Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ja kui leiadki internetist normaalse ja vaba mehe...
 
kotkapilk 03. juuli 2014, kl 13.52
Ühel päeval avastad, et eksid ja taipad, et kõik on miraaž.
 
huvitatud naine 03. juuli 2014, kl 13.53
halba pole midagi, igaüks otsustab oma vaba aja kasutamist ise.
paljastamist pole tarviski, pole kuulnud, et siin tuleb avaldada oma täisnimi, elukoht ja amet. aga mingeid mänge mängida näib mulle ajaraiskamisena. neid võiks soovi korral siis kasvõi privaatselt mängida kui just näitlejaanded olemas, aga selleks tuleb kõigepealt leida sobiv mängupartner.:)
 
omast kogemusest 03. juuli 2014, kl 14.40
Nii mõnegi siinse püsika ja üldse netis kogenud suhtleja/tutvuja absoluutselt tugevaim külg on aastatega lihvitud sõnaosavus, seda peaks meeles pidama. Sisu nende ilusate sõnade taga on aga tihti midagi muud (ei ütle, et paha või kole). Teiseks on need mehed umbes sama hästi õppinud "lugema" ja oskavad rääkida täpselt seda, mida naine kuulda tahab. Reaalse inimeseni jõudmine võtab aega, kui leiad midagi köitvat ja viitsid sellest fassaadist läbi pugema hakata.
 
asi on lihtne 03. juuli 2014, kl 14.54
Miks ikka ja jälle netis tutvudes pettutakse? Sest inimestele meeldib oma mõtteid kirjapandult lugeda ja luua endale täpselt selline imago, nagu olla tahetakse ja tekitada soovitud ettekujutus teisest inimesest. Tähendus antakse mõttele teksti põhjal, mida näha ja lugeda soovitakse, kuid seda, mida tegelikult kirjutatakse, ei loeta. Leitakse õigustusi või ollakse paindlikud ja järeleandlikud, eirates hoiatavaid märke teise poole käitumises või ütlemises. Pettutakse ja kogetakse haiget saamist, sest ootused ja soovid on kaugel reaalsusest. Alles kohtumisel saab realistlikkust tajuda ja usaldada oma vaistu. Seega kui tahate tõsiselt tutvuda, tulge võimalikult kiiresti reaali üle, muidu satute ikka ja jälle oma ootuste ja lootuste ringi ja lõpuks kibestute.
 
omast kogemusest 03. juuli 2014, kl 15.01
Tegelikult on ju ka reaalis tihti nii, et inimesed kuulevad seda, mida tahavad kuulda, ja näevad seda, mida tahavad näha. Eriti kui ollakse armunud. See distants, mis virtuaalis suhtlemisel on, aitab mingis mõttes just kainemalt mõelda.
 
kaamerast 03. juuli 2014, kl 15.07
Jah, pettuda ja eksida saab ka reaalis, ega verbaalsed võimed kuskile sealgi ei kao. Ainuke, mis võib erineda, on ettekujutus välimusest ning siis need pisiasjad nagu miimika või häälekõla jne. Kes tahab udujuttu ajada, saab seda teha nii kirjalikult kui ka suuliselt.
 
Tom 03. juuli 2014, kl 15.07
reaalis kohtumine muidugi on kiireim variant sobivusest aimu saada, a tegelt on pikk kirjutamine ka tore. sel puhul pole isegi füüsiline sobivus see põhiline ja hää klapi puhul võib suhelda ka niisama, ilma, et asi füüsiliseks kätte lääb. toredad inimesed on alati toredad, nii reaalis, kui virtuaalis. :)
 
to omast kogemusest 03. juuli 2014, kl 15.13
omast kogemusest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii mõnegi siinse püsika ja üldse netis kogenud su
> htleja/tutvuja absoluutselt tugevaim külg on aasta
> tega lihvitud sõnaosavus, seda peaks meeles pidama
> . Sisu nende ilusate sõnade taga on aga tihti mida
> gi muud (ei ütle, et paha või kole).

See ei kehti ainult püsikate osas. Ka need, kes satuvad juhuslikult netti tutvuma, seavad oma ootused ikka väga kõrgele ja teinekord tuleb inimesi nende ideede osas tagasi maapeale juhtida. Ilma kohtumata on teinekord juba plaanid nädalateks ette tehtud :D Osad mehed avaldavad väga kergesti ja kiiresti oma romantilise poole, ilusaid, sooje sõnu jagatakse heldelt ja tekib küsimus, kas tegemist tõesti põhjamaise eestlasega või lõunamaise võrgutajaga. Üldiselt ikka kohtudes osavast sõnameistrist suurt midagi alles ei jää ja teinekord võib päris humoorikas olla, kuidas korraga põhjamaiselt jahedaks ja reserveerituks muututakse.
 
Tom 03. juuli 2014, kl 15.32
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Muidugi tasub tutvuda, kõik püsikad on omamoodi
> toredad, intelligentsed ja kenad...lihtsalt igaühe
> jaoks on oma ja seda minu "oma" nende hulgas kahjuks
>pole.
>
> ps. kõiki ma nüüd ka ei tunne:)))

oot-oot, ma nigu olen lugend, et sa põhimõtteliselt telhvikate, eriti just püsikatega ei tutvu ja nüüd tuleb välja, et enamus püsikaid siiski läbi võetud? :D
ma märkan siin pisikest vasturääkivust ;)
 
Täitsa Blond 03. juuli 2014, kl 17.31
Tom
Kõigepealt peaks siis defineerima, mis on tutvumine....kas siin lobamine, privaatselt kirjutamine, kohvikus kohvi lürpimine või koos Kamasutra läbiproovimine? Erinevad tutvumiseastmed...ma arvan.
Mina olen püsikatega proovinud vaid esimest kahte varianti.
 
:) 03. juuli 2014, kl 17.36
Loodan, et saad mõne kutse kohvi lürpima :)
 
Täitsa Blond 03. juuli 2014, kl 17.38
Püsikatega joon vaid virtuaalset kohvi:)
 
Tom 03. juuli 2014, kl 17.46
virtuaalne kohv ikka üks lake on. mina eelistan päris kohvi ja kui päris aus olla, siis on ka siin telhvis mõni hää kohvimeister olemas. :)
*kama ja suutra on aga vähe teisest ooperist ja ma teravilja tooteid eriti ei armasta :) lihaimu ikka suurem :D
 
:) 03. juuli 2014, kl 18.18
Joome ilma Blondile kutset edastamata reaalset kohvi reaalis edasi:)
 
koma 03. juuli 2014, kl 19.45
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Joome ilma Blondile kutset edastamata reaalset koh
> vi reaalis edasi:)

kas sina tutvud?
 
Punkt. 03. juuli 2014, kl 20.31
 
Täitsa Bond 03. juuli 2014, kl 21.39
Et kas tasub tagumikku toolilt tõsta tutvumaks mõne siinse mehega?..keeruline öelda, aga usun, et peale ei maksa keegi:)
 
:) 03. juuli 2014, kl 21.51
Tutvun muidugi, tere koma :)
 
Bond girl 03. juuli 2014, kl 22.05
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et kas tasub tagumikku toolilt tõsta tutvumaks mõn
> e siinse mehega?..keeruline öelda, aga usun, et pe
> ale ei maksa keegi:)

Oled sa selles kindel?;)
 
kah keegi 03. juuli 2014, kl 22.58
Kui tasub tagumikku tõsta, siis on juba jackpot. Esialgu pole märgata ka kirjutamisväärset isendit.
 
hehe 04. juuli 2014, kl 10.16
Jackpoti üle võib alles siis rõõmustada, kui silmast silma juttu aetud ja tekib tahtmine tellida virtuaalse kohvi asemel teine või kolmaski tass päris kohvi, kõik muu on miraaž.
 
kah keegi 04. juuli 2014, kl 10.26
Aga kuidas selle reaalse kohvini siis jõuda üldse? Ma lähen siis kohvikusse istuma, loodetavasti on mul otsaette kirjutatud, et mina olen see, kes virtuaalsele kohvile ja kirjutamisele eelistaks tutvuda päriselt ja kohvetada.
 
just 04. juuli 2014, kl 11.15
omast kogemusest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii mõnegi siinse püsika ja üldse netis kogenud su
> htleja/tutvuja absoluutselt tugevaim külg on aasta
> tega lihvitud sõnaosavus, seda peaks meeles pidama
> . Sisu nende ilusate sõnade taga on aga tihti mida
> gi muud (ei ütle, et paha või kole). Teiseks on ne
> ed mehed umbes sama hästi õppinud "lugema" ja oska
> vad rääkida täpselt seda, mida naine kuulda tahab.
> Reaalse inimeseni jõudmine võtab aega, kui leiad
> midagi köitvat ja viitsid sellest fassaadist läbi
> pugema hakata.

Täpselt nii on, ja imal jutt, mida osad räägivad, ajab kohati täiega naerma. Milleks näiteks on vaja saata musisid ja kallisid, kui pole veel näinudki? Et siis kokkusaades seista kui soolasammas, nii et üks väike embuski on liiast ja olla imestunud, et kuhu küll unelmate naine jäi. Need, kes netis maa peale jäävad ja asja realistlikult võtavad, on tunduvalt mõistlikumad ka hiljem.
 
Hülgehall kuub 04. juuli 2014, kl 11.25
Mina kallistan mõnuga ja südamest ning lõuna teen ka välja, muidugi minu lühikese kasvu juures on kallistamine veic probleemne, aga seni olen hakkama saanud..
 
hülgekuuele 04. juuli 2014, kl 11.27
Sa kanna siis väikest jalapinki kaasas, saad õigel hetkel sellel turnides mugavamalt kallistada.
 
kuuele 04. juuli 2014, kl 14.44
kas kohalikud delfivaalad on pikad ka? palju sul neid läbi kallistatud siis on?
 
viimastele 04. juuli 2014, kl 14.52
See on libakuub.
 
reaal ja net 04. juuli 2014, kl 15.23
Kui vähegi erinevates kohtades ringi käia ja vastassugu enda ümber märgata, siis sümpaatsetel ja kenadel inimestel tekib tutvusi ka reaalis. Kui kohe üldse ei märgata ja pilku peale ei visata, siis ei aita ka netis sisemise ilu tundma õppimine. Võib ju ette kujutada, et tegelikult ollakse sisemiselt kaunis ja veetlev, aga kui ikka füüsiliselt tõmmet ei teki, siis ei aita ka sisemise maailma tundma õppimine. Millegipärast meeldivad paljudele peale, kas lahutatud või siis juba abielus olevad mehed ja naised. Kui meeldis ühele, siis sageli meeldib ka teistele.
 
to reaal ja net 04. juuli 2014, kl 15.28
Aga miks sa siis ikka veel siin kõõlud, kui sul sageli tekivad ja sageli pakuvad ja sageli meeldivad?
 
reaal ja net 04. juuli 2014, kl 15.42
Ega ma siia foorumisse eriti ei satugi, aeg-ajalt on põnev lugeda erinevaid arvamusi ja antud teema oli huvitav, et sõna võtta. Kõigi kaamera pooldajatega olen sada protsenti ühel nõul. Skype on edasi arenenud ja kui netiühendus vähegi kannatab, kasutage ja pettute palju vähem. Ja võibolla lihtsam on saada kodus diivanil korvi, kui kohtingul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!