar 2015, kl 12.24
No mina nagu olen aru saanud, et Moosimadu ei ole gei. Või et millistest "nahhaalsetest nõudjatest" jutt käib?
 
Luud 10. veebruar 2015, kl 12.26
Issand, mis geid saavad nüüd õiguse koosellu astuda vä? Mida järgmiseks? Saavad ka õiguse valimas käia ja kohustuse makse maksta?
 
Uhuu 11. veebruar 2015, kl 02.18
Võrratu teema ja veel uskumatumad sõnaseadjad.

Mõned mõistlikud jutud, enamuses sõnulseletamatu möga.
Üks piiratud arusaamadega inimloom ajab segi utoopilise muinas- või imedemaa ja reaalse maailma.

Sõnadekogum: lastel PEAB olema ema ja isa, üksikemad ja üksikisad ... vangi panna? maalt välja saata? sundabielustada? maailm peab olema selline nagu see MINA tahab, president toimigu nii nagu MINA tahab, piiskopi kiidame senikaua, kuni ta MINAle meeldib, kui ei, siis peksame sõnadega nagu Moosikat, kes miskipärast hoopistükkis pihku itsitab ja oma kindlameelsusega jälle seda sipelgapesa vihast kidisema paneb.
 
bäbää 11. veebruar 2015, kl 15.11
võta uhuu ja loe oma postitus ise ka läbi, ehk saad aru kui läila ja teisi halvustav see on
tõepoolest, te homod pole miskit muud selle urgitsemisega saavutanud kui kõigile näidanud, et samasooliste seks mõjub ajule halvasti - teeb agressiivseks suurusehulluks
 
to bäbää 11. veebruar 2015, kl 22.47
:D Siinsetele trollidele muud öelda ei olegi, halvustav on ainus, mis ehk mõjub.

"tõepoolest, te homod pole miskit muud selle urgitsemisega saavutanud kui kõigile näidanud, et samasooliste seks mõjub ajule halvasti - teeb agressiivseks suurusehulluks"

Ma ise muidu ei ole siin teemas kohanud kedagi, kes ütleks, et on homo.
 
kogu lugu 11. veebruar 2015, kl 22.56
kindlasti oleks toredate homode/lesbide peres kasvav laps õnnelikum, kui vägivallatsemisega heteroperes.
 
no 11. veebruar 2015, kl 23.09
kogu lugu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kindlasti oleks toredate homode/lesbide peres kasv
> av laps õnnelikum, kui vägivallatsemisega heterope
> res.

Kas siis nagu normaalset peret ei võiks ideaaliks panna või kas homod sinu arvates on vähem vägivaldsed? Teadupoolest on nad suhtes palju rohkem vägivaldsed. Vägivaldest suhtest saab üks vanematest välja astuda ja laste olukord normaliseerub. Homopaaride lapsed aga on pervertide meelevallas, kus loomuseadused on pea peale pööratud ja kus lastelt NÕUTAKSE heakskiitu oma homoseksuaalsusele koos kõigi nende geiparaadide ja haige ideoloogiaga. Nad on hullemas olukorras kui on seda füüsiline vägivald.
 
to no 11. veebruar 2015, kl 23.27
"Homopaaride lapsed aga on pervertide meelevallas, kus loomuseadused on pea peale pööratud ja kus lastelt NÕUTAKSE heakskiitu oma homoseksuaalsusele koos kõigi nende geiparaadide ja haige ideoloogiaga. "

Ise ka usud, mis p..ka sa suust välja ajad?
 
nõus 11. veebruar 2015, kl 23.29
Kaks perverti lapse kallal ajupesu tegemas - see on hullem ja kuritegelikum kui üks vanematest on vägivaldne. Teadupoolest mittevägivaldne lapsevanem kaitseb lapsi ja astub suhtest välja, jättes lapsed endale. Igasugused varjupaigadki on nende jaoks loodud. Erandid on alkohoolikud, narkomaanid. Siin üks sinisilmne püüab homosid näidata parematena kui heterosid, et homode seas ei ole psühhopaate, vägivaldseid ja alkohoolikuid. Nende puhul on tegelikult see allakäik mitmeid kordi suurem. Seda lihtsalt ei taheta avalikustada, sest see tõstaks vaenu nende vastu.
 
keegi 12. veebruar 2015, kl 00.54
mina kasvasin kahe naise suure armastuse, armukadeduse ja seega kahe naise maailmas. oli üksik laps ja ma ei tea tänapäevani, kumma naise laps ma olin, sest kui küsisin seda, siis öeldi, et ma olevat nende mõlema laps.
väitsid nad mõlemad, et armastavad mind, aga neil polnud minuga eriti tore midagi, sest neil kahel oli omavahel nii palju tutiplutitamist, et juba üsna väiksena mõistsin, et meie kodu pole nagu teistel, et mina olen imelik ja ma kartsin pidevalt, et teised mind seetõttu halvaks peavad.
nüüdseks olen ammu täiskasvanu, aga ma ei tea, kes ma olen. kardan mehi, sest need olevat kõik segased ja nii ma oma kodus aina kuulsin. ma ei taha samamoodi elada teise naisega, sest ma ei taha korrata sama mustrit, mis meie kodus oli.
olen üksi ja ilmselt jäängi üksi.
kas ma olen õnnelik vähemalt?
ei, ma pole õnnelik, sest ma usun siiani, et midagi mu elus läks nihu juba siis, kui ma siia ilma sündisin ja eriti nihu läks siis, kui ma aru hakkasin saama, et meie pere pole normaalne, et midagi on valesti, et midagi on puudu....
ma olen poolik, sest ma ei suuda end kohandada ei naiste ega meestega. ma ei tea, kes ma isegi olen. olen justkui naine, aga kes teab, võibolla hoopis mees, võibolla olen mõlemad ühes, nagu shampoon kaks ühes.
olen käinud psühholoogide ja psühhiaatrite juures, aga abi sellest olnud ei ole.
ja nende kahe naisega, kes väidavad, et nad mõlemad on mu vanemad, ma suhelda ei taha. nad valetavad ju, sest lapsi saadakse ometi mehe ja naise omavahelisest suhtest, mitte kaks naist omavahel..
vat nii on mingu lugu.
kuidas teistega, ma ei tea.
 
tunnen vale haisu 12. veebruar 2015, kl 01.08
 >ma ei tea tänapäevani, kumma naise laps ma olin, sest kui küsisin seda, >siis öeldi, et ma olevat nende mõlema laps.

Mõtle midagi paremat välja. Sünnitunnistusel oli ka kaks ema ja nii sa ei teagi, kelle kõhus sind küpsetati. Kas sa oled lihtsalt loll või valetad.
 
keegi 12. veebruar 2015, kl 01.25
midagi ma ei valeta, nii mulle räägiti ja sünnitunnistusel ongi nad mõlemad kirjas. aga kumma kõhus ma küpsesin, seda ei teagi ja ma enam ei usukski neid, kui nad praegu peaksid ausalt tahtma rääkida.
arvan isegi nii, et äkki ma pole nende kummagi laps. äkki olen lapsendatud hoopis.
ma ei tea, mida uskuda, mida mitte.
et ma loll olen, seda tundsin juba lapsena.
rääkisin vaid oma loo ja seda, mida olen tundnud ja tunnen praegu.
kui juba tunded valed on, siis mis üldse õige on.
 
haiseb ikka jubedalt 12. veebruar 2015, kl 02.51
keegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> midagi ma ei valeta, nii mulle räägiti ja sünnitun
> nistusel ongi nad mõlemad kirjas. aga kumma kõhus
> ma küpsesin, seda ei teagi ja ma enam ei usukski n
> eid, kui nad praegu peaksid ausalt tahtma rääkida.
>
> arvan isegi nii, et äkki ma pole nende kummag
> i laps. äkki olen lapsendatud hoopis.
> ma ei tea
> , mida uskuda, mida mitte.
> et ma loll olen, sed
> a tundsin juba lapsena.
> rääkisin vaid oma loo j
> a seda, mida olen tundnud ja tunnen praegu.
> kui
> juba tunded valed on, siis mis üldse õige on.

Kust kohast see pläma tõlgitud on või mis maal sa kasvasid? Eestis igatahes mitte.
 
ang 12. veebruar 2015, kl 06.47
Luud, krt, ma tõmbasin omale kohvi kurku su viimase avalduse peale!

Ja see, kel sünnitunnistusel kaks ema, on tõeline tase. Kas saaks koopia sellest sünnitunnistusest?
 
hais 12. veebruar 2015, kl 08.52
tunnen vale haisu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>  >ma ei tea tänapäevani, kumma naise laps ma olin,
> sest kui küsisin seda, >siis öeldi, et ma olevat
> nende mõlema laps.
>
> Mõtle midagi paremat väl
> ja. Sünnitunnistusel oli ka kaks ema ja nii sa ei
> teagi, kelle kõhus sind küpsetati. Kas sa oled lih
> tsalt loll või valetad.



Ja mida siis sünnitunnistusele sel puhul kirjutatakse?
Meesisa nimi? Aga milline "doonor" tahaks oma nime sinna jätta?
 
keegi to keegi 12. veebruar 2015, kl 09.00
olen teema algataja. keegi, kes sa siin räägid oma lugu, ükskõik kas sa selle välja mõtlesid või mitte, ei maksa kasutada teemaalgataja nime. kui sa kaaperdad siin teemaalgataja nime, siis ilmselt valetad ka muus osas.

teiseks palve ängile: meeldetuletuseks, et sind ei soovita siia teemasse. panin selle ekstra kirja teemat algatades!
 
valetajale 12. veebruar 2015, kl 10.02
https://www.eesti.ee/est/perekond/rasedus_ja_lapse_sund/sunni_registreerimine_ja_nime_valik
Meie riigis pole kahe naise või kahe mehe kandmine sünnitunnistusele võimalik. Sinu lugu on küll puhta mäda.
 
keegi2 12. veebruar 2015, kl 11.38
vabandust teemaalgataja. olen nüüd keegi2. ei kaaperdanud tahtlikult sinu nime.

mis vale mu jutt siis on?
mu ema koha peal seisab ühe naise nimi ja isa koha peal on nimi, mida kannab teine naine. kui selle naise vanemad oma tütrele panid nime, mis võib olla samahästi mehelgi, siis esmapilgul vaadates ongi kõik norm.
mina aga tean ju, kes nad on.
arvan, et ma ei tea ei endast ega neist kahest "emast" pooli asjugi. kuidas nad neid sünnitunnistuse ja minu asju kunagi ammu "korda ajasid", ma tõesti ei tea.
seepärast, mida enam aega edasi, seda vähem ma üldse midagi uskuda suudan.
tahaksin teada päris tõde, ausat tõde. kardan, et ma ei saagi seda teada. liiga palju valet ja varjamisi on olnud.
aga eks aeg oli siis ka teine ja tõesti ei tea, mis või milleks mida tehti. kurb on vaid see, et kuigi praegune aeg peaks olema vabam ja mõistvam, tunnen selles teemas sama ängistust ja võõristust, kui kunagi ammu lapsena.
rääkisin vaid lookese iseendast, oma tunnetest ja kahtlustest ja siseheitlustest, alates lapseeast tänase päeva varjudeni välja. kes tahab, usub, kes ei taha, ei usu. minu lugu see ei muuda nagunii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!