Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ontlikku meest
 
?? 23. august 2014, kl 19.03
Ma ei halvusta neid vaid mulle nad ei meeldi ja nad ei peaks ka sõna võtma...nad pole soovitud
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kle, must naine, miks arvad, et otsustad, kes võiks sõna võtta ja kes mitte ei peaks seda tegema?
--------------------------------------------------

Lihtsalt ärge palun kirjutage mulle.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Irw, ma ei usu, et kiilakad postkasti kirju saatsid. siin on aga avalik foorum ja vaba trükkimisväli.
----------------------------------------------

Karvutud pole mulle kunagi meeldinud...
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kaenla all kammid karvu ja paned patsi?
-------------------------------------------------

mõni kilo rohkem kui vaja
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

15 kilo ei ole sama suurus, mis mõni kilo.
--------------------------------------------------

Reaalis olen kõigiga hästi läbi saanud. Keegi pole mind halvustanud mu välimust ja käitumist. Kõik on soovinud minuga sõbraks saada ja sõber olla. Aga siin on kui hagijate kari mul turjas, kuigi pole mind silmast silma näinud.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mida otsid siit, kui reaalis kõik olemas on, külluses pealekauba?
 
totu 23. august 2014, kl 19.08
Julgen arvata, et kes ise soovib, leiab nii siit kui ka reaalist tutvusi.
Olles Debiila kohtudki debiilikutega. Olles ise rõõmus, kohtud rõõmsate inimestega.
 
naerust kõveras 23. august 2014, kl 19.25
Aitähh teile selle foorumiteema eest.

Sulle aga naine mustas palju edu ja jaksu. Et sul elus ikka paremini läheks - lausa nii hästi et leiaksid mehe kes isegi kohale ei peaks tulema.
 
kiilakas 23. august 2014, kl 21.13
Issand anna kannatust ;D ;D ;D

olgu, naine mustas, teeme siis viimast korda puust ja punaseks. spetsialli foor juu!
tsiteerime

naine mustas Kirjutas:
-----------------------------------------------------> Nonii,
> panen kirja mida ma tahan.
> Esiteks muidugi taha
> n meest. Väga tore oleks kui ta oleks lendur,merem
> ees,pillimees,lesk või poissmees(vanapoiss).
...
> Pi
> kkus ei mängi rolli.Silmad võiksid olla sini-sinis
> ed või siis mustad, rohelised.
> Kaal võiks olla
> normis 70-95-ni.Õllekõhtu ei salli.
> Suitsumeest
> ei soovi.
...
> Võiks omada elamispinda...nagu mul o
> n.Paadialusest parm mind ei huvita.
...
> Oleks kena
> välimusega, mitte kiilaspea ega punkar.
... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jnejnejne

-Oleks KENA VÄLIMUSEGA, MITTE kiilaspea ega punkar-

kui tahad mainida oma eelistust, siis nii ütlegi, et sulle ei meeldi kiilaspead. Mitte ära ütle, et oleks kena välimusega, (aga) mitte kiilaspea (jne), mis on selgelt halvustav sildistamine (annab märku ytleja tagamõttest et kiilakus pole kena, mitte ei too välja eelistust). teed ikka väljendusviisil vahet? ei? loe uuesti siis, mõttega,

> Kui olete mu kuulutust lugenud, siis peaksite teadma, et
> minu eelistus pole kiilakad. Ma ei halvusta neid vaid
> mulle nad ei meeldi ja nad ei peaks ka sõna võtma...nad
> pole soovitud. Aga sellest ei saa ma aru miks nad just
> siis nimme kirjutavad ja hakkavad mind solvama.
> Mina neid pole solvanud.
kas NÜÜD taipasid, miks said tigeda vastuse?

> Reaalis te ei lähe ju suvalist inimest solvama-pilkama > kui naisel mõni kilo rohkem kui vaja. MIKS SIIN KOHE TURJA KARGATE? Häbi peaks teil olema.
Isegi virtuaalis ei lähe, kyll aga saab otsesihtimisega see, kes niimoodi halvustab.

> Kõik halb tuleb teile tagasi ja kuhjaga. Ma ei kadesta > teid selle karistuse eest.Olete selle kuhjaga ära > teeninud, armsad kiilakad!
saadan ja sajatan selle sulle sajakordselt, pöördugu see sinu vastu!kes sa halvustad asju, mida muuta ei saa!
 
hm 23. august 2014, kl 21.32
saadan ja sajatan selle sulle sajakordselt, pöördugu see sinu vastu!kes sa halvustad asju, mida muuta ei saa
------------------------------------------------
hmm...kiilakas loe nüüd ise veel korra "kes sa halvustad asju, mida muuta ei saa"...jõudis kohale? ei?
selgitan: igale inimolendile on antud erineva suuruse, mahutavuse ja sisukusega aju. selle muutmine ei ole pahatihti võimalik üheski osas. ära sjata, tunne kaasa.
 
hm 23. august 2014, kl 21.32
sajata :)
 
naine mustas 24. august 2014, kl 08.31
naine mustas 23. august 2014, kl 18.40
Minu moto on,et esimesena mina kiusu ei algata, kuid kui mind mõnitatakse siis ei ole enam sellist asja, et keeran teise põse ette...ei, saad samaga ja rohkem veel.
Siin ei saagi hea olla,siis õgitakse sind lihtsalt ära.
Olgu, ma olen inetu,südametu, kiuslik vana moor, proteesid logisevad ,kartulikooresed juuksed krunni keeratud,silmad kõõrdi ja lehk hullem kui tõhul,jalad rangis,mokad töllakil-nii siin kui seal,narkotsi tarbin kui õhku,lapsi ei jõua kokku lugeda, neid kui kihulasi maailmas laiali ja otsivad omi issisid...kuid need kadusid uttu niipea kui kuulsid, et ootan lapsukest...nonii,kallid mehekesed, kes julgeb mulle ulualust anda ja mind naiseks kosida...ta saab ju lotovõidu minunäol...kes veel on nii tubli eesti naine, et julgeb kiilakaid põlata...kaua ma kuuse all elan, talv ju tulekul...
olen nii peenikeseks jäänud, et varjugi pole näha:D Või olen nii pundunud suurest joomisest, et ei mahu enam kahepoolsest uksestki sisse...riideid ei saa poest osta, sest pole nii suuri numbreid ja pean end tekkidesse pakkima,aga uusi tekke oleks ka vaja,praegused juba viledaks kulunud...
hei, mehepojad, tulge ühele vaprale naisele appi.
Ette tänades teie unelmate naisuke, kurrnäü
Vasta Tsiteeri

naine mustas 23. august 2014, kl 18.42
Panga konto on:SEB 38741068770418 teie alandlik ori.
 
Zed 24. august 2014, kl 09.16
Einoh on kuidas on, aga plõksiv naine pole kunagi väga kuum kaup olnud. Tegelt oleksid võinud valetada. Näitek et emakas opiga eemaldatud. Keegi poleks kõssanud
 
nujah 24. august 2014, kl 09.38
oleneb, millega plõksib, kuidas plõksib jne. võib ka tuline olla, plõksides.
moosimadu 24. august 2014, kl 09.48
''Mina olen selline nagu mina tahan ja sina ole selline nagu mina tahan ja elame õnnelikult kuni veel ära surnud pole...''

Nojah siis... (pisut nõutu)...
 
naine mustas 24. august 2014, kl 10.02
Vaat seda mina ei tee, et valetama hakkan. Minul kõik organid vunksivad vägagi. Aga ega ma siin meest ei otsigi, mul ta olemas ja vägagi hea. Ma lihtsalt huvi pärast panin teate jooksma, et vaadata, kas on ka selliseid mehi siin liikumas. Nojah, paistab, et kiilakaid foorum täis
...eks it-mehed ongi patsi või karvutud...nutti neil on, müts maha nende ees. Eile läks mul arvuti peast segi- lõi pildi tagurpidi.Täna tõttasin abi otsima ja saingi.Arvuti täitsa toimib.
Minu kuulutuses oli ka mainitud õllekõhtu, kuid selles vallas ei võetud sõna...ju siis kõik kombes...suur kõht ei ole probleemiks kuigi see ju ka nähtav.
Jõudu ja jaksu teile mehed naiste kritiseerimises...pada ikka sõimab katelt, sama mustad mõlemad.
 
:D 24. august 2014, kl 10.06
"....pada ikka sõimab katelt, sama mustad mõlemad."

....ütles naine mustas.

:D
 
mööduja 24. august 2014, kl 10.10
Õllekõht on õige toitumise ja treeningkoormuse kaudu kaotatav, nagu Sinu ülekilodki. Karvakasvu peanupul toitumis ja treeningharjumused ei muuda. Sellest ongi jutt.
Keegi ei võta sõna, et Su näolapp oleks inetu või jalad liiga lühikesed. Seda muuta ei saa. Arunatukest ja empaatiavõimet saab kasvatada läbi raskuste ja jalgade ümbermõõtu kahandada samuti läbi raskuste.
Väike vahe nagu oleks. Sõimatud siin veel ei oldagi, ainult võrreldud ja sildistatud.
:)
moosimadu 24. august 2014, kl 10.15
Kiidan mehi, kes siin sõna ün võtnud ja jätnud õllekõhukate ''väljapraakimise'' kallal aasimata - nimelt on liigne priskus inimese enda viga, olgu, et ehk ennast ka sellises kehas mõnusalt tuntakse. Kaaslase otsinguil võib ju eelistada sportlikke tüüpe, sest olla kas sportlik või laisk on enamasti valiku küsimus (ennetamaks valestimõistmist - ma ise olen laisk)
Kiilaspäisus ei ole viga, vaid häda ja solvata inimest tema mure pärast on lihtsalt labane. Ok, ''mulle ei meeldi kiilaspead'' ei oleks veel solvang, aga ''oleks kena välimusega, mitte kiilaspea..'' on juba level allapoole lihtsat ükskõiksust.
Naiste keeles: ''mulle meeldivad saledad naised'' versus ''üle 55 kilosed vaalad on jäledad''.
moosimadu 24. august 2014, kl 10.19
Mitu pead, samad mõtted nagu näen.
 
Zed 24. august 2014, kl 10.20
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaat seda mina ei tee, et valetama hakkan. Minul k
> õik organid vunksivad vägagi. Aga ega ma siin mees
> t ei otsigi, mul ta olemas ja vägagi hea. Ma lihts
> alt huvi pärast panin teate jooksma, et vaadata, k
> as on ka selliseid mehi siin liikumas. Nojah, pais
> tab, et kiilakaid foorum täis
> ...eks it-mehed o
> ngi patsi või karvutud...nutti neil on, müts maha
> nende ees. Eile läks mul arvuti peast segi- lõi pi
> ldi tagurpidi.Täna tõttasin abi otsima ja saingi.A
> rvuti täitsa toimib.
> Minu kuulutuses oli ka mai
> nitud õllekõhtu, kuid selles vallas ei võetud sõna
> ...ju siis kõik kombes...suur kõht ei ole probleem
> iks kuigi see ju ka nähtav.
> Jõudu ja jaksu teil
> e mehed naiste kritiseerimises...pada ikka sõimab
> katelt, sama mustad mõlemad.

9ige. Ära siis šokolaadikarpide tühjendamise ning seebikate vahtimisega üle pinguta sest kõik see oli sotsioloogiline eksperiment kõigest.eks ju?
-
 
naine mustas 26. august 2014, kl 15.33
Olgu, ma olen inetu,südametu, kiuslik vana moor, proteesid logisevad ,kartulikooresed juuksed krunni keeratud,silmad kõõrdi ja lehk hullem kui tõhul,jalad rangis,mokad töllakil-nii siin kui seal,narkotsi tarbin kui õhku,lapsi ei jõua kokku lugeda, neid kui kihulasi maailmas laiali ja otsivad omi issisid...kuid need kadusid uttu niipea kui kuulsid, et ootan lapsukest...nonii,kallid mehekesed, kes julgeb mulle ulualust anda ja mind naiseks kosida...ta saab ju lotovõidu minunäol...kes veel on nii tubli eesti naine, et julgeb kiilakaid põlata...kaua ma kuuse all elan, talv ju tulekul...
olen nii peenikeseks jäänud, et varjugi pole näha:D Või olen nii pundunud suurest joomisest, et ei mahu enam kahepoolsest uksestki sisse...riideid ei saa poest osta, sest pole nii suuri numbreid ja pean end tekkidesse pakkima,aga uusi tekke oleks ka vaja,praegused juba viledaks kulunud...
hei, mehepojad, tulge ühele vaprale naisele appi.
Ette tänades teie unelmate naisuke

Minu tegelik mina. Ootan peiusid olge siis karvased ja sulelised.:)P
Panga konto on:SEB 38741068770418 teie alandlik ori.
 
naine mustas 26. august 2014, kl 15.53
Armu ANDA,mitte hukata.
Armu anda MITTE, hukata.
Sellise põhimõttega oli ka minu kuulutus, sealt luges igaüks just seda välja mida lugeda tahtis.
Ega seda ei saa neile pahaks panna, mõttekäik kõigil erinev.
Ma tunnistan, et ega ta just ideaalne kuulutus ei olnud. Õnneks mulle seda vaja ei lähe ka. Nüüd tean, et siit ei saa omale meest.
Siin ainult seksionkud triivivad ringi, korralikku kodu ja naist nad ei tahagi.
Annaks taevased väed, et mu mees veel palju-palju aastaid veel elaks, teist sellist imetabast vaevalt enam leidub.:)
 
G600 26. august 2014, kl 16.43
Ee... no ja ehk nüüd avaldad oma eksperimendi tulemused? Vähemalt mina lugesin su kuulutusest et oled sundmõtete ja foobiate käes kannatav lesk kuskil kolkas. Meest vajad lihtsalt selleks nii on kombeks ja G4Sile, Toruabile ja teistele firmadele nagu maksta ei taha.
 
kiilakas 26. august 2014, kl 16.53
mööduja
24. august 2014, kl 10.10
moosimadu
24. august 2014, kl 10.15

Minu komplimendid. Te olete aru saanud täpselt õigesti.
Minu parimad ja veel paremad soovid teile.
Hakkasingi lootust kaotama, kas mõni kainelt ka ikka mõelda mõistaks. Tuleb välja, et selliseid on.

Rahu ja rõõm olgu teiega.


naine mustas
26. august 2014, kl 15.53
Ma tunnistan, et ega ta just ideaalne kuulutus ei olnud. Õnneks mulle seda vaja ei lähe ka. Nüüd tean, et siit ei saa omale meest.
Siin ainult seksionkud triivivad ringi, korralikku kodu ja naist nad ei tahagi.
Annaks taevased väed, et mu mees veel palju-palju aastaid veel elaks, teist sellist imetabast vaevalt enam leidub.:)

Eneseõigustus, mis rüütatud valedesse. Või oled sa lihtsalt liba, sama nimega.
Vaata et sa oma imetabase mehe saatust ära ei määra, kui kuulutad end mustas mitteseksijaks.
Head seksionkude tõrjumist.
 
mööduja 26. august 2014, kl 18.18
Ma tänan komplimendi eest...siiralt ja südamest :)))
 
naine mustas 26. august 2014, kl 18.32
Teiega siin kribades jääb selline nägemus,et vasikas näeb esimest korda aiaväravat.
Ja mõni isend on vanem ja saba seljas amokki jooksmas

Poleks ilmaski arvanud, et siinsed selliselt kiini jooksma hakkavad.
Ma ei ela kolkas ja pole ka lesk. Tõstatasin lihtsalt siia kuulutuse nagu siia ikka postitatakse...pole neil sisu ega nägu.
Eksperiment läks täie ette. Ma sain nii palju nalja ja naeru selle kuulutuse peale tulnud läkitustest. Kuidas reageeritakse ja ennast lolliks tehakse. Pole ime kui üks või paar isendit siin vastasid ja sarjasid mind nii- ja naasuguseks. Täit mõistust neil küll ei näi olevat.
Teie ei vääri mu mehe küünemusta ka .
 
G600 26. august 2014, kl 19.12
Kirjuta seda niipidi või naapidi, aga lolliks tegid siin sa ainult iseennast.
 
naine mustas 26. august 2014, kl 19.34
Pole midagi, loll ju looduskaitse all.
Ei mina hakka siin nina taeva poole ajama, sain selge pildi siinolijatest.
Igavlevad isendid siin vastu kajamas. Tõelistel meestel pole siia asja, nad peavad asjalikku tööd tegema...kuigi kodus voodi külm ja kõle. Naist ju siit ei leia ja mehi ka mitte.
Paar sugulast on siit omale mõne laiskvorsti leidnud ja nüüd hädas...ei saa enam neist kaanidest lahti.
 
geenirike 26. august 2014, kl 19.40
teil lausa suguvõsa viga, kõik võtavad siit mehed?
peaksite vist geenitehnoloogide poole pöörduma, arvan.
 
G600 26. august 2014, kl 19.41
No ja selleks et seda teada saada, tegid sellise veidra kuulutuse? Ära hakka sellist jama ajama.
Minul näiteks on aega siin postitada kuna olen praegu võõras linna allhanget teostamas. Pole nagu eriti võimalust ajutises üürikas midagi huvitavat teha.
Aga kodus olles on mul voodi soe kah, võib isegi aeg-ajalt riista märjaks kasta.
 
naine mustas 26. august 2014, kl 20.31
Oh Sa vaesekene, voodirõõmusid vaid aeg-ajalt ja riist säästu reŽiimi peal. Minul on seda rõõmu ikka tunduvalt rohkem...isegi mitukorda jutti.
Jaa, usu või ära usu, kuid niisama naljaks panin kuulutuse.
Mõned aastad panin ka ühe nõretava kuulutuse ja siis tuli neid "abistajaid" ustest ja aknast, ainul üks oli asjalik ja tõsise sooviga peret looma ja võõraid lapsi kasvatama.
Ei ole mu suguvõsa midagi siit õngitsemas, reaalis saad ikka selle õige, kuid vahel ajab mõni jutupaunik pea segi. Seda suurem ahastus, kui tegu tehtud.
 
naine mustas 26. august 2014, kl 20.34
Miks peaksime geenitehnoloogi poole pöörduma, ega nad suguvõimetud ole. Kõik normaalselt lapsi saanud.
 
naine mustas 26. august 2014, kl 20.53
selgitan: igale inimolendile on antud erineva suuruse, mahutavuse ja sisukusega aju. selle muutmine ei ole pahatihti võimalik üheski osas. ära sjata, tunne kaasa.
***********************
******************************
Sa, mh,ei te midagi, ega aju pole magu, et kasvab juurde kui teda toita. Kõike prahti pole vaja ajusse toppida. Prügikast on selle jaoks.
 
töövõit 26. august 2014, kl 20.59
naine mustas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> selgitan: igale inimolendile on antud erineva suur
> use, mahutavuse ja sisukusega aju. selle muutmine
> ei ole pahatihti võimalik üheski osas. ära sjata,
> tunne kaasa.
> ***********************
> *******
> ***********************
> Sa, mh,ei te midagi, eg
> a aju pole magu, et kasvab juurde kui teda toita.
> Kõike prahti pole vaja ajusse toppida. Prügikast o
> n selle jaoks.

Kiitus, et ära taipasid, areng on näha - pähklisuurusest ajust on saanud ploomisuurune.
Viska aga oma postitused prügisse, sest nüüd sa näed kui jaburad need on.
Näed ikka?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.