Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
sinivaal 10. juuli 2014, kl 14.43
Miks see seks sulle nii suureks mureks on?
Kui väidad, et rallitud küll ja heagi olnud, miks see siis nii jube probleem on? Kellelgi ei saa ju nii jube keha ka olla, et isegi päevavalgust ei kannata.
See nüüd selleks...

Seks on suhte ja elu loomulik osa. Kui keegi inimene absoluutselt seksi ei taha, siis on tal tervisega miskit viltu. Selle vaimse poolega eriti.

Ma ei tea, mina 40a. ja naudin täiega seksi. Olen vallaline ja oman kolme statsionaarset sekspartnerit. Muud ma neilt ei tahagi. Pole plaaniski oma vabadus kaotada ja soiguda, et jään ükskord üksi, mis siis saab. Ennem jääb inimene sellise hädaldamisega üksi. Positiivsust ja rõõmsameelsust ei paista ühestki postitusest, kas sind ennast ei hirmuta niisugune olek?

Mõttetu ju küsidagi, kas proua nunnal lapsi on?
 
häh2 10. juuli 2014, kl 14.46
lapsi palju auk veninud, tahaks peppu
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 14.48
Tom,
seega siis lihtsalt materiaalse omakasu pääl väljas. ei maksa seda mingi ilusa sogaga tuhmistada. iga normaalne mees vajab seksi, hoolimist, tundeid.

*ma tean väga äste, mis on seksivaba suhe, see on ullem, kui vaimne ja füüsiline vägivald kokku.


...Tom,
mina ei ole nutsu peal väljas, seda on mul eneselgi ja ma tean väga hästi mis on seksivaba suhe...olen seda abielus olles aastaid kogenud...minule ta täiesti sobis.
 
Tom 10. juuli 2014, kl 14.52
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ...minule ta täiesti sobis

seepärast üksi oledki :D
aa ää põe, tõbiseid ja muidu imelikke terve ilm täis, nende seast valigi. siit vaevalt sellist äbarikku saad, siin kõik kõvad kepimehed koos (vähemalt endaarust) :D
 
mõtlik 10. juuli 2014, kl 14.57
kusagilt kirikust äkki leiad? seal vist seks selline tähtsusetu?
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 14.59
sinivaal 10. juuli 2014, kl 14.43
Miks see seks sulle nii suureks mureks on?
Kui väidad, et rallitud küll ja heagi olnud, miks see siis nii jube probleem on? Kellelgi ei saa ju nii jube keha ka olla, et isegi päevavalgust ei kannata.
See nüüd selleks...>

...siin pole inetust kehast mingit juttu...sa pole ikka veel asjale pihta pannud...kõike on olnud ja vägagi tore olnud, kuid ma lihtsalt enam ei soovi seksi...ons seda siis raske aru saada?...pole mul mingit tõbe küljes...
mul on kolm last ja kolm lapselast ja ma ei soiu siin üksi jäämisest...lihtsalt panin oma arvamuse ja soovi kirja...milles siin selline suhtumine minusse?...või astusin mõnele kanna peale...kukekannus on eriti valus vorm!

>Seks on suhte ja elu loomulik osa. Kui keegi inimene absoluutselt seksi ei taha, siis on tal tervisega miskit viltu. Selle vaimse poolega eriti.

Ma ei tea, mina 40a. ja naudin täiega seksi. Olen vallaline ja oman kolme statsionaarset sekspartnerit. Muud ma neilt ei tahagi. Pole plaaniski oma vabadus kaotada ja soiguda, et jään ükskord üksi, mis siis saab. Ennem jääb inimene sellise hädaldamisega üksi. Positiivsust ja rõõmsameelsust ei paista ühestki postitusest, kas sind ennast ei hirmuta niisugune olek?

Mõttetu ju küsidagi, kas proua nunnal laps
 
memm 10. juuli 2014, kl 15.05
no aga paar korda aastas ikka mehele seksi pakud? nii jõulude ja sünna ajal näiteks? kingituseks või nii?
 
Tom 10. juuli 2014, kl 15.06
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> mul on kolm last ja kolm lapselast ja ma ei soiu
> siin üksi jäämisest...lihtsalt panin oma arvamuse
> ja soovi kirja

kassa natsa valesse kohta ei sattund, siin on keskealiste (vahest ka nooremate) tutvumise nurk, eakatele on seks puhuks tehtud 50+ nurgake. sääl ehk edulootus väheke suurem :)
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 15.10
...kui sulle sobib selline meestekari ja ikkagi väheks jääb, siis on see ju puhas pessimissimus...elad ise oma mõttetud elu jalad harkis naine...positiivsust ei kiirga ka sinu kirjas...elad oma mõttetut elu ja vanaduses poed või nahast välja, et hooldekodutädid su siibrit tassiksid ja vanaätid su kortsus-krimpsust kätt hoiaksid...
ma olen palju näinud ja isegi seda juhtunud nägema, kuidas hooldekodus vanad naised(üle 70.aastased) ratastoolis meest ihkasid(mees oli 83aastane) ja omavahel kaklema pöörasid...elu on mõistatusi täis..hoia vaid silmad lahti!
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 15.11
Tom, kas sa tööl ei peaks olema? või särasilma jalutamas?
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 15.13
Siin on ju tutvumise foorum, miks peaksin minema 50+?
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 15.14
naine mustas 10. juuli 2014, kl 15.11
Tom, kas sa tööl ei peaks olema? või särasilma jalutamas?

...see kirjutis ei ole minu kirjutatud...
 
naine mustas 10. juuli 2014, kl 15.16
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin on ju tutvumise foorum, miks peaksin minema 5
> 0+?


...see kirjutis ei ole minu kirjutatud...
 
Tom 10. juuli 2014, kl 15.16
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom, kas sa tööl ei peaks olema? või särasilma jal
> utamas?

millest selline huvi, liba? aa kui vastust tahad, siis mu töö ongi arvutis klõbistamine ja kui telhvisse liiga pikalt uimerdama jään, siis võtan omal palgast mõne öiro vähemaks :D pääasi, et töö õigeks ajaks valmis saab.
 
liba 10. juuli 2014, kl 15.19
näädsa, saigi jälle infot :)
 
Tom 10. juuli 2014, kl 15.22
liba Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> näädsa, saigi jälle infot :)

sitt liba oled, ma olen seda infot siin kümneid kordi jagand ja sa ikka ei mäleta. isegi libada ei oska, kui sind oobilt ää tuntakse.
 
liba 10. juuli 2014, kl 15.29
tom üritas kuri olla, irwww
 
naine mustas 11. juuli 2014, kl 09.03
...miks küll tahetakse libada ja mitte ausalt kirjutada
oma nimega...
mina ootan veel ontlikku meest!
 
Mittekeegi Olikord 11. juuli 2014, kl 12.49
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...miks küll tahetakse libada ja mitte ausalt kirj
> utada
> oma nimega...
> mina ootan veel ontlikku
> meest!

Täiskuu paiku hullud aktiveeruvad. Ilmselt kehtib ka libade kohta...

Ontlikke mehi leiab ontlikest paikadest, mitte siit...
 
ontlikkusest 11. juuli 2014, kl 13.07
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen keskeas naine ja soovin meest kes ei soovi se
> x-i vaid muid hellusi(oraal) jääb ära.

Ontlik mees ei saaks su soovidest ju arugi.. ise ikka lugesid ka, mida siia kokku kribasid?? Oraalseks on seks. Tahad või ei taha? Või tähendavad oraalsed hellitused mõne naise meelest kõrva sosistatud hellitussõnu? Jättes selle sulgude-oraali kõrvale (ja lisades vajalikud komad), tuleb välja, et naine soovib "meest, kes ei soovi seksi, vaid muid hellusi jääb ära". Nagu mida sa sonid?? Ausalt ei nori siin filoloogilisest huvist aga kui inimene ei suuda oma soove arusaadavalt väljendadagi, siis ära imesta, kui need soovid jäävadki täitumata.
 
naine mustas 13. juuli 2014, kl 09.43
Soovin meest kes oleks mulle seltsiliseks(hingesugulast)
 
to naine mustas 13. juuli 2014, kl 10.13
Kuidas sul haridusega lood on? Täpsustuseks rumalale naisele nagu sina , ütlen välja, et seksist loobutakse sageli haiguse pärast ja see pole üldsegi peas, vaid ikka kehas.
 
Mittekeegi Olikord 13. juuli 2014, kl 14.30
Jajah, vanusega seotud hormonaalsed muutused võivad seesugust (seksivastast) mõtteviisi kujundada küll...

Teisalt, võtame sellise näite: elukaaslastele mõlemale maitseb mannapuder ja tavaliselt nad teevad seda koos, üks kallab piima, teine jahu jne, jne. Lõpptulemusena naudivad koos seda hõrku valmis toidu maitset ja on rahulolevad. Mees eeldab, et naine on alati valmis temaga putru keetma ja nautima. Igapäevaselt. Ka keset ööd, kui temal uni ära läheb jne, sest see on ju mõlema arvates hea... Nii 20 aastat järjest. Mehel on mannapudrust sõltuvus, tema organism vajab seda, naisele lihtsalt maitseb, kuid ta ei vaja seda nii väga... Tulemuseks on naise eneseohverdav käitumine, mis varem või hiljem päädib tülide jms-ga.
Asendame nüüd mannapudru seksiga - kõik on sama...
Naine mustas ei taha ehk olla `alati valmis putru keetma` ???
 
naine mustas 13. juuli 2014, kl 18.18
Sinu mõttekäik on hariv, kuid asjad siiski on teisiti.
Alati nõus putru keetma, kuid mitte sööma.

Ma ei saa ega taipa miks surutakse seda seksi nii peale...ta pole elus oluline ja peas ta ka kinni ei ole...miks ma rumal olen?...sa ei tea ega tunne mind, kuid sildi kleebid külge...häbene natukenegi...pole ilus teisi solvata...mina ju sind ei solva ega ole peale tükkija...hoia oma kirjutised vaos...kes teab kust pauk sulle võib lajatada.
 
Mittekeegi Olikord 13. juuli 2014, kl 21.14
naine mustas, ma nii sportlikust hasardist uurin edasi, puht medistsiinilisest aspektist või nii :)

Oled nõus putru keetma, aga mitte sööma, st siis, et seks pole vastumeelne, aga õnnelik lõpp (loe: orgasm)on välistatud??? Või mismoodi Sind mõista? :)

Oma pika elu jooksul peaksid olema ju aru saanud, et mehed üldiselt soovivad seksi rohkem kui naised ja seetõttu need teemad siin ka kirgi kütavad...
mansion ghost 13. juuli 2014, kl 21.35
Heaküll, ´naine mustas´ on vähemalt aus, ülejäänud 40+ nümfomaanid on lihtsalt silmakirjatsejad :D)

* ei pretendeeri absoluutsele tõele ;)
 
Hülgehall kuub 13. juuli 2014, kl 21.58
Olen ontlik ja koonerdan seksiga.. naine mustas, ootan,
 
naine mustas 14. juuli 2014, kl 15.09
Hülgehall kuub,
kus sa ennast varjad...sind ma just otsingi...:)

...seksi vastu pole mul midagi, kuid kaua võib, võiks nats rahulikumalt seda võtta.:D
 
veelyksm 14. juuli 2014, kl 15.16
naist, kes vähe seksi tahab, ei nuusuta ükski mees.
 
naine mustas 15. juuli 2014, kl 15.03
...oi kullake, kõik läheb kaubaks ja on igasugu mehi kes vaid nuuskimise peal väljas ongi...küll ma leian oma ontliku ka üles, ega ma enne jäta...:P
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.