Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ja kui leiadki internetist normaalse ja vaba mehe...
 
nõutu 30. juuni 2014, kl 12.35
siis miskipärast nad ei soovi tutvuda. Täiesti nõutu olen. Jäime mingi pool aastat tagasi suhtlema internetis, tema alustas mitte mina. Oli pilditu. Vanus ka minu jaoks vastuvõetav 35+. Ütles, et tahab lihtsalt suhelda ja vaadata kuhu suhtlus edasi viib. Pilti ei näidanud kuna niisama üles ei riputa. Ok, mõistetav. Suhtlemine intelligente, loeb raamatuid, haritud, töö olemas, maakodu jne. Peale kahte kuud oli nõus korra skypis suhtlema. Ka normaalne. Aga siis hakkas pihta (neljandal kuul umbes). Suhtlemine hooti. Kogu aeg oli vaja kuhugi maale ehitama minna või muru niitma ja kõige lõpuks ütles, et ta lihtsalt ei jõua nii palju internetis istuda ja suhelda. Kuigi ega ta väga tihti intenretis nagunii polnud. Aga et, kui on vaba aeg, siis kulutaks ta selle meelsamini (tema muidugi ütles pingete maandamine) rattaga üksi sõites või lugedes. Siis vabandas, et mul oleks tema kõrval raske elada. Et tema tahaks küll, aga mõtleb minu peale. No mida? Täiesti kõrini
 
naine 30. juuni 2014, kl 12.45
Tavaline netis tolgendaja,sa ei ole ju teda näinud, on selle taga üldse mees, terve mees või samaeline mees või kogunisti naine,kes lollitab konkurendiga. Pressib sult eraelulisi asju välja ja pärast kirjutab sellest või käivad su kodus vargad ühel ajal . Miks sa üldse reageerid mehe nimele, kes sõidab rattaga, kellel pole pilti,kes ei taha kohe silmast silma kohtuda...Miks tal autojuhiluba pole.Kutsu kohtama, kui keerutab välja ,siis on nii nagu eespool kirjutasin.Lõppude lõpuks võib tegemist olla vana abielus mehega.
 
to naine 30. juuni 2014, kl 12.51
skypis ju oli. Seal on kaamera, aga vahet pole
 
e 30. juuni 2014, kl 12.54
Väga suur hulk inimesi ei pane pilti netti kuna nad ei soovi, et keegi näeks nagu nad otsiks kedagi. On see võltshäbi või midagi muud
 
meestutvuja 30. juuni 2014, kl 13.07
ka minu pilti ei ole netis, mul pole suhtlusportaalides kontot, midagi ei ole netis. kas mul on siis viga küljes? ei ole, hoopis netielanikel on kiiks juures, aga sellest arusaamine võtab vähekene aega.
ja mis, nüüd olen kõlbmatu, jalgrattuur, maakodus dressides tolgus? eksite naised.
tutvuksingi naisega kel puudub vajadus netis rippuda.
kardan kohtuda jah, koledaga...kauni naisega kohtuma kihutan sajaga ja kui autoga ligi ei saa, siis jooksen ummisjalu. andke mulle see võimalus, kaunitarid kuni ...39.
 
sama siin 30. juuni 2014, kl 13.19
Pilti üles ei riputa ja kuigi on naisi, kes arvavad, et olen ok. Ei soovi kellegi elu nässu keerata, tunnen ennast piisavalt hästi, et õelda, minu saatus on elada ilma naisteta.
 
Mees 30. juuni 2014, kl 13.26
Ma arvan,et see piltide üles riputamine on juba jama.Pooled pildid on valed,olgu siis vanus ja meik, kõik koos.Tegelikult kokku saades on pilt teine,pööra või kanna pealt ringi ja kõnni minema.
 
N 35 30. juuni 2014, kl 13.58
Puudub vajadus netis rippuda ..
 
mees2 30. juuni 2014, kl 14.01
olen ka netis tutvusi otsinud kuid pildile pole kunagi rõhku pannud. seepärast, et välimus ei ava inimese olemust. enamuse mulle vajalikust informatsioonist saan kirjavahetusest kätte ja nõnda, et teine ei aimagi. jälgin nimelt sõnakasutust, kirjastiili jne.jne. elukoht, kaal ja pikkus-laius avaldatakse ka tavaliselt, teisiti ei läheks kohtumagi
 
Naine2 30. juuni 2014, kl 14.15
Arvan samuti, kui mees2, ma ei tahagi kellegi pilti näha, ammuks siis enda oma kõigile vaatamiseks riputada. Ei ütle ka pikkuse- ja kaalunumbrid alati midagi, kõige õigem on inimesega suheldes välja raalida, kas on mõtet kohtuda. Seejärel kohting ja kui ei sobi (see on ju kohe näha!), siis ei pelga ei ütelda.
 
irwwwwww 30. juuni 2014, kl 14.33
õudne lugeda, millised luuserid siia kokku on sattunud, te mujal ei tutvu inimestega, peate netist tolgendama?

Ja teemaalgataja, mees lihtsalt ei olnud sust huvitatud. Ilmselt oli sa mingi hapuks läinud vanamutt, niigi oli ju viisakas ja suhtles sinuga.

Mida ta veel oleks pidanud tegema? Ilmselgels leidis kellegi parema, kellega koos aega veeta, mitte mingi mutiga skypes rääkida :D
 
irw`ile 30. juuni 2014, kl 14.36
Miks sina siis netis luuserite hulgas tolgendad?
 
irwwwwww 30. juuni 2014, kl 14.37
Käin teid niisama siin mõnitamas
 
irw`ile 30. juuni 2014, kl 14.40
Kas siis muud tegevust ei leidu, näiteks kasvõi tutvumine?
 
eemalt vaadates 30. juuni 2014, kl 14.54
ilmselt ei oleks ka kohtumised pikemat suhet andnud.
minu eks leiab netist, või leitakse tema, uusi suhteid ja kõik nad on siiani(juba mitu aastat) lõppenud hiljemalt paari kuu jooksul. ja kahjuks on korraga käsil mitu suhet:( sellest järeldus, netitutvused, mis püsivad, on erandid ja kinnitavad reeglit:)
 
Hülgehall kuub 30. juuni 2014, kl 14.55
Ma ka oma pilti pole üles riputanud, ei taha lihtsalt vahele jäda..
 
mhmhmh 30. juuni 2014, kl 15.11
Hülge pilti näeb niigi, kui netis otsingusse sisse lüüa- hallhüljes.
 
to Mees 30. juuni 2014, kl 15.12
Kas naised jooksevad minema kui sind näevad?
 
40 30. juuni 2014, kl 15.22
Ma jälle ei saa aru, miks minuga tahavad tutvuda 50+ meesterahvad. No mingigi reaalsustaju ju võiks olla, ma ei taha 10+ aastat vanemat meest kaaslaseks. Tuttava-/ sõbrasuhe on iseasi (kui seda just otsiks), aga kaaslaseks? Kindlasti mitte!
 
m50+ 30. juuni 2014, kl 15.29
Palju siis neid mehi 50+ on ,kes sul ukse taga järjekorras?
 
to m50, Bond 30. juuni 2014, kl 15.44
Kas see sind puudutab, et uurid, palju keegi meestega käib, kui öeldi , et ei taha 10 aastat endast vanemat meest, siis sinul poleks vaja reageerida, sina oled 10aastat vanem mees, kui mitte rohkem.
 
Täitsa Blond 30. juuni 2014, kl 15.44
Mina ei saa jälle aru, miks minuga tahavad tutvuda minust 10-15 a nooremad mehed...kusjuures täitsa kompud kutid:)
 
:) 30. juuni 2014, kl 15.47
Sellele on kuratlik selgitus, miks nii:)
 
Täitsa Blond 30. juuni 2014, kl 15.48
Seleta mulle ka, naerusuu...
 
:) 30. juuni 2014, kl 15.53
Küsi Inglilt:)
 
miks tahavad blondiga tutvuda 30. juuni 2014, kl 16.08
Nad ei tea, et tegelikult oled sa 62 aastane paks mutt.Kui teada saavad siis nad enam sinuga tutvuda ei taha.
 
nn 30. juuni 2014, kl 16.10
Mina olen täheldanud, et ega oma elus hakkama saavad isikud eriti oma pilte üles ei riputa. Eesti kogukond on lihtsalt nii väike, et ei soovita kui keegi töökaaslane või miks mitte ka alluv vaatab, et ahah, otsib netist naist või meest. Siis veel perekond ja sugulased. Ei soovita, et keegi teaks sind otsimas. Siis hakkab ju ikka mingi kosjasobitamine pihta või pidev pärimine. Ise olen pilditute hulgast päris huvitavaid sõpru leidnud. Kooselu pole küll saanud, aga niisama kellegi kellega vahel kusagil klaasi veini juua ja maailma asju arutada olen küll leidnud. Ei tasu otsida selle ainsa eesmärgiga, et nüüd hakkan koos elama, see ei vii nagunii kuhugi. Tuleb vabamalt asja võtta
 
Ebanormaalne mees 30. juuni 2014, kl 16.23
Ma arvan, et normaalsete meeste käitumine ei peaks otseselt väga nõutuks võtma.

Kui on olemas haritus, maja, maakodu, kuldsed käed, raha jms asjad, siis kipubki ju nii olema, et aeg on kõikvõimalikke tegemisi täis ja ei olegi võimalik internetis paljude inimestega pikalt suhelda.

Ju siis ei tekkinud normaalsel mehel teemaalgataja suhtes sellist suurt tunnet, mis oleks ta eemale rebinud maakodu, rattasõidu või raamatute juurest.

Seda, et normaalne mees ei taha naist solvata, öeldes talle: "Vabanda, aga sa ei paku mulle eriti pinget" ning selle asemel süü enda peale võtab, võib kah täiesti normaalseks pidada. Vast on ikka parem veidi nõutu olla, kui saada mingi tõsine pauk oma egole.
 
naine42 30. juuni 2014, kl 16.32
to:40 Mina küll tahan 50+ mehega tutvuda, sest nad on väga hoolitsevad...
 
m50+ 30. juuni 2014, kl 16.34
Naine 42,siis on minul lootust....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!